Duyurular

Barajı geçmek için masum canlara kıydılar

Kıymetli Dostlarım;

Seçim arifesinde HDP’nin mitinginde meydana gelen patlamada 2 vatandaşımızın vefat ettiği, 100’ün üstünde vatandaşımızın da yaralandığını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyorum. Yüce ALLAH vefat eden kardeşlerimizin mekanlarını inşallah cennet etsin. Yaralı olan kardeşlerimizi de inşallah en kısa sürede sağlığına kavuştursun.

Ancak ben bu olayı beynimi ne kadar zorlasam da bir türlü anlayamıyorum. Gerçekten tüm boyutları ile incelesem de ben bu olayı anlayamıyorum.( Daha dogrusu anlıyorum da ne bileyim…)

Bu patlamadan kâr elde edecek olan bir tek HDP’dir. Dolayısıyla PKK’dır. Bıçak sırtında olan barajı geçme durumlarını bu patlama ile garantiye almaya çalışmışlardır.

PKK’nın geçmişdeki vahşiliklerini unutturarak kendilerini mağdur duruma düşürmek için DHKPC’den yardım alıp, HDP il binalarını bombalattırıyorlar. Bombacı yakalandığında, DHKPC üyesi olduğu ortaya çıkınca da komik ancak çok komik bahanelerle bombacının IŞİD’çi olduğu tezini savunuyorlar.

Kıymetli Dostlarım; ALLAH aşkına bombacının daha önce DHKPC Terör Örgütü üyeliğinden cezaevinde yattığı bu kadar açıkken adamı IŞİD’e bağlamak için kendilerini bu kadar komik duruma düşürmeleri ise gerçekten acınası bir durumdur. Bu acınası teze Doğan Medyası’nın ve Paralel Yapı’nın yayın organlarının ciddi olarak o günlerde yer vermesi ise acınasıdan öte rezilce bir durumdur.

Kıymetli dostlarım benzer olayları 1955 senesinde, 6-7 Eylül olaylarında başka güçler aynı taktikle yapmışlardı. ‘’Selanik’te Atatürk’ün evini bombaladılar!’’ diyerek, halkı sokağa döküp gayri müslimlerin ev ve iş yerlerini yağmalatmışlardı.

(Şuan PKK’nın takim elbise giymiş hali HDP’nin barajı geçememe sorunu ortaya çıkınca derin PKK tarafından böyle bir uygulamaya gidildiğini adım gibi biliyorum.)

Olayın faillerinin yakalanmasına zaman olmadığı için; ‘’Bizim halkımıza saldırı yapıldı!’’ dayanışması ile ortada olan oyları alacaklarını hesapladılar. Yüce ALLAH biliyor ya bu tip oyunlar bazen de ters teper.

Sizin planladığınız bu iğrenç oyun belki de ters teperek en az bir iki puan oyunuzu size kaybettirebilir. Bu planları yaparak barajı geçmeye çalışan zihniyetin, ülkenin normalleşmesi adına koalisyon hükümetinin bir parçası olması gerekir diyorlar.

Ben birçok kürt vatandaşımız ile kader dostluğu yaptım. Halen daha bu dostluklarımın çoğu devam ediyor. Bu şerefli insanlar yapmış olduğunuz bu şeytanca acımasız CIA-MOSSAD kaynaklı planlardan ve eylemlerden dolayı inşallah yarın sizi seçim sandığında cezalandırıcaklardır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
nur ak Gönderi no: 165206  /
nur ak
Sizle gorusmek istiyorumistiyorum
metin alevci Gönderi no: 165168  /
metin alevci
Selamın aleyküm Sedat Bey.Ben 40 yaşında Ağrı lı bir vatandaş olarak 7 haziran da ülkemin bu duruma düşürülmesini hazmedemiyorum.Neyimiz eksikti.Dünyada o asil Osmanlı ruhu tekrar canlanmamışmıydı?Artık dimdik duruyorduk.Ya özgürlükler türbanlı bacılarımızın özgürlüğü. Çok şey var anlatacak.Ama RABBİM büyüktür.Şimdi de bu devleti 3 babalı bir çocuk misali koalisyona sürüklek istiyorlar.O çocuğa ne denir etrafından nasıl muamele görür bi biliyoruz.Sedat Bey zamanınızı aldım amacım duygularımı sizin gibi bir gerçek vatanseverle paylaşmaktı.Çok teşekkür eder saygılar sunarım.
Emre şahin Gönderi no: 165148  /
Emre şahin
Abi yokmu bunları yok edicek devletin gücü niye izin veriyorlar ben anlamıyorum alın sunların kellelerini
Ayça KIRATLIOĞLU Gönderi no: 165096  /
Ayça KIRATLIOĞLU
MERHABA, SEDAT BEY , LAF KALABALIGI YAPMAYACAGIM, SIZE SAYGI DUYUYORUM ,YALNIZ BEN, LISANS DUZEYDIN EGITIM GOREN OGRENCIYIM, SIZE ULASMAK ILGILI EGITIM HAYATIMDA ,SIZIN GIBI ELIMDEN TUTABILMECEK NUFUZ SAHIBI BIR ELE IHTIYACIM VAR ,KOLAY GELSIN
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız