Duyurular

BU CİNAYETLERİN VEBÂLİ ONLARIN BOYNUNDADIR

Kıymetli Dostlarım,

Öncelikle Cumanızı kutlar, bu mübarek günün, var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini, ayrıca da zulme uğramış tüm mazlumlara, zalimler karşısında mutlak galibiyet getirmesini, YÜCE ALLAH’tan diliyorum.

Yaşadığımız coğrafyamıza artık kötü zamanlar geldi ve görünüşe göre bir süre daha bu coğrafyada kalacaklar. Bu yüzden bütün iyi insanlar, vatandaşlar, bence bu kötü günlere karşı hazırlıklı olmalıdır.

Çocukları kaza ile ateşli silahlarla vefat etmiş birkaç anneyi sembol haline getirerek; taşıma, bulundurma ruhsatlı silahların, ayrıca da av tüfeklerinin çok fazla erişilebilir oldukları propagandasını işleyerek ülkemizdeki insanların, devletin iznine tâbi olan ruhsatlı silaha sahip olmalarına engel oldular (Oysa ki Amerika’da çok daha güçlü silahlar kimlik kartı gösterilerek satın alınabilmektedir.).

Evladını ateşli silahlarla kaza sonucunda kaybetmiş annelerin, mücadelesine sonsuz saygı duyuyorum. Ancak bu annelerin yanındaki destekçilerine baktığımız zaman, fiiliyatta pkk sempatizanı insanlar olduğunu görüyoruz. Binlerce senelik değişmeyen bir kural vardır;elinde silahı olmayanlar, silaha sahip olan kişilerden mutlaka çekinirler.

Evlerinde normal bir şekilde yaşayan vatansever aileler,maalesef ki devletimizin ruhsat konusundaki sıkı uygulamaları ve bıktırıcı bürokrasisi yüzünden, bu silahlara sahip olamamaktalar. Düşünsenize; evinizin önündeki sokaklardan bir sürü terörist,elinde taşlarla,molotoflarla,silahlarla geçerken; vatansever insanlar acaba evimize gelip çocuklarımıza bir şey yaparlar mı? Diye korku ile beklemekteler.

Kıymetli Dostlarım, teroristlerin sahip olduğu bu psikolojik üstünlüğü,onların elinden almamızın tek yolu; evlerimizde taşıma veya bulundurma ruhsatlı silahlara sahip olmamızdır. Eğer ki ruhsat konusunda başarılı olamazsanız, ruhsatı daha kolay çıkarılan yeni model av tüfeklerinden almanızı öneririm. (Ülkemizde Amerikan Piyade silahı olan M-16’nın birebir aynısı av tüfeği olarak çok başarılı bir şekilde üretilmektedir.).

Bu tüfeklerin hem fiyatı çok ucuz hem de ruhsat harçları çok daha düşüktür (taşıma ruhsatlı silahlara göre).Ayrıca bürokrasi işlemleri de diğer silahlara oranla çok daha azdır. İyi insanların evlerinde güvenli bir şekilde yatabilmeleri için savunma amaçlı mutlaka bu silahlara sahip olmaları gerektiğini düşünüyorum. Terör örgütü üyelerinin sahip oldukları psikolojik üstünlüğün,bu sayede kırılacağına tüm kalbimle inanmaktayım.

Kıymetli Dostlarım, meşr-u müdafaa hakkımız doğduğunda,eski savaşçı atalarımızın söylediği gibi;“Acımayana, acınmaz diyerek, zalimlere karşı acıma denilen o güzel varlığı içimizde öldüreceğiz. Onun yerine,öfkelerin soğuk ve vahşi çığlıklarını haykıracağız ya da zalimlere acıdıkça acınacak bir duruma düşenler gibi tarihin eski sayfalarında kaybolup gideceğiz.”

Yukarıdaki satırlarda yazdığım, atalarımızdan bize miras kalan bu öğretileri, vatandaş olarak uygulamamız için henüz çok erken. Çünkü SİLAHLI KUVVETLERİMİZ, POLİSİMİZ, İSTİHBARATIMIZ güçlü bir şekilde yerindedir. Meşr-u müdaafa hakkımızı kullanabilmemiz için onların yorgun düşmesi ve yeterli gelememesi gerekir.

Şu an için böyle bir durum söz konusu değil. Ancak bir gün olabilirmiş gibi mutlaka hazır olmamız gerekir. İşte o vakit geldiğinde bocalamadan,panik yapmadan hedefe kilitlenip gereğini yapabilmeliyiz.

Işid örgütü, Kobani’deki savaş esnasında kürt halkına destek olduk bahanesi ile bize düşmanlık yapıyor.Devlet görevlilerimizi şehit ediyor. Pkk da fırsat bu fırsat diyerek bizi ışid’e yardım etmekle suçlayıp devlet görevlilerimizi şehit ediyor. Bu tam da onların kalitesine göre bir davranış (Yani alçakça). AK Parti güçlenmesin diye hdp’ye destek verenler, bu cinayetleri işleyenlerle suç ortağıdırlar. Başka parti bulamadınızda hdp’ye mi destek vermek mecburiyetinde kaldınız? Unutmayın ki bu cinayetlerin vebali,sizlerin boynundadır.

İç güvenlik yasasının çıkmasına muhalefet ederek bu yasayı geciktiren partiler, acaba şimdi mutlu mudurlar? Yaptıkları muhalefet yüzünden yasa neredeyse kuş haline getirilerek çıkarıldı (Bu sebeple, maalesef ki caydırıcılığı olmamaktadır.).

Kardeşlerim, eski büyüklerin şu öğretisini hiçbir zaman unutmamalıyız; “ Zalim canavarlara sevgi göstermek,sadece onların iştahını kabartmaya yarar, sonrasında sizden diş, tırnak kirası bile istemeye kalkabilirler.”. Merhamet etmeyene,merhamet edilmez!!!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
UFUK ERASLAN Gönderi no: 166984  /
UFUK ERASLAN
HAYATA KORKUSUZCA BAKANLAR ÖLÜMDENDE KORKMAZLAR.U F U K
UFUK ERASLAN Gönderi no: 166983  /
UFUK ERASLAN
REISıM SENI YAKINDAN TANIYAN YANI TAKIP EDEN HAYAT GORUSU HAYATA BAKISI AYNI OLAN BIZLER ZATEN BU YAZIGIN ÖGRETILERI YAPMIS BULUNMAKTAYIZ BUDA DEMEK OLUYOKI SENI GERCEKTEN CANIGONULDEN DINLEYIP HAYATÖĞRETILERINE KULAK VEREN BEN VE BENIM GIBI ARKADASLARIM DOGRU YOLDAYIZ, SUAN ICIN BEKLEMEDE KALMAMIZ ENDOGRU OLAN DEMEK SEN NE DIYORSAN O REISIM.BU ARADA BABAM COK RAHATSIZ HERAN ÖLEBILİR REISIM SANA NASIL ULASICAM CENAZE ICIN ABI ..?CEVABINI BEKLİYORUM REISUM ALLAHA EMANET OLUN U F U K
Utkandurbun@hotmail.com Gönderi no: 166977  /
Sayın değerli büyüğümüz can Abi'miz Edirne'den yazıyorum size 654 tarihi kırkınarı olmadı inşlh 655incisinde sizleride burada görmek isteriz tarihte meydan okuyan bu organizasyonda sizin gibi değerli büyüğümüzü burada görmek isteriz biliyorum spor sevdalısı ve tarihe Önem verdiğinizi inşlah seneye gelir bize şerf verirsin
Birisi Gönderi no: 166939  /
Birisi
Sayın sedat peker, bir çok konuda sizinle aynı fikirdeyim. Hatta bu yüzden aklıma geldikçe yazılarınızı okumaya çalışırım. Lakin bireysel silahlanma konusundaki fikrinizi doğru bulmuyorum. Bu toplumda herkes sizin kadar bilinçli değil, elindeki silahla sadece nevsi müdafaa yapmak için kapısından geçen teröriste doğrultmaz. Bugün trafikte bile korna bastın diye silah çeken insanlar var. Silah bulundurmak kolaylaşsa ve silah bulunduranların sayısı artarsa yandık. Yan bakma yüzünden adam vururlar. Ülkemizde çok cahil insan var. Birilerine özenen, sinirlerine hakim olamayan, sonunu düşünmeyen vs. Bir ana bir evladı kolay yetiştirmiyor. Ne umutlarla senelerce büyütüyor, sokakta biri yan baktı diye bassın tetiğe. Silahı sıkan el cesaretli değildir. Ya cahildir sonunu düşünse de idrak edemez, ya islama inansa da idrak edemez. Ülkemizde de bu insanların sayısı oldukça fazla. Demem o ki kapımızdan, sokağımızdan terörist geçiyor diye silah bulundurmamıza izin verecek devlet bunun yerine kapımızın önünden terörist geçirmemeli. Her yurttaşın canını namusu saymalı ve korumalı. Haksız yere bir insan öldüren, tüm insanlığı öldürmüş gibidir der peygamber efendimiz. Ülkemizde ki sokakları iyi bilirsiniz, ne bakıyosun lan diye başlayan kavgalarda silah çekiliyor. Bir insanı değil, tüm insanlığı korumalıyız böylelerinden. Değil silah, tırnak çakısı bile bulundurmamalı insanlar. Ben bir insana fiske atacak olsam, anasını düşünürüm içim acır. Ki istisna durumlar hariç. Herkes silahlansa istanbul mayın tarlasına döner, nerde mayına basacağız belli de olmaz. Devletin görevi yurttaşlarını korumak olmalı, insanlara silah verip kendini koruyun diyen devlet acizdir. Allah'a emanet olun, allah vatanımızı ve milletimizi korusun...
okanaltun3455@gmail.com Gönderi no: 166938  /
dirilişe an ve an hazırız reis başımız belli kılıcımız keskin yolumuz aydınlık....
onur kaya Gönderi no: 166933  /
onur kaya
Allah senin gibi yüreği kocaman her zaman doğrulara ışık tutan bizlere örnek olan insanları başımızdan eksik etmesin... Allah Türk'ü Korusun Ve Yücelsin...
salih43nejla57@gmail.com Gönderi no: 166923  /
DEĞERLİ REİSİM cumanı en içten dileklerimle kutlarım. CANAB-I ALLAH bizlere ömür verdikce yolun'da ölmeye yürüyerek değerli koşarak gitmeyi nasip etsin. CANAB-I ALLAH'A emanet ol saygılarımla BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Umut Erdoğan Gönderi no: 166914  /
Umut Erdoğan
Reis seni seviyoruz
ramazan satıcı Gönderi no: 166912  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm CAN REİSİM hayırlı cumalar Yüce ALLAH sana çoluk çocuğuna can sağlığıyla mutlulukla huzurla ağız tadıyla nice cumalar nasip etsin inşallah. Değerli REİSİM Yüce ALLAH'ın eli her daim senin sırtında olsun şefaati senin ve çoluk çocuğunun üzerinde olsun sizleri her türlü kötülüklerden kazadan beladan hastalıklardan gözüken gözükmeyen düşmanlardan star ve muhafaza etsin seni iki cihanda yüceltsin korusun kolasın inşallah. Değerli REİSİM yukarıda yazdığın her şey doğru tespit bu olan olayların vebali hdp oy verenlerde'dir Yüce ALLAH islah etsin onları bende doğuluyum ama beni temsil etmesinler ailemi teslim etmesinler istemem ve inanıyorum benim gibi düşünen bir çok doğulu var Yüce ALLAH'tan dileğim onları islah etsin inşallah. REİSİM her iki ellerinden hürmetle öperim her daim Yüce ALLAH'a emanet ol Yüce ALLAH seni evela çoluk çocuğunun sonra biz kardeşlerinin başında eksik etmesin inşallah.''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
Muammerorhan@gmail.com Gönderi no: 166910  /
Sedat bey saygılarımla. Allah size ve ailenize uzun ve sağlıklı ömür versin. Olayları ne kadar net tespit ediyor ve demogojiye kaçmadan ne kadar net şekilde pratik çözümler sunuyorsunuz. Sözünüz üstüne söylenecek söz yok . Sadece tespit ve önerileriniz için teşekkür etmekten başka. Allah dünya tarihinde zulme bulaşmamış neredeyse tek ordu olan Türk ordusu ve Türkiye'nin yanındadır. Saygilarimla Muammer Orhan
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız