Duyurular

SİLİN HAYALİNİZDEN O KARANLIK ESERİ EN KRALINDAN ÜSTÜNDÜR BU DAVANIN ASKERİ

Kıymetli Dostlarım,

Son birkaç gün ki paylaşımlarımdan dolayı bazı arkadaşlarım beni ırkçılık yapmakla suçlamışlar. Söylemiş olduğum sözlerin inanmış olduğumuz kutsal dinimizle ters düştüğünü belirtmişler.

Ben annemin ve babamın bana; “Oğlum, biz MÜSLÜMANIZ, sende bu yüzden MÜSLÜMANSIN.” dediği için MÜSLÜMAN olmadım ya da okuldaki din dersi öğretmenimizin öğrettiği birkaç duanın haricinde bir bilgiye sahip olmadan, sadece o bilgilerle MÜSLÜMAN olanlardan da olmadım (Şükürler olsun.).

Bu yüzden kutsal dinimizi tam olarak anlayabilmek için önce çok tanrılı dinleri, daha sonrasında ise bizimde kutsal olarak kabul ettiğimiz tek tanrılı dinleri inceledim (Haricen Budizm’i, Hinduizm’i ve And Şamanlarının hayatlarını da üstünkörü denilmeyecek ciddiyetle inceledim.).

Son yüzyıla damgasını vuran özellikle (dönemin en büyük rock gruplarının desteklediği) Aleister Crowley’in hayatını dahi inceledim (özellikle astral seyahatler konusundaki anlatımlarını).

Tüm bu araştırmaları yaptıktan sonra, kendi kutsal dinimiz İSLAMİYET’i daha çok hissederek ve daha da fazla aidiyet duygusuyla bağlandım.

Takdir edersiniz ki kendi kutsal diniyle beraber diğer inanışları da inceleyen şahsım, herhalde söyleyeceği sözler konusunda (YÜCE ALLAH korusun ki) hatadan, günahtan uzak durmak isteyecektir. Mensubu olduğum TÜRK milleti ile ilgili söylediğim sözleri bilinçli olarak söyledim ve bir pişmanlık duymuyorum.

PEYGAMBER EFENDİMİZ sahih Hadis-i Şerifleri’nin bir tanesinde “Kavminizi sevin, ancak kavimcilik yapmayın.” diyor. Eğer ki biz bir adalet konusunda haksız olan bir TÜRK’ü, haklı olan bir Ürdünlü karşısında hile yaparak haklı duruma geçirirsek, o zaman adaletsizlik yapmış oluruz. Ancak PEYGAMBER EFENDİMİZ’inde izin verdiği oranda kavimcilik yapmadan (yani kafatasçılık) milletimizi sevmemizin kime ne zararı olabilir.

Ayrıca PEYGAMBER EFENDİMİZ tarafından sahih Hadis-i Şerifler ile övgüye layık görülmüş bir milleti ben övsem ne olur? Övmesem ne olur? İnsanların en şereflisi, tüm kainat yüzü suyu hürmetine yaratılmış olan PEYGAMBER EFENDİMİZ, TÜRK milleti övgüye layık görüyorken bizlerin bu milleti övmesinde acaba ne sorun olabilir?

PEYGAMBER EFENDİMİZ İstanbul’un fethi ile ilgili “İstanbul’u fethedecek komutan ne büyük bir komutan ve o ordu ne güzel bir ordudur.” demiş. ALLAH aşkına İstanbul’u uzaylılar gelip fethetmedi ya. Herhalde bu övgüye mazhar olan millet bizim milletimizdir.

Mesela Bediüzzaman Said-i Nursi hazretlerine, isyana katılması için hatta isyanın liderlerinden biri olması için teklif getirildiğinde bu millet (yani TÜRK milleti) İSLAM’a yüzyıllardır hizmet etmiştir. Onlara karşı isyan etmek olmaz, diyerek konuşmaya son noktayı koymuştur.

UMRE yapmak için Arabistan’ a gittiğimde İkinci ABDÜLHAMİT HAN’ın yaptırdığı tren istasyonuna gittim. Tren Medine’ye geldiğinde, PEYGAMBER EFENDİMİZ sesten rahatsız olmasın diye, o bölgedeki keçeyle sardırılan rayları gördüm ve hemen eğilerek o paslanmış rayları öptüm. PEYGAMBER EFENDİMİZİN rahatsız olacağı hassasiyetini düşünüp tren raylarını keçe ile kaplayan bir millet için övgü dolu sözler söylemek acaba ırkçılık mıdır (Eğer ki buna kim ırkçılık derse ayıp etmiş olur.)?

Bizler kafatası milliyetçiliğine karşı olan insanlarız. Yani faşizme… Bizim milliyetçiliğimiz kafatasçılık asla değildir. Çünkü bizler komünizm,siyonizm ve faşizm ile mücadele edeceğimize dair yemin etmiş insanlarız(Yani kafatası milliyetçiliğiyle).

Silin hayalinizden o karanlık eseri, en kralından üstündür bu davanın askerleri!!!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
metin arslan Gönderi no: 166385  /
metin arslan
Selamın Aleyküm ; sizinle görüşmek ister, müsait bir zamanınızda çayınızı içmek isteriz. Saygılarımızla... Ellahın Rahmeti ve Bereketi Üzerinize Olsun İnşAllah...
sinan_efeoqlu123@hotmail.com Gönderi no: 166374  /
Bugün ki yazın ayarında olmuş Reis, tebriğe layık. Tebrik ederim....
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız