Duyurular

7 HAZİRAN SADECE BİR SEÇİM DEĞİL HİLAL İLE HAÇIN MÜCADELESİDİR.

Kıymetli Dostlarım,

Yarın ülkemizin kaderinde çok önemli etkisi olacak bir seçim için oy kullanmaya gideceğiz. Zannediyorum ki cumhuriyet tarihinden bugüne kadar karşılaştığımız en enterasan seçim olacak. Çünkü seçimin tarafları, ülkemizin içindeki partilerden daha çok dünyadaki etkin güçlerin savaşı gibi bir durum söz konusu.

MİT tırları haberinden önce “Cumhuriyet” gibi solun bilinen kemikleşmiş gazetesinde, Mahir Çayan’ın hayatı, Can Dündar tarafından uzunca bir yazı dizisi olarak verilerek,insanların beyninde (MİT tırları haberlerinin öncesinde) müthiş bir algı operasyonu yapıldı.

Can Dündar’ın bu fotoğrafları paralel yapıdan aldığı (dolayısıyla da CIA ve MOSSAD’dan aldığı) tartışma konusu olacağı için hemen öncesinde Mahir Çayan’ın hayatı uzun süreli haber yapılarak, Can Dündar’ın geçmişte kalan Amerikan karşıtı duruşu hafızalarda tekrardan canlandırıldı.

Ancak unuttukları bir şey var ki oda bu milletin o tırların içinde ne olduğuna hiçbir önem vermediğiydi. Eğer ki devlet kendi soydaşlarına MİT tırlarıyla bir şeyler yolluyorsa (içinde ne olursa olsun) buna müdahale edilemez düsturunu ,milletçe zaten benimsemiştik.

Yaptığınız MİT tırları haberi ile hizmetkarlığını yaptığınız Amerika-İsrail ikilisinin, Hollywood filmlerinde bunları hiç öğrenmediniz mi? Milletimizin bu konuda ortak fikri eğer ki bizim devletimiz o tırların içine yardım malzemelerinin yanına gerekli olan silahları da koyup, yollamadıysa zaten ayıp etmiştir. Eğer yolladıysa da gereğini yapmıştır (yollayanların elleri dert görmesin demiştir.).

Irak savaşında diğer etnik unsurları silahlandıran gizli eller, söz konusu Türkmenler olunca onları silahlandırmamıştır. Tabi ki 2000 senelik devlet olma tecrübesi olan devletimiz, reflekslerini toparlayarak, Suriye’de eğer böyle bir şey yapmışsa veya gelecekte yapacaksa buna kimse karışamaz.

Yabancı dev medya patronları (yani Aydın Doğan’ların ağa babaları diye nitelendirebileceğimiz büyüklüktekiler) açıklamalar yaparak, Türkiye’ye başkanlık sistemi gelmemelidir diyorlar. Ayrıca da dünyadaki egemen güçleri bu duruma müdahale etmeye çağırıyorlar.

Kıymetli Dostlarım, aslında binlerce örnek vererek, yazıyı uzatmanın da bir alemi yok. Yarın ki yaşayacağımız 7 Haziran 2015 seçimleri maalesef ki normal bir seçim değildir. Yukarıda anlatmış olduğum basit birkaç örnek bile bunu öngörebilmek için yeterlidir.

Yarın ki seçimler dış güçlerin müdahalesiyle (CIA, MOSSAD, Aydın Doğan’ların gizli patronları) hilal ile haçın mücadelesi konumuna gelmiştir. Böyle bir durumda bizim milletimizin sağ duyusuyla göstereceği duruş, alacağı tavır zaten bellidir.

Geçmişteki algı operasyonlarıyla bu milleti yanlış yönlendirmeyi başaran beyler, artık sizlere ne MİT tırları haberinden ne de başka bir haberden ekmek çıkmaz. Çünkü bu millet 2000 senelik devlet tarihi olan bir millettir. Bu yüzden aynı yerden bir daha ikinci kez ısırılmaz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER
Ziyaretçi Defteri
mucahit.27@mynet.com Gönderi no: 165092  /
Selamün Aleyküm. Ben özelden mesaj göndermek istiyorum.bunun için bi adresiniz varmı acaba . Saygılar.
yasin kaygun Gönderi no: 165086  /
yasin kaygun
Allah sizin gibi büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız