Duyurular

Cuma kutlaması

Kıymetli dostlarım,

Mübarek Cumanızı kutluyor, bu kutsal günün var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini Yüce ALLAH'tan diliyorum.

NOT: İZMİR-MİSİAD şubesinin açılışı 4 Nisan Cumartesi günü ( yarın ) Saat: 15.00’da Reis’imiz Sayın SEDAT PEKER tarafından yapılacaktır. Gelmek isteyen herkes sayın Reis’imizin davetlisidir.

ADRES: Atatürk Caddesi No:252 Kat:1 Daire: 1 - 1. Kordon-Konak/İZMİR.

Ziyaretçi Defteri
cmgursoy05@gmaıl.com Gönderi no: 162463  /
sayın sedat beyben sılıvrıden cuneyt gursoy ılk bastan sıze gecmıs olsun dıleklerımı sunarım cenabıallah bırdaha gostermesın ben sıze yazmamın sebebı vaktınız olursa bırıcık kızmın dugun torenınde aramızda gormekten onur duyarım 11 04 2015 gece saygılar
Güllü Aktürk Gönderi no: 162459  /
Güllü Aktürk
Sayın abim ben Güllü Aktürk engelli bir kardeşinim size bir ćok kezdım. Ahmet cömert spor Merkezi'nde de görüştük saat çok geç olmuştu gece 24.00 da görüebilmiştik Size sorunumu anlatmak istediğimde bilgilerimi aldınız O geCenin Sabahında beni aradığınızı düşünüyorum engelli olduğumolduğunum için telefona zamanında cevap veremedim. Ben sizi geri aradım telefon dışarıdan Gelen aramalara kapalı sanırım Sürekli meşgul çalışıyor. Lütfen bana ulaşın sizden gelecek bir haber bekliyorum.
ismail arici Gönderi no: 162447  /
ismail arici
Selamun aleykum sayin reisim sizinle sadexe 1 dakka oturup konusmak hayalimm allah yolunu acik etsin allaha emanet olun saygilarimla
Mustafa Çakır Gönderi no: 162438  /
Mustafa Çakır
Can Reisim yarın Allah izin verirse orada olacağım. İnşallah seni görmek ve fotoğraf çekilmek nasip olur. Rize/ Kalkandere'nin gururusun, Allah'ım seni korusun..
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız