Duyurular

BEN CEHENNEMDE BİLE ZEBANİLERE GÜLECEĞİM‏

Kıymetli Dostlarım,

Öncelikle seçim sonuçlarının milletimiz için hayırlı olmasını Yüce ALLAH’tan tüm kalbimle dilediğimi bilmenizi istiyorum.

Ben SEDAT PEKER olarak baktığım zaman, bir hayır göremiyorum.Ancak “Bir musibet, bin nasihattan hayırlıdır.” öğretisinin önemini de kulak arkası etmeden önümüze bakmamız gerektiğine inanıyorum.

Öncelikle şunu söylemek isterim; bazı arkadaşlarımız seçim sonuçlarıyla ilgili kinaye yaparak bana şimdi ne yapacaksın, seni belki de gelecekte zor günler bekliyor gibi yorumlar yazmışlar. Bu kişilere arkadaş dememin sebebi asla layık oldukları için değil, sadece kendi edebim gereğidir(Bunu da özellikle belirtmek isterim.).

Daha önceleri de benim adım SEDAT PEKER, ben cehenneme bile diz çökmeden ayaklarımın üzerinde gideceğim, zebanilere bile gülümseyeceğim, demiştim. Bunun haricinde benden geri adım atmamı beklemek, bir ömür gereksiz yere aptalca zaman geçirmektir.

Kıymetli Dostlarım, bazı dönemler vardır; o dönemlerde iyi insanların, iyice soluklanıp, zor şartlara kendini alıştırmaları gerekir. Bence ülkemizin ve insanlarımızın önümüzdeki günlerde yaşayacağı şartlar böyle olacaktır.

Muhalefet partileri ve medya patronları el birliği ile bir Frankenstein yarattılar (Eline saz verip, üzerinide krem şanti ile örterek) ve zannederimki gelecek yıllarda bu Frankeştayn çok daha aç gözlü, çok daha acımasız olacak. Bir taraftan barış hikayeleri anlatırken diğer taraftan masum canlara kıyacaklar.

Bana diyorlar ki yakın bir zamanda erken seçim olur, her şey düzelir. Bende diyorum ki artık hiçbir şey eskisi gibi olmaz. Medya baronlarının desteği ile Hdp’nin oyu ilk seçimlerde en az % 16 olacaktır.

Milliyetçi-Muhafazakar dünya görüşüne sahip “VATAN EVLATLARI” nın, uzun vadeli bir mücadeleye şimdiden hazırlanmaları gerektiğine inanıyorum. Hangi ticari işi yapıyorsak işimizde en az iki kat daha başarılı olmalıyız. Çocuk sayımızı mutlaka ama mutlaka arttırmalıyız ve ASLA bize anlatılan, zahmeti az , mükafatı çok, ayrıca da sonu mutlu biten hikayelere kanmamalıyız.

Kıymetli Dostlarım, bizim en büyük talihsizliğimiz, kendini Milliyetçi-Muhafazakar olarak tanımlayan ancak beyninin yerinde maalesef ki delikli gri sünger taşıyan, insanların sayısının biraz fazla olması. Diyarbakır’da ki patlamayı anlatırken, yaralı polislerimizin şehit olduğu haberinin bana yanlış iletilmesi üzerine iki tane şehitimiz var diye yazmıştım.

Kendisini Milliyetçi-Muhafazakar dünya görüşüne ait gösteren ancak kafataslarının içerisinde beyin yerine gri delikli sünger taşıyan bazı arkadaşlar, Hdp’lilere şehit dediğim için benimde Pkk’lı olduğumu yazmışlar (Bu yakıştırmayı gerçek bir deliye anlatsan deli bile bu yakıştırmayı yapana gülerek, Oğlum şurdan bir s……. git der.).

Görevli arkadaşlar, sayfada devamlı düzeltme yayınlayarak, yaralı polislerin vefatı için söylendi, deselerde onlar tekrardan aynı şeyi söylemişler. Kıymetli Dostlarım, bizim düşmanlarımız kadar hatta düşmanlarımızdan daha çok kendini Milliyetçi-Muhafazakar olarak tanımlayan ancak kafatasının içinde beyin yerine delikli gri sünger taşıyan insanlara dikkat etmemiz gerekir.

Sonucunda şu an yaşadığımız duruma da düşmanlarımızın bu tip insanları istedikleri gibi kullandıkları ve yönlendirdikleri için düştüğümüzde zaten apaçık ortadadır.

Kıymetli Dostlarım, bana göre kısacası önümüzde iki şık var; ya düştüğümüz duruma her gün ağlayacağız, dostlarımızı toplayıp biz bu hallere düşecek adam mıydık? Diyerek olayı dramatize edeceğiz.

Ya da zaman kaybetmeden uzun soluklu bir mücadeleye başlayacağız. Bu mücadele de pusulamız; İNANCIMIZ, AKLIMIZ, ONURUMUZ,AZMİMİZ olmalıdır..

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mehmet Hoş Gönderi no: 175220  /
Mehmet Hoş
Adamsın Reis Bir Gün Yüz Yüze Görmek İsterdim Seni
HASAN ZEKİER Gönderi no: 165215  /
HASAN ZEKİER
SAYGIDEĞER REİS,SİZİN ÇOK GÜZEL Bİ KONUŞMANIZ VAR; DEVLETLER KURULDU DEVLETLER YIKILDI BİZ YİNEDE YIKILMADIK HALENDE DİMDİK AYAKTAYIZ DİYE..BU CÜMLELERİNİZİ GURURLA DİNLEMİŞTİM,ŞUAN BENDE Bİ KARDEŞİNİZ OLARAK SİZİNLE HEMFİKİR BİR YÜREKLE BAĞIRA BAĞIRA VE HERZAMAN DİMDİK DURARAK DİYORUMKİ; BU VATANI BU KADAR ÇOK SEVEN GERCEK MİLLİYETÇİ VATANINA MİLLETİNE DÜŞKÜN BİZİM GİBİ YÜREKLER OLDUĞU SÜRECE ONLAR SADECE KONUŞACAKLAR..BÜYÜK ADIMLARLA SIÇRAMAK VE DAHA İLERİ GİTMEK İÇİN HERZAMAN BİRAZ GERİYE GELMEMİZ GEREKMEKTEDİR COK YAKINDA BUNU ANLAYACAKLAR..ŞİMDİ BEN SORUYORUM YÜCE MİLLETİMİZE BU MİLLET ŞEKERİ YAĞI BULAMAZKEN KUYRUKLARDA HASTANELERDE EMEKLİ MAAŞ SIRALARINDA SÜRÜNÜRKEN BUGÜN GELDİĞİMİZ FERAH VE HUZUR İÇİNDEKİ YAŞAMIMIZ NEDEN BU KADAR RAHATSIZLIK VERDİ?? TAMAM HÜKÜMETTE EKSİKLER KUSURLAR YANLIŞLAR YOKMUYDU VARDI BELKİ AMA NEDEN EMPATİ YAPIPTA BİZ EVİMİZİ AİLEMİZİ İDARE ETMEKTE ZORLANIRKEN BU DEVLET HERYERDE BÜTÜN TÜRKİYEDE İDARECİ , ZAMANLA O KUSURLARIDA DÜZELTİR DİYE DÜŞÜNMEDİK YADA NEDEN BU KADAR TAHAMMÜLSÜZ OLDUK? RABBİM BİZE BÜTÜN BU OLANLARDAN MİLLET OLARAK DERS CIKARMAYI NASİP ETSİN..GÜZEL GÜNLER DİLEĞİYLE SEVGİ VE SAYGILARIMLA
cenk anayurt Gönderi no: 165163  /
cenk anayurt
EVELALLAH BU MÜCADELEYE SOLUĞUMUZ YETER DE ARTAR BİLE. MÜCADELEYE BAŞLAMAKTAN BAŞKA DA BİR ŞIK OLAMAZ, YETER Kİ İNANALIM VE PUSULAMIZI ORTAYA KOYALIM. MUTLULUK RÜZGARLARININ DAİMA VATANIMIZA ESMESİ DİLEĞİYLE SEVGİLER...
Bora Berka Gönderi no: 165159  /
Bora Berka
Selamun Aleykum saygıdeğer can abim. Ben 33 yaşındayım ve Antalyada yaşıyorum. Geçen senenin sonunda maddi sıkıntılar sebebi ile eşimden ve biricik kızımdan ayrı düştüm. Şimdi İstanbulda eşimin ailesi ile yaşıyorlar. Yazılım uzmanı olarak çalışıyorum ancak bu mesleği alaylı olarak öğrendim. Üniversite diplomam olmadığından İstanbulda iş bulmakta zorlanıyorum. Abicim senden ricam yardım elini uzatmandır. Allah c.c. yar ve yardımcın olsun.Yoluna can feda Bora kardeşin ellerinden öper. Saygılarımla.
craze_wolf_istanbull10@hotmail.com Gönderi no: 165158  /
Oncelikle uzun süre kalmış oldugunuz cezaevinden hayirlisiyla sağlıklı bir şekilde çıkmanız çok sevindim abim sizi ancak yüz yüze görmek hiç nasip olmadı umarım inşallah birgün görmeyi nasip eder yüce RABBİM .. bazen sosyal paylaşım sitelerinde paylasmis olduğunuz bir çok konuyu okuyup bilgi sahibi olmak gerçekleri yazarak bir çok anlamlı doğruları belirtiyorsunz ama gel gelelim bizm toplumumz bunları gormeyi bilmiyor ve bir türlü bir adım ileri atamiyoruz. Hani bir sözün varya abi.. Bir umuttur yaşamak gerçekten öyle ... bizim toplumumz umudunu kaybetmiş yaşamak için. Neyse abicim rahatsız ettiysem bi kusurum olduysa bağışla saygılarımla ellerinden öperim. Mert.Dede
M Kazan Gönderi no: 165152  /
M Kazan
Mücadeleye devam Reis burdan cikan aslinda bize 100 de kac kaldiklarini gösterdi Sonsuz saYgilar
Orhan Semiz Gönderi no: 165144  /
Orhan Semiz
Bu savaşın tablosuna baktığımda üzüldüğüm tek nokta "Türkiyenin her karesinden" ideolojilerini ve olmayan Vatan sevgilerini hiç sayıp hükümete karşı birleşmeleri olmuştur, Hikmetinden sual olunmaz, Allahın izni ile azı çoğa bedel olamadı.. Tehditler ve çakallıklar ile topladıklarını İNŞALLAH bu topraklarda bedellerini ödeyeceklerdir ama bugün ama yarın...
veysel bicer Gönderi no: 165143  /
veysel bicer
SELAMIN ALEYKÜM (ABİ) REİS her zamanki gibi güzel sözler güzel yazılar yazmışsınız REİS sizin dediyiniz gibi ben bu insanları anlamakta zorluk cekiyorum niye derseniz rahatlık huzur şehit haberleri gelmiyor bu insanlar ne ister be reis .Bazı kesimler şunu demeye başladı reis şöyle reis böyle sözüm o kişilere reis eline silah alsın saga sola silahmi atsin bu numu istiyorsunuz Reis ceza evinden cıkdıkdan sonra kendi dogruları ve yapdıkları gençlere güzel örnekler verıyor ne istiyorsunuz dost dedıklerı.Aklım almıyor ya ppk yı meclisin içine soktunuz reis bangır bangır bagırdı her gitdiyi yerde hiç mi bir sey anlamdınız anlamadıysanız sizlere diyecek hiç bir sözüm yok.Bakın arkadaşlar şunu iyi anlayın REİS SEDAT PEKERİN yaptıklarını bazı marjınal guruplar kendilerine yediremiyor bari siz anlayın REİSİN DOSTLARI VE SEVENLERİ nedeyım sizlere.SELAM VE SAYGILARIMLA ALUCRALI veysel BİÇER
deniz çildoğan Gönderi no: 165138  /
deniz çildoğan
Eski yazılarınızda yazdığınız gibi ''Türk tarihi ve milletinin bir bütün olduğunu, beşbin yıl önceki Oğuz Hanın bir çerisi ile bu günkü halktan birinin mahiyet farkının olmadığını,onu farklı kılanın yüreğindeki kızılelmayı yitirmiş olması yada Büyük Turan düşüncesini beyninden atmış olması olabileceğini vurgulamaktı.'' cümleleri şuanki kaybımızı okadar güzel özetlemişki.Saygılar KOCA REİS.
kr_kaya@hotmail.com Gönderi no: 165132  /
degerli admin, email adresim biraz hassas, lutfen yazilarda cikartamanizi rica ediyorum.
kr_kaya@hotmail.com Gönderi no: 165131  /
SAYGI DEĞER CAN AĞABEY'İM SEDAT PEKER, Öncelikle bizlerle paylastigin yazilar icin, Vatanimizin Bilinmezliklerini Aydınlatan bilgilerin icin ve herzaman milli duyguları besleyen gonulden gonderdigin mesaglarin icin ben sahsen sonsuz tesekkur ederim. Ne yazik ki bu duygulari ayni sekilde bizimle paylasmayan arkadaslarimiz var(. Bu kişilere arkadaş dememin sebebi asla ve asla layık oldukları için değil, sadece kendi edebim gereğidir(Bunu da özellikle belirtmek isterim:)) Sevgili AĞABEY'İM, bu topraklarda Aziz Milletimizin İradesi bir kere daha ciddi bir şekilde imtihandan geçirilmiş ve kendimizi iyice bir sorguya, asgiya almamiz gerekir. Burdan butun Musluman kardeslerimize ayrica seslenmek istiyorum Yuce Allahin takdiriyle , haritamizi bir bakin ve ekmek yedigimiz yere sahip ciklalim hep beraber!! Görünen köy kılavuz istemez, Allah askina bizi bolmek isteyenlere, ayrimciligi besleyenlere her halukarde bahane bulup etnik sebeblerden dolayi insanlarimizi kiskirtip bozgunculara izin vermeyelim! Insallah Yuce adalet yerini elbet bulacaktir er yada gec. Bundan kusku olmasin. Allah yar ver yardicimiz olsun. Bu millet bu Vatan kolay kazanilmadi. Icimizde olan, bu millete zarar vermek isteyenler de mutlaka ve mutlaka hakketlikleri cezayi bulacaklar. Isteseniz de Istemeseniz de hersey orta da , ama YUCE ALLAH)cc BIZIMLE. hainler Turkiye sizi cok iyi taniyor! "ya Allah bismillah Allahu ekber" Saygilarimla, Kaya/ Hollanda
guvendesert@hotmail.com Gönderi no: 165130  /
DEVLET BASKANI : RECEP TAYYİP ERDOĞAN ADALET BAKANI : REIS SEDAT PEKER Bugunun hayalleri yarının gerçekleri olmali
İbrahim gür Gönderi no: 165129  /
İbrahim gür
Canım reisim sen bizim herşeyimizsin ALLAHın izniyle sana bü dünyada daha kimse birşey yapamaz o eski günlere geri dönülmesine izin vermeyeceğiz senin hakkında seni karalamak isteyenler istediklerini desinler biz seni tanıyor ve biliyoruz en önemliside Rabbim senin yüreğinin ne kadar temiz olduğunu ne demek istediğini çok iyi biliyor ..
ramazan satıcı Gönderi no: 165126  /
ramazan satıcı
GÜLÜŞÜNE kurban olduğum CAN REİSİM Yüce ALLAH seni evvela çoluk çocuğunun sonra biz kardeşlerinin ve TÜRK - İSLAM davsının başında eksik etmesin inşallah.
SEDAT PUSAT Gönderi no: 165125  /
SEDAT PUSAT
YÜCE ALLAH VATANI MİLLETİ VE TÜRK HALKINI KORUSUN. BİR OLMA GÜNÜDÜR DİRİ OLMAMIZ GEREK. GİDİŞATIMIZ KÖTÜDÜR ÖYLEDİR Kİ BARAJI GEÇTİKLERİNDEN BELLİ. MİLLİ RUHUMUZ İŞTE TAM DA BURADA OLDUĞUNDAN FAZLASIYLA KABARMALI VE YÜCELMELİDİR.
Cemal Akkartal Gönderi no: 165122  /
Cemal Akkartal
Gençlerimiz , insanlarımız sosyal medya okumaktan tv seyretmekten baska birşey yapmıyor başkalarının bilmelerini istedikleri kadar bilgiye sahipler ve bu oyunlara kolayca inanıyorlar. Allah devletimi ,vatanımı, milletimi korusun inşallah.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız