Duyurular

Deşifre Olan Operasyon Hazırlığı

Kıymetli Dostlarım,

Kutsal toprakların uhreviyatından çıkıp, yaşadığımız ülkemizin gerçekleriyle yüzleşmemiz maalesef ki çok çabuk oldu. Hepinizin hayatında emin olduğunuz bazı kişiler vardır. Onlardan duyduğunuz bilgiler mutlaka doğru çıkar.

Benimde bu şekilde birkaç tane dostum var. Geçen gün bir tanesi yanıma gelerek ,MHP üst yöneticisi Şefkat Çetin ile beraber hareket eden, Organize Suçlar Daire Başkanlığı’ndaki üst düzeyde ki yetkililerden birinin koordine ettiği bir olaydan bahsetti. Eldeki verileri gözümde canlandırdığımda ,doğru olma ihtimalinin çok yüksek olduğu gerçeği ile yüzleştim.

Genelde operasyonların bir insanın tutuklanarak, cezaevine yollanıp, mahkum edilmesi için yapıldığını hepimiz biliriz. Bu planlanan operasyon ise bunun tam tersi… Şaşalı bir şekilde savcılık izniyle gözaltılar yapılırken, bazı basın kuruluşları tarafından duyuma dayalı hayali konular gündeme taşınacakmış. Ancak duyumun haricinde bir şey olmadığı için yani kısacası ortada bir suç olmadığı için sorgu hakimliğince serbest bırakılmam gerekeceğinden senaryonun ikinci planı devreye sokulacakmış.

“Fuat Avni’nin söyledikleri doğru çıktı, Sedat Peker’i tekrardan AK Parti serbest bıraktırdı.” diye kendi kontrollerinde ki medya ve Doğan medyasınında desteği ile kendilerince küçük çaplı bir skandal yaratmaya çalışacaklarmış.

Paralel yapının gazetecileri, polis müdürleri, hakimleri, cezaevinde suçsuz yere yattıkları, benim ise birçok suç işlediğim halde AK Parti tarafından serbest bıraktırıldığım gündeme taşınacakmış. Kendilerince de bu olaydan kâr elde etmeyi umuyorlar. Eğer ki sizin umudunuz bu tip komik komplolara kaldıysa ,zannederim ki sizin sonunuz tahmin edildiğinden çok daha yakın olacaktır.

Bazı gözlemcilere göre seçim neticesinde bir koalisyon ihtimali uzak görülmediği içinde , seçim sonrası her ihtimalde kendini garantiye alma sevdasında olan İstanbul emniyetinin üst düzeyinden bir yetkiliyi de ayarlayarak, ortada bir suç olmadığı halde teknik takip başlatmak için resmi karar çıkartmayı başarmışlar. Tabi ki bu yetkili, bu teknik takip kararını hangi amaçla çıkardığını kimseye söylemeyip, normal bir uygulamaymış gibi davranmayı da ihmal etmiyormuş.

Kıymetli Dostlarım, beni MHP üst yönetiminden Şefkat Çetin ve avanesi yine oyunlarına alet etmek istiyor. Benim için farketmez. Ben hayatta olduğum sürece yapılan her davete hazırım. Nasıl istiyorlarsa öyle olsun. Şefkat Çetin’in etkisinde olan Ankara’daki bu beyefendiye söyleyeceğim ise şudur; Devletin gücünü, tarafların kişisel sorunlarının parçası haline getirmeyin.

Devletin gücünü kişisel sorunların parçası haline getirenlerin sonunu görmediniz mi? Ya meslekten atıldılar ya cezaevine düştüler(Hatta bir tanesi tahsilatçı olmuş.). Eskiden organize şube müdür yardımcısıyken, tahsilat mafyalığı

yapanları gözaltına alıyordu, şimdi ise geçenlerde İzmit’e bir tahsilat için gittiğini duydum. O an içimden dedim ki aman ALLAH’ım bu ne felaket bir son.

Geçmişte haksız yere çocukların bile güleceği iddaalarla 10 yıl cezaevinde yattım. Ancak bana bu kötülükleri yapanların sonu da gerçekten ibretlik oldu. Bana ve başkalarına yaptıkları zulmün aynısını şimdi kendileri yaşıyorlar.

Ankaralı dostum, lütfen kanunların dışına çıkma. İstanbul’da kendine müttefikler bularak bu tip organizasyonlara girme. Ben bir suç işlersem gereğini yap.Ancak sırf hükümeti zor durumda bırakmak için veya Şefkat Çetin’e yaranmak için oyun kurma. Artık dünya değişti, artık ülke değişti.

Düne kadar paralel yapının polis kadrolarına küfür edip, onlarla mücadele ediyordunuz. Şimdi ne oldu?Kimlerden gelen talimatla paralel yapının kalan artıklarıyla beraber hareket ediyorsunuz. Bunu yapmayın. Ülkücü hareketin kadroları en zor günlerinde prensipleriyle var olmuştur. Bu yaptığınız olmaz. Bu tip davranışlar insanı sadece güvensiz duruma düşürür.

Benim için hazırlayacağınız dosyayı benim avukatlarımla beraber milyonlarca kişinin okuyacağını asla unutmayın. Her gün satır satır yayınlayacağım. Öyle ya bu ülkenin sahibi millet değil mi? Milletimizin bu kurguladığınız dosyaları bilmesinde ne gibi bir sakınca olabilir ki…

Tekrar söylüyorum bana suç icat etmeyin. Beni takip etmeniz, telefonlarımı dinlemeniz hiç sorun değil. Zaten saklayacak bir şeyim olsa, devletin resmi polisini evimin içine, arabamın içine herhalde almazdım. Bazı dostlarım bu durumu beğenmediler.Onlara şunu söyledim; Polis bilmediği konuda hayaline başvurur. Biraz duyduklarıyla, biraz gördükleriyle hayallerini birleştirirse sonu felaket olur. Bütün her şeyimizi bilirlerse, o zaman sorun olmaz. Çünkü hayallerine başvurmak zorunda kalmazlar demiştim.

Ben kendimden eminim, inşallah sizde kendinizden eminsinizdir. YÜCE ALLAH doğru olan hiç kimseyi mahçup etmesin.

Not: Artık bu planınız ortaya çıktığına göre seçimlerden sonrayı bekleyip, beni cezaevine yollamak için yeni planlar yaparsınız..

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

Sedat Peker

Ziyaretçi Defteri
emin6612@hotmail.com Gönderi no: 164282  /
Sayin reisim Allah kabul etsin buyul dava insanlari hep zorluk sorunlarla yasamislar ama hic yenilmemis yanliz Allah yeter yasayalim gorelim ne eyler
Koray Ak. Gönderi no: 164168  /
Koray Ak.
Hayatın hakkını verebiliyorsan, düşmanın çok olurmuş REİS.Onlar kursun planlarını hepsi kendi pisliğinde boğulacak inşallah.SELAMLAR SANA MANGAL YÜREKLİ ADAM.
musayaldiz@hotmail.com Gönderi no: 164158  /
Allah kabul etsin ümre ziyaretini abi .allahın izniyle paralel yapının bütün yaptıgı pilanlar hep böyle bozulur sayın reisim sen rahat ol. allaha emanet ol allahım hep seni korusun.
Onur Sarıkaya Gönderi no: 164145  /
Onur Sarıkaya
Allah hiç bir haine fırsat vermesin Reisim... Rabbim doğrunun yanındadır, inşallah yapmaya çalıştıkları her hainlik ayaklarına dolanır.... Allah'ım nağmerde fırsat verme inşallah.
yalcin.salci@sisli.edu.tr Gönderi no: 164138  /
sayın reısım daha oncede mail attım ama cevap gelmedi.öncelıkle kutsal topraklara yaptınız ziyaretınızı ALLAH teala le kabul etsın .oglum yusufun sunnet dugununde sızın gıbı degerlı bır reısımız aramızda gormekten mutluluk duyacamızı belırtır.29 mayıs saat19 ıle00 da sızlerı okmeydanı serhat dugun salonuna onur konugumuz olarak beklerız.ılgı ve alakanız ıcın tesekkur ederım .
metehankanbur@hotmail.com Gönderi no: 164137  /
8/ENFÂL-30: Ve o inkâr edenler, seni tutuklamak ya da öldürmek veya sürgün etmek (çıkarmak) için tuzak kuruyorlardı. Ve onlar, bu tuzağı kuruyorlarken; Allah da tuzak kuruyordu. Ve Allah, tuzak kuranların (karşılık verenlerin) en hayırlısıdır...Ellerinizden öperim REİS'im..
Muratyılboga@gmail.com Gönderi no: 164133  /
Selam aleyküm Abi Allah ziyaretinizi kabul etsin inşallah Benim sorunum dunya işi içte önce Allah'tan sonra sizden yardım istiyorum Bi ev aldım ancak mütahit ne evi nede parami vermiyor ne yapmalıyım baba yardımcı olyrmusunuz
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız