Duyurular

Neden eskisi gibi etkin değilim

Kıymetli dostlarım,

Cennetmekân Şehit savcımız Mehmet Selim KİRAZ ile ilgili dünkü paylaşımımı (1 Nisan) okuyan birçok dostum, haklı olarak bana serzenişte bulunmuşlar. Cezaevinden çıktığımı paralel yapının artık eskisi gibi etkin olmadığını bu tip durumlarda neden daha aktif rol üslenmediğimi sorgulamışlar.

Öncelikle hepsine şunu söylemek isterim. Olaylar dışarıdan bakıldığı gibi tozpembe değil, güllük gülistanlık ise hiç değil. Cezaevinden çıktığımdan beri tekrardan bir ali cengiz oyununa muhattap olmamak için tabir-i caizse tam olarak bıçak sırtında yol alıyorum.

Son 15 günde yaşadığım ve biraz sonra size anlatacağım örneği ise aklınızın algılarken, zorlanacağını düşünmekteyim. Ancak maalesef ki bütün hepsi yine devletin resmi raporlarıyla doğru ve gerçek.

Hem cezaevinde yatarken hem de cezaevinden çıktıktan sonra ismim kullanılarak, mağdur edilen bütün kişilere avukatlarım vasıtasıyla ulaşarak, kendilerini derhal adliyeye yönlendirip, ismimi kullanan kişilerden şikayetçi olmaları yönünde dilekçe verdirttiriyorum. Bu dilekçelerin bir fotokopisini de kendim alarak, avukatlarım vasıtasıyla ismimi kullanan kişiler hakkında organize suçlar şube müdürlüğüne bir şikâyet dilekçesi de kendim verdiriyordum.

10 gün önce yani 20 Mart civarında Mesut DES… isimli bir şahıs, şahsıma ulaşarak Kadir Çorap firmasından 50 Bin TL alacağı olduğunu, parasını istemek için oraya gittiğinde firmanın finans müdürü Gökhan Ya… tarafından bu firma SEDAT PEKER’in bir daha buraya gelirsen kolunu, bacağını kırarız, diye tehdit edildiğini söyledi.

Bunun üzerine avukatım Barbaros Bey tehdit edilen Mesut Des…’yı davet ederek, kendisine bu kişilerden mutlaka şikayetçi olmasını bu firmanın bizimle hiçbir ilgisinin olmadığını belirttikten sonra şikayet dilekçenizin bir fotokopisini de bize getirirseniz bizde bu kişilerle ilgili şikayette bulunacağız, diye belirttikten sonra kendisini yolcu etmiştir.

Bu arkadaş Anadolu Adliyesi’ne şikayetini yapmış, dilekçesinin bir fotokopisini de bize getirmiş, bizde bu dilekçenin bir fotokopisi ile organize suçlar şube müdürlüğüne şikayette bulunarak, bu kişilerin bizim yakınımız olmadığını, bu fabrikanında şahsıma ait olmadığını belirterek, gereğinin yapılmasını istemiştik.

Buraya kadar bütün her şey ne kadar güzel ve ne kadar doğru değil mi? Ancak organize şubeden telefon ederek, mağdur olan Mesut Des.. isimli şahsı şubeye çağırıyorlar. Olayı kendisinden dinledikten sonra devamlı Şener isimli bir şahsı Koray Yı… ve Kadir Yı… isimli şahısları sorarak, bunlar SEDAT PEKER’in adamı mı? SEDAT PEKER fabrikayı bu adamlarla mı yönetiyor? Seni bunlar mı tehdit etti diyorlar?

Kıymetli dostlarım, ben bu bahsi geçen şahıslarında hiçbirini tanımam. Hayatımda isimlerini de ilk defa bu sayede duydum. Ancak her nedense bu şahsı tehdit eden Gökhan Ya… ismini Mesut Des… yani mağdura sormuyorlar, mağdur olan şahıs en sonunda dayanamayıp, organize şubede ki görevlilere diyor ki fabrika SEDAT PEKER’in olsa beni fabrikadan ve bu kişilerden dolayı şikayetçi olmam için SEDAT PEKER neden yollasın savcılığa diyor. Ancak yönlendirmeyi yapan iki memur bu sefer, kardeşim sen paranı almak istiyorsan SEDAT PEKER’den şikâyetçi ol. Başka türlü paranı alamazsın, fabrika zaten batık diyorlar.

ALLAH aşkına böyle bir şey hangi vicdana sığar. Sen paranı başka türlü alamazsın, SEDAT PEKER’den şikâyetçi ol. Adam bu taktiği kabul etse benden şikâyetçi olsa bile işin gerçeği ben yine Sayın Savcı’ya, Sayın Hâkim’e derdimi anlatabilirim. Beni bu suçla cezaevine yollayamazlar. Planlanan tek hedef hakkımda şikayet olduğu için beni gözaltına alacaklar, kelepçe takacaklar. Yani sokak tabiri ile karizmamızı çizip, bakın sizin çok sevdiğiniz SEDAT PEKER gene karanlık işler yapmış diyecekler.

İşin en ilginç yanı mağdura yani benim şikâyetçi olmasını istediğim şahsa bu taktiği veren polis memuru, kendi telefon numarasını da vererek, bu konudan hiç kimseye bahsetme, buraya geldiğini de hiç kimseye söyleme diyor.

Ben bu kumpasın organize şubenin polis müdürlerinin bilgisi dâhilinde yapıldığına inanmıyorum. Çünkü İsmi kamuoyunda bilinen kişilerle ilgili dosyalarda konunun muhataplarıyla şube müdürleri veya yardımcıları vakitleri olmasa bile en az birkaç dakika görüşürler. Burada adamı kimseyle görüştürmeden bir anda buhar yapıp, oradan yollama gayretinde olmuşlar ve bunu başarmışlar.

Tabiki bu polislerle ilgili polis soruşturmalarını yapan savcılığa görevi kötüye kullanma suç uydurma gibi suçlardan suç duyurusunda bulunduk. Bundan sonra en doğrusunu kanunlar söyleyecektir.

Dostlarım ben hayat mücadeleme başlarken bir elime musalla taşını, diğer elime de cezaevi parmaklıklarını alarak yola çıktım. Mesele ölmek veya cezaevine girmek değil, akıllı hamlelerle daha fazla hayatta ve daha fazla özgür kalmak. Bu sayede de bizden sonraki nesillerin önünü açabilmek.

Kıymetli kardeşlerim, basının belli bir siyasi görüşe mensup olan büyük bir bölümü bana karşı asılsız haberler yapmak için en ufak bir fırsatı beklerken, yukarıda anlattığım konuda alt düzeyde de olsa birkaç polis bu tip organizasyonları kurarken, sizlere tekrardan sormak isterim. Ellerine ufak bir koz vererek tekrardan çok uzun süreler cezaevinde mi kalalım? Yoksa akıllıca hamlelerle yeni nesilleri bilgilerimizle, tecrübelerimizle koruyup kollayalım mı? Zannederim tahliye olduğum andan beri nasıl bir bıçak sırtında yürüyerek, bir seneyi geçirdiğimi şimdi daha iyi tahmin etmişsinizdir. Hiçbir şey yapmadığımız halde bize bunları tezgâhlamaya kalkan Şefkat çetin ve paralel yapı ittifakı, en ufak bir hamle yapsak herhalde dünyayı ayağa kaldırırlar.

Benim ismimi kullanan finans müdürünün ismi Gökhan Ya… tehdit edilen kişi Mesut Des… ise Şubede ifade verirken beni Gökhan Ya… tehdit etti diyor. Ancak onun ismini baskı kuran bu iki polis her seferinde teğed geçiyorlar. Bende bunun üzerine Gökhan Ya.. kimdir diye bir ufak araştırma yaptığımda abisinin paralel soruşturma kapsamında açığa alınan polislerden biri olduğunu öğrendim. Şimdi biz bütün bu olanlara tesadüf diyebilir miyiz?

14 gün önce avukatlarım organize suçlar şubesine dilekçe verdi. Aldığımız duyumlara (yurt içinden ve yurt dışından) göre müvekkiliniz Sayın SEDAT PEKER’in paralel yapı aleyhine söylediği sözlerinden dolayı kendisine komplo kurulacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyetin yetkili makamınızca gösterilmesini istiyoruz yönünde içeriği olan bir dilekçe verdiler.

Almış olduğumuz duyumlar,verdiğimiz dilekçe ve yaşadığımız bu olay, bunların hiçbir tanesinin bana tesadüf olduğunu hiç kimse söyleyemez. Şefkat Çetin ve avanesi ile paralel yapının artıkları şer cephesini oluşturmuşlardır. Ancak onlara söyleyeceğim tek söz ben durduğum yeri ve sorumluluklarımı çok iyi biliyorum. Bütün ev güzergahıma kadar çuval çuval para koysanız içinden bir tanesini bile alma saflığını göstermem.Çünkü bilirim ki onları başıma iş açmak için mutlaka siz koymuşsunuzdur.

Not: 1) Soy isimlerin son harflerinin eksik yazılmasının sebebi Facebook’un yazıyı tamamen kaldırmaması içindir. İsimler tam olarak savcılıkta ve organize şubede mevcuttur.

Not: 2) İZMİR-MİSİAD şubesinin açılışı 4 Nisan Cumartesi günü Saat:15:00’da Açılışı, Reis’imiz Sayın SEDAT PEKER yapacaktır.Gelmek isteyen herkes sayın REİS’imizin davetlisidir.

ADRES: Atatürk Caddesi No:252 Kat:1 Daire: 1 1.Kordon-Konak/İzmir

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Dilara Ekici Gönderi no: 162486  /
Dilara Ekici
Keşke herkez senin kadar dürüst ahlakli delikanlı olsa Sedat Peker Sevgilerrrrr
tuncay genç Gönderi no: 162473  /
tuncay genç
sedat abi ben aslen trabzonluyum yaloıvada oturuyorum abi seni cani gönülden görmek istiyorum birde iş istiyorum abi tek istegim bu
Murat YILMAZ Gönderi no: 162442  /
Murat YILMAZ
ABİ SENİNLE TANIŞMAK MÜBAREK ELİNİ ÖPMEK İSTİYORUM BİRDE ŞUAN İŞSSİZİM İŞE İHTİYACIM VAR BİRDE OLURDA SENİ GÖRMEK NASİP OLURSA BİZ Bİ BATAKLIĞA SAPLANDIK ÇIKAMIYORUZ KİMSELEREDE DERDİMİZİ ANLATAMIYORUZ YETERİNCE DERDİN VARDIR ZATEN AMA BU BATAKLIKTANDA SENDEN BAŞKA KİMSE KURTARAMAZ ABİ
sadeti_ebediye_58@@hotmail.com Gönderi no: 162441  /
[email protected]@hotmail.com
ABİ ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH KURDUKLARI BU TUZAKLARA KENDİLERİ DÜŞECEK VE DÜŞÜYORLARDA ZATEN ATEŞ DÜŞTÜĞÜ YERİ YAKMAZ HERYERİ YAKAR
ÖMER ÖZDEMİR Gönderi no: 162411  /
ÖMER ÖZDEMİR
Reis. Mesele ölmek yada ceza evine girmek Değil mesele hayatta ve özgür kalmak . Bu cümle hayat felsefemi değiştirmeye yetti teşekkür ederim ADAMSIN
Fatih Lekesiz Gönderi no: 162405  /
Fatih Lekesiz
Sedat bey, akşam olunca kafamızı yastığa koyunca kimi insan anında uyur, kimi insanda günü saatlere sığdıramadığı için sığdırana kadar düşünceleri ile uyur. Size karşı yapılan veya yapılacak olan şahsiyetler bilsinlerki ateşle oynayan ya elini yakar ya kendini. Anladığım kadarıyla aynı olgu ve doğrultuda gideceğiniz aşikar ancak sizinde bildiğiniz bir nokta var, rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götüreceği tozdur. Belli bir konumda olanların korkusu ile kurulan küçük çaplı seneryoları yapanlar dan dolayı başınızı yastığa koyduğunuzdaki düşüncelerinizi gerçekleştirmek adına adım atmanız gerekmez mi ? Hayat zaten bıçak sırtı ! Belki zamanı değildir farklı adımlar atmanızın , anlarım. Fakat topluma siz ve sizin gibilerin olması da şart.
yıldırım durmaz Gönderi no: 162404  /
yıldırım durmaz
Allah yar ve YARDIMCINIZ olsun dua eder dua bekleriz
yocbey@hotmail.com Gönderi no: 162391  /
Selamun Aleyküm Reisim. Seni tekrardan özlemle dışarıda beklemek hiç bir zaman istemeyiz , Herzaman dualarımız seninle Reisim , ALLAH'A Emanet Ol Reisim.
Muharrem Öçbe Gönderi no: 162390  /
Muharrem Öçbe
Selamun Aleyküm Reisim. Seni tekrardan özlemle dışarıda beklemek hiç bir zaman istemeyiz , Herzaman dualarımız seninle Reisim , ALLAH'A Emanet Ol Reisim.
BURAK OĞUZ Gönderi no: 162388  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! DERİ KOKMASIN DİYE TUZ EKERSİN ; YA TUZ KOKARSA ?.. DER , DÜNYA HAYATINI ADEM ALEYHİSSELAM' IN EMANETİ GÖREN ASİL CEDDİMİZ !.. YİĞİTLERE ŞAN OLMUŞ , VATAN OLMUŞ BU DİYARLAR , KENDİSİNİ BU AZİZ MİLLET'İN DERDİNE DEVA OLMA MERTLİĞİNDEKİ BABACAN RUH ADAM' A GELMESİ PLANLANAN HER TÜRLÜ NAMERTLİĞİN ARKASINDAKİ KİŞİLERİ VE YAPILARI , İNŞAAT USTASININ TİTİZLİĞİ VE KALFASINA TÜRKÜ SÖYLETEN YÜREĞİYLE TAŞ EYLER , DUVAR EYLER ; AMMA HİÇ BİR ZAMAN DAM EYLEMEZ VE BAŞ EYLEMEZ !.. YÜCE ALLAH'A KULLUĞU VE HAZRETİ PEYGAMBER ( S.A.V. ) EFENDİMİZ'İN SANCAĞINI ŞEREF SAYMIŞ KAHRAMAN KOMUTANLAR' IN YİĞİT ASKERLERİ , SİZE NE BU MALAZGİRT'LE GİRİLMİŞ BU ŞEHİDLER YURDU' NU TESLİM EDER ; NE DE HAYATIYLA MEMATI ARASINDAKİ TEK NEFİS ALAMETİ AİLESİ OLAN VE DE GARİPLER' İN SOFRASINDAKİ HATIRIYLA YÜCE MEVLA' NIN NASİB EYLEDİĞİ REİSLİK ŞANINI ŞEREFİYLE TAŞIYAN SAYIN SEDAT PEKER AĞABEYİMİZ' E KARDEŞLİK DAVASINDA BERAT ALMADAN BU DÜNYAYA VEDA EDER !.. GEZMEYİN BU MAHALLENİN ETRAFINDA !.. KURDUN OLDUĞU YERDE KÖPEKLER KUYRUĞUNU GÖSTEREMEZ ; VELEV Kİ SAHİPLERİ GELSE , TURAN' IN YOLUNDAKİ DEVRANI BOZAMAZ !.. SELAM' IN ŞANIYLA , SAYGI' NIN HÜRMETİYLE VE ELİNE BİR BAYAT EKMEK GELDİĞİNDE SEVİNÇLE GÖZYAŞI DÖKEN YETİMLER' İN DUASIYLA ARZ EYLİYOR , KAHRAMAN KOMUTANIMIZ - SAYIN MUZAFFER TEKİN' E YÜCE ALLAH' TAN RAHMET ; KENDİSİNİ HAYATA BAĞLAYAN MUHTEREM AİLELERİ SAYIN MÜGE HANIM' LA SAYIN ÖZGE KIZIMIZ' A , SABIR - ASALET DOLU YÜREKLERİYLE DEVAM ETTİRECEKLERİ VE CENNET YÜKLÜ BİR HAYAT DİLİYORUM !..
a.aliakyel@gmail.com Gönderi no: 162385  /
Sedat abi yazında sonuna kadar haklısın . Ancak bir kişinin artık bu olaylara dur demesi gerekiyor sokakta heryerde uyuşturucu satıyolar üniversiteler de siyasi propaganda için insan öldürüyorlar ve ülke de vatan sever öldüğünde adı bile anılmıyor ve bu nasıl zoruma gitmesin bu şekilde benim vatanım boyle iken ben nasıl rahat yaşarım sokağa çıkıp eylem yapmıyorum çünkü biliyorum ki başka örgütler tarafından proveke edilip devletime zarar gelcek . Biz devlet ne yaparsa yapsın devlete küsmez iken devlet anamız derken devlet bakidir . Vatan anadır derken bu şekilde yaşamaya çalışırken nasıl zoruma gitmesin . Siz biz gençlere yardımcı olamazsanız artık kimse olamaz çünkü Vatan için ömrünü verecek kimse yetişmicek . var olanlar da cennet mekanları olsun şehit oldular . Saygılarımı sunuyorum Allah Türk'ü korusun ve Yüceltsin .
şaban doğruöz Gönderi no: 162378  /
şaban doğruöz
Selamlar sayglar REİSİM sizinle acil bir konuda görüşme yapmak istiyorum günlerdir size nasl ulaşacagımı araştırıyorum fakat burdan başka care bulamadım inşallah görürsünüz bu mesajımı görüşme imkanmız olur.BİR UMUTTUR YAŞAMAK...
tlgylmz333@hotmail.com Gönderi no: 162377  /
Reisim imkanimiz olsa yanina gelecez ama suanlik yok ama Allah izin verirse ilerde yanına gelmeyi düşünüyoruz ,Allah a emanet ol reisim
ÇAĞLAR Gönderi no: 162374  /
ÇAĞLAR
MERHABA , AJANS PRESS MEDYA TAKİBİ OLARAK SN.SEDAT PEKER BEYİN TÜM MEDYA YANSIMALARINI TAKİP EDİP SİZLERE BİZ SERVİS ETMEK İSTERİM.BU HİZMET DE 6 AY DA HEDİYE EDEREK 12 AY FİYATINA 18 AYLIK BİR HİZMET SUNULACAKTIR.HİZMETLE İLGİLİ GÖRÜŞ VE DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM İYİ ÇALIŞMALAR
L0NE W0LF Gönderi no: 162373  /
L0NE W0LF
Şu haksızlıkları görünce insanın içi içine sığmıyor yemin ederim. Ellerinden Öperim REİSİM.
samet çiftçi Gönderi no: 162369  /
samet çiftçi
Reis soğuk kanlı ve akılcı hamlelerle davranman çok iyi ve isabetli.. Çünkü paralel yapı aktif değil diye bir durum yoktur box maçı misali rakip açık bulursa yumruğu indirir.. O yüzden açık vermemeniz, akılcı hamleller ile soğuk kanlı oluşunuz çok yerin de bir strateji
Yamtar Türkoğlu Gönderi no: 162368  /
Yamtar Türkoğlu
değerli abim elbette bugünlerde geçecek Allah ın izni ve keremiyle fakat bu şefkat çetinin senle alıp veremediği ney ki abi bu nasıl bir ihanet ağı abi aklım almıyor
Muharrem Samed KALAYCI Gönderi no: 162366  /
Muharrem Samed KALAYCI
Selamun Aleykum, Adim Muharrem Samed KALAYCI, yillardir sizi uzaktan takip etmeye calisan insanlardan birisiyim, ilk defa yillar once Iskele Sancak programinda sizi dinledim canli yayinda zannediyorum. Bir kisim medyanin gosterdigi kotu seylere elhamdulillah kanmadik sizin hakkinizda. Reis ( Yada Sedat Abi) milletimizin sizin gibi liderlere ihtiyaci var, milletimizin uzerinde o kadar suluk gibi yapsanlar var iken, sizi gibi gercek vatansever insanlara gercekten ihtiyac var, Allah siz ve sizin gibi bu vatanin derdini dert edinen insanlarin sayisini artirsin , sizin temiz kalbinizi insanlarimizin anlamasini saglayarak toplumumuzu sahsiyetli genclerden olusmasini nasip etsin. Eger beni bir kardesiniz gibi kabul etmek isterseniz size abi demeyi tercih ederim. Sedat abi ben Guney Sudan'da yasayan bir kardesiniz olarak ,her zaman kapimda , gonlumde size acik. Dualarimda yeriniz her zaman olacaktir, Allah (C.C.). Ben suna inanirim insan sahih bir imana sahip olmaya calisiyorsa karakteri bazi sahabelere benzeyebilir ben sizi Halid Bin Velid (R.A.)' ya benzeiyorum, fitrat olarak herkes komutan olamaz yada herkes tacir olamaz yada herks lider olamaz. Sedat Abi Allah (C.C.) isleriniz de yardimciniz olsun soylecek cok seyim var ama gonul ister ki kelimelerimle oldugu gibi size bunu gozlerimle de anlatabilsem.
ramazan satıcı Gönderi no: 162364  /
ramazan satıcı
Değerli REİSİM Yüce ALLAH seni kazadan beladan hastalıklardan gözüken gözükmeyen düşmanlardan star ve muhafaza etsin Değerli REİSİM onlar ne yaparsa yapsın seni arkanda seni seven senin için canını verecek kardeşlerin var ve her şeyden önce Yüce ALLAH var . Yüce ALLAH'ın eli her daim sırtında olsun sana kurulan kumpazları tezgahları kendi tarafından ber taraf etsin sen hiç bir zaman kendini üzme Yüce ALLAH büyüktür elbete bunların hesaplarını sorar. Değerli ellerinden hürmetle öperim Yüce ALLAH'a emanet ol DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
Osman Çelebi Keskin Gönderi no: 162355  /
Osman Çelebi Keskin
Can Ağabey Allahın Selamı ve Rahmeti üzerine olsun... Rabbim seni korusun ve başımızdan eksik etmesin. Hep dediğin gibi Doğruların gözle görülmeyen orduları vardır.. Selam ve Dua ile inşAllah birgün seni görebilmek dileğiyle.
 
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız