Duyurular

CİCİLİ BİCİLİ AYDINLARIMIZA YENİ GÖREVLERİ TEVDİ EDİLMİŞTİR ARTIK

Kıymetli Dostlarım,

Bir önceki gün ışid’in (deaş), farklı ülkelerle yapmış olduğu kanlı eylemleri okuyarak ve dinleyerek, maalesef ki hepimizin canı sistemli olarak sıkıldı.

Geçen sene Mart ayında cezaevinden ilk çıktığım günlerde, ülkemizdeki hemen hemen herkes, ışid’e (deaş) karşı sempati beslemekteydi. Ben bu konu ile ilgili yazdığım ilk yazıda, Işid (deaş) isimli örgüt, kutsal dinimizin inananlarının içine sokulmuş bir virüstür demiştim. Ayrıca da ışid’in (deaş), bir Siyonist projesi olduğunu yazımın içine özenle eklemiştim.

Kendini milliyetçi, ülkücü, dindar olarak tanımlayan birçok arkadaşımız, bu yaklaşımım yüzünden beni eleştirmişlerdi. Onlar pkk ile savaşıyorlar. Sen onlar hakkında nasıl böyle yazı yazarsın? Diye bana söylenmişlerdi. Bu sözü söylemekten gerçekten hoşlanmıyorum. Ancak zaman beni gene haklı çıkardı (Onlara herkes sempati ile bakarken ben onların bir virüs olduğunu söylemiştim.).

Sınırımıza pkk’nın Suriye kolu olan pyd’yi yerleştirip orada bir kürt devleti oluşturma isteklerine, ülkemizin her kesiminden sert tepkiler gelince (Bu yüzden büyük bir dirençle karşılaşacaklarını anlayınca), ışid’in (deaş) perde arkasından iplerini tutan eller, tekrardan devreye girerek bu eylemleri yaptırdılar.

Avrupa’nın göbeğinde ışid (deaş) militanları, kafa keserek tüm avrupanın bir anda nefretini ortaya çıkardılar. Ortadoğu’daki Şii camilerini de bombalatarak, tüm Şii dünyasının bir anda nefretini köpürttüler ve bu eylemler sayesinde, ayrıca da bölgedeki ılımlı Sünni yapıların kalbine, büyük korku tohumları ekildi.

AK Parti seçimi kazanmasın diye pkk’nın takım elbise giymiş hali olan hdp’ye oy vermeye ikna olan cicili bicili aydınlarımız, süslü zenginlerimiz, sahte tarikatlarımız, önümüzdeki günlerde yeni bir hikayenin bu eylemler zincirinin sayesinde yazılımını başlatacaklar.

Bu hikaye şudur; Avrupa ülkeleri diyecekler ki Avrupa Birliği ile üyelik görüşmeleri yapan TÜRKİYE’ye ışid ile sınır komşusu olacağına, orada mutlaka kürt devleti kurulsun. Bölgedeki yüz milyonlarca Şii, bizim dini inançlarımıza %100 düşman olan bu manyak örgüt orada olacağına, Şiiliğe ılımlı yaklaşan bir kürt devletinin orada olması, bizim için çok daha iyidir, diyecektir.

Tabi ki projenin son halkası olan bizim ülkemizdeki cicili bicili aydınlar, ve sahte cemaatçiler, ışid’in (deaş), bizim sınır komşumuz olmasındansa bizim sınırımızda kürt devleti olması yüz bin kat iyidir, diyecekler.

Kuzey Irak’ta kürt devleti kurulması konusunda son derece istekli olan Amerika ve İsrail Kuzey Irak’ın, TÜRKİYE’ye yakınlaşmasından sonra bu istekli halinden vazgeçmiştir. Şu anda ise Suriye sınırında bir kürt devleti oluşturmanın gayreti içersine girmişlerdir.

Önümüzdeki günlerde ışid’in (deaş) daha vahşi eylemlerini, hep beraber beklemeliyiz ( Yukarıdaki satırlarda anlattığım algının beynimize iyice yerleşmesi için.). Hem Suriye sınırında kurulması düşünülen kürt devleti hem de Ortadoğu coğrafyasındaki egemen güçlerin başka politikaları için Işid (DEAŞ) vahşetini anahtar olarak önümüzdeki günlerde sıkça kullanacaklar.

Kıymetli Dostlarım, ben dahil, size kim dindar olduğunu, milliyetçi olduğunu söylerse söylesin, hemen inanmayın. Önce yaptıklarına bakın. Eğer yaptıkları ile söyledikleri uyuşmuyorsa o kişi bensem bile bir dakika düşünmeden kalbinizden ve beyninizden söküp atın.

Hem dindarım hem milliyetçiyim diyeceksiniz hem de ışid (deaş) militanları, TÜRKİYE’den geçerek bu eylemleri yaptı, diye durmadan yayın yapacaksınız.!!! Bu yapılanlara YÜCE ALLAH razı gelmeyecektir ve tabi ki kulları da bu gelişmelere rıza göstermeyecektir. Nasıl olacağını gerçekten tam olarak bilmiyorum. Ancak hem dışımızdaki hem içimizdeki hainlere rağmen, bu cendereden çıkacağımızı adım gibi biliyorum ve inanıyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
hale havva çayır Gönderi no: 166231  /
hale havva çayır
baştan sona haklı çıktınnnn sonumuz hayırlısı olsun cansınnnn
UFUK ERASLAN Gönderi no: 166113  /
UFUK ERASLAN
ZIYAFET SOFRASINDA KIRINTILARA TALIP OLANLAR ASLA EFENDI OLAMAZLAR.BUNUDA SEN OGRETTIN REISIM..!!
UFUK ERASLAN Gönderi no: 166112  /
UFUK ERASLAN
ALLAH YAR VE YARDINCIMIZ OLSUN ABI.HEP SOYLUYORUM YINE SOYLUYORUM SENIN TEK BIR SÖZUN ILE MILYONNLARCA KARDESINIZ EMRINE AMADE BUNU HIC UNUTMA REISIM.KARDESIN U F U K
azapadil Gönderi no: 166098  /
azapadil
haklısın sedat abi.bu deaş denen vahşi örgüt,mossad cıa ve avrupalı ajanların cirit attığı bi ortamda bi gece musulu nasıl aldın,,aslında her şey ortada..
Mustafa GÜLDAŞ Gönderi no: 166094  /
Mustafa GÜLDAŞ
Gününüz aydın olsun değerli Reisim. Tespitleriniz kesinlikle haklıdır. Işidin yaptıkları ortada bunları tekrar tekrar anlatmaya ne hacet. İnsanlarımız hemen gaza gelip direkt atlamadan geleceği az da olsa düşünme yetkileri olsa keşke. Canım Reisim sonsuz saygı ve sevgilerimi sunar ellerinizden öperim. Allah'a emanet olun Ağabeyim.
tugra750@gmail.com Gönderi no: 166093  /
Can Reisim icimiz aciyor canimiz yaniyor Allahim yardimcimiz olsun. İyiki varsin ve bu dogru tespitlerinle bizi aydinlatip bilgilendirdigin icin minettariz sana Allah razi olsun. Allah yardimcimiz olsun, Vatanimizi korusun. Bu cendereden cikacagiz güzel Allahimizin izniyle. BİR UMUTTUR YASAMAK. .CcCAlmilaCcC.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız