Duyurular

SEDAT PEKER'in yeni yazısı

Kıymetli dostlarım,

Mübarek Cumanızı kutluyor,bu kutsal günün var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini Yüce ALLAH'tan diliyorum.

Malum seçim zamanı yaklaştıkça yapılan sohbetler genelide bu yönde oluyor. Son günlerde koalisyon hükümetlerinin demokrasinin güzelliği olduğu komedisi de tekrardan bu vesile ile sıkça sohbetlerde yer bulmaya başladı.

Benim bu konuda ki duruşumu zannediyorum ki beni tanıyan bütün herkes bilmektedir. Ancak koalisyon hükümetleri konusunda Pollyannacılık oynayan bu arkadaşlara bazı şeylerin tekrardan hatırlatılması gerektiğine inanmaktayım.

Ortaokula giderken, Raci isminde Bingöllü bir arkadaşım vardı. Maddi durumu oldukça sıkıntılı bir ailenin çocuğuydu. Kendisi karakter olarak o yaşında bile adam gibi bir adamdı. Okul yıllarından sonra yollarımız ayrıldı. Ancak başarılarını duydukça hep gururlanırdım. Başarılı bir müteahhit olmuştu. 1990’lı yılların sonunda, 2000’li yılların başında ekonomik işleri koalisyon hükümeti zamanında darmadağın olduğu için, ben cezaevindeykende borçlarını ödeyemediğinden dolayı intihar ettiği haberini aldım. Mekânı cennet olsun. Şerefli bir adamdı. Ancak o dönem koalisyon hükümetlerinin başarısızlığı yüzünden intahar eden yalnızca Bingöllü Raci değildi. Kim bilir ne vatan evlatları canına kıydı. Keşke istatistikler açıklansa da sayıları öğrenebilsek.

Yine o dönemlerde istihbaratta görevli olan bir tanıdığımın sözünü size aktarmak isterim. Ben sadece Ruslarda ve diğer milletlerde fuhuş bu kadar yaygın zannederdim. Şu ekonomik kriz dönemindeki fuhuş rakamlarını açıklasak inanın ki ülke de herkes birbirinin yüzüne şüphe ile bakacak bir hale gelir. Fuhuş rakamları o kadar yükseklere tırmanıyor demişti. Hangi kadın bir şeyler karşılığında bedenini satmaktan zevk alır (Hangi milletten olursa olsun hiçbir önemi yok.) dünyada ki hiçbir kadın bundan zevk almaz. Koalisyon hükümetleri zamanındaki krizde ülkemizdeki fuhuş sayısının ne kadar çoğaldığını keşke istatistiklerden ibret olsun diye öğrenebilsek.

ALLAH aşkına bugünleri bir tek ben mi yaşadım? Benden başka kimse yaşamadı mı? Diye bazen gerçekten merak ediyorum. Halen daha birilerinin nasıl olurda koalisyon hükümetlerinin iyi bir şey olduğunu söyleyebildiklerine gerçekten inanamıyorum.

Size en son bir şey daha söylemek isterim. O dönemler ülkede ki belli aileler bütün ihaleleri alıyorlardı. Gazeteleriyle hedef gösterdiği kişilerin üzerine devletin savcılarını, polislerini de yönlendirerek, itibarını bitiriyor, sonra da imha ediyorlardı. Ülkemizde artık bir Cumhurbaşkanı seçilmesinin imkansız hale geldiğini yapılan haberlerle halkı inandırdıktan sonra bir gün Ertuğrul Özkök isimli gazeteci benim Cumhurbaşkanı adayım Aydın Doğan diye bir yazı yazarak, bir haber yapmıştı.

Şu an yaşı genç olan arkadaşlarımız belki buna inanmayacaktır. Ancak elinizin altında internet var, araştırıp okuyun. İtalya’da ki Berlusconi modelini uygulayıp, başımıza Aydın Doğan’ı getireceklerdi.

Ancak her zaman söylediğim gibi şunu hep unutuyorlar; bu milletin binlerce senelik devlet geleneği var. Açta kalsa, açıkta kalsa, asla ve asla böyle bir dayatmaya teslim olmayacağını öngöremiyorlardı.

TÜRK milletini tanımamış olmaları milletimizin ayıbı asla değildi. Bilakis, hizmetkarlığına soyunmuş oldukları siyonist, emperyalist güçlerin ayıbıydı. TÜRK milletini bazı dönemlerde fakir düşürmek, zora sokmak, ona zulmetmek belki mümkündü. Ancak onu küçültmek asla mümkün değildi, bu şer güçler bu gerçeği yaşayarak, tecrübe ederek, öğreneceklerdi. Bunu tarih dün kanıtlamıştı, bugünde kanıtladı, gelecek nesillerde de mutlaka kanıtlayacaktır.

Kıymetli dostlarım, başkanlık sistemi bizim milletimizin genetik kodlarına en uygun sistemdir. Başkanlık sistemi bizi milletçe koalisyon belasından kurtaracak olan en doğru reçetedir. Bu konu da yapılan en büyük hata partilere veya kişilere takılarak, yaptığımız hatadır. Bu seçimde başkanlık seçiminden yana tavır koyduk diye ömür boyu aynı partiyle aynı kişilerle yola devam etmek zorunda değiliz.

Biz halkız, biz milletiz, kısacası gücün sahibi biziz. Bizim doğrularımıza uygun davranmazlarsa bir daha ki seçimde oy vermeyiz. Kim hak ederse o zamanda oyumuzu ona veririz. İntihar eden Raci kardeşimizin hatırasını, istemeden fuhuşa düşen kardeşlerimizin hatırlarını, köşe yazarlarının patronlarını, bu millete Cumhurbaşkanı adayım diye dayatmalarını asla unutmamalıyız. Başkanlık sistemini kişiler için, partiler için değil; kendimiz için, ailemiz için, milletimiz için mutlaka istemeliyiz ve getirmeliyiz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
sp Durmuş karakum Gönderi no: 163489  /
sp Durmuş karakum
Allah c.c seni başımızdan eksik etmesin Allah ayana taş değdirmesin sırtın yere gelmesin koca reis SEDAT PEKER rabbime emanet ol
mustafacamci1984@hotmail.com Gönderi no: 163462  /
ALLAH yar ve yardımcın olur inşallah
kardelendağitim@hotmail.com Gönderi no: 163458  /
kardelendağ[email protected]
selam ben azeriyim ayvalıkta uzun zaman yaşadım sızı cok iiy tanıyorum ama gardaş benım derdim var ancak sızın gıbı mert bı adama yardım edeceginize biliyorum ben şuanda tekirdağ çorluda bel fıtıgı boyun fıtığı tedavı uyguluyorum ancak sızınle özel mesele konuışmak istiyorum bana ulaşabilirsınız
ramazan satıcı Gönderi no: 163406  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm CAN REİSİM hayırlı cumalar Yüce ALLAH'ın eli her daim sırtında olsun şefahati senin ve çoluk çocuğunun üzerinde olsun inşallah. Değerli REİSİM Yüce ALLAH rahmetli RACİ abinin tahsiratını af etsin inşallah bir daha o günleri yaşamayız ama bunun için milletçe çalışıp şapkamızı önümüze alıp düşünmemiz lazım ve inşallah Yüce ALLAH milletimize hayırlı olanı nasip eder inşallah. REİSİM her iki ellerinden hürmetle öperim her daim Yüce ALLAH'a emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
Batuhan Tuncer Gönderi no: 163397  /
Batuhan Tuncer
Sedat abiciğim, sizde olan akla ve ahlak'a saygım sonsuz, yorumunuz ve anlayışınız çok farklı, iyi ki sizin gibi bir vatansever bu ülke'de var, iyi ki sizin gibi bir dürüst adam bu ülke'de var, çünkü siyaset konusunda herkes o kadar iyi bir yalancı ki, kimin doğru söylediğine şüphe eder olduk, İyi ki güvenebildiğimiz bir SİZ varsınız, Cuma'nız mübarek olsun abiciğim, İyi ki varsınız!
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız