Duyurular

Savcı Kiraz

Kıymetli dostlarım

Bugün Dhkp-c örgütü tarafından şehit edilen savcımız cennetmekan Sayın Mehmet Selim KİRAZ’a, YÜCE ALLAH’tan rahmet diliyor, kalanlarına ise başsağlığı dileyerek, üzüntülerini paylaşıyorum.

Hatırlarsanız bu örgütle geçmiş zamanda kamuoyuna da yansıyan bir şekilde sorun yaşamıştım. Kendilerine çeşitli eleştiriler yönelterek, kısaca çapsızsınız demiştim. Sizin çapınız profesyonellere değil, masa başında iş yapan normal vatandaşlara yeter demiştim.

Yine aynısını yaptılar. Hayatı boyunca hiçbir çatışmaya girmemiş, masa başında görev yapmasının haricinde şiddetle hiçbir işi olmamış, bir vatan evladına saldırı düzenleyerek, yine bu eylemleriyle de gururlandılar. Dostlarım bu dünyada herkes kendi kalibresi kadar değer taşır ve de kalibresi kadar adamdır. Onlar açısından düşününce belki de bu bile bir rütbedir, bir kazanımdır.

Benim halen daha anlamakta zorlandığım terör örgütlerinin şımarıklığını hiç değilse biraz olsun normale indirgeyecek kanunların, mecliste çıkarılmak istenmesi karşısında ( İç güvenlik paketi ) MHP’nin, CHP’nin, Pkk ve Dhkp-c ile aynı noktaya gelmesidir.

Hata yapmak bence çorabın bir yerden sökülmesi gibi bir şey herhalde… Çünkü bunun hemen akabinde MHP üst yönetiminden Balyoz ve Ergenekon’un darbe teşebbüsü olduğu yönünde açıklamalar geldi. Ancak iki gün sonra yargının verdiği cevap ortadadır. Tüm sanıklar beraat etmiştir( Hatalı kararlar bir kere alınmaya başlandığı zaman demek ki devamlı birbiri ardına gelmeye devam edecektir. ).

Paralel yapının adaylarının aday yapılması partiye çok fazla zarar verir. Puanlarında değil yükselme mutlaka azalma olur. Buna dikkat edilmesi gerekir, dediğimde önce buna tepki gösterenler herhalde sonra bu dediğimi normal bulmuş olacaklar ki paralel yapının adaylarını sıralamaya koymadılar. Ancak onlardan nasıl bir medet umuluyorsa hiç değilse merkez kararda dört koltuk onlara vererek, paralel yapının da gönlünü alalım diye düşündüler.

Daha önce de söyledim, tekrarda söylüyorum. Bu davanın sembol isimlerinden, emektar isimlerinden esirgenen ünvanlar halkta hiçbir karşılığı olmayan kişilere fütursuzca dağıtılmamalıdır. Eğer dağıtılırsa sonu gerçekten yine hüsran olacaktır.

Şehit savcı olayını bile MHP’ye bağladığımı düşünen bazıları yine bana kızmak için bahane üretebilirler. Ancak unuttukları bir tek şu var. Cennetmekan Başbuğ Alparslan TÜRKEŞ döneminde 18 civarında milletvekilimiz vardı. Ancak en az iktidar partisi kadar bir ağırlık söz konusuydu. Terör örgütleri bir eylem yapacakları zaman mutlaka MHP’nin tepkisini hesap ederlerdi.

Şimdi Genelkurmay’a darbeci diyen, paralelcileri merkez yürütmeye alan, iç güvenlik yasasına CHP, Pkk, Dhkp-c ile beraber karşı çıkan bir MHP haline dönüldü. SEDAT PEKER’den Ozan ARİF’ten hayali düşmanlar yaratan (ve daha nice milliyetçilerden) bir yapı acaba daha ne kadar insanları kandırabilir.

Hayali anketlerle %20 oy alınacağı söylemlerinin gerçek olmadığını hepimiz biliyoruz. Ayın 7’sinde de tüm Türkiye görecek. Rüyadan erken uyandırmak görevi bu seferde bana düşmüş olsun. Sokakta ki insanlar farklı şeyler söylüyor. Hayali anketlerin söylediğinin bir değerinin olmadığı 8 Haziran’da ortaya çıkacaktır.

Şefkat Çetin ve avanesi bir an önce gönderilmeli ve gerçek dava adamları partiye davet edilmelidir.

Güçlü bir MHP’nin bu ülkedeki terör örgütlerine vereceği korku hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar önemlidir ve bizim Şefkat çetin ve avanesine inat, bir gün güçlü MHP’yi kuracak insanlara var gücümüzle hizmet etmeye sözümüz vardır ve sözümüz halen daha geçerlidir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ÜMİT CUND Gönderi no: 169672  /
ÜMİT CUND
Selamlar sizden 1 ricam olacak.cünkü bana kimse yardım etmiyor.benim 1 projem var.ben elektro motor ile sonsuz enerji elde etmeyi başardım.fakat kimlere gittimse benimle görüşmediler.daimi mantık bu olmaz calışmaz gibi laflar söylüyorlar.Bu proje ile türkiye dünya devi olur maddi 1 sey istemiyorum.sadece bana teknik acıdan destek olacak kişiler yada şirketler yada üniversiteler lazım.projedende kısaca bahsedeyim.9 voltluk 1 pil ile tüm istanbulun elektirk enerjisinin karsılandıgını düşünün.Bunun dünyada yaraacagı etkiyi düşünmek cok zor değil.bazı kişilerler konuştum .eger bu proje calışırsa seni yaşatmazlar sana yedirmezler gibi seyler söylediler .sabancıya ve koc şirketler grubuna gittim.biz ilgilenmiyoruz diyorlar.üniversitelere gittim yok bizde yüksek lisans yapacaksın yok suradan bu lazım.sadece modelleme yapmak için 1 prof 20.000 tl istedi.sizden ricam sudur.Benim projemin türk milletinin hayatını ve gelecegi değiştireceginden bana 1 sekilde destek olmanız saygılarımla.telefonum 0 538 346 11 97
hasancalhan@outlook.com Gönderi no: 162761  /
esselamu aleyküm abi hayırlı cumalar bu Şefkat ÇETİNi en sonunda ben vuracam Başbuğumuzun kurduğu partiyi içinde milliyetöilik duygusundan eser oolmayan ben öldükten sonra bu adamı partiden ihraç edin dediği adam partiyi yönetiyor yazıklar olsun onlar gibi milliyetçi görünenlere
Can Yurtbilir Gönderi no: 162561  /
Can Yurtbilir
Abi Seni Örnek Aliyorum Bende Sen Gibi Olacam Allah'ın İzniyle
erdoğan inez Gönderi no: 162494  /
erdoğan inez
Kimsenin bu tür örgütleri hasım almamak için sustuğu bu günlerde meydana çıkıp ben burdayım demek.. şiddete ne kadar karşı olsamda, masum insanlara zarar gelmesin diye risk aldığınız için yazmadan edemedim.. HELAL OLSUN SİZLERE
ibrahim bilici Gönderi no: 162490  /
ibrahim bilici
Abi ben seninle omuz omuza olmak istiyorum sen öl de ölim vur de vurim kır de kırim başımın tacısın
veysel BİÇER Gönderi no: 162382  /
veysel BİÇER
öncelikle selamın aleyküm reis dostun dostumuz düşmanın düşmanımızdır bunu herkes böyle bilecek reis başımız sag olsun yanlız ben bır ALUCRALI olarak savcı abeyımız şehıt edenlerden bırı giresunlu oldunu duyunca yüreyim kan düştü reisim bir giresunlu böyle bir şey yapmaz dıye düşündüm durdum kanımca kandırılmış bir gençdir acaba dıye düşünüyom yada reisim birileri KARADENIZ ÜZERINDEN PLANLAR YAPIYOR.REİS sizin suanki durusunuz bu gençleri sizden cok örnek alıyorlar bu dikdurusunuzu bozmayın vede bizler biliyoruzki bu reis bıldıklerı cakma reis deyil dık durdukca bizler yanında hep iyilik için insanlara anlatmaya devam edeceyız.saygı ve selamlarımızla reis(abi) ALUCRALI veysel BİÇER
Aynaoğlu şükrü Gönderi no: 162339  /
Aynaoğlu şükrü
Dhkp-c artık bir marka terör örtü oldu.. Taşören olarak dış güçlerin ülkemiz üzerinde yaptığı her eylemi bu örgüt üzerinden yapıyor.uykuya yatırılan bu örgüt pkk devre dışı kalınca uyandırılmaya calışılıyor.rahat olsunlar biz osmanlı derin devleti mantığı ile hareket ediyoruz.bütün dünya siz hepiniz biz tek Allah ın izniyle hepsinin hakkından geliriz evvellallah. Reisim herzamn ki gibi dik dur ve gülümse neden güldüğümüzü merak etsinler. Kutsal davalar isimısiz kahramanların omuzların da yükselir.. Umut ışığımız ol.. Allah yar ve yardımcın olsun Reisim .. Cumartesi İzmir de görüşmek üzere...
BURAK OĞUZ Gönderi no: 162318  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! BİZİM SARAYLARIMIZDA ADALETLE HÜKMEDİLİR VE EDEBLE YAŞAMANIN FAZİLET OLDUĞU KULAĞIMIZA HER AN SÖYLENİR HAYATIMIZ BOYUNCA ... SOYSUZLARA İTİBAR KAZANDIRMAMAK UĞRUNDA ŞEHİDLER FEDA EYLEMİŞ , ÜLKÜSÜ YÜCE ALLAH'IN ŞANINA İKİ CİHANI YARATTIĞI HAZRETİ PEYGAMBER ( S.A.V. )'İN EMANETİ KURAN-I KERİM VE SÜNNET'İ , ŞANLI TARİHİNİN İZİNDE NAZLI HİLAL'İ YILDIZLARLA BİR EYLEME DAVASI OLAN ADAM GİBİ ADAMLARIN İMANINI HİÇ KİMSE ÖLÇMEYE YELTENMESİN !.. İNGİLİZCE TERÖRİST DENİYOR BU HAYSİYETSİZLERE ; AMMA BİZ YİĞİTLER DİYARI ANADOLU'DA HAİN DENİR BÖYLE MEZİYETSİZLERE VE DEĞİL LAFLARINI DİNLEMEK , YÜZLERİNE BİLE BAKILMAZ !.. BU AZİZ MİLLET'İN BUÇUKLU ADAMLARIN SIKMA SÖZLERİNE DEĞİL ; KURŞUNU ALNINDAN YESE DAHİ BU ŞEHİDLER YURDUNU SATMAYACAK , SAYGIDEĞER ŞEHİDİMİZ MEHMET SELİM KİRAZ GİBİ MEMLEKET SEVDALILARI'NA İHTİYACIMIZ VARDIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ... CANIMIZLA CANANIMIZ , VARIMIZLA YOĞUMUZ , KIZIMIZLA OĞLUMUZ FEDA OLSUN , BU CENNET VATAN'A !.. ANCAAAK ! BİZ NE CENNET İÇİN GELDİK , BU DERTLER DÜNYASINA ; NE DE CEHENNEMDE ATEŞ OLMAK İÇİN ... YÜCE ALLAH'IN RAHMETİYLE YAŞAR , GARİPLER'İN HAYIR DUALARIYLA YÜZÜMÜZ GÜLER VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ' I GÖRÜNCE DE KARADENİZ GİBİ ÇIRPINIRIZ !.. ŞEHİDLERİMİZ'İN DÜNYADAKİ HESABINI DEVLETİMİZ SORACAKTIR AMENNA , YARIN İLAHİ DİVAN'DA DA HEP BERABER BİZLER SUAL OLUNACAĞIZ ! YÜCE RABBİM , BU AZİZ MİLLET'İN BAHTINI HER DAİM AÇIK EYLESİN VE EMANETİNİ BAĞRINA BASACAK ASİL RUHLU TÜRK GENÇLİĞİ' Nİ DE DOĞRULUKTAN AYIRMASIN , AMİN ! SELAM , SAYGI VE DUALARIMIZ , ŞEHİDLERİMİZ VE ANALARIMIZ'IN GÖZLERİNDEN DÖKÜLEN KEVSER IRMAĞININ SUYUNA EŞ EYLENMİŞ ASİL DAMLA YAŞLARIN ÜZERİNE OLSUN , AMİN !
Muharrem Öçbe Gönderi no: 162317  /
Muharrem Öçbe
Selamun Aleykum Reisim Ağzına Yüreğine Sağlık.
yalcın akgümüş Gönderi no: 162316  /
yalcın akgümüş
Allah ganı ganı rahmet eylesin
Yildirim Atay Gönderi no: 162312  /
Yildirim Atay
Rabbım Sızı Ve Neslınızı Korusun Yuceltsın Sonsuzakadar Kardesınız Yıldırım ATAY
Selim Gönderi no: 162311  /
Selim
Keşke herkes sizin gibi gerçekleri görüp ona göre hareket etse. Bugun Şehit savcımızın yasi varken bunlara sevinen karektersiz sanatçılar var örnek atilla taş hani bir taziye tweeti attı mı? Kim ne derse desin Atilla taş bu vahşeti yapan örgütün üyesidir olmasaydı adam gibi taziye tweeti atardı.
goksukadir@hotmail.com Gönderi no: 162310  /
Super olmus eline saglik.reis yardimina ihtiyacim var.hayat memat meselesi.lutfen donermisin bana
FIRAT SAMUR Gönderi no: 162304  /
FIRAT SAMUR
Yerinde çok tutarlı ve güzel tespit REİS'm.Savcımızın Allah ailesine sabırlar versin. Ama bu kadarda kolay olmamalıydı diye düşünüyorum.Bunlar zaten gezi parkındada çıkmışlardı bunları kahramanlıştırmışlardı.Gençlerimiz diye böyle bir Türk gençliği olmadığını anlıyacaklardır.Bende 22 yaşındayım bende ekmek alıyorum neden bir polis bizlere ateş etmiyor.Bunları oturup insanların düşünmesi lazım. Dediklerinize harfiyen katılıyorum bende imzamı atıyorum. Bir Umuttur Yaşamak FIRAT SAMUR
sadullah_121@hotmail.com Gönderi no: 162299  /
bıcak kemığe deydıde de gecıyor allah rahmet etsın allah ın rahmetı sadece rahmet e ınanlara olsun ama bu kan boyle akmaz ıkı capsız tarafından ne udugu belırsılerın ortaya cıkarak sılahsız ınsalrı sehıt etmesı bızlerın tarafından pek acıcı degıldır
white_party_02@hotmail.com Gönderi no: 162289  /
Reisim inanıyoum ki bir gün mhp gerçek sahiplerine kavuşacak ve bu ayrılık sona erecektir.
erenemrree@gmail.com Gönderi no: 162288  /
Sedat Abi, MHP'nin genel başkanlığı sana yakışır. Tespitlerin analizler gerçekten büyük bir birikimi gösteriyor. Sıradan vatandaş olmak sana yetmemeli abi, durmamalı deli yüreğin. Mazluma yardım edecek bir yol her zaman vardır. Allah uzun ömür versin saygıdeğer abim.
ramazan satıcı Gönderi no: 162285  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm Değerli REİSİM Yüce ALLAH savcı sayın Mehmet Selim Kiraz'a gani gani rahmet eylesin kederli ailesine sabır versin inşallah. Değerli REİSİM Yüce ALLAH TÜRK- İSLAM davasına hizmet etmiş ve edecek değerli insanları MHP'ye nasip etsin inşallah. Değerli ellerinden hürmetle öperim Yüce ALLAH'a emanet ol '' BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
Mert Mustafa Akpınar Gönderi no: 162282  /
Mert Mustafa Akpınar
Mhpnin yaptığı hataları bende biliyorum ama elimizde sadece 1 oy ve tek türkçü parti var eğer oy vermez isek pkk yandaşları mhpyi geçebilir istemeye istemeye de olsa oyumuz mhpye biz ne yapmayılıyız?
osman çelebi keskin Gönderi no: 162280  /
osman çelebi keskin
ALLAH'ın Selamı Rahmeti ve Bereketi üzerine olsun. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin. Şahsını görebilme yahut tanışabilme şerefine nail olmuş değilim. Şüphesiz ki kalpleri birbirine ısındıran Allahtır. Ben 13 yaşımda internette görüp sevdim seni. Şu an yaşım 25 ve her daim dualarımdasın. Olurda okursan,müsayit olurda iki kelam yazarsan bilirim ki kalplerimiz gerçektende birdir. Allaha emanet ol Can ağabey. Saygılarımla
 
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız