Duyurular

YILAN BALIĞININ NASIL AVLANDIĞINI ACABA BİLİRMİSİNİZ

Kıymetli Dostlarım,

Yanlış hatırlamıyorsam, gençliğimin ilk yıllarında izlediğim belgesellerin birinde, okyanuslarda yaşayan büyük boy su yılanı balıklarının avlanma taktiklerini seyrettiğimde gerçekten çok şaşırmıştım.

Yılan balığı sahip olduğu bazı dezavantajları avantaja çevirebilmek için, düşmanlarına karşı ölü ya da çok ağır hasta taklidi yaparmış. Düşmanlarının yanına kadar sokulmasını sessiz bir şekilde seyir edermiş. Hatta kendisine ufak ısırıklar atmalarına bile izin verirmiş. Sonrası ise düşmanı için tam bir felaket olurmuş. Bir anda ağır hasta taklidini bırakıp, ani saldırıya geçermiş.

Devletimizin son yıllarda terör örgütlerine karşı yapmış olduğu uygulamalarda zannederim ki aynı strateji üzerine kurulu idi. Tüm terör örgütlerinin kendilerince şımarıklık yapmalarına göz yumarak hiç ses çıkarmayıp, onların daha da şımararak kendinden emin bir şekilde ortaya çıkmalarına izin verdiler.

Sonrası ise malum, siz de benim gibi basından takip etmişsinizdir. Türkiye içindeki tüm örgütlerin hücre evlerine peş peşe operasyonlar düzenleyerek, beyin takımları göz altına alınmış, teröristlerin yurt dışında barındıkları yerler ise savaş uçaklarımız tarafından bombalanarak ağır kayıplar vermeleri sağlanmıştır.

Kıymeti dostlarım, geçmiş günlerde içimizdeki bazı arkadaşlarımız bazen sınırları zorlayacak biçimde eleştiriler yaparak, devlete ve hükümete pasif kalıyorsunuz diye hakaretler etmişlerdi. (Ancak görünen netice ortadadır.) Bizim devletimiz yukarıda anlatmış olduğum yılan balığının avlanma stratejisine benzer bir taktik uygulayarak örgüt üyelerine gel gel yapıp, onları ortaya çekmiş, sonrasında ise gereğini yapmıştır.

Dostlarımız da düşmanlarımız da şunu asla unutmamalıdır; bu millet binlerce senelik devlet geleneğine sahip değerli ve şerefli bir millettir. Bizim devletimizin düşmanlara karşı ne stratejisi biter, ne de farklı mücadele taktikleri. Bu yüzden eleştirirken de duygularımıza hakim olarak sınırları aşmadan eleştirmeye gayret etmeli, haksız eleştirilerimizden dolayıda daha sonrasında mahçup duruma düşmemeliyiz. ( Bazı arkadaşlarımızın şu günlerde düşmüş oldukları durum gibi. )

Kardeşlerim, son aylardaki paylaşımlarımda sıkça söylediğim gibi zor günler artık bu coğrafyaya gelmiştir. Ve görünen o ki bu kötü günler yakın bir tarihte de bitmeyecektir. Bu savaşı en güçlü olanlar değil, en soğuk kanlı olanlar kazanacaktır. Bu yüzden sinirlerimize hakim olmalıyız. Her ne ile karşılaşırsak karşılaşalım, cinnet geçirmeden, çıldırmadan derin bir nefes alıp şimdi ne yapmalıyız diye plan kurmalıyız.

Unutmayın YÜCE ALLAH'ın sözü var. "Kafirler istemeselerde ALLAH elbet bir gün nurunu tamamlayacaktır" diyor. Sancak nerde düşerse tekrar ordan ayağa kalkarmış. Sancağı tekrardan bu topraklardan ayağa kaldıracağız ve YÜCE ALLAH'ın izniyle de tüm Dünya'ya hakim kılacağız.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Sergen Çamurcu Gönderi no: 167416  /
Sergen Çamurcu
Selamın Aleyküm Reisim. Sizi ziyaret etmek sohbetinize nail olmak istiyoruz ne zaman müsait olursunuz.
emine ozgel Gönderi no: 167016  /
emine ozgel
bize sizi mafia babasi diye ogrettikleri icin size karsi uzun yillar bakisim hic degismedi...ama son zamanlarda yasadigimiz seylerden sonra sizinde duygusal savrulmalar yasayan astigi astik kestigi kestiklikten ziyade bir yonunuz oldugunu gormek beni cok sasirtti dogrusu..basindan sosyal medyadan paylasimlarinizi okuyorum.bana enteresan gelen seyin milliyetcilik yonunuzun baskin olmasi ve tayyip beyi destekler konusmaniz oldu...bende bir tayyip erdogan sevdalisi olarak sizi BIZle gormekten mutlu oldum.bazi insanlarin artik cesurca konusmalari gereken zamanlardayiz sanirim sizde o gorevi bundan sonra daha da iyi yerine getirceksiniz diye umit ediyorum..sizi yeni yuzunuzle tanimaktan memnum oldum....hoscakalin.
umut karaservi Gönderi no: 166978  /
umut karaservi
SELAMUN ALEYKUM. ALLAH IN SELAMI, SELAMETİ, İHSANI, KUDRETİ ÜZERİNİZDE OLSUN. İsmini duyduğumuzda irkildiğimiz, saygı ile her konuşmanızı dinlediğimiz, ağırbaşlılığı ve bir okadarda heybeti olan abimiz. PEYGAMBER EFENDİMİZ SALLAHU ALEYHİ VESSELLEM derki. Görevler işin ehline verilmemeye başladığında kıyamet yakınlaşmıştır. Seni gözlerimiz gönüllerimiz siyaset meydanında olmasa devletimizi yöneten büyüklerimizin yanında aktif olarak görmek istiyoruz. Senin adaletin ÖMER in adaleti gibi. Bizede bu zamanda bir ÖMER ol bu dağılmışlığımızı YÜCE ALLAH ın izniyle derle topla. ALLAH CELLE CELALUHU ömrüne ömür versin. Gücünü ve kudretini senin üzerine tecelli etsin. EN derin saygı, hürmet, ve sevgilerimle. umut karaservi
BlackWolf.13@hotmail.com Gönderi no: 166971  /
Ağzına Yüregine Sağlık Sedat abim, Güzel bir Örnekle betimlemişsin güzel bir tavsir olmuş, walla ne yalan söyliyeyim Fitne zühur edince Devletimizin bizi kaderimize terk ettiğini düşünmüştüm yanıldım, En kötü günde bu şekilde yanılmak bile ayrı bir Sevinç, İnsan yanıldıgına bukadar mı sevinir? Devletimiz Milletimizin Huzur ve Güvenliği için Hızır gibi yetişmiştir.kendisinden beklenileni yapmıştır, Kurtarıcı bekler ya insan (ama öyle Süpermen,Batman gibi Sahte kahramanlar değil :) Seyit Onbaşı gibi Gerçek Kahramanları bekliyordu uzunca bir zamandır bu millet, beklentiler boşa çıkmamıştır Şükür ki Hamdolsun Allah bu Millete Yardımcı Olmuştur! Üstün bir Güç Olan Saygıdeğer Devletimizin Gücüne Hayran Kalmamak Mümkün değil, Şehitlerimizin her akıtılan kanının alınan İntikamını görmek boşa Ölmediklerini, bu milletin tamamına hissettirmek bizim Sahipsiz Kalmadıgımızı görmek Gögsümüzü Kabartıyor, Onur,Şeref,İzzet ve Haysiyetimizi enbaştada Özgüvenimizi yüceltiyor. Ben şuanki Devletime kat be Kat Hayran Kaldım. ne diyeyim mahcubum Böyle Devam etmesi dileklerimle Saygılarımla Okan..
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız