Duyurular

İNTİKAMIMIZI ALMAYI BAŞARMADAN ÖLMEK BİLE BİZE HARAMDIR

Kıymetli Dostlarım,

Dünya coğrafyasında yaşayan MÜSLÜMANLARIN ve TÜRKLERİN yaşadığı zulümlerle ilgili ne zaman bir yazı yazsam, samimiyetlerine tüm kalbimle inanadığım birçok arkadaşımız bir şeyler yapalım, ben canımdan vazgeçmeye hazırım diye hislerini dile getiriyorlar.

Kıymetli Dostlarım, bence önce şunun farkına varmalıyız; Bu saatten sonra bizim için ölmek bile bir lükstür artık. Şehitlik, kutsal bir makam ancak biz şu an bu kutsal makama bile mümkün olduğunca geç ulaşmak için gayret sarf etmeliyiz(Kısacası ölmemeliyiz.).

Biraz önceki satırlarımda söylediğim gibi bizim için ölmek bile bir lüks. Bizim, ilk kurşunun önüne yatıp ölmemiz belki bizi şehit yapacaktır. Ancak bizlerin şehadeti, diğer mazlumların çektiği zulmü sonlandırmayacağı gibi zalimleri daha da azdıracaktır.

Daha önce ki yazılarımda da söylediğim gibi bu uzun bir savaş, uzun bir mücadele olacak. Bir taraftan kendimizi geliştirirken diğer taraftan çocuklarımızı süper bir nesil olarak yetiştirme gayretinde olacağız.

Kıymetli Dostlarım, bizim gibi kaygan zemini olan coğrafyalarda yaşayan ülkelerde maalesef ki gelecekte ne olacağı tam olarak kestirilemez. Bu yüzden bilardo salonlarına, kafeteryalara gittiğiniz gibi ruhsatlı, yasal atış poligonlarına da mutlaka gidin. Poligonların kendi silahları ve mermileri var, fiyatları da çok pahalı değil. Ayda bir iki şarjör mermi atmak hem insanın silaha el yatkınlığını arttırır hem de insanın kulağının silah sesine alışmasını sağlar.

Silah kullanmayı bilmek belki bizlere hayatımız boyunca lazım olmayacak. Ancak ülke müdafaası için bir gün lazım olursa bütün halkımızın hazır bir ordu olarak beklemesinin faydası olacağını düşünüyorum. Çocuklarımızı eğlenceli sporlara yazdırmamız çok doğru bir şey. Ancak bunun yanında gerektiği zaman kendilerini savunabilmeleri için mutlaka sert bir spora da gitsinler.

Eşlerimiz hamileyken omega 3 yönünden zengin gıdalarla beslenmesine özen göstermeliyiz. Çünkü omega 3 ün beynin çalışmasıyla çok orantılı bir yağ asidi olduğu tıbben kesinlik kazandı. Bebekliklerinde ve çocukluklarında doktor gözetiminde mutlaka omega 3 takviyesi vermeliyiz.

Kıymetli Kardeşlerim, UYGUR TÜRKLERİ ile ilgili daha önceki yazılarımda detaylıca anlatmıştım. Şimdi de anlatmak isterim. Karşımızda 1.5 milyar nüfuslu Çin devleti var. Dünya’nın en büyük ikinci ekonomisi… Nükleer güç olduğunu söylememe bile gerek yok. Onlara şunu yapalım, bunu yapalım derken söz kolay çıkıyor. Ne ile yapacağız? Nasıl yapacağız? Bizim Çin’e kadar gidecek ne füzemiz var, ne de başka bir silahımız var.

Bizim savaş uçağı gemimiz dahi yok. İşin gerçeği maalesef ki bu. Sinirle bağırıp çağırmak o an için bizi rahatlatsa da neticeye gitmek için maalesef ki bize hiçbir şey kazandırmıyor. Oradaki TÜRKLERİ silahlandıralım diyen arkadaşlar var. Orada buluna UYGUR TÜRK’ü sayısı toplam 15- 20 milyon. Eğer ki silahlı bir harekete başlarlarsa bu sefer Çin’in eline beklediği koz geçer ve bütün hepsini birden şehit eder.

Kıymetli Dostlarım, bu yazdıklarım birçoğunuzun hoşuna gitmediğini biliyorum.Belki de hayal kırıklığına uğradınız. Bir mücadeleye başlarken mevcut durumun tespitini iyi yapamazsanız; elinizde olan imkanları da kaybedersiniz. Yani bir daha uzun vadeli bir plan yaparak, intikamınızı alma ihtimaliniz de ortadan kalkar.

Daha önce de söylediğim gibi; MÜSLÜMAN TÜRK’e yapılan her zulmün bir intikam meleği mutlaka olur ve zamanı geldiğinde de o zulmü yapanı gider bulur. Ancak basit ve saçma hareketlerden uzak durmalıyız. Şu an ülkemizde yaşayan Çinli sivillere karşı terör eylemlerine girişilirse bu sefer haklı mücadelemiz, bir anda dünya kamuoyunda haksız duruma düşer ve bu şekilde oradaki soydaşlarımıza daha büyük zulüm yapmış oluruz.

Milletlerin tarihinde zaman kavramı çok önemli değildir. Yetmiş sene evvel dünyanın en fakir ülkesi Çin, bugün dünyanın devi durumuna gelmiştir. Aklımızın rehberliğinde çalışmalıyız. Hem de çok çalışmalıyız. Eğer ki ölünecekse bu tüm şartlar zorlandıktan sonra ve başka imkan kalmadıysa mecburiyetten olmalıdır. Geri kalan şartlarda ölmek bile bize HARAMDIR!..

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
rebel_mlh_dnmz@hotmail.com Gönderi no: 170819  /
Selamunaleykum kıymetli REİS im yazılarınızı hep takip ediyorum ve unutmuyorum yazılarınızı az önce int de omega 3 le ilgili bir yazıya denk geldim sizden bir ricam olacak değerli REİS im benim eşim hamile acaba omega 3 olarak hangi markayı öneriyorsunuz.. Şimdi bu yazıyı okuyacak arkadaşlar belki diyecekler git doktora sor diye ama Türkiye deki tıp fakültesinde besin tamamlayıcı bir ders olmadığı için bu konuda bilgileri olmadığını ve hastalarıyla ilgilenmediklerini bilmelerini isterim. Bu yüzden bilgisine her zaman güvendiğim kişi olarak siz kızınız Lina da hangi marka omega 3 kullandınız acaba bana bu konuyla ilgili bilgi verirseniz çok mutlu olurum
Ahmet karadeniz Gönderi no: 168252  /
Ahmet karadeniz
Size katılmayanda iman zayıflıgi diye algılarım ama ne yazıkki beni üzen durum sadece çindeki türk kardeşlerimi zikrettiniz ben isterdimki ümmetçi ruhuyla tüm zülüm altında olan tüm müslüman kardeşlerimizin hamisi sinyali vermenizdi.yani osmanlı ruhunu taşımamız gerektigini ifade etmek istiyorum.çünkü zafer türk kürt aarap vs gibi etnik grupların birlikteligindedir ve dahi islami davası altındadır.hürmetler
Can altınöz Gönderi no: 166165  /
Can altınöz
Daha önceki yazılarınızın birinde Çin ekonomisinin arkasında Yahudi lobisinin olduğunu belirtmiştiniz.Biz bu coğrafyada öğrendiğim kadarıyla Sefarad yahudileriyle yüz yıllardır beraberiz.Herkesin ister istemez ticari ilişkileri olmuştur.Nedendir ki siyonist olmayan Yahudi kardeşler bu ülkede ekmek yemelerine rağmen bu ülkeye hiZmetini tam anlamıyla yerine getirmemektedir. Neden sadece Yüzde 18 vergi almaktansa akıl vergilerini alamıyoruz? 15 senedir sizi bilir Turan'ın anlamını ilk sizinle tanırım. Sanayi vb konuların yanında eğitim konusunda Ana kucağından görev alana kadar ciddi bir yatırım yapılsa çok daha iyi olmaz mi ? Herkes ne yapacağı neye yönleneceği hangi Çocuğun neye yatkın olduğunu ( Savaşçı , esnaf , mühendis , avukat , sanayici , çiftçi ) erkenden belirleyen okullarımız olsa çok güzel olurdu be abi. Daha çok yazardım ama okunur okunmaz çok uzatmak istemedim. Saygılarımla reisim .
kabakci258@gmail. com Gönderi no: 166151  /
Sedat abim yolundayiz sevgiler saygılar .
Bekir DİLEKÇİ Gönderi no: 166136  /
Bekir DİLEKÇİ
Selamünaleyküm, Bizler Bayrampaşa İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bir grup vatansever öğretmen arkadaş Sedat PEKER reisi sürekli takip ediyoruz. Mezun olan her öğrencimize bundan sonraki hayatında yapması gereken işlerden biri olarak mutlaka Sedat PEKER'in fikirlerini takip etmelerini tembihliyoruz. Eğer kıymetli reisimizin uygun bir vakti olursa Makine Teknolojisi öğretmenleri olarak kendisini ziyaret etmeyi ve ülkemiz öğretmen camiasına edeceği tavsiyeleri duymayı çok arzuluyoruz. Selam ve dua ile...
Oguzhan yildirim Gönderi no: 166135  /
Oguzhan yildirim
Seygilar reis beni yanina al yaninda calisiyim
İbrhmgrr@hotmail.com Gönderi no: 166127  /
ALLAH ım seni başımızdan eksik etmesin Reisim . Gün gelecek hesap sorulacak ALLAH ın izniyle , iki dudağının arasından çıkacak tek bir lafına canımı vermeye hazırım yeter ki sen iste can Reisim ...
İbrhmgrr@hotmail.com Gönderi no: 166126  /
Zulme uğrayanın kurumuş dudaklarına söyleyin gülsün. Bir gün mutlaka zalimin dişleri sökülecektir ! BİR UMUTTUT YAŞAMAK !
Mazhar Akyüz Gönderi no: 166119  /
Mazhar Akyüz
Ölüm bir defalık, bir saniyeliktir,korkakların işidir.Ama cephede ölmeden savaşmanın her anı bir ölümdür, binlerce kez ölümü yaşarsın, yürek ister...Ülkücü gençliğin en büyük zaafı düşünmeden, ani Aksiyon zihniyetinde olmasıdır, topyekün kırılmaya müsait...Şayet bir gün gerekirse, parola:***Ölmeden Öldür yada Öldürt *** olmalıdir.Ölmemek için esas öğrenilecek ise ***Dünya Politika ve Siyaset Okulu*** nu bitirmek....Maalesef bu dalda sıfırız. Dileriz ki tüm ölümler Müslüman Türk aleminden uzak olsun, Rabbim hayırlar ihsan eylesin... Saygılarımla, görüşmek dileği ile Hemşerim.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız