Duyurular

Özcan YENİÇERİ

Kıymetli dostlarım,

Sosyal medyada son günlerde sıkça kullanılan bir fotoğraf vardı. Bu fotoğrafda MHP milletvekili Özcan YENİÇERİ ve şahsım bir açılışta yan yana oturuyorduk.

Özcan YENİÇERİ isimli milletvekilini hayatımda ne daha önce ne de fotoğrafın çekildiği açılışın daha sonrasında hiçbir zaman görmedim(Kendisinin milletvekili adayı gösterilmemesini bir çok kişi bu fotoğrafa bağlamışlar.).

Ben bu tespitin çok mantıklı olmadığı kanaatindeyim. Çünkü bu seçimlerde MHP’den milletvekili adayı gösterilen o kadar çok arkadaşım var ki… Bu şartlarda onlarında aday gösterilmemesi gerekirdi. Müsadenizle milletvekili olan arkadaşlarımın isimlerini söylemek istemiyorum. Çünkü gereksiz yere onları da bir tartışmanın içine çekmenin adil olmayacağına inanıyorum.

Sayın Özcan YENİÇERİ seçimlerden önce MİT tırlarını durdurmak vatana ihanettir,dediğinde bence başına gelecekler zaten belliydi(Bu konuşmayı televizyonda ilk gördüğümde şu yorumu yapmıştım; çok cesurca bir çıkış ancak bir daha asla milletvekili olamaz.).

Ekmeleddin İHSANOĞLU’nu MHP’nin Cumhurbaşkanı adayı yapan hangi güçse kazanamayınca da bahsi geçen kişiyi MHP’nin milletvekili adayı yapan hangi güçse Özcan YENİÇERİ Bey’in, MİT tırları açıklamasından dolayı milletvekilliği adaylığını engelleyende aynı güçtür. Bu gücünde paralel yapı olduğu konusunda zannederim ki aklı başına olan herkes hemfikirdir.

Geçenlerde MHP yönetimine yakın bir dostum ziyaretime geldiğinde seçimlerle ilgili konuşurken, ben düşüncelerimi kendisine söyledim. Kendisi de bana dönerek, peki REİS % 20 oy alırsak, o zaman ne yapacaksın dedi. Bende kendisine dedim ki sizin için üzüleceğim. TÜRK BİRLİĞİ’ni kurarak, tüm dünyanın liderliğini hedef bilmiş bir davayı % 20’nin içine hapsedebilmek bir başarı mıdır? Ya da size % 20 ile iktidar olacağınızı mı söylediler dedim.

Zamanın artık 1980 öncesi olmadığını ve de kendisinin 20 yaşında bir genç olmadığını da özellikle ekledim. Şu an 65 yaşlarındasın. Bir daha ki seçimde 70’lerinde olacaksın. O zaman ki hedefinizde % 22’ler mi olacak? Diye de belirttim [Ancak bu dostlarımız galiba her insanın 70 yaşından sonra Azrail (a.s) ile yan yana yürüdüğünü unutmuşlardı.].

İşte bu yüzden ben ve beni sevenler Şefkat Çetin ve arkadaşlarına yani şu an ki MHP yönetimine oy vermeyeceğiz dedim. Çünkü biraz oy aldıkları zaman, o oyun altına saklanarak, istifa etmiyorlar. Dibe vurmaları için istifa etmeleri için oy vermeyeceğiz, dedim.

Bu dostumu yolcu ederken, kulağına da moralini bozmamasını ancak % 20 oyu da asla alamayacaklarını özellikle belirttim.

Tarihteki en başarısız yöneticiler kime nasıl davranacağını bilemeyen yöneticilerdir. 10 yıldır cezaevinde ve hücrede yattığım için herhangi bir riski göze alamayacağımı düşünen Şefkat Çetin ve avanesi çelengimin üstünden ismimi sökerek, şahsımı küçük düşürebileceklerine inanmışlardı. Geçmiş yıllarda ki düşmanlığımızın intikamını almak istediler. ( Ancak unuttukları şuydu; hayatımın tüm geri kalanını 10 metrekarelik hücre de geçirmeye razı gelirim ancak şahsıma saygısızlık yapılmasına asla affetmem. )

Şimdi en başarılı oldukları şeyi yaparak, insanların kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Biz bu adama kalleşlik yaptık, o da bize cephe aldı diyemedikleri için beni Ak Parti’nin tahliye ettiğini söylüyorlar. Oysa ki ilkokul öğrencileri bile biliyor ki tüm Ergenekon davası şüphelilerini Anayasa Mahkemesi serbest bıraktı.

NOT: Reisimiz Sayın SEDAT PEKER'e 1999 Adapazarı depremi zamanın da yaptığı hizmetlerinden dolayı çeşitli belediyer Ve vakıflar tarafından hizmet nişanı verme töreni Adapazarı kent meydanı'nda 31 Mayıs pazar günü saat 16:00 yapılacaktır törenin sunumu ismail TÜRÜT yapacak ve aynı zamanda Sayın Reisimiz için yazılan şarkıları da söyleyerek törene renk katacaktır. Gelmek isteyen tüm dostlarımız Reisimiz Sayın SEDAT PEKER'in davetlisidir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER
Ziyaretçi Defteri
veysel BİÇER Gönderi no: 163622  /
veysel BİÇER
öncelikle selamın aleyküm yazılarımda hep yazmişimdir.reis bildıyıniz reis cakma reis deyil sözünün arkasında her zaman durmuşdur.gariban babası yetimlerin düşkünlerin hep yanındadır.bu duruşu tüm gençlere cok güzel örnek olmuşdur.reisin ailesi soylu bir ailedır .kendisi rizeli olmasına raymen tüm türkiye genelınde hiç ayrim yapmamişdir dogru olanın hep yanında hemde yardımına koşmuşdur yeterki bir insanın dogru oldunu bilsin canını koyar ortaya.tabiki sevmiyenıde olcakadır. o sevmıyenleri bizler cok cok iyi biliriz cünki reisi cekemeyen sözüm o kişilere reis onları muhattap alıp konuşma bile yapmaz cünki o kişler bu türkiyeye hep zaraları dokunmuşdur.kısa cası sevmedıyı insanlar vatan hainidir. selam ve saygılarımla.ALUCRALI-----veysel BİÇER
Burak Tatar Gönderi no: 163608  /
Burak Tatar
Selamûn Aleyküm Resim,MHP Üst Yönetimi Size Değerek Çok Büyük Hata Ettiler Ve Akabinde Bu Hatayı Devam Ettirmek Için Ellerinden Geleni Yapıyorlar Nedeni Belli Kendi Mahlubiyetlerini Birine Mâal Etmeleri Lazım Ama Yanlış Kişiye Denk Geldiler Bununda Karsiligini Seçimde Alacaklar Açıkçası Ben Bu Davayı Kendine Benimsemiş Bir Siyasi Partinin Bu Duruma Gelmesine Üzülüyorum Lakin Insallah Yüce ALLAH Tez Zamanda Daha Güçlü Davasına Sadık Kişilerle Devam Etmesini Nasip Edecektir.Reisim ALLAHim Senden Razı Olsun Sayende Varlığından Manevî Olarak Güç Aliyorum Sanki Her An Karsilacakmisiz Duygusu Bile Beni Dinç Tutuyor O Gülümsemen Varya Reisim Işık Oluyor ALLAHim Nazarlardan Saklasin Seni Kiymetli Ellerinden Öperim 'Bir Umuttur Yaşamak! ' REİS
Yasemin Kaya Gönderi no: 163604  /
Yasemin Kaya
Sn.Reis'imiz; Yuşa Hazretlerindeki dua programından sonra kısa sohbetimizde bana dua edin demiştiniz.Gönlüm tesbihinizde kalmıştı ve sizin tesbihinizle dua etmeyi çok arzuladığımdan tweter'dan yazarak mümkünse tesbihinizden rica etmiştim. Talebimin dikkate alınmadığını düşünerek tesbih isteğimden vazgeçtiğimi iletmek istiyorum.Dualarım sizinle.Allah sizden razı olsun.Saygı ve Sevgilerimle Yasemin KAYA
serapay_07_@hotmail.com Gönderi no: 163589  /
Sedat abi inançlı bir insan yardım sever bir insan oldugunu bıldıgım ıçın sıze bole bir msj yazıyrm iki cocuk babası ekmegın taksıcılıkle kazanan bır amcam var durumları içler acısı sizlere bole cok msjlar gelıyodur emınım gelip gormenızı ısterm cok gururlu bı ınsn oldugu ıcın yardım talep etmedı bu zamana kadar onun adına ben yazıyrum sıze evleri rütübet otrucaklrı dogru duzgun bı esyalrı yok buzdolapları bozuk calıssada yetıstıremıyor okula gıden ıkı cocugu var bu yazdığıma ınanmazsanız siz gelmesınız bıle guvendıgınz bırılerını yollayabılırsınz olumlu yada olumsuz cvbınızıı beklıyrum gercekten yardımı hak edecek ınsanlar ilgilenırsenız cok sevırım
Altan Kosif Gönderi no: 163588  /
Altan Kosif
Onur ve haysiyetten nasibini almayan zavallılar,onurlu insanların neleri göze alabileceklerini asla tahayyül edemezler! Menfaatleri icabı haksızlıklara göz yumanlar,Yüce Allahın(cc), El Müntekim(intikam sahibi) sıfatının tecellisinine şahit olacakları günü an be an beklesinler! Allah(cc) sana yeter Reisim. Tabi ki biz de yanında,üstümüze düşenin fazlasını yapmak üzere her daim yanındayız..
eneskökden Gönderi no: 163582  /
eneskökden
senin gibi adamın adını kirletmeye calısıyorlar ama hiç kimse yapamadı yapamazda sen nerdesin biz ordayız herkez rahat olsun istersen akpartiye geç hiç farketmez hiç sorun yok bunların hepsi kan emici vampir olmuş reis bizim kanımız vatan haini olmayan herkeze uyuyor bunlar hariç
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız