Duyurular

PARTİ BAŞKANLARI GAZETECİLER SAYIN CUMHURBAŞKANI İLE GÖRÜŞÜNCE NORMALDE ŞAHSIM GÖRÜŞÜNCE NEDEN ANORMAL ?

Kıymetli Dostlarım,

Taha Ün isimli gazeteci bir kardeşimin nikahında, Sayın Cumhurbaşkanımız ve İHH Vakfı Başkanı Bülent abiyle karşılaşıp sohbet ettiğimizi gösteren fotoğraflar sosyal medyada paylaşılınca epeyce bir kişi tarafından gündem konusu yapıldı.

Ben bu duruma gerçekten bir anlam veremedim. Bugüne kadar yapmış olduğum altı il gezisinde, parti başkanları kadar kalabalık topladım. Hem de toplamış olduğum bu kalabalıkları sadece internet üzerinden yaptığım bir duyuru ile gerçekleştirdim(Arkamda bir parti örgütünün çalışması ve basın gruplarının desteği olmaksızın.). Parti başkanlarının Sayın Cumhurbaşkanımızla görüşmesi çok normal karşılanabiliyorsa bu şartlarda benim yaptığım görüşmeninde normal karşılanması acaba gerekmez mi?

1000-2000 kişi tarafından okunan yazarlar, kendilerini çok önemli bir gazeteci olarak görüp, canı istedikleri zaman Sayın Cumhurbaşkanı ile görüşmeyi kendinde bir hak olarak görürken cezaevinden çıktığımdan beri (Yani bir sene üç aydır.) düzenli olarak yazı yazan şahsımın, tüm yazdığı yazılar ülke tarihinde görülmemiş kişi sayısı tarafından okunuyorsa benim Türkiye’de hatta bölge coğrafyasında en çok okunulan yazar olduğum gerçeği ortaya çıkar (Bu şartlarda Sayın Cumhurbaşkanı ile görüşmemde acaba ne gibi sorun olabilir?).

Bazı art niyetli insanların söylediğim bu sözlere inanmayacağını bildiğim için yazımın sonunda son 15 günde yayınladığım birkaç adet yazımın, yönetici profilindeki erişim fotoğraflarını paylaşacağım (Hiç değilse bu sayede gözleriyle görürlerde bunlarla ilgilide fitne fesat üretemezler.).

Seçimden sonraki gün yazdığım karakter eksikliği ile ilgili yazı 6.850.000 kişi tarafından okunmuş. Yani Türkiye Cumhuriyetinde ki tüm gazetelerin toplam satış rakamının iki katı insan tarafından okunmuş. Beğeni olarak 118.000 beğeni almış. Yazıya 5 binin üzerinde yorum yapılmış.

Seçimden birkaç gün önce yazdığım “Bu Seçim Hilal ve Haçın Mücadelesidir.“ yazım 4.250.000 insan tarafından okunmuş ve astronomik orandaki beğeni ve yorumlar yine cabası…

Kıymetli Dostlarım, benim 15 aydır her gün yazdığım yazılarımın en az okunanı bile bugün ülkemizde yayınlanan en yüksek tirajı olan gazeteden bile daha yüksektir. En fazla okunan yazımın erişim oranı ise ülkemizde çıkan tüm gazetelerin toplam trajının iki katıdır (Benim en az beğeni alan yazım 14-15 bin, en fazla beğeni alan yazım ise 118 bin civarındadır.).

2-3 bin kişi tarafından okunan yazarların, Sayın Cumhurbaşkanı tarafından görüşmesi normal bir durum. Türkiyedeki tüm gazetelerin toplam tirajının iki katından daha çok okuyucusu olan şahsımın, Sayın Cumhurbaşkanı ile görüşmesi anormal bir durum öyle mi?

Kıymetli Dostlarım, bir gün cezaevinde cezaevi sosyoloğu ve cezaevi savcısıyla otururken Sosyolog Bey’in yaptığı şu tesbiti hiçbir zaman unutmayacağım; Savcı Bey’e hitaben: Sayın Savcım, Ergenekon davasında parti başkanları, Genelkurmay başkanları, tanınmış yazarlar, Milletvekilleri ve daha birçok ünlü kişi var. Sayın SEDAT PEKER Bey’e gelen mektuplar (10 yıldır cezaevinde olmasına rağmen), bütün hepsine gelen mektupların toplamından daha çok… Bence SEDAT PEKER’in durumunu mahkemedeki yargılamalarla değilde toplum sosyolojisinde uzmanlaşmış sosyologlar tarafından yapılacak çalışmalarla anca açıklanabilir demişti.

Benim özgeçmişime sahip bir insanın yazılarının okununurluluğunun yüksekliği, başka ülkede olsa inanın üniversitelerde tez konusu yaparlar. Ancak bizim ülkemizde bazılarının komplekslerinden dolayı, gazetelerde televizyonlarda haber bile yapmıyorlar.

Kıymetli Dostlarım, Sayın Cumhurbaşkanı’nın insanların içinde beni kabul ederek elimi sıkıp sıcak bir şekilde birkaç kelime söylemesi tabi ki kendisi açısından bakıldığında birileri tarafından siyasi bir risk olarak görünebilir. Ancak benim fikrimi sorarsanız Sayın Cumhurbaşkanımız şahsımla ilgili bazı art niyetlilerin özellikle görmek istemediği toplumdaki yerimi görmüştür.

Bu fotoğraftaki an, benim toplumdaki normalleşme konumum için önemli bir kırılma anıydı. Ben bunun farkındayım. Bu sebeplede yaşadığım sürecede Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı bu davranışından dolayı minnettar kalacağım.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
nazmi731@hotmail Gönderi no: 166106  /
Sayin reisim hayirli ramazanlar sizin yazilarinizi surekli takip ediyorum ve sizin tirnaginiz kadar olamasamda sizi ornek aliyorum.bir gun televizyonlarda yaptigim iyi seylerden odullendirilince herkese diycemki ben saygidegerSEDAT PEKER reisi ornek aldim diycem .buna yemin ediyorum ve and iciyorum saygilar .
yakup Cemil Gönderi no: 165762  /
yakup Cemil
Reis'im Sn Sedat PEKER Babalar Gününüzü Kutlarım.Adına baba denilen şahsın mazlumların umudu olan sayın Cumhurbaşkanı ve sizin görüşmeniz üzerinden basit siyaset yapanları da görür olduk inşaallah ideolojilerden soyutlanarak hakkı gormeyi Mevla nasip etsin Bir Umuttur Yaşamak
BURAK OĞUZ Gönderi no: 165678  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! EN ZOR ZAMANLARDA BU AZİZ MİLLET’E GERÇEK ANLAMDA SAĞDUĞU YÜKLÜ SÖZLER VE YAZILARINIZLA HUZUR VEREN BİR KİMLİĞİN İÇİNDE SİZLERLE MUHATAB OLABİLMEMİZ , BİR TÜRK GENÇLİĞİ’Nİ BAHTİYAR ETMEKTEDİR . BU NECİB MİLLET’İN TAKIM ELBİSELERİNİN İÇİNDEKİ YAPMACIK DÜNYALARLA ELDE EDİLMİŞ MAKAMLARIN SARHOŞ EYLEDİĞİ , ANKARA’NIN SEÇKİN MEKANLARINDA HALKTAN KOPUK BİR MANTALİTEYLE ‘’ FİKİR JİMNASTİĞİ ? ‘’ YAPAN VE SONRASINDA AZİZ MİLLET’E BAĞRIP ÇAĞIRARAK AFAKİ NUTUKLAR ATAN MİLLİYETÇİLERE DEĞİL ; DERDİYLE , DAVASIYLA , YÜREĞİYLE KELAMI BİR , EVLADIM DİYE BAĞRINA BASTIĞI , REİSİM DİYE ŞANINI SAYDIĞI , TAŞ DUVARLARA HEVES ETMEYEN , NAMERDLERİN HER DAİM KUMPASLARIN İÇİNDEN GEÇİRİP MAHKUM ETTİĞİ HEVESİNE KAPILDIĞI ; AMMA NEMLİ RUTUBETLİ PARMAKLIKLARDAN AHLAK-I PEYGAMBERİ İLE VATAN , MİLLET , BAYRAK AŞKIYLA ÇAĞLAYAN ÇINAR GİBİ YAŞAMANIN BİR UMUT OLDUĞUNU BİR FELSEFE HALİNE GETİRMİŞ ‘’ SAYIN SEDAT PEKER REİSİMİZ ‘’ İN VAKUR VE EDEB KAYNAĞI DURUŞUNA İHTİYACIMIZ VARDIR !.. OKUYAN , ARAŞTIRAN , SORGULAYAN , HER DAİM DİMDİK DURAN , GÜLERKEN DERS VEREN , HAKK’I TAVSİYE EDEN VE KENDİ FADELERİYLE TÜRK – İSLAM ÜLKÜSÜ’NÜN DURUŞUNU “ BİZİM DAVAMIZ KURU CİHANGİRLİK DAVASI DEĞİL , YÜCE ALLAH’IN ADININ VE ADALETİNİN TÜM DÜNYA’YA TÜRK MİLLETİ’NİN REHBERLİĞİNDE HAKİM KILINMASININ DAVASIDIR !..” DİYEREK TAÇLANDIRAN BİR ‘’ SAYIN SEDAT AĞABEYİMİZ ‘’ VAR KARŞIMIZDA , ADAM GİBİ BİR GELECEK HAZIRLAMAK İÇİN RUHUYLA BEDENİYLE FEDA EYLEMİŞ ÖMRÜNÜ BU AZİZ MİLLET’İN GARİP BIRAKILMIŞ YİĞİT EVLATLARI’NA !.. SELAM’IN KELAMDAN ÖNCE GELDİĞİ , SAYGININ ADEMLİKLE KAZANILDIĞI , DUA VE GAYRETLERLE YETİMLERİN GÖZLERİNİN GÜLDÜĞÜ VE ‘’ ALLAHÜ EKBER ! ‘’ NİDALARIYLA MERTLERİN ‘’ OSMANLI DEVLET GELENEĞİNİN MİMARI SÜLEYMAN ŞAH HAZRETLERİ ’’ GİBİ MUKADDES DEĞERLER OLARAK YADEDİLECEĞİ YARINLAR DİLİYORUM !..
Emre AKYILDIZ Gönderi no: 165652  /
Emre AKYILDIZ
Yüce Allah'ın selam ve duaları Üzerinizde olsun inşallah..Kıymetli büyüğüm kurt un hüküm sürdüğü topraklarda Çakallar dans edemezmiş...bizler bu öğretiyi kendimize rehber kıldık ve böyle kalacaktır..ülkenin cumhurbaşkanı sizin elinizi sıkması bu sözde milliyetçi Çakal sürüsünü nedenli rahatsız etmiş bunu dost düşman zaten biliyor...bu Çakal sürüleri bu Vatanın bölünmez bütünlüğünü zaten içten içe zedelemeye başlamışken,tabiki sizin cumhurbaşkanı ile Çekilen resminize karşı böyle tavır yaparlar.sonuçta Türkiye cumhuriyeti nin en güçlü iki lideri ( bu benim kendi fikrimdir) bırakın onlar afkursun...bi düşünsenize sadece çekilmiş bir fotoğraf tan bu kadar korkan lar böyle öngörüşlü iki liderin kendilerini adam sıfatı ile karşılayıp yine de onlara bakarak hayata gülümsemesi onlar için ne kadar büyük bir eziklik olması..saygı ve sevgi ile ellerinizden öper Allah'a emanet ederim..hayırlı cumalar olsun Kıymetli büyüğüm
ŞENER SÖNMEZ Gönderi no: 165629  /
ŞENER SÖNMEZ
DÜNYA LİDERİMİZ BAŞKANIMIZ SN RECEP TAYYİP ERDOĞAN BEYEFENDİ İLE TÜRKİYENİN LİDERİ SN REİSİMİZ SEDAT PEKER BEYEFENDİNİN TÜRK VEDE MÜSLÜMAN ALEMİNİ AŞIRI SEVİNCE BOĞAN YÜZYILIN BULUŞMASI
Koray Ak. Gönderi no: 165627  /
Koray Ak.
İNŞALLAH dahada okunacak reis yeni rekorlar kırılacak İNŞALLAH her zaman senin yanında durmak bir onur olacak REİSSS.Hayırlı günler.
yucelaydin6@gmail.com Gönderi no: 165616  /
selamun aleykum öncelıkle hayırlı ramazanlar reis senın yaptıklarından ALLAH bin kere razı olsun ..... reis sana nasıl ulaşabılırım veya sız bana ulaşırmsınz ...tşk ederim
ramazan satıcı Gönderi no: 165615  /
ramazan satıcı
Saygı değer REİSİM senin içinde başkaları gibi fitne fesat yok ondan senin şefkat insanların içindeki sevgin saygın onlarda yok ondan bunu Yüce ALLAH'ta biliyor kulda biliyor bana göre senin hayatın görüşlerin olaylara bakış açın şevkatin daha bir çok yönün değil üniversitelerde tez konusu olması her insana seni seven sevmeyen insanların hayatına yön vereceği yaşam biçimidir. ALTIN her zaman ALTINDIR denize atsanda çamura atsanda değerini yetirmez sen kendini üzme sıkma seni seven kardeşlerinin sevgisini dualarını yanında hisset Yüce ALLAH her daim yar yardımcın olsun Yüce ALLAH sana edilen her hayırlı duaları dergahında kabul etsin inşallah. Yüce ALLAH'ın eliş her daim sırtında olsun şefahati senin ve çoluk çocuklarının üzerinde olsun inşallah. Değerli ellerinden hürmetle öperim her daim Yüce ALLAH'a emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız