Duyurular

BANA DELİ GÖMLEĞİ GİBİ GÖMLEK GİYDİRTMEK İSTEDİLER.

Kıymetli Dostlarım,

Hayatımın her döneminde; hem delilerin, hem de dahilerin hayatlarına karşı büyük bir ilgi duydum. Bu sebeple mümkün olduğu kadar hem delilerle hem de dahilerle ilgili yazılmış biyografi, otobiyografi ve anı kitaplarını okuma gayreti içersinde oldum.

İçimi en çok yaralayanlar ise “Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi”nin ilk dönemlerinde hatta bu ismi almadan önceki dönemlerinde ki doktorların ve sağlık görevlilerinin anılarını yazdığı kitaplar, beni genellikle hüzne sürükleyip, melankolik bir ruh haline bürünmeme sebep oluyordu.

Tabi ki bazıları ise direkt olarak, dehşete düşmemi sağlıyordu. Bunlardan bir tanesini hatırlayabildiğim kadarıyla sizlerle paylaşmak isterim. Libya’da görev yapan bir subay, ülkesindeki tatil zamanı ailesiyle beraber Türkiye’ye gelmiş. Arabasında benzin bitince, arabadan bidonunu alıp, benzin aramak için yürümeye başlayınca (Rahat yürümek için paçalarını ve kollarını da kıvırarak yürüyormuş.) akıl hastanesinin çevresinden geçerken, görevliler bunu yakalamışlar. Türkçe bilmediği için derdini anlatamadığından ve ayrıca da direndiği içinde tehlikeli delilere uyguladıkları zor kullanma yöntemini uygulayıp, adamı deli hastenesinin içine getirmişler.

Sonrası ise korku filimlerini bile aratmayacak cinsten önce şok yapmışlar, sonrasında ise vücudu kasan deli haplarından vermişler. Üçüncü günün sonunda kendini arayan yakınlarının, Libya konsolosluğuna başvurması sayesinde, konsolosluğun yardımıyla adamı orada bulup, çıkarabilmişler. Bu, kötü başlasa da sonu iyi biten bir hikaye…

O dönemlerde kötü niyetli akrabaların yedirdiği rüşvetlerle mirastan men edilmek için deli hastanesine yollanarak, bir daha oralardan çıkamayan ve orada hayatı son bulan nice insanların, sayılarının çokluğundan ise bahsetmeme inanın gerek bile yok..

Libyalı subayın başına gelen bu olayı her hatırladığımda şahsıma yapılmak istenen şeyin de bunun aynısı olduğunu düşünürüm. Daha doğrusu sonunun aynı şekilde yani iyi son ile neticelenmesini isterim. Libyalı subaya deli olmadığı halde zorla deli gömleğini giydirdiler.

Maalesef ki yaşadığımız ülkede de şahsıma mafya gömleğini giydirmek istediler. Ben ise buna hep direndim. Hiçbir zaman kabul etmedim. Ellerinde ki imkanlar sayesinde bazı dönemler toplumdaki algı operasyonunda o kadar başarılı olmuşlardı ki neredeyse benim bile direncim kırılacak hale gelmişti.

Hiç unutmam bir gazeteci arkadaşımızla muhabbet ederken, benim mafya olmamla ilgili bir soru sormasında ben mafya değilim demiştim. Kendiside tebessüm ederek, ancak bütün herkes öyle söylüyor, dediğinde; bende cevaben bütün herkesin öyle söylemesi çok önemli değil,esas önemli olan benim ne söylediğimdir demiştim. Eğer ben bunu kabul edersem işte o zaman mafya olurum diye de eklemiştim.

İnternetin icad edilmesi sayesinde sosyal medyanın ortaya çıkmasıyla şahsımın gerçek hikayesini, sizlerle her gün yavaş yavaş paylaşmaya başladığımdan beri toplumda ciddi olarak, vicdani bir rahatsızlık oluştu ve sayıca ciddi oranda ki insanların düşüncelerinde ki değişim bu arkadaşımızın da dikkatini çekmiş olacak ki geçenlerde karşılaştığımızda yine bu konu açıldı. Kendisi ile muhabbet ettik. Muhabbetin sonunda gerçekten haklıymışsın. O zaman bir tek sen mafya olmadığına inanıyordun. Şimdi ise ülkenin çok büyük bir bölümü senin mafya olmadığını düşünüyor demişti.

Ben henüz 16 yaşındayken, Nizam-ı Alem Ülküsü, İ’lay-ı Kelimetullah davası gibi büyük bir davaya inanıyordum. 16 yaşımdayken bütün dünyanın inandığım davanın etkisi altına alınabileceğine inanmış olan ve bunun içinde mücadele etmeye yemin etmiş şahsıma, mafyalık gibi sınırları belli bir organizasyonu kendine hedef olarak seç demek, bence her şeyden önce zaten bana yapılabilecek en büyük hakarettir.

Ben henüz 16 yaşımdayken, tüm dünyayı hayal etmişim. 25 yaşına geldikten sonra ise belli bir organizasyonun başında ki adam olmayı mı kabul edeceğim? Yani mafya babası olmayı… Bu biraz önce de söylediğim gibi bence şahsıma yapılmış en büyük hakarettir.

Ben hayatımın hiçbir döneminde çok sakin, çok normal bir adam olduğumu söylemedim. Bunu geçmişteki tüm röportajlarımda da görebilirsiniz. Ancak benim normal olmamam demek, hayallerimin normal olmaması demektir. Hedeflerimin normal olmaması demektir.

Vallahi hiç kimse kusura bakmasın, hem beni sevenlere hem de sevmeyenlere tekrardan duyurmak istiyorum. Ben 16 yaşındaki durduğum yerdeyim. O günden bugüne de Nizam-ı Alem Ülküsü, İ’lay-ı Kelimetullah davasından vazgeçmedim (Yani tüm cihan-ı aleme YÜCE ALLAH’ın adının ve adaletinin Türk Milletinin rehberliğinde hakim olma davasından).

Yani benim hesabım, hayallerim, tüm dünya üzerinedir. Bana sınır koymak isteyenlere son sözüm: Dikkat edin, bana giydirmek istediğiniz bu mafya gömleğini, bir gün belki de siz giyersiniz ve hayat boyuda bu gömlekle gezersiniz. Tarih tekerrürden ibarettir(Unutmayın kimse yaptığı kötülüğü yaşamadan ölmezmiş.).

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mehmet Kazan Gönderi no: 165611  /
Mehmet Kazan
Güclerinin kaynagi yüreklerinin icindedir Sonsuz saygilat Mehmet k
faruk28012013@gmail.com Gönderi no: 165604  /
Sayın Sedat PEKER Abi samsundan istanbula tatile gelicem beykoz'a benimle görüşme imkanınız olurmu acaba kabul edermisiniz sadece sohbet etmek istiyorum başka bir isteğim yok saygılar
veysel bicer Gönderi no: 165592  /
veysel bicer
SELAMIN ALEYKÜM(ABİ) REİS Mafya gömeleyini giydirmek isteyenler hemen hemen hepsimiz biliyoruz asıl mayfa onlar medya mafyası; Reisi iyi tanıyan iyi bilen bu gençler bu toplumdur.Reise hep kötülükle andılar aslında kötülükle ananlar sözüm o kişilere onlar dönüp arkasına baksınlar reisi hep çamurun içine sürüklediler ama yok arkadaş reis kendini iyi tanımlamiş bir babagitdir.Gençlerin vede yetim fukara babasıdır.ALLAHIM BU REİSİ GENÇLERİN BAŞİNDAN EKSİK ETMESİN ÇOK DUALAR ALIYOR BUNUDA HERKES BÖYLE BİLSİN.SELAM VE SAYGILARIMLA ALUCRALI veysel BİÇER
osman büyükbayraktar Gönderi no: 165589  /
osman büyükbayraktar
ALLAH ın selamı ve bereketi ALLAH ın ve resul ün ashabının yolunda gidenlerin üzerine olsun meraba reis esenyurt şizofren ve engelliler derneği olarak bi moral gecesi düzenlemek istiyoruz sizide aramızda görmekten şeref duyarız. not:::onursal başkanımız burhan kuzu
info@coruh-immobilien.de Gönderi no: 165587  /
Saygider Reisim, cok kiymetli Arkadasim, Size tel üzerinden mesj yolladim ve bunu ayni zamanda Ercan abime bildirdim. Onun o mesajin tel. üzerinden gitmemis olabilecegi uyarisi üzerine, size mesajimi sayfaniz üzerine tekrar iletme ihtiyaci hissettim, umarim iletilir. Mesajim: Saygideger Reisim, Esim ve Ben dügününüze davet edilmekten ve orada bulunmaktan büyük onur duyduk. Her sey cok güzel ve mükemmeldi. Diger cocukluk ve genclik dönemi arkadaslarinizida unutmayip orada bulunmalari ayriyetten takdire sayan.Esim ve Ben size ve Esinize ömür boyu mutluluklar dileriz. Sonsuz Saygi ve Selamlar Bülent ve Bahar Coruh
ÖZLEM ŞEKER Gönderi no: 165584  /
ÖZLEM ŞEKER
SİZE OLAN SAYGIM SİZE OLAN SEVGİM BÜYÜKTÜ BİR UMUTTUR YAŞAMAK AYNENDE OYLE BUNU MAHKUMKEN HEP DERİDM HALA DERİM
Ahmet Bodur Gönderi no: 165579  /
Ahmet Bodur
HAKLIYSAN KORKMA HAK SENİ KORUR ( HZ ALİ R.A.)
---KARAPAPAK--- TEREKEME---KAFKAS--- Gönderi no: 165578  /
---KARAPAPAK--- TEREKEME---KAFKAS---
Senin Alllahına KuRban Reisim
Ahmet Bodur Gönderi no: 165577  /
Ahmet Bodur
YOLUN YOLUMUZ DAVAN DAVAMIZDIR BU KUTLU YOLDA DUALARIMİZ HER DAİM SİZİNLE EGERKİ BU DAVA İCİNDE OMUZ OMUZA VERİLMEMİZ GEREKİRSE BU BASİMİZ ONUN YOLUNDA FEDA OLSUN ALLAH YAR VE YARDİMCİNİZ OLSUN
Mahmut Ünal Gönderi no: 165572  /
Mahmut Ünal
Sedat Abi sizinle önemli bir konu hakkında iletşime geçme şansım mümkün mü acaba ?Size nasıl ulaşabilirim. Saygılarımla ..
ulku-fatma@hotmail.com Gönderi no: 165569  /
BİR UMUTTUR YAŞAMAK
ramazan satıcı Gönderi no: 165568  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm CAN REİSİM. Değerli REİSİM Peygamber efendimize Hz MUHAMMED münafıklar inandığı davadan vazgeçmesi için ama sözlerle ama tehditle ama eziyetle vazgeçirmek istemişler ama Resülü-Ekrem inandığı Yüce ALLAH'ın dininde vazgeçmemiş REİSİM sana yapılan eziyet diyiyorum çünkü hakikaten eziyet ediyorlar onlar önce kendilerine sonra seni sevenlere ayıp ediyorlar onlar mahkemelerin yücesi olan Yüce ALLAH'ın mahkemesi olan mahkemi kübra'da Yüce ALLAH'a hesap vereceklerini hesap etmiyorlar Değerli REİSİM ALLAH büyüktür elbet bütün bunların hesabını soracaktır sen kendini hiç üzme hani senin bir sözün var benimde çok sevdiğin sözün DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR evet Değerli REİSİM o orduların içinde seni hayatında görmemiş analar babalar kardeşlerin var onları duaları yeter Yüce ALLAH sana edilen her hayırlı duaları dergahında kabul etsin inşallah. Değerli REİSİM Yüce ALLAH'ın eli her daim sırtında olsun şefahati senin ve çoluk çcuğunun olsun inşallah. Değerli ellerinden hürmetle öperim her daim Yüce ALLAH'a emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
Erdoğan Bayındır Gönderi no: 165567  /
Erdoğan Bayındır
Selâmün aleyküm.Sevgili büyüğüm yıllar önce uzaklar çok yakındı.Simdi ise yakınlar çok uzak oldu.Ulasmak bir o kadar zor.Allah bir ömür mesut ve bahtiyar etsin.
huriye_-_kurt@hotmail.com Gönderi no: 165563  /
s,a, sedat bey oğlum ne olur bu mesajımı dikkate al allah rızasi için bana yardım edermisin benimle irtibata geçermisin .
huseyinbasaran00@gmail.com Gönderi no: 165561  /
çok iyi tesbit ! bu düşüncenizi daha önce bende dile getirdim ve gözlemlemiştim, toplumda zeki insanların beynine deli damgası vurarak yok ettiler,gerek tımarhanede, gerek hapishanelerde ! bu gizli eller zeki insanların adaletsizliğe tehdit oluşturacağını çok iyi biliyorlardı, kesinlikle sayın sedat pekere katılıyorum.
Pekermehmet53 Gönderi no: 165560  /
Pekermehmet53
Sedat abim soyadını taşımaktan gurur duyuyorum
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız