Duyurular

Tahliye olduğumdan beri geçen 15 ayın muhasebesini yaptım

Kıymetli Dostlarım,

Cezaevinden tahliye olduğum günden bugüne kadar geçen zamanla ilgili bir durum değerlendirmesi yapmak için dün gece kahve içip düşünmeye çekildiğimde, 15 aylık bu süreyi çok iyi değerlendirdiğime karar verdim.

Birkaç gün önce pkk terör örgütünün liderlerinden Murat Karayılan, Kandil’de şahsımla ilgili aleyhte bir konuşma yapmış(Şeref duyarım.).

Paralel yapının beyin takımından olan Emre Uslu, Zekeriya Öz gibi isimlerinin devamlı olarak hedefinde olmam ise cezaevinde kendime verdiğim söze sadık kaldığımın en büyük göstergesi olmuştur.

Dhkp-c’nin resmi yayın organlarında hedef haline getirilmem ve daha sonrasında ise Dhkp-c eylemlerinde resimlerimin yakılması,beni ayrıca gururlandıran şeyler olmuştur.

İstanbul Jandarma Bölge Komutanlığı'nın önünde Albay Fehmi Altınbilek’e suikast düzenleyen mkp’li teröristlerin yakalanmasıyla hücre evlerinde yapılan aramalarda,suikast amaçlı şahsımın bilgilerinin bulunması ise benim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

Kıymetli Dostlarım, biraz önceki satırlarımda da söylediğim gibi cezaevinden tahliye olduğum andan, şu ana kadar geçen zamanla ilgili yapmış olduğum durum değerlendirmesi,şükürler olsun ki inandığım dava için başarılı şeyler yaptığımın en büyük delili ve göstergesidir.

Maalesef ki kendisinin Millliyetçi-Muhafazakar olduğunu söyleyen çok küçük bir kesim insanda,bazı sayfalarda şahsımla ilgili hakaret vari şeyler yazıyorlarmış. Bunları sevdiğim dostlarım vasıtasıyla öğreniyorum. Belki ilerde dava açılması gerekir diye, adres tespiti yapmak için avukatlarımız ve arkadaşlarımız bu kişilerin evlerini ve iş yerlerini bulunca komşumuzun çocuğuna,“Derslerini yapması için bilgisayarımı kullanma izni veriyorum. Ağabey o yazmıştır, benim hiçbir şeyden haberim yok.” gibi açıklamalarla kendilerini acınası ve rezil bir duruma düşürmeleri ise bence sözün son noktasıdır, diye düşünüyorum.

Kıymetli Dostlarım, bazı arkadaşlarımız bana ulaşmaya çalışmışlar. Biz sayfalarda REİS’in lehine yorum yazıyoruz, yine de siliniyor, diye sitemlerini iletmişler (Benim lehime dahi yorum yazılsa içinde birilerine karşı küfür ve hakaret varsa o yorum bana ait resmi sayfalarda asla yer bulamaz.).

Yorumları kendim kontrol ederken bazen tam küfür olmayan ancak sorun yaşadığım bazı siyasi kişiliklerin ismine hakaret olan mesajları görünce görevli arkadaşlara bunları niye silmiyorsunuz? Diye kızdığımda, bana cevaben: REİS onlar kendi sayfalarında seninle ilgili bir sürü kötü şey yazıyorlar. Biz niye bunları siliyoruz?Dediklerinde, onlara şu cevabı vermiştim:“Eski bilgelerden bize miras kalan öğretilere göre bir insanın kalitesi karşısındaki insanın kendisine karşı yapmış olduğu harekete,almış olduğu tavırda gizli olduğudur(Yani, adam olmak gerçekten zordur.).

Kıymetli Dostlarım, ben Bozkurtluğumu pkk’nın, dhkp-c’nin, mkp’nin ve paralel yapının direkt hedefi olarak ölüm listelerinde yer bulacak şekilde yaptıklarımla kanıtlıyorum. Bu klavye Milliyetçisi olduğunu söyleyen arkadaşlar,acaba bu saymış olduğum örgütlerin bir kere bile ölüm listesine girmeyi başarabilmişler midir?

Koalisyon'a müsade etmeyen bir sistem kurmalıyız.Dış güçlerin, para baronlarının, oyuncağı olmamak için koalisyonlardan kurtulmalıyız,demiştim. Acaba şimdi ne kadar haklı olduğum sizler tarafından görülüyor mu? Adı başkanlık sistemi olmasın, başka bir şey olsun. Benim önerdiğim sistemde tek şart ülkeyi koalisyon hükümetleri yönetmesindi. Herhalde dünyada bu tip bir sistem vardır. Bunu uygulayabilirdik.

Bu daha iyi günlerimiz... pkk’nın Suriye kolu olan pyd, tüm sınıra yerleşiyor. Biz koalisyon hükümeti kurmaya çalışmaktan oraya dönüp bakamıyoruz bile. Bu cümleyi kurmaktan nefret ediyorum. Ancak seçimlerden sonra geçen şu 3-5 günlük zaman bile beni haklı çıkardı ve gelecek günler beni çok daha haklı çıkaracak. Milliyetçilik,sahte hesaplarla insanlara hakaret edip nefret toplamak değildir. Milliyetçilik, bir kişinin bile olsa Milliyetçi-Muhafazakar dünya görüşüne ısındırma sanatıdır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
knylmz1994@gmail.com Gönderi no: 165764  /
Sa Abi ben universitede okuyorum bir gun ziyaretinize gelip hasbihal yapmak isteriz destur var midir?
taner_@windowslive.con Gönderi no: 165761  /
Sedat abi size ulasip gorusmek isterim sizden bi konuda yardima ihtiyacim var lutfenn
ramazan satıcı Gönderi no: 165726  /
ramazan satıcı
Yüce ALLAH seni iki cihanda korusun kollasın hiç ama hiç bir zaman sırtını yere getirmesin düşmanların bile sana imrensin biz onun gibi olamıyoruz diye ben sen razıyım Yüce ALLAH'ta razı olsun REİS
Koray Ak. Gönderi no: 165725  /
Koray Ak.
İNŞALLAH kendi tuzaklarında boğulurlar REİS.ALLAH her daim yolunu açık etsin ayağına taş bile değmesin REİS.Bu yüreklerde sen varsın REİS.Bu yüreklerin imrenerek baktığı,Örnek aldıkları bir ADAM var.Selam sana REİS.ALLAH'a emanet ol REİS.
veysel bicer Gönderi no: 165719  /
veysel bicer
SELAMIN ALEYKÜM (ABİ) REİS Siz ileri gören bir babagitsiniz .Size Alucralıların Bir minet borcu vardır.Çünki siz gögsünüz dik anlınız acık bizim ŞEHİDİMİZ olan BURAK CAN KARAMANOĞLUNA sahip cıktınız.Biz alucralılar olarak sizi cok sevıyor ve sevmeyede devam edeceyiz bu sevgimiz şimdıdeden deyıl 1990 lı yıllara dayan makdadır.Biz sizi neden sevıyoruz çünki gariban yetim yoksul kişilere hep sahip cıkdınız cıkmayada devam edıyorsunuz.Cok anne baba duası aldınız Benim şahsi görüşüm CENEBIM ALLAHIM sizi bu gençlerin başından eksik etmesın.(amin) SELAM VE SAYGILARIMLA ALUCRALI veysel BİÇER.
Burak Tatar Gönderi no: 165718  /
Burak Tatar
Selamûn Aleyküm Reisim,ALLAHim Seni Korusun Düşmanın Çok Duaların Haddinden Fazla ALLAHim Seni Korusun Reisim Senin Adına Endişe Ediyor Sevenlerin Çünkü Bu Hayatta Tek Dogrumuzsun Reisim Sana Zarar Gelmesinden Korkuyoruz Yanindayiz Seninleyiz Dualarimizdasin.Reisim Bazen Düşünüyorum da Yüce ALLAHa Binlerce Kez Şükürler Olsunki Sana Yapilan Haksizlilarin Şuan Gün Yüzüne Çıktığını ve Sana Bu Tuzaklari Kuranlarin Kendilerini Nasil Mahvettiklerini Görüyoruz Yüce ALLAHin Adaletinden Şüphemiz Yoktuki Zaten.Reisim ALLAHIm Hem Bu Dünyada Hemde Ahirette MukafaatinizkiDaima Arttirsin Dikkatli Oluasiniz Reisim.Reisim Bir Mazuratim Daha Var Biliyorum Haksizlik Etmemek Için Kimseye Cevaben Yazmiyosun Ben Senden Adaletsizlik Beklemiyorum Ama Müsaden Olursa Bir Hafta Sonu Rizeden Gelip Elini Öpüp Tekrar Memleketime Rizeye Dönmek Istiyorum.Inanin Reisim Sadece Sizi Görüp Sohbet Edip Izninizle Geriye Döneceğim.Farkindayim Belki Bu Yogunlugunuzda Çok Şey Istiyorum Ama Özledim Reisim Göremedim ALLAHima Hamd Olsunki Şuan Maddi Olacağım Var O Yüzden Herhangi Bir Hafta Sonu Musait Olduğunuzda Gelebilirim Reisim Hafta İçi İş Olduğundan Hafta Sonu Gelip Sizi Görmek Istiyorum Insallah Bu Mazuratimi Olumlu Yönde Karşılayıp Ziyaretinize Beni Kabul Edersiniz.Saygi ve Sevgilerimle Kıymetli Ellerinden Öperim Hayirli Iftarlar Reisim.Bir Umuttur Yaşamak!
yasar karakas Gönderi no: 165716  /
yasar karakas
slm, REIS SEN BIZIM GURURUMUZSUN, YOLUN YOLUMUZDUR!! BIR UMUTTUR YASAMAK ustun sevgi ve saygilar
LÜTFİ YAVUZ Gönderi no: 165706  /
LÜTFİ YAVUZ
Düşmanlarınızı görünce doğru yolda dürüst bir insan olduğunuz kesinleşiyor. Allah CC Yar ve Yardımcınız Olsun Prof. Dr. Lütfi YAVUZ
Dogan.karaagc@gmail.com Gönderi no: 165700  /
Abi Allahın rahmeti ve bereketi üzerine olsun. Ben 23 yaşımda bi delikanlıyım abi. Bende kafkasım ama İstanbulda doğdum istanbulda büyüdüm büyürkende senin adını hep duyarak büyüdüm. Her türlü pisliğini gördüm istanbulun. Madde bağımlısı yaptılar bizi. Çok şükür elhamdülillah kurtardık kendimizi. Memleketimizin ve dinimizin üzerinde oynanmaya çalışılan ve hali hazırda süren oyunları görüyorum ve çok zoruma gidiyor Reis. Ülkesine ve ülküsüne , islama faydasız yetişen ve yetiştirilmek istenen bir nesil var ortada Kendimden biliyorum çünkü birkaç ay öncesine kadar bende bu şekildeydim Elhamdülillah sıyırdık kendimizi boş işlerden Televizyonlarda sözde aydınım diyen din düşmanı masonlar Gazeteciyim diyen vatan hainleri Siyasetçiyim diyen yahudi mason uşakları Bu millete hainlik yapanları menfaatleri doğrultusunda bu milleti aptal yerine koyarak sütten çıkmış ak kaşık gibi göstermek isteyenler var Ve işin en acı tarafı ağabey bunlara kanıpda hainlere oy atan hainlerle aynı safta olan insanlar var Yahudi amerikan vb dış güçlere özendirile özendirile özümüzü kaybettik ağabey Benim bu mesajı yazmamın bir sebebi yok sadece derdimi anlatmak istedim sana Allah'a emanet ol reis. Rabbim seni korusun
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız