Duyurular

İlahi Adalet

Kıymetli Dostlarım,

Öncelikle Cumanızı kutlar, bu mübarek günün, var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini, ayrıca da zulme uğramış tüm mazlumlara, zalimler karşısında mutlak galibiyet getirmesini, YÜCE ALLAH’tan diliyorum.

Son birkaç gündür (basından), paralel yapının Savcıları'ndan olan zekeriya öz’ün yurt dışına kaçış görüntülerini izliyorum. Bu görüntüleri izlerken ister istemez geçmişe doğru yolculuk yaparak bu şahısla ilgili yaşadığım olaylar gözümün önüne geliyor.

Beni tanık olarak çağırtıp istediği ifadeleri vermediğim için sanık yaptığından dolayı içimde bir kızgınlık yok dersem yalan söylemiş olurum. Keza Cennetmekan Sevgili ANNEM'in vefatında kanuni hakkımı kullandırmayarak beni cenazeye göndermeyenlerden biri olduğu için kendisine karşı her zaman kin besledim.

Şahsımın ifadesini alırken ikili sohbetimizde kendisininde MİLLİYETÇİ olduğunu, VATANSEVER olduğunu söylüyordu. Elindeki tesbih, kendinden emin duruşu halen daha gözümün önünden gitmiyor. Eski büyüklerimiz hep söylerler; insanın başına ne geleceği hiç belli olmaz (Mağrurlanma padişah, senden büyük ALLAH var derler.). Kaçak eski Savcı zekeriya öz’ün durumu da bu sözü doğrularcasına korkunç bir şekilde bitti.

Bu nasıl bir kötü alın yazısıdır diye düşünmekten kendimi alıkoyamadım. MİLLİYETÇİ olduğunu söyleyen kaçak Savcı, tarihin en büyük TÜRK düşmanı olan ülkeye,yani ermenistan’a kaçtı ve sığındı. Yukarıda ki satırlarımda söylediğim gibi Ya RAB bu nasıl bir kötü sondur? Bu Savcı,tarih boyunca ermeni uşağı ve ermeni ajanı olarak hatırlanacak.

Dünya’ya yön veren güçler (ÜST AKIL) diplomatlarımızı ŞEHİT eden ermeni asala örgütünden sonra pkk’yı kurmuştur. Bu sebeple pkk’nın aslında Kürt değil bir ermeni hareketi olduğu devamlı söylenegelmiştir (yakalanan pkk’lıların bir kısmının sünnetsiz olması da bu dedikodunun çoğalmasını sağlamıştır.).

Kaçak eski Savcı,firar etmeden önce yazdığı tweetlerin birinde gezi olaylarında “pkk sokağa çıksaydı,AK Parti yerinde kalamazdı.” diyerek kendisinin,paralel yapının savcısı olduğunu, paralel yapınında üst aklın emrinde olduğunu zaten ortaya koymuştu (Firar ettiği ülkeyle de artık kafalarda hiçbir soru işareti bırakmamıştır.).

Bana komplo yapıldığı bütün herkes tarafından bilindiği halde çıkarıldığım mahkemede şerefli bir nöbetçi hakim tarafından serbest bırakıldıktan sonra ben yine de kaçmadım. Bütün gazeteler, kaçtığıma dair manşet attığı halde ben bir-iki yakınımın mezarını ziyaret ederek dua ettikten sonra ertesi gün gelip teslim oldum.

Bana bu kadar haksızlık yaptıkları halde bir kere bile devletimin aleyhinde laf söylemedim. Komplo yapıldığını herkes bildiği halde, firar etmedim. 10 senemi 10 metrekarelik hücremde geçirdim.

Kıymetli Dostlarım, örgüt lideri dedikleri şahsımın davranışları mı yoksa kendini eski Başsavcı vekili olarak tanıdığımız,paralel yapının adamı olan kaçak eski Savcı zekeriya öz’ün yaptıklarının mı devlet adamlığı terbiyesine yakıştığını bu dünyada sizlerin, HAKK dünyada da YÜCE ALLAH’ın hakimliğine bırakırım (Şahsımın devlet adamlığı olmadığı halde).

Devletin içerisine yerleşerek devletin işleyişini çürütmeye çalışan paralel yapının adamları, belki seni kaçırmayı başarmış olabilirler. Ancak unuttuğunuz bir şey var ki senin kaçış olayındaki kurduğunuz organizasyon bile yargılanacağınız mahkemelerde sizlerin bir terör örgütü olduğunuza dair delil olarak kullanılacaktır.

Kıymetli Dostlarım, hayatım boyunca güçten düşenlerle hiçbir zaman uğraşmadım. Ancak PEYGAMBER EFENDİMİZ’in (S.A.V) “Merhamet etmeyene, merhamet edilmez.” HADİS-İ ŞERİFİ'Nİ unutmamak şartıyla...

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
letstravelhc@gmail.com Gönderi no: 167483  /
Hocam Selamlar, samimiyetine inanarak yolunda yürümeye hazırım. İzmir'den sevgiler hc
Cihan Oğuz Gönderi no: 167402  /
Cihan Oğuz
Selâmın Aleyküm Sedat Abi, ben berlin'de doğup büyüye bir türküm.almanya konusunda'ki tespitlerinizin ne kadar doğru olduğunun altını çizmek için, sizinle Axel Springer resmi web sitesinden bir alıntı paylaşmak istiyorum, bu tamamen resmi sitenin kendi içeriğidir, ben sadece tercüme ettim: Axel Springer tarafından 1967 yılında sosyo-politik kurumsal ilkeler , 1990 yılında almanya birleşmesinden sonra değişti ve 2001 yılında tamamlanan kurumsal tüzük parçasıdır: - Batılı milletler topluluğunun bir üyesi olarak Almanya'da özgürlük ve hukuku yüceltmek için ve Avrupa halklarının birleşmesini teşvik etmek . - Yahudiler ve Almanlar arasındaki uzlaşmayı sağlamak , ve buna bağlı İsrail halkının yaşamsal haklarını desteklemek. - transatlantik birliğini ve birleşik amerika devletini desteklemek... Bu yazdıklarımın ıspatı axel springer resmi web sitesinde her merak eden için mevcut. Sedat abi almanya'nın en büyük medya patronu ve dünyada etkin bir rol oynayan axel springer şirketi , kendine İsrail devletinin desteğini borç bilip kendi tüzüğüne yazdırmış olan bir kuruluştan ne beklenir, Türkiye'yi karalamaktan başka.Ve inanın bana her gün okumaktayım bugüne kadar Bild gazetesinde İsrail aleyhine tek bir satır bulunmaz,çünkü Bild gazetesi çalışanları iş mukavelesi imzalarken, israil karşıtı yazıların yasak olduğuna dair imzalarını atıyorlar zaten. Umarım düşüncelerinizin ne kadar doğru olduğunun biraz daha altını çizmekte yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Allah'a emanet olun. Saygılarımla
ENES KARAER Gönderi no: 167386  /
ENES KARAER
Gökten ne yağdıda yer kabul etmedi. Toprağa ne ekildi de bitmedi. Bu dünya'ya kim geldi de gitmedi. Hangi dert hangi sıkıntı bitmedi. Allah'ın rahmeti, mağfireti kime yetmedi. Kim Allah dedi de O yetişmedi. Kim gizli gizli yalvardı da O işitmedi. Kim Rabbim dedi de O buyur kulum demedi. Rabbimizin buyur kulum hitabıyla müşerref olanlardan olmamız dileğiyle...Hayırlı Cumalar! SEDAT PEKER.
Ismet Karabicak Gönderi no: 167330  /
Ismet Karabicak
Reis im Saglik durumun insallah iyidir..moralini sormama gerek yok,mümkünmü terör olaylari karsisinda iyi olmasi...Dayi icin elinden geleni yapiyorsundur...Allaha emanet ol.....
gurbet_kusu_63@hotmail.com Gönderi no: 167324  /
sedat reis ben sizinle görüşmek istiyorum dolandırıldım yardım edebileceğinizi biliyorum
ramazan satıcı Gönderi no: 167322  /
ramazan satıcı
Değerli RESİM Yüce ALLAH AZİZ ŞEHİTLERİMİZE gani gani rahmet eylesin mekanları cennet ruhları şad olsun. Değerli ailerinin ve TÜRK halkının başı sağ olsun Yüce ALLAH sabır ihsan etsin ve bu vatanı huzurunu bozmak istiyorsa onları helak etsin inşallah.
bayram demir Gönderi no: 167309  /
bayram demir
sedat reis seninle görüşmeyi çok istiyorum ben samsun çarşamba lıyım adam gibi adamsın çagrımı cevabsız bırakma reisim allah'ın duası seninle olsun rabbime emanet ol....
NECMİ DOĞANER Gönderi no: 167303  /
NECMİ DOĞANER
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
FIRAT SAMUR Gönderi no: 167301  /
FIRAT SAMUR
Bir Umuttur Yaşamak
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız