Duyurular

HANGİSİ BABAM ?

HANGİSİ BABAM ? DİYEREK; AL BAYRAK SARILI TABUTLARA KOŞAN ÇOCUKLARA VERECEK CEVABINIZ YOKSA.!!!

TERÖRÜ DESTEKLEYEN BASIN KURULUŞLARI SAHİPLERİNİN, TUTUKLANMASINI; AYRICA DA MAL VARLIKLARINA EL KONULARAK HAZİNEYE DEVREDİLMESİNİ SAĞLAYACAK KANUNLARIN, ÇIKARILMASININ ZAMANININ GELDİĞİ, MİLLETVEKİLLERİ TARAFINDAN ARTIK GÖRÜLMELİDİR.

ANONİM

Ziyaretçi Defteri
feride çetinkaya Gönderi no: 167639  /
feride çetinkaya
Merhaba Sedat Bey, yazacaklarım size basit gelecektir fakat sizin bir kaç tane yazılarınızı okudum, haksızlığa uğrayan kişinin mağdur olmasından dolayı adaletiniz doğru olduğunu düşünüyorum, bundan dolayıdır ki bende zor durumdayım eğer msjımı okur ve önemseyip geri dönerseniz çok sevinirim. Zaman ayırıp okuduğunuz için şimdiden teşekkür ederim.
vatansever Gönderi no: 167638  /
vatansever
reisim sana vatan için terörle mücadelimizde ilgili güzel bir yazı yazdım ancak adminler yayınlamadı.belki reisim sana bile ulaşmadı belki ancak vatan mücadelimize kanımızın son damlasına kadar devamedecegiz.
	buket_ercan_@hotmail.com Gönderi no: 167634  /
sevgili agbim sizden bir yardım eli bekliyorum ne olur bana yardım edermisiniz çok zor duruma düstüm esnaftım battım 2 cocugumvar ellerinizden oper sizinle 5 dakka görusebılırmıyım allah rızası için şuanda okadar boş bir durumdayımki canıma kıymayı bile düsündüm ama cocuklarım gozumde beni bir dinleseniz sizden ricam efendim ben ercan ergen 542 839 32 80 allah yolunuzu açık ve daim etsin saygılarımla
MUSTAFA BAŞ Gönderi no: 167628  /
MUSTAFA BAŞ
Başka memleket yok, başka vatan yok, başka çare kalmayınca iş sana, bana düşüyor demektir. Bu köpekler insanlıktan anlamıyor biz yanındayız senle beraberiz kardan yürüyelim izimiz belli olmasın 3 e beşe bakmayalım [sevelim??] basında da var bu hainlerden gücümüz yettiği kadar gidelim inceldiği yerden kopsun. ALLAHA EMANET OL YİĞİT İNSAN.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız