Duyurular

HASTA ADAM DEDİĞİNİZ ARTIK TABURCU OLDU

Kıymetli dostlarım;

Daha önceki paylaşımlarımda da söylediğim gibi, Dünya’daki egemen güçler bizi hasta halimizle, ağır aksak halimizle seviyorlardı. Ne zamanki onlara; hasta adam dediğiniz artık taburcu oldu, buna alışsanız artık iyi olur dedik, o an itibariyle bütün egemen güçlerin nefretini kazandık.

Ülkemizde deprem olduğunda onların devlet başkanları gelerek iyilik meleği rollerinde deprem bölgelerimizi gezerken, küçük bebekler burunlarını sıktıklarında tüm Dünya’ya servis ettikleri bu fotoğraflarla bizleri seviyorlardı.

Şartlar değişince Dünya’nın çeşitli ülkelerinde deprem ve bunun gibi tabii felaketler meydana geldiğinde, bizim ülkemizin hem resmi hem sivil yardım kuruluşları o bölgelere giderek, bütün devletlerden daha fazla yardım çalışması yapmayı başardılar. Artık kendi devlet başkanları değilde, bizim devlet başkanlarımız Dünya kamuoyunda yer almaya başlayınca bir anda tarihi hastalıkları yani kendini beğenme hastalıkları tekrardan gün yüzüne çıktı.

Ülkemizde iki buçuk milyon sığınmacı var. Dünya’da ise elli civarında gelişmiş devlet var. Bu sığınmacıların hiç değilse yarısını alın dediğimizde o modern, gelişmiş, insan hakları alanında kendini otorite zanneden ülkeler sadece 3-5 bin kişiyi bölüşerek aldılar.

Ancak bu 3-5 bin kişiyi de onların onurlarını, gururlarını, şereflerini hiç düşünmeden sanki hayvan pazarından hayvan seçercesine ağızlarını açıp dişlerini kontrol edip seçerek aldılar. Büyük üstat Mehmet Akif Ersoy Hazretleri bu kalpsizlere sefahatin de ne güzelde söylüyor “medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar” diyerek.

Bunların medeniyetleri kendilerinedir. Bunların insaniyetleri de sadece kendilerinedir. Karasularına giren göçmen gemilerini batırmak için savaş gemilerine emir veren gelişmiş Avrupa devletleri üçüncü dünya ülkelerini sömürerek (Dünya ekonomisinin çok büyük bir bölümünü ellerinde tutmaktadırlar.)

Bizim devletimiz bu göç akınını o ülkenin sınırları içinde tutmak için, güvenli bir bölge oluşturayım dediğinde Amerikası, Avrupası, İranı kısacası tamamı birden böyle bir şeye ihtiyaç yok diyorlar. Ayrıca da sakın ola böyle bir maceraya girişmeyin diye de el altından bizi tehdit ediyorlar.

Kıymetli dostlarım, bizim buradan başka bir ülkemiz yok. Bu yüzden dolayı bu toprakları hayatımız pahasına savunacağımızı bu gafiller galiba bilmiyorlar. Son 200 senedir bu milletin zor dönemler geçirdiği bir gerçektir. Ancak bu milletin tarihi incelendiğinde ihtiyaç duyduğu liderleri bulduğunda çok kısa sürede Dünya dengelerini bir çok kez değiştirdiği de görülecektir.

Güvenli bölge konusunda devlet büyüklerimiz ne karar verir onu bilemeyiz. Ancak oluşturulması yönünde bir karar verilirse bu kararı hayatı pahasına desteklemek her Müslüman Türkün şeref borcudur, namus borcudur. Yukarıdaki satırlarda söylediğim gibi bizim başka bir vatanımız yok. Burayı hayatımız pahasına koruyacağız, savunacağız.

Son günlerde gerçeklerle yüzleşmemiz için savaş teknolojimizin kötülüğünden bahsettim. Eğer ki gerçeklerle yüzleşmezsek, hayal dünyasının içerisinde maalesef ki savrulup gidebiliriz. (Tabii ki teknoloji eksiğimizin yanında bizimde fazlasıyla önemli olan bir artımız var; DNA’mızın içine işlenmiş olan binlerce senelik savaşçı geleneğimiz.)

Bir başkasının kalaşnikofla başaramadığını biz yeteneğimizi kullanarak 6*35 çaplı en küçük silahla bile başarabiliriz. Bir başkasının çok büyük cephanelerle başardığını, biz savaşçı kodlarımızı devreye sokarak çok daha küçük şeylerle başarırız. Bir çok alanda evet emperyalist ülkelerden geride olabiliriz. Ancak biz zor anların adamıyız. (Şükürler olsun ki vücudumuzdaki kanser mikroplarından da kurtulduk. Bu sayede kırılan direncimiz de tekrardan yerine gelmeye başladı.)

Kıymetli Dostlarım paylaşımımın başında da söylediğim gibi hasta adam dedikleri artık taburcu oldu. Emperyalist güçler buna alışsalar artık çok iyi olur. Bizimle ilgili bir hesapları varsa, bir teklifleri varsa bu teklif bir hastaya merhamet dağıtırcasına değil, BİR SAVAŞÇIYA ADALET DAĞITIRCASINA OLMALIDIR.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ahmet yılmaz Gönderi no: 166720  /
ahmet yılmaz
canlar kurban yoluna
yasar karakas Gönderi no: 166405  /
yasar karakas
BIR UMUTTUR YASAMAK sakarya/akyazi dan ustun sevgi ve saygilar
serpilpikin@hotmail.com Gönderi no: 166384  /
sedat bey özgürlüğünüze kavuştuğunuz için çok sevindik
Samet ozturk Gönderi no: 166326  /
Samet ozturk
reis sana canim feda
engin koçak Gönderi no: 166322  /
engin koçak
selam aleyküm ben sedat peker reisime ulaşmak istiyorum sonucu ne olrsa olsun
ertugrulkaradag1453@hotmail.com Gönderi no: 166312  /
Memleketimizin basın yayın organlarında çalışan bir sürü gazeteci köşe yazarı (bazıları hariç) şarlatan tipler var gazetecilik adı altında patronlarına yalakalık yapıp taraf tutup Ülkelerine ihanet ediyorlar bunları istemeyerekte olsa Kısmen okuyoruz lakin geçmişten bugüne kadar olan yaşantınızı ve paylaşımlarınızı yakınen takip ediyorum ve tüm kalbimle destekliyorum Allah bizleri islâma bağışlasın Hz Ebubekir sıddik efendimiz gibi Sadık Hz Ömer gibi adaletli Hz Osman gibi Edepli Hz Ali efendimiz gibi ilim sahibi ve Osmanlı'ya yakışan cesur Mert imanlı kullardan eylesin ..
ertugrulkaradag1453@hotmail.com Gönderi no: 166311  /
Memleketimizin basın yayın organlarında çalışan bir sürü gazeteci köşe yazarı (bazıları hariç) şarlatan tipler var gazetecilik adı altında patronlarına yalakalık yapıp taraf tutup Ülkelerine ihanet ediyorlar bunları istemeyerekte olsa Kısmen okuyoruz lakin geçmişten bugüne kadar olan yaşantınızı ve paylaşımlarınızı yakınen takip ediyorum ve tüm kalbimle destekliyorum Allah bizleri islâma bağışlasın Hz Ebubekir sıddik efendimiz gibi Sadık Hz Ömer gibi adaletli Hz Osman gibi Edepli Hz Ali efendimiz gibi ilim sahibi ve Osmanlı'ya yakışan cesur Mert imanlı kullardan eylesin ..
TOLGA KOCAMAN Gönderi no: 166305  /
TOLGA KOCAMAN
Saygıdeğer..çok kıymetli REİS Dün ilk kez şahsınıza mesaj göndererek kendi içimdeki heyecanı yendim.. ve inşallah elimden geldiğince mesaj yazmaya devam edicem..TABİ EĞER RAHATSIZLIK VERMEYECEKSEM.. Öncelikle kendimi tanıtmak isterim.. TOLGA KOCAMAN 28 YAŞINDAYIM EVLİ VE 1ÇOCUK BABASIYIM KAYSERİLİYİM ANKARADA YAŞIYORUM TİCARETLE UĞRAŞIYORUM Sabahleyin işime geldikden hemen sonra İLK işim bilgisayarımı açıp paylaşmış olduğunuz yazıları okumak oluyor..GERÇEKTEN ÇOK AMA ÇOK AKILLICA VE DOĞRU paylaşımlar yaptığınıza inanıyorum..yapmış olduğunuz pylaşımları kendi etrafımdaki insanlara anlatıyorum..BABAM da dahil olmak üzere..BABAM çok inanmıyordu ilk zamanlarda fakat ŞAHSINIZIN yapmış olduğu iyilikleri yardımları ve İLAYI KELİMETULLAH A olan inancınızı öğrendikden sonra hem kendi şahsıma,hem sizin şahsınıza ve bu davaya inananların şahıslarına DUACI...ŞAHSINIZIN okumaya nekadar ÖNEM verdiğini çok ama çok iyi bilen birisi olarak,ÇEVREMDEKİ insanların size olan yaklaşımını,onlara ŞAHSINIZIN yapmış olduğu herşeyi okutarak,izleterek,anlatarak ANLAM kazandığına tüm kalbimle inaniyorum.. BEN TURANCIYIM KANIMIN SON DAMLASINA KADAR.. ŞAHSINIZINDA söylediği gibi... ÖMRÜMÜN SON ANINA KADAR YORULMADAN,SIKILMADAN,DARALMADAN,USLANMADAN..selam verdiğim,sohbet ettiğim kim olursa olsun DAVAMIZI anlatacağım..BİZİM BİZDEN BAŞKA KİMSEMİZ YOK..
Boğaçhan Şener Gönderi no: 166303  /
Boğaçhan Şener
ALLAH VAR . PROBLEM YOK ! CAN REİS... BİR UMUTTUR YAŞAMAK...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız