Duyurular

SIRA BİZE GELİNCE...?

Kıymetli Dostlarım,

Hatırlarsanız daha önceki yazılarımda,maalesef ki kötü günlerin yakında olduğunu söylemiştim. Yaklaşmakta olan bu kötü günlere de hazırlıklı olmamız gerektiğine birçok kereler değinmiştim. Bahsettiğim kötü günler, görünüşe göre ülkemizin topraklarına gelmiş durumda (ne yazık ki). Bugünde gencecik iki polis kardeşimizi şehit verdik. Kendilerine YÜCE ALLAH’tan rahmet diliyor, yakınlarının üzüntülerini tüm kalbimle paylaşıyorum.

Bugün biraderim Atilla PEKER, ailemizi temsilen bir yakınımızın annesinin cenazesine katıldı. Biraderim ve yakınlarım cenazede benim çelengimi göremeyince sağa sola bakınmışlar.Aynı Cami'de Suruç’taki patlamada vefat eden Ece Dinç isminde bir kişininde cenazesi varmış. Diğer cenazeye katılan aşırı sol gruplara mensup kişiler benim çelengimin üstünü başka bir çelenkle kapatmışlar. Tabii ki biraderim ve arkadaşlarım müdahale edip benim çelengimi açığa çıkarınca, aşırı sol gruplara/örgütlere mensup kişiler müdahale etmişler (Ufak bir itiş kakış yaşanmış.).

Bu seferde çelengimin üstünden ismimin yazılı olduğu kağıdı sökmek istemişler. Tekrardan biraderim ve yakınlarım müdahale edince, yine itiş kakış yaşanmış. Eğer yanlış öğrenmediysem; ödp’nin Genel Başkanı Alper Taş, “Herkesin üzüntüsü zaten kendine yeter, bu tip şeylere gerek yok.” diyerek ortamı sakinleştirici bir konuşma yapmış (Sonrasında ise herkes kendi cenazesiyle ilgilenmiş.).

Bu olaydan ötürü hiç üzülmedim, hiç canım sıkılmadı. Aksine şeref duydum (İsmime tahammül edemeyen kişilerin kimliğinden dolayı). Hatırlarsanız bundan 1 yıl önce MHP üst yönetimindeki bazı kişilerin emriyle aynı şey yapılmıştı. O zaman üzülmüştüm. Çünkü o insanlara yakıştıramamıştım. Sonrasında ise yaşanan süreci zaten yazılarımı takip eden herkes biliyor. Yaptığım hiçbir şeyden pişman değilim (Kendisine milyonlarca gencin REİS diye hitap ettiği biri mezardan babası çıksa ona karşı bile onurunu,şerefini korumak zorundadır.)

Tekrardan konumuza müsadenizle dönmek istiyorum. Bazı arkadaşlarımız bana ne zaman sokağa çıkacağız? Diye soruyorlar. Bazıları ise hep konuşacak mıyız? diyorlar. Bazıları daha da ileri gidip benim eskisi gibi olmadığımı, hatta korktuğumu bile söylüyorlar. Yüreği yanan kardeşlerimizin acıyla söylediği sözler olduğu için onlara bu sözlerinden dolayı kızmadım. Daha doğrusu kızamadım.

Kıymetli Kardeşlerim, YÜCE ALLAH bize kullanalım diye beyin adında bir organ vermiş ve bütün vücudumuzdaki sistemleri de bu organın kontrolüne bırakmış. Beynimizi devreden çıkarıp anlık olarak sinirlerimize teslim olursak önce ülkemizi,sonrasında ise kendimizi mahvederiz. Zaten dünyadaki oyun kurucular, bizlerin sokağa çıkmasını, ülkede kargaşa olmasını istiyorlar. Ne yapacağız? Sinirlerimize yenilerek onların oyunlarına hizmet mi edeceğiz? Yoksa soğuk kanlılığımızı koruyarak kurulan tüm tezgahları tek tek bozacak mıyız?

Size bir konu da söz vermek isterim; eğer ki bizim ülkemizde askerlerimizi, polislerimizi, istihbaratçılarımızı,yorgun düşürebilirlerse o zaman Meşr-u Müdafaa hakkımızı kullanarak vatanımızı tabii ki savunacağız. O vakit geldiğinde bu sapıkça eylemleri yapanlar,bu ülkenin evlatlarını çok daha iyi tanıyacaklar. 17 yaşındaki bakkal çırağı Ahmet’in, 23 yaşındaki torna ustası Mehmet’in,vatan savunmasında sıra kendilerine geldiğinde nasıl kahramanlaştıklarını, acımasızlaştıklarını,onlar da görecekler. Sakin ve mazbut bir şekilde hayatını yaşayan bu insanların, vakti zamanı geldiğinde o teröristlerin kanlarıyla nasıl duş aldıklarını şaşkınlıkla seyredecekler.

Size söz veriyorum; “O vakit geldiğinde ben bana yakışanı herkesten önce yapacağım.” Ancak şu an istedikleri oyuna düşersek herşey çok daha kötü olacaktır.

2500 TL maaş için polislik, askerlik, istihbaratçılık mesleğini seçenler, bizden daha az MİLLİYETÇİ değiller (Yoksa bu kadar para için kim ölmeyi göze alır.).Bu yüzden devletin resmi görevlilerinin gerekeni yapmasını beklemeliyiz. Halk olarak da var gücümüzle onların yanında durmalıyız.

Ancak yukardaki satırlarda söylediğim gibi devletin resmi görevlileri yorgun düşerse ya da sayıca yeterli gelemezlerse ,Meşr-u Müdafaa hakkımızı kullanır, ülkemizi savunuruz. Vatan evlatlarını şehit eden canilere de (hangi örgütten olursa olsun) gereğini yaparız. Canımızı çok yakarlarsa da YÜCE ALLAH’a and olsun ki kanlarıyla duş alırız.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
veysel bicer Gönderi no: 167043  /
veysel bicer
SELAMIN ALEYKUM (ABİ) REİS ''Güçünüzü SEDAT PEKER CELENGINDENMİ Alıyorsunuz.O CELENGE EL UZATANLAR SİZİN TOPUNUZ BİR OLSANIZ.RESİN YÜRÜDÜĞÜ TOZU OLAMASINIZ.Bizim suskunlumuz cok tehlikelidir.Biz ölümü doguşdan göze almişiz sözüm o kişlere bu vatanda yatacak yer yiyecek aş bulamazlar.REİSİN dediyi gibi KANLARINIZLA DUŞ ALIRIZ .BAGIRSAKLARINDANDA ASVAT yaparız.SELAM VE SAYGILARIMLA ALUCRALI veysel BİÇER
Adem Aydoğan Gönderi no: 166927  /
Adem Aydoğan
Reis allah sana kuvvet versin. Bunlarla mücadele etmen için yardım etsin
UFUK ERASLAN Gönderi no: 166907  /
UFUK ERASLAN
BEN ONLARIN KANIYLA ZEVKKLE DUS ALMAYA HAZIRIM..DİŞE DİS KANA KAN.KARDESIN U F U K
ertugrulkaradag1453@hotmail.com Gönderi no: 166894  /
Öncelikle vatan Uğruna şehit olan kardeşlerimize yüce Allah tan rahmet diliyorum umuyorumki en kısa zamanda bu kirli tezgâhları bertaraf ederiz ancak REISIM sizinde Dediğiniz gibi hazırlıklı olmalıyız bu bağlamada bir beyin bir REIS olarak bizleri bir araya toplasanız olmazmı ??
mustafaakbas@hotmail.nl Gönderi no: 166891  /
Yoluna kurban olurum reisim.Hollanda'dan selam ve Saygilarimla. Avsar mustafa.
emir khattab mutlu Gönderi no: 166888  /
emir khattab mutlu
allahin selami uzerinize olsun. tum samimiyet ictenlik en hasbi ve kalbi duygularimla soylemek istiyorum ki davamizin oncusu oldugunuz icin mutesekkiriz. 1 kac detay konusmak icin sizinle bi yarim saat gorusebilmemiz mumkun mu ? bu kardesinizi kirmazsaniz elimden manevi destek olarak sadece vefat etmis sewdiklerinizin ruhuna hatim etmek ve size dua etmem duser.. baki selam ve ihlasli dua ile...
Adnan Kocabaş Gönderi no: 166887  /
Adnan Kocabaş
Allah seni başımızdan eksik etmesin Reis.
Mustafa krmn Gönderi no: 166885  /
Mustafa krmn
Sen adamın dibisin butun milliyetçiler senin gibi olsun...
salih43nejla57@gmail.com Gönderi no: 166876  /
KIYMETLİ BAŞBUĞUM siz ne bilirseniz en iyisini bilirsiniz, CANAB-I ALLAH her daim yanınız'da olsun. Bizler sadece siz değerli büyüğümüzün tek kelimesiyle yıkamayacağımız dağlar, yıkamayacağımız ovalar yoktur. Yeterki CANAB-I ALLAH canımızı alanakardar son nefesimizde bile kelimeyi şahadet getirebilecek kadar senin yolunda ölmeye hazırız BAŞBUĞUM... CANAB-I ALLAH'A emanet olunuz BAŞBUĞUM BiR UMUTTUR YAŞAMAK
EMRE ÖZEN Gönderi no: 166871  /
EMRE ÖZEN
YÜCE ALLAH BİZİMLE BERABER OLSUN EMRİNDEYİZZ
ggurbiyik Gönderi no: 166870  /
ggurbiyik
Seni seviyoruz reisim, Allah; başımızdan eksik etmesin, doğru yoldan ayırmasın ve uzun ömürler versin İnşaAllah...
Sencer@mit.tc Gönderi no: 166868  /
Sabir edenlere cennetten hamd evi ayirdik. Bakara;155-156-157-158
Fatih ÇAKIR Gönderi no: 166866  /
Fatih ÇAKIR
Sayın Reisimiz. İstanbul Şişli Harbiye Askeri Müzesini Ziyaret etmenizi Arz ediyorum. Ben burada Askerlik görevimi yapmaktayım. Sizin ziyaret etmenizde büyük Şeref ve Onur duyarım. Arz ederim.
yunus emre yilmaz Gönderi no: 166865  /
yunus emre yilmaz
Hayırlı sabahlar REİS'im abartısız olarak son günlerde okuduğum etkili yazılardan bir tanesi, elinize yureginize sağlık çünkü yüreğinizden geldiği gayet acık.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız