Duyurular

Gerçek SEDAT PEKER'i Onlara Tanıtacağım

Kıymetli Dostlarım,

Cumanızı kutluyor, bu kutsal günün TÜRK- İSLAM alemine zalimlere karşı mutlak zaferin yanında başarı, huzur ve barış getirmesini YÜCE ALLAH’tan tüm kalbimle diliyorum.

Marmara Bölgesi’nde yaşanan 1999 Adapazarı Depremi’nde ve sonrasındaki yaptığım çalışmalardan dolayı bir çok belediye, vakıf ve dernek tarafından hizmet nişanı ödülüne layık görüldüğüm için; şahsıma bu ödülün taktimi yapılırken, Adapazarı Kent Meydanı’nda saat 17.00’de bir tören düzenlenecektir.

İsmail Türüt dostumda geçmişte benim ile ilgili yazmış olduğu şarkıları ve başkaca eserlerini seslendirerek törene renk katıp ayrıca sunuculuğunu da yapacaktır. Eğer ki vaktiniz olursa, gelmek isterseniz şeref verirsiniz. Hepiniz benim misafirimsiniz.

Kıymetli dostlarım, bazı arkadaşlar benim söyleyebileceğim sözleri kendilerince kafalarında belirlemiş olacaklar ki; ben gelmeden sosyal medyada bazı paylaşımlarda bulunmuşlar. Bu arkadaşlar Milliyetçi Hareket Partisi’nin Sakarya Milletvekili adaylarıdır.

Son günlerde ruhumu dinginleştirmiştim ancak madem ki onlar böyle bir macera yaşamak istiyorlar, benim söylenen her söze verilecek fazlasıyla cevabım vardır. Bu konuda bu arkadaşların hiç şüphesi olmasın. Vakti geldiğinde bu cevabımı da tören esnasında mutlaka kulaklarıyla duyacaklardır.

Kıymetli dostlarım, bazı kendini kurnaz zanneden şahıslar ise tören öncesi havaya bir iki el ateş ettirip (kendi adamlarına) toplumda ‘’bunların zaten hayat tarzı bu’’ gibi bir propoganda yaparak kar elde etmeyi düşünüp, diğer taraftan da töreni erteletmeyi planlıyorlarmış. Her zaman diyorum ya gerçekten beni maalesef ki tanımıyorlar. Sedat PEKER diye tanıdıkları bir adam var ancak o tanıdıkları adam ben değilim. Gerçek Sedat PEKER’i Yüce ALLAH’ın izniyle ben tanımayan bütün herkeze tanıtacağım.

Benim kafam yerinden uçsa bile ben hizmet nişanını almadan ve söyleyeceklerimi söylemeden, ayrıca da benimle resim çekilmek isteyen arkadaşlarla resim çekilmeden oradan ayrılmayacağım. Bu yüzden bu tip komik planları yapanlar; bence çocuk parkına gidip çarpışan arabalara binsin, bir eline de patlamış mısır alarak orada zaman geçirsinler.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin oylarının %25’lere çıktığını söyleyip insanları kandırmak çok kolay. ‘’Seçim vakti geldiği zaman nasıl bir şey söyleyeceksiniz.’’ diye konunun muhataplarını geçtiğimiz günlerde uyarmıştım. (Yoksa bahane olarak benimi dilinize dolayacaksınız.) Bakın, gerçekçi olun! İnsanları kandırmayın! Milliyetçi Hareket Partisi’nin yüksek oy almaması için zaten siz elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz.

-İran, Irak, Suriye Türkmenleri’nde bile kendisine sempati beslenen Dr. Sinan Oğan’ı milletvekili göstermeyerek siz zaten %3 puandan vazgeçtiniz.

-‘Ergenekon ve Balyoz darbe planıdır.’’ diyerek bu davalardan ciğeri yanmış kişilere ölümüne sevgi besleyen milletimizin en az %3-4 oyundan da zaten vazgeçiyorsunuz. (Her iki davayla ilgili mahkemeler ve Yargıtay darbe planı olmadığını söylemektedir.)

-Emekli ve görevdeki bütün askeri personelin hastalık derecesinde kendisine sevgi beslediği Engin Alan Paşa’yı aday göstermeyerek en az %1,5 oyu da çöpe attığınız apaçık ortadadır.

-Gitmiş olduğum altı ilde ki toplanan insan kalabalığı ve sosyal medya hesaplarımdaki takipçilerin sayıca çokluğundan yola çıkarsak, oy konusunda benim de ne kadar etkili olduğumu sizin taktirinize bırakıyorum. (Cenazeye yolladığım çiçeğimin üstündeki ismimi söktürüp bundan dolayı da bir satırlık özür bile dilemediğiniz için.)

-Tüm bunların ötesinde halkımızın tamamında büyük bir tepki oluşmuşken paralel yapıyla bu kadar yakın görüntü vermeniz en kötü şartlarda %3 oranında oyunuzu götüreceği taktir edersiniz ki kaçınılmaz bir gerçektir.

-Televizyon seyreden bütün insanların rahatça tespit yapabileceği gibi Aydın Doğan Medyası’nın ve Paralel Yapı Medyası’nın devamlı parlattığı HDP’nin barajı geçmesi gerekir tezine destek vermeniz halkın gözünde affedilir bir şey değildir. Bu da en az %2,5 oyu yok etmektedir.

-Cennet Mekan Muhsin Başkan’ın saygıdeğer annesinin cenazesine katılmayarak, Büyük Birlik Partisi’ndeki Ülkücülerin rahatça alabileceğiniz %0,5’lik oyunu kaybettiğiniz, biraz aklı olan herkesin yapabileceği bir öngörüdür.

Zaten sizin için önemli olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin oylarını yükseltmek değil, önemli olan Milliyetçi Hareket Partisi’nin oylarının %16 seviyesinde tutabilmektir. Bu başarısızlığı da ancak Şefkat Çetin ve avanesinin etkin olduğu bir MHP üst yönetimi başarabilir. Yani sizin tebrik edilecek tek başarınız MHP’nin oylarını %16-17 çıtasında tutabilmektir.

Yukarıda saydığım maddelerdeki oylarla hiç emek harcanmadan MHP’nin oturacağı oy bandı zaten direk olarak %30-35’dir. Ancak sizin zaten böyle bir amacınız olmadığından, %16-17 oy bandını başarı olarak görmeniz çok da şaşırtıcı değildir.

Cennet Mekan Başbuğ Alparslan Türkeş partinin %3 oyu varken kendinden emin bir şekilde başkanlık sistemini savunuyordu. Çünkü ancak o şartlarda şer ittifaklarının ülke yönetimini ele geçiremeyeceğini biliyordu. Sadece kurulacak bir koalisyonda bir kaç bakanlık alabilmek için başkanlık sistemine, partili cumhurbaşkanlığına var gücüyle karşı çıkmak Başbuğ Alparslan Türkeş’in Milliyetçi Hareket Partisi’ne ait bir şey değildir. Ve bunun neticesi seçim günü alınacak mağlubiyetle zaten görülecektir.

Kıymetli dostlarım bugün İstanbul’un fethinin 562. yıldönümü. Tüm kalbimle bu kutsal fetihi kutluyorum. Zulümlerinin bu fetih ile başladığını söyleyenlere ise bu zulmün kıyamete kadar devam edeceğini akıllarından çıkarmamalarını bilmelerini istiyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
hamit akbulut Gönderi no: 164896  /
hamit akbulut
BAŞBUĞ da REİS de SEDAT PEKER dir. BİR UMUTTUR YAŞAMAK.
yasar karakas 54 Gönderi no: 164879  /
yasar karakas 54
slm, kandiliniz mubarek olsun , mangal yurekli adam, reis, zaten basbug alparslan turkes vefatindan sonra mhp ve saz ekibi bitmistir BIR UMUTTUR YASAMAK sakarya seninle gurur duyuyor, ustun sevgi ve saygilar...
sedat yakup Gönderi no: 164871  /
sedat yakup
parti kursanız size oyumu veririm ama rahmetli muhsin başkan gibi olursanız türk islam birliğini savunursanız ......
Murat Yumuşakkaya Gönderi no: 164850  /
Murat Yumuşakkaya
Sizleri tebrik ediyor Bu ihanet zamanında karanlıkta kalmış zihinleri aydınlatan sözlerinizi alkışlıyorum. Saygılarımla
ametheus35@ Gönderi no: 164838  /
Rabbim yar ve yardimcin olsun güzel abim elif gibi dik durki bizde yaninda lam gibi durup mim gibi savaşalim
Yüksel KÖKSAL Gönderi no: 164830  /
Yüksel KÖKSAL
Allah Rızası İçin Bu Yiğit İnsanı Rahat Bırakın. Zaten 10 Yıl Özgürlüğü Çalındı,Cezaevinde 3 Metre Yeşillik Çok Görüldü,Rahmetli Annesine Son Görevini Yerine Getirme İsteği Engellendi,dostunun Cenazesine Gönderdiği Çelenk'ten İsmi Söküldü.Bu Haksızlıkları Yapanları ALLAH'a Havale Ediyorum.Reis'i Seven Sayan Bir İnsan Olarak Bunların Hiçbirini Unutmadım.Mahkeme'i Kübra'da Reis'in Hepinizden Alacağı Var.Ben Şahidim
by_deniz_34@hotmail.com Gönderi no: 164825  /
SAYIN DEGERLI SEDAT PEKER BEYEFENDI MERHABA NASILSINIZ ALLAHIM SIZIN GIBI DEGERLI BUYUKLERIMI HERZAMAN KORUSUN . ALLAHIM SIZIN GIBI KIYMETLI SAYGIDEGER BEYEFENDI BUYUGUMU BASIMIZDAN EKSIK ETMESIN AMIN AMIN AMINALLAH SIZDEN BINKERE RAZI OLSUN HERSEY GONLUNUZCE OLSUN KENDINIZE IYI BAKINIZ EN ICTEN SAYGILARIMLA GOKHAN HACIBEKIR
by_deniz_34@hotmail.com Gönderi no: 164824  /
SAYIN DEGERLI SEDAT PEKER BEYEFENDI SELAMLAR NASILSINIZ EFENDIM ALLAHIM SIZI VEFASIZ MERHAMETSIZ ZULUMCU MENFAATCI KOTU INSANLARDAN KORUSUN AMIN AMIN AMIN. SIZ DEGERLI BEYEFENDI BUYUGUME SEVGIM SAYGIM HURMETIM HERZAMAN SONSUZDUR ALLAH NE MURADINIZ VARSA VERSIN HERSEY GONLUNUZCE OLSUN KENDINIZE IYI BAKINIZ GORUSMEK UZERE EN ICTEN SAYGILARIMLA GOKHAN HACIBEKIR
veysel bicer Gönderi no: 164818  /
veysel bicer
SELAMIN ALEYKÜM(ABİ) REİS Cumanız mübarek olsun en içden kalbimle söylüyorumki bizler ve arkadaşlarımız ne olursa olsun orda göğsümüz dik anlımız acık ana sütü gibi ak orda olacagız.Biz silah deyil kalem tutan elı sıkarız reisimiz silahdan yana deyil kalem tutan elleri sıkmişdir.Ha şunu da demeden gecmiycem malzuma karşi bizimde elbet osmanlı tokatımız vardır. Reisimize toplum kuruluşları dernekler her zaman sevmişdir sevmeyede devam edeceyiz.Hayel kuranlar sadece kurdukları hayelle kalır. Bizler reisimizin katılacagı şeref madalya törenınde orda olacagız.Gururla alkışla heycanla izleyeceyiz.Allahım REİS SEDAT PEKERİ,Bu gençlerin başından eksik etmesin.(AMİN) ALUCRALI veysel biçer
mustafacamci1984@hotmail.com Gönderi no: 164810  /
kurban olduğum mevlam menfi çıkarları için bayrağına toprağına saldıranları meclise sokmak için elinden geleni yapanları af etmez inşallah. ve bu haysiyetsizler yıllardır türk islam ülküsü adı altında biz elhamdülillah müslüman türklerin oyunu alanlar inşallah haysiyetsizliğinizin kurbanı olursunuz amiinn amiiin rabbim gerçek manada türk islam ülküsü davasına başını koymuş önderlerimizin ve liderlerimizin yar ve yardımcısı olur inşallah rabbim sizleri başımızdan eksik eylemez inşallah amiiinnn
recepgnc54@gmail.com Gönderi no: 164805  /
Reis oraya bombada arsalar biz ordayiz ya..gelsinler... Bi foto cekileyim seninle yeter bana..sapancadan saygılar erişim..
TUĞRUL AKDAĞ Gönderi no: 164804  /
TUĞRUL AKDAĞ
REIS IM ALLAH IM SANA ZALIMIN KARSISINDA ELIF GIBI DIK DURMAYI BIR OMUR NASIP EDER INSALLAH SENIN NASIL BIR INSAN OLDUGUNI BRN VE BENIM GIBI SENI SEVEN MILYONLARCA KARDESIN BILIYOR.BUNDAN SUPHE BILE ETMEYESIN BU ARADA REIS IM DAHA ONCEKI ILETILERIMDEDE YAZMISTIM KONUYU BIR DONUS YAPILMADI OLUMLU YA DA OLUMSUZ BIR DONUS YAPARSANIZ SEREF DUYARIM.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız