Duyurular

Yuşa Aleyhisselam’ın kabrine ziyaret

Kıymetli dostlarım,

Bugün akşam saat 20.30’da Beykoz’daki Yuşa Aleyhisselam’ın kabrinde “Kutlu Doğum Haftası” sebebiyle dostlarım ve kardeşlerimle beraber ziyaret ve dua etkinliği yapacağız.

Gençliğimin ilk yıllarında bu mübarek yerde kalbimden geçirdiğim dileğimin dostlarımın ve kardeşlerimin sayesinde gerçekleştiğini görmek beni son derece mutlu edecektir. Bu sebeple gelme imkanı olan tüm kardeşlerim dua organizasyonumuza davetlidir.

Kıymetli dostlarım, yakın tarihte haklarında olumlu açıklamalarda bulunduğum MİSİAD Genel Başkanı Sayın Feridun ÖNCEL ve derneğin kalan yöneticileriyle hayata dair bazı fikir ayrılıkları yaşadık.

Bana karşı sevgisi ve saygısı olan bütün arkadaşlarımız MİSİAD’dan istifa ederek, ayrılmıştır. Bu sebeble şahsımın da bu dernekle herhangi bir bağı kalmamıştır.

Kıymetli dostlarım, yaşadığımız hayat böyle bir şeydir. Bazen eski tanıdıkların arasında da hayata dair demek ki çok ciddi fikir ayrılıkları ve tercih noktasında farklılıklar olabiliyormuş. Hayatın bana öğrettiği; ben haklıyım, sen haksızsın tartışmasına girildiğinde herkesin anlatacağı birçok hikayesinin olduğudur. Yani tartışmanın sonunun gelmeyeceğidir.

Tekrardan özetlemem gerekirse MİSİAD’ın Genel Başkanı Sayın Feridun ÖNCEL Bey ile bir dostluğumuz kalmamıştır. MİSİAD Derneği ile de hiçbir birlikteliğimiz bundan sonra söz konusu değildir.

Kıymetli dostlarım, duygusal davranıp, karşı tarafa hakaret tarzında mesajlar yazarsanız hepsi silinecektir. Normal olarak düşüncenizi yazabilirsiniz. Ancak hakaret ederseniz görevli arkadaşlar mutlaka sileceklerdir.

Kıymetli dostlarım, kamuoyuna da yansıdığı üzere uzun senelerdir Karadenizli iki aile arasında kan davasına dönen bir çatışma devam etmektedir. Bu olayların ilk başında da söylediğim gibi yaşananlardan tüm hemşerilerimiz gibi bende üzüntü duyuyorum. Ancak son günlerde farklı farklı mecralarda benim bu çatışma da taraf olduğumu söyleyenler oluyormuş.

Duyumlarıma göre kimileri bir tarafı desteklediğimi söylerken, bir başkaları da diğer tarafı desteklediğimi söylüyormuş. Ben bu olayın en başında durduğum yerdeyim ve sonuna kadar da öyle olacağım. Gönlümden geçen bu kavganın bir şekilde sulhla son bulmasıdır.

İsmimi bu olayların içerisine dahil etmek isteyen art niyetli insanlara gelince onlara diyeceğim; benim adımın SEDAT PEKER olduğudur. Benim sözümün doğruluğuna düşmanlarım dahil bütün herkes inanır. Yukarı da söylediklerim benim sözümdür ve söylediğim her sözü, yaşadığım sürece beni bağlayacağını bilerek söylerim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ismail tanrıkulu Gönderi no: 163492  /
ismail tanrıkulu
Değerli kardeşim sedat peker yaş itibarı ile senden büyük olduğum için kardeşim demeyi uygun gördüm.rabbim daima yanında olsun sen güzel insansın onun için sana duam şu olur SEN YÜRÜDÜKÇE HIZIRALEYSELAM ARDINCA YÜRÜSÜN.
özgürkan tamam Gönderi no: 163029  /
özgürkan tamam
keşke abim olsaydın.
ramazan satıcı Gönderi no: 163025  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm Saygı değer REİSİM Yüce ALLAH her şeyin hayırlısını nasip etsin sana dilerim inşallah. Değerli REİSİM bende izmir şübesine kaydımı yapacaktım hata bununla ilgili hazırlık içerisindeydim ama senin olmadığın yerde benim yerim yoktur ve inşallah dilerim tekrar Feridün başkanla düzelirsiniz. Değerli REİSİM Yüce ALLAH yaptığın her hayırı dergahında kabul etsin inşallah ve sana edilen her hayırlı duayı kabul etsin sana yapılan kumpazları tezgahları kendi tarafında ber taraf etsin her iki ellerinden hürmetle öperim her daim Yüce ALLAH'a emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız