Duyurular

Kadir Gecesi

TÜRK- İSLAM aleminin kutsal KADİR GECESİNİN mübarek olmasını tüm kalbimle diliyorum.Bu kutsal günlerin, tüm TÜRK- İSLAM dünyasına huzur, mutluluk,başarı ayrıca da tüm zalimlere ve kafirlere karşı, mutlak galibiyet getirmesini YÜCE ALLAH’tan diliyorum.

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
tugrs750@gmail.com Gönderi no: 166597  /
Selamun Aleyküm yüregi güzel Reisim, Tüm Türk İslam aleminin Kadir Gecesi mübarek olsun seninde Reisim. Rabbim hepimize 250 okkalik mermiyi kaldıran Şehit Seyid Onbasimiz gibi hepimize İman Gücü nasip eylesin.Amin Saygılar Reis. CcCAlmilaCcC
Ömer Koçyiğit Gönderi no: 166589  /
Ömer Koçyiğit
Selamün aleyküm, Abi ben aslen gümüşhaneli doğma büyüme ümraniye inkilap mahallesinde oturan bir gencim. Yaşım 27 bugüne kadar hayatımda bazı işler yaptım battım çıktım ve şuanda evlilik aşamasındayım ama maddi borçlarım yüzünden evlenemiyorum ve bir çıkmazın içerisinde bugüne kadar bir çok mazlum ve yoksula yardımcı olduğunu duydum ve bilip tahmin edebiliyorum fukara babası olduğunu senden banada yardımcı olup beni dertlerden kurtarman için yardım istiyorum bu mübarek gecede elleri açıp duamı ederken aklıma son çarem sen geldim abi banada yardım elini uzat allah rızası için senden haber bekliyorum abi hayırlı geceler hayırlı ramazanlar reis..
cengiztopal2014@gmail.com Gönderi no: 166588  /
Ben kürdüm..sol görüşlüyüm..siyasi fikirlerimiz tamamen zıt..ama hakkaten seni sever ve sayarım. kendini ırkçılıkla sınırlamasaydın evrenselleşir ve gerçek bir efsane olabilirdin.. .neslininin son türüsün..baba adamsın..saygılar..
yakup Cemil Gönderi no: 166584  /
yakup Cemil
Bu Reis bizim Reis adaleti tertemiz,bu Reis'in peşinde yürüyor Karadeniz.. Bu dizelerin hakkını vereceğiz Reis Rize seni hasretle bekliyor.Gel artık gençliğin umudu Koca Reis Bir Umuttur Yaşamak
anilesmer.7727@gmail.com Gönderi no: 166568  /
sayın abim sizlerinde kadir gecesi mübarek olsun ellerinden öperim saygılarımla ve sevgilerimle
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız