Duyurular

Mursi'ye Terörist Başı Diyen MHP Üst Yönetimi

Kıymetli Dostlarım,

Cumanızı kutluyor, bu kutsal günün TÜRK- İSLAM alemine zalimlere karşı mutlak zaferin yanında başarı, huzur ve barış getirmesini YÜCE ALLAH’tan tüm kalbimle diliyorum.

Son günlerde ülkemizde yaşayan insanların, birçoğunu derinden üzen, bazılarını ise sevindiren bir konuyla ilgili bugün düşüncelerimi sizlerle paylaşmak isterim.

Bazı olaylar vardır; duyduğumuz zaman içimizi acıtır, yüreğimizi burkar. Kimilerinin içine dehşet hissini oturtturur.Ancak o konunun muhattabına baktığınız zaman ise derin bir tevazu, sakinlik ve mutlu bir kabulleniş görürsünüz.

Birden kendi kendinize bu ölüm kararının muhattabı acaba bu kişi değil mi? Ben yanlış mı duydum? Dersiniz. Sizlerinde tahmin ettiği gibi Mısır’ın gerçek Cumhurbaşkan’ı Sayın Mursi’nin idam kararı ile ilgili düşüncelerimi yazıyorum.

Ailesinin göstermiş olduğu metanetli dik duruşa da hiç şaşırmadım. Ailesinin gösterdiği bu asil tavır kendisinin ölüm kararını mutlu ve huzurlu bir şekilde kabul edişini tam olarak taçlandırmıştır. Şehadet yolculuğunda hem kendisinin hem ailesinin gösterdiği bu asil tavra daha öncede söylediğim gibi hiç şaşırmadım. Çünkü onlar, yani Mursi ve silah arkadaşları müslüman kardeşler ekolünden geliyorlar.

Müslüman kardeşler, Mısır’da iktidara gelmeden önce bu arkadaş topluluğunun kurucu lideri şehit Hasan el Benna’nın kitabınısedatpeker.com’da ki tavsiye ettiğim kitaplar bölümünde yazmıştım. Bu değerli şahsiyette kendisinden daha sonra bayrağı teslim alacak olan Seyyid Kutub’da şehitlik mertebesini şerefle kucaklamış kimselerdir.

Sayın Mursi’de bu geleneği bozmayıp, hakkında verilen ölüm kararını tebessümle ve büyük bir onurla karşılamıştır. İnancı olmayanların ve inancı zayıf olanların hiçbir zaman anlayamayacakları bir şeyden bahsettiğimin farkındayım. Ancak inanç denen şey maalesef ki bankalarda veya kuyumcularda dağıtılmıyor.

Kıymetli Dostlarım, 19 yaşındayken, tahliyeme 1 gün kala infazım yakılarak, Bolu cezaevine sürgün yollandığımda şehit din alimi Cennetmekan Abdülhamit Turgut hoca, bana hediye kitaplar yollamış, onlarla beraberde bir kart yollamıştı.Kartın üzerinde ülkesi için savaşan bir askerin fotoğrafı ve altında şu yazı vardı.

“Ölüm bize ne yakın, ne uzak bize ölüm, ölümsüzlüğü tattık, ne yapsın bize ölüm.”

İnandığı kutsal dini için, vatanı için, sevdikleri için, onuru için, bir insanın ölümü göze alması yukarıdaki satırlarımda da söylediğim gibi inancı olmayanların ve inanç zaafiyeti yaşayanların anlayabileceği bir şey değildir. Ben hayatımın her döneminde bu tip insanlara gerçekten acıdım. Onların his yoksulu olduklarını düşündüm. Bu dünyada her şeye sahip olan fakirler olduklarına inandım.

Nizam-ı Alem ülküsü i’lay-ı Kelimetullah davası için 1980 öncesi şehit olan binlerce gencin hatıraları ve hayatları üzerine kurulmuş olan, onların sermayesini yiyen MHP’nin üst yöneticilerinden Şefkat Çetin ve bazı milletvekilleri, Ortadoğu bataklığında bizim ne işimiz var?Diyerek, kutsal davayı sırtından hançerlemeyi normal bir şeymiş gibi yapıyorlar.

Şimdi ise bazı MHP milletvekilleri; “Müslüman kardeşler yani ihvan hareketi terör örgütüdür, Mursi’de terörist başıdır.” diyerek, verilen idam kararını meşru bulduklarını söylüyorlar.

Gerçekten MHP’nin üst yönetiminde bu değişimin nasıl yaşandığını anlayamıyorum. Mısır gibi nüfusu 80 milyondan daha çok olan, yüzölçümü ise 1 milyon metrekarenin üzerinde olan, en az İstanbul Boğaz’ı kadar önemli Süveyş Kanalı’nı topraklarında barındıran Müslüman bir ülkenin, nasıl olur da İsrail’in kuklası olmasını normal karşılarlar. Bunu anlamak gerçekten mümkün değil.

Binlerce şehit, i’lay-ı Kelimetullah davası için öldü. Yani tüm dünyaya TÜRK milletinin rehberliğinde YÜCE ALLAH’ın adının ve adaletinin hakim kılınma davası için hayatlarından vazgeçtiler. Hem bu şehitlerin hatıraları üzerinde kurulu olan partinin yöneticisi, milletvekili olacaksınız hem de bu davanın en büyük düşmanı olan siyonizmin devleti İsrail ile en uzun sınır komşuluğu olan Mısır’ın, İsrail’e terk edilmesine destek vereceksiniz.

Yapılan askeri darbeyi onaylar yönde açıklamalar yaparak, halkın oyu ile seçilen Cumhurbaşkanına terörist diyeceksiniz.

Bazı samimi arkadaşlarım bana diyorlar ki MHP’ye oy vermeyeceğini lütfen söyleme insanlar etkileniyor. Onlarda oy vermiyorlar. Bende onlara diyorum ki işte bende tam bu yüzden söylüyorum.

Beni seven hiç kimse gerçek ülkücüler MHP’nin başına geçene kadar asla oy vermesin…

NOT: REİSİMİZ SAYIN SEDAT PEKER'E 1999 ADAPAZARI DEPREMİ ZAMANINDA YAPTIĞI HİZMETLERİNDEN DOLAYI ÇEŞİTLİ BELEDİYELER VE VAKIFLAR TARAFINDAN HİZMET NİŞANI VERME TÖRENİ ADAPAZARI KENT MEYDANI'NDA 30 MAYIS CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 17:00 DA YAPILACAKTIR.

TÖRENİN SUNUMUNU İSMAİL TÜRÜT YAPACAK VE AYNI ZAMANDA SAYIN REİSİMİZ İÇİN YAZILAN ŞARKILARI DA SÖYLEYEREK TÖRENE RENK KATACAKTIR.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER
Ziyaretçi Defteri
oktayturan1963@gmail.com Gönderi no: 164788  /
sevgili kardeşim alah sana ve aylene huzur ve mutluluklarla dolu güzel günler versin iyki varsın
BİR UMUTTUR YAŞAMAK DEDİK Gönderi no: 164649  /
BİR UMUTTUR YAŞAMAK DEDİK
SAYIN SEDAT PEKER BEY BEN BURDA YAZI YAZMAKTAN ARTIK UTANIYORUM BU KAÇINCI YAZIM BİR UMUDUM VARDI ALLAHTAN SONRA SİZDEN BİR ÇIKAR YOL BEKLEDİM AMA GÖRDÜMKÜ ÇAREM SİZDE YOKMUŞ OLSUN ALLAH YİNEDE SİZDEN RAZI OLSUN YAZDIKLARIMI EN AZINDAN OKUDUNUZ BİR UMUTTUR YAŞAMAK BENİM VE KIZIM İÇİN ARTIK BİR UMUT VE YAŞAMAK YOKMUŞ BU HAYATTA 15 HAZİRANDA HER ŞEYİMİZ BİTCEK OTURACAK BİR EVİMİZ BİLE OLMUCAK BUMU YAŞAMAK ÇARESİZİM UMUTSUZUM KIZIM İÇİN YALVARDIM ONUN İÇİN HER ŞEYİ GÖZE ALDIM GURUR DEMEDİM OLMAYINCA OLMUYOR BU HAYATTA DEMEKKİ ALLAHA EMANET OLUN SEDAT PEKER BEY
m.fatih.pakir@ hotmail.com Gönderi no: 164599  /
[email protected] hotmail.com
selamlar Sedat bey neden siyasetle iştigaliyete başlamıyor..? Hatrı sayılır nüfuza sahip destekçisi mevcutken..
FERHAN AKAY Gönderi no: 164598  /
FERHAN AKAY
REİSİMİZ SAYIN SEDAT PEKER'E 1999 ADAPAZARI DEPREMİ ZAMANINDA YAPTIĞI HİZMETLERİNDEN DOLAYI ÇEŞİTLİ BELEDİYELER VE VAKIFLAR TARAFINDAN HİZMET NİŞANI VERME TÖRENİ ADAPAZARI KENT MEYDANI'NDA 30 MAYIS CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 17:00'DA YAPILACAKTIR. TÖRENİN SUNUMUNU İSMAİL TÜRÜT YAPACAK VE AYNI ZAMANDA SAYIN REİSİMİZ İÇİN YAZILAN ŞARKILARI DA SÖYLEYEREK TÖRENE RENK KATACAKTIR. GELMEK İSTEYEN TÜM DOSTLARIMIZ REİSİMİZ SAYIN SEDAT PEKER'İN DAVETLİSİDİR.
UĞUR YILMAZ Gönderi no: 164593  /
UĞUR YILMAZ
cuma'nın bereketi üzerinde olsun reis'im yüreğinin mertliği dilindeki samimiyeti yansıtmış ''padişahım çok yaşa''
veysel bicer Gönderi no: 164589  /
veysel bicer
SELAMIN ALEYKÜM (ABİ) REİS Sizinde cumanız mübarek olsun.ALLAHIM yolunuzu daim acık etsin.Şu günümüzde olan olaylardan düşmanlara fırsat vermesin(AMİN) ALUCRALI veysel BİÇER
Muharrem Öçbe Gönderi no: 164584  /
Muharrem Öçbe
Selamun aleyküm Reisim Cumamız mübarek olsun ALLAH'ın Rahmeti ve bereketi üzerinde olsun ellerindem öper hayırlı günler dilerim.. Reisim MHP'ye oyumuz yoktut gerçek ülkücüler gelene kadar. Senin doğruların bizim doğrularımızdır Reisim. ALLAH'A emanet ol ağabey. Saygılar.
TUĞRUL AKDAĞ Gönderi no: 164577  /
TUĞRUL AKDAĞ
REIS IM EMIN OLABILIRSINKI SENI SEVEN KARDESLERIN DEGIL O PARTIYE OY VERMEK BARAJI GECMESINE BILE ENGEL OLACAKTI DAHA TÜRK MILLETININ GECMISINDEKI KURULMUS 16 TÜRK DEVLETININ ISMINI BILMEYEN INSANLARI DEGIL IKTIDAR YAPMAK MUHTAR BILE YAPMAYIZ ILK ONCE ECDADININ NEREDEN GELDIGINI HANGI DAVAYA HIZMET VERDIGINI BILECEKLER.BIZIM BI HRDEFIMIZ VAR REHBER KURAN HEDEF TURAN BIZI BU YOLDAN SASIRMAYA KALKANLAR KENDILERI SASIRMISTIR ZANNEDERIM.
TUĞRUL AKDAĞ Gönderi no: 164576  /
TUĞRUL AKDAĞ
DEĞERLI REIS IM RAHMETLI BASBUGUMUZUN PARTIDEN DAVASINDAN DISKALIFIYE ETTIGI INSANLAR SIMDI GELMISLER.ASGARI UCRETE EMEKLIYW ZAM YAPACAKLARINDAN BAHSEDIYORLAR AMA KENDI ALT YAPILARINDA HIZMET EDEN INSANLARA BIRAKALIP ASGARI UCRETI 3 TE 1 INI LAYIK GORUP VERMIYOLAR. REIS IM SIZ BIZE YOL GOSTERICI OLDUKTAN SONRA HIC BIR SIYASI YAPI BIZIM GORUSUMUZU DURUSUMUZU ENGELLEYEMEZ
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız