Duyurular

Farklı Bir Seçimle Karşı Karşıyayız

Kıymetli dostlarım,

Bugüne kadar yaşamış olduğumuz seçimlerden ilk defa farklı bir seçimle karşı karşıya olduğumuzu şaşkınlıkla gözlemlemekteyim.

Normal şartlarda seçimler, iktidar partisi ile muhalefet partileri arasında geçer. Ara sıra bu mücadeleye dışarıdan güçlerin etki yaptığı da görülebilir. Bu seçimlerde de geçen seçimlerde olduğu gibi hem paralel yapının hem de yabancı istihbarat birimlerinin etkileri kaçınılmaz bir şekilde görülmekte (Son birkaç seçimdir artık bu duruma alıştık.).

Bunlar bütün toplum tarafından gözlemlenen ve bilinen şeyler. Bence bu seçimin en enteresan yanı, bu seçimin AK Parti’nin kendi içinde cereyan etmesidir. Bunu kimse sesli olarak dile getirmese de eskiden kendini AK Parti’nin ağır topları olarak isimlendiren bazı kişiler, el altından yaptıkları çalışmalarla AK Parti’nin oyunu %39 - %40’larda tutarak, başkanlık sistemini getirecek güce ulaşılamaması için çalışmalar yapmaktalar. Eğer başarılı olurlarsa seçimden sonra da mevcut AK Parti yönetiminin gücünü elinden almak için el altından yaptıkları çok sessiz çalışmalarına biraz daha hız vereceklermiş gibi görünüyorlar.

Biz cezaevindeyken seçime üç-beş ay kala AK Parti’nin kadın kolları, ellerinde kahve paketleriyle ev ev gezerek, oy istemeye başlarlardı. Cezaevinde yaptığımız sohbetlerde AK Parti’nin en çok oy alma sebeblerinden birinin kadın kollarının yaptığı bu ziyaretler olduğunu görürdük. Şu an da ise seçime 40 gün kaldığı halde ortada ne oy istemek için ziyaretlere gelen kadın kolları ne de partili kimseler var. Kim bilir mutlaka başka çalışmalar yapıyorlardır. Ancak yaptığımız dost sohbetlerinde maalesef bu çalışmaların çok fazla dikkat çekmediği öngörülüyor.

Gerçekten tarihin en enteresan seçimini yaşıyoruz. İktidar partisinin geçen seçimlerde muhalefet partileriyle, paralel yapıyla, dış istihbarat servisleriyle uğraşırken hiçbir sıkıntısı yoktu. Ancak bence şu an en büyük rakip karşısına çıktı. Açık açık kendi içindeki bazı menfaatperest insanlar tarafından sabote ediliyor (Bunu yalın bir gözle bakan, akıl sahibi olan bütün gözler bence rahatlıkla görebilmekte.).

Bu seçimin sonucunu ben de gerçekten çok merak ediyorum. Mevcut yönetim; muhalefet partilerini, paralel yapıyı, dış istihbarat servislerini ve kendi partilerinin içindeki gizli büyük yapıyı yenebilirlerse galiba AK Parti’yi tebrik etmekten başka kimseye yapabilecek başka bir şey kalmayacaktır.

Bu gerçekler ortada dururken eski Cumhurbaşkanı'nın adeta muhalefet partilerine kıyak yaparcasına "Muhalefet partileri, oyunu bu seçimde mutlaka arttıracaktır." demesinden etkilenip, 23 Nisan çocukları gibi sevinen muhalefet parti yöneticilerinin, TÜRK milleti için ne kadar büyük bir şanssızlık olduğunun takdirini de kıymetli dostlarım, sizlerin vicdanına bırakıyorum.

Eski bilgeler bu öğretiyi galiba boşuna söylememişler; “İhanet denen o görünmez yaratık, insanın en yakınında sinsi bakışlı, çatal dilli, bir yılan gibi sessiz sedasız dolaşır durur. İnsanı takip eden bir gölgedir ihanet.”

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER
Ziyaretçi Defteri
Mahmut kaçar Gönderi no: 163514  /
Mahmut kaçar
Selamlar REİS ben İzmir'den Mahmut KAÇAR İzmir Büyükşehir Belediyesinde  zabıta memuruyum.  Siz değerli REİSİMİZE nacizane küçük bir hediyem olacaktır. Eğer kargo adresinizi alabilirsem çok memnun olurum. Saygılarımla 
mustafacamci1984@hotmail.com Gönderi no: 163511  /
doğru söylersin abi doğru söylersin de şu anki cumhurbaşkanı bunu gördüğü halde bi hamle yapmamasıda düşündürücüdür. aslında içerideki gizli bilgileri pensilvanyaya ifşa. edenleri yada edeni. dışarıda aramak yada içerde kamu kuruluşları içerisinde aramak yanlış olur. seninde dediğin gibi. insanın düşmanı en iyi dostudur. başka. insan başka yerde düşman aramanası lazım. ALLAH yar ve yardımcın olur inşanllah. amiinn
mehmet topgul Gönderi no: 163510  /
mehmet topgul
Abicim seni görmek istiyorum bana sadece bi adres ver geleyim 1 dakikanın ayır yeter lütfen saygilar
Mevlüt Şahin Gönderi no: 163500  /
Mevlüt Şahin
Selamın aleyküm Sedat abi; Abicim sana bir şey danışmak istiyorum. Bu güç sen de olduğu için sana danışmak istedim. Yaklaşık olarak 1.5 milyondan fazla insana hitap ediyorsunuz bu kitleye sahipsiniz. Bir havuz oluştursanız her bir kişiden ülkesi için her ay 10 lira bu havuza kaynak oluştursanız. Her alanda fizibilite çalışmaları yapıldıktan sonra Türk-İslam halkı için çeşitli illere ağır sanayi üretimi zincirleri kurulsa sadece ve sadece Türk-İslam alemi için çalışan fabrikalar. Ülkeyi kalkındıracak, üretim yapacak fabrikalar. Belki çok hayalci bir proje ama bunu yapabilecek siyasetten uzak, Vatanını seven, Bayrağını seven, Dinini seven ve kimsenin hakkını yemeyecek tek insan görüyorum şuanda oda sizsiniz.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız