Duyurular

Bu Dünya Müslüman Türk'ün olacak. Eğerki bize nasip olmazsa hiç kimseye de yar olmayacak.

Kıymetli dostlarım;

Sizlerden gelen iletilerde bazı arkadaşlarımız editörlerinizi, bazı arkadaşlarımız da danışmanlarınızı değiştirmeniz gerekir diyorlar.

Bu tip mesajları okurken gerçekten gülüyorum. Herhalde bu arkadaşlarımız benim bu paylaşımları editörler, danışmanlar ve yazı konusunda uzman yardımcılarla beraber yazdığımı zannediyorlar.(Diğer köşe yazarları gibi)

Gün içerisinde tüm görüşmelerimi, çalışmalarımı tamamladıktan sonra günün tüm yorgunluğu üzerimdeyken sizlerin okumuş olduğu bu paylaşımları gece yarısı vakitlerinde hazırlıyorum. Belki bu eleştiriyi yapan arkadaşlarımız hayal kırıklığına uğrayacaklar ama yazılarıma herhangi bir editör eli değmemektedir. (Kontrollerini de sadece kendim yapıyorum.)

Ertesi gün yani yazımın yayınlandığı gün paylaşımı tekrardan okuduğumda, bazen benim de dikkatimi çektiği oluyor.( Harf eksiklikleri veya cümle yapısında yapılan hatalar vb. gibi şeyler.)

Sizlerde takdir edersiniz ki uykunun tüm ağırlığıyla geldiği saatlerde bu kadar ufak hatalar normal karşılanabilir.Ayrıca yazılarımda herhangi bir danışman ekibi kullanmıyorum. Yazılarımın her alanda doğruları da hataları da bana aittir.

Kıymetli dostlarım, ilkokula giden çocuğumun sınıf arkadaşının ailesi ile ailece görüşüyoruz. Çocuklarımız ve eşlerimiz iyi arkadaş olduğu gibi ben ve Tarık bey de gayet iyi arkadaşız.

Kendisi Galatasaray ekolünden olduğu için yetiştiğimiz kültürler birbirinden epeyce farklı. Ancak biraz önce söylediğim gibi, ben kendisinin muhabbetini çok seviyorum. (belki de bana çok farklı geldiği içindir)

Tarık bey ile sosyal medya da bir çok resmimiz yayınlandığı için bu resimleri kendisinin aynı ekolden gelen arkadaşları da görmüş. Hepsinin kendisine sorduğu tek soru o yazıları SEDAT PEKER'mi yazıyor olmuş. Evet maalesef böyle de bir sorunumuz var. Bir çok kişi de bu yazıları benim yazdığıma bir türlü inanamıyor ya da inanmak istemiyor. Tarık bey dostumuzda yazıları benim yazdığımı söylemiş.

Arkadaşları ise bu cevabının üzerine sen nereden bileceksin ki demişler. Kendisi de cevaben; “bir gün bize oturmaya gelmişlerdi, hem bizimle sohbet ediyor, hem de saatte geç olduğu için bizden müsade alarak yan tarafında oturan arkadaşına ertesi gün yapacağı paylaşımı yazdırıyordu. Ve tabii bu meyanda da oynarken ses çıkaran çocuklara müdahale edip sessiz olmalarını sağlıyordu.”demiş. Arkadaşları ise Tarık Bey’in bu anlattıklarını hayretle karşılamışlar.( Daha doğrusu inanamamışlar)

Sırf bu sebeple insanların kafasındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için görüntülü konuşmalarımı video olarak sayfalara yükledim. İnsanlar hiç değilse video görüntülerimi izlerken evet bu konuşmaları yapan insan o yazılarıda yazar diye düşünürler. Böylelikle de kafalarındaki soru işaretlerinden kurtulurlar diye düşünmüştüm.

Şahsımı seven bazı arkadaşlarda Reis cezaevinden çok daha akıllanıp çıktı, sanki kafasına yeni bir beyin takmış diyorlar. Ben bunada katılmıyorum. Şükürler olsunki benim beynim beni mahçup etmeyecek kadar daha önceleri de çalışıyordu. (Maalesef ki o zamanlar sosyal medya olmadığı için bunları sizinle paylaşma imkanım yoktu.)

Kıymetli dostlarım, bizler eğer ki nefes alıyorsak bu bedende can var demektir. Eğer ki canımız yerindeyse Yüce ALLAH’ın izniyle mucizeler yaratıp yeni bir dünya kurmayı başarabiliriz.

İşte bu sebeple diyoruz ki; “Bu Dünya Müslüman Türk'ün olacak. Eğerki bize nasip olmazsa hiç kimseye de yar olmayacak.”

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
GÖNÜL DOSTU Gönderi no: 166388  /
GÖNÜL DOSTU
Arslan Reis ALLAH sana gücünden güç versin.Bu ülkenin özelisin.Seni seviyoruz.
Murat Kahveci Gönderi no: 166356  /
Murat Kahveci
Selamin aleyküm can reisim. Seni cok seviyorum, allah seni basimizdan eksik etmesin. Senin yolun benim yolumdur. Burada senin nekadar iyi bir insan oldugunu tüm tanidiklarima göstermeye calisiyorum. Almanyadan sevgiler saygilar. BIR UMUTTUR YASAMAK
Orhan bekiroğlu Gönderi no: 166347  /
Orhan bekiroğlu
Reyisim yazilarimizi okuduna inaniyorum peki bana sunu soylermisin size olan sayginligimla hayranin olarak soyluyorum sizi gormek istiyorum cokmu sey istiyorum orhan bekiroglu
05354388143 Gönderi no: 166344  /
05354388143
ben de sizden olmak istiyorum abi
tugra750@gmail.com Gönderi no: 166333  /
Reisim, Yüreğimi koy avcunun içince Senden gelsin ölüm başım üstüne Al ömrümü, koy ömrünün üstüne Senden gelsin ölüm başımın üstüne. Saygılarla Reisim. Türkün iman gücü kimsede yoktur. Şu bir gerçek ki, Çanakkale, Kurtuluş savaşlarını "ALLAH ALLAH nideleriyle, iman gücüyle aldık. Biz 600 sene hüküm sürmüş Osmanlı İmparatorluğun Torunlarıyız. BİZ KİMSENİN ÖNÜNDE EĞİLMEDİK YIKILMADIK, YIKILMAYACAĞIZ DA Saygılar REİSİM CcCAlmilaCcC
Burak Tatar Gönderi no: 166332  /
Burak Tatar
Selamûn Aleyküm Reisim, Paylasiminizi Okuyunca Acikcasi Şaşırdım Çünkü Bu Yazıların Başkaları Tarafından Yazildigini Hiç Düşünmedim En Basit Örneği 2000 li Yıllarda Televizyon Programında Yapmış Olduğunuz Konusmayi Izleyenler Zaten Dusunmezler Çünkü Bazen Orada Soylediklerinizden Bile Sözlü Olarak Dediklerinizi Kağıda Dokuyorsunuz Bence O Yıllarda Yapmış Olduğunuz Tv Programindaki Konusmalarinizi Yayinlarsaniz Bu Millet Sedat PEKERi Daha Yakindan Taniyacaktir.Reisim Fotograflardan Cok Dinç Cikiyorsunuz Bu Beni Çok Mutlu Ediyor Eminimki Sevdiklerinizide..Reisim ALLAHim Seni Basimizdan Eksik Etmesin.Reisim Tekrardan Söyleyeyim Yüz Yüze Görüşmek İstiyorum Musadeniz Varsa.Bir Umuttur Yaşamak!
veysel bicer Gönderi no: 166331  /
veysel bicer
SELAMIN ALEYKÜM (ABİ) REİS Her zamanki gibi cok güzel tanımlama yapmişsınız kendinizi; bizler iyi biliyoruzki REİS SEDAT PEKER CENABIM ALLAHIM vermiş oldugu üstün zekası cok iyidir.Sokakları insanları yetımleri garıbanları nasıl oldugunu ıyıbılır.Kimi zaman bazı arkadaşlarımız bize de aynı soruyu soruyorlar ama Ben kendi şahsım adına hep sunu demişimdir REİS SEDAT PEKER Kendi bildigi yolda tüm gençlere her zaman iyi yol göstermişdir göstermeyede devam edıyor bundan daha güzel ne olabilirdiki.SELAM VE SAYGILARIMLA ALUCRALI veysel BİÇER
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız