Duyurular

Öcalan'ın mektubu

Kıymetli dostlarım,

Bildiğiniz üzere 21 Mart Cumartesi günü ülkemizde iki önemli etkinlik yapıldı. Bir tanesi Milliyetçi Hareket Partisi'nin genel kongresi, bir diğeri ise barış süreci ile ilgili Öcalan'ın mektubunun Diyarbakır meydanında Nevruz kutlamalarında okunma olayı.

Abdullah Öcalan'ın mektubunun Nevruz'da okunacağı bilindiği için MHP'de genel kurultayını aynı güne aldırdı ve partinin genel başkanı Sayın Devlet Bahçeli tarafından 1 milyon kişinin toplanacağı basın aracılığıyla tüm kamuoyuna duyuruldu. Ancak maalesef ki kongrenin yapıldığı kapalı spor salonunun içindeki 10 bin kişi ve spor salonunun dışındaki 7-8 bin kişinin haricinde gelen hiç kimse yoktu. (bildiğim kadarıyla hava şartlarınında iyi olmasına rağmen)

Diyarbakır'da ise Öcalan'ın mektubunu dinlemeye gelen en az 500 bin kişi vardı. Hava şartlarınında olağanüstü kötü olmasına rağmen bu insanlar alanı terk etmediler.

Bazı arkadaşlarımızın cezaevinden çıktıktan sonra yazdığım yazılardan dolayı bana kırgın ve kızgın olduklarını biliyorum. Ancak bu sefer hiç değilse bu yazımı tarafsız bir gözle okusunlar (Tarafsız bir ruhla da okuduklarını değerlendirsinler.).

İstanbul'da geçen seçimlerde BDP'den çok daha az oy alacaksınız, Abdullah Öcalan'a ve BDP'ye misilleme olarak,Nevruz'da genel kurultay düzenleyerek,en az 1 milyon kişi gelecek diyeceksiniz, gelen insan sayısı ise en iyi ihtimalle 20 bin olacak(Yani Öcalan'ın topladığı kalabalığın 25'te 1'i).

Bugün meydana gelen neticeyi daha önceden tespit eden profesörleri Ankara'nın göbeğinde dövdüreceksiniz, bir başkalarına ise hain yaftasını vuracaksınız. Şahsıma ise uyarı yaptığım zamanlarda "Karanlık adam, AK Parti'nin adına partimizi önce karıştırmaya, sonra ele geçirmeye çalışıyor." diyeceksiniz.

ALLAH aşkına kendinize gelin. Daha önce de defalarca söyledim, bu davayı karıştırmak isteyen, bitirmek isteyen yok. Siz bitiriyorsunuz, siz yok ediyorsunuz. 18 senedir partiyi yöneten sizsiniz. Meclis'te karşılaştığınız PKK'lılara gösterdiğiniz güler yüzünüzü, tebessümlerinizi,sizi uyaran Ülkücü, Milliyetçi, Vatansever dünya görüşüne sahip insanlardan neden esirgiyorsunuz.

Bu millet en fakir olduğu dönemlerde bile İsrail'e karşı, Amerika'ya karşı hep gururlu olmuştur. Bütün halkın dilinde İsrail'in ajanı, Amerikan'ın ajanı sözünün dolaştığı paralel yapıyla acaba nereye kadar gidebileceğinizi zannetmektesiniz.

Engin Alan Paşa, Sinan Oğan gibi isimler halkın çok sevdiği isimlerdir. Bu isimlerden vazgeçerseniz bu halkında sizden vazgeçtiğini 7 Haziran'da göreceksiniz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
sümbül kacmaz Gönderi no: 163517  /
sümbül kacmaz
Sedat oğlum rabbim öncelikle seni anne ne babana çocuklarına ve vatanına bağışlasın kimsesizler in umudusun benimde sığınacak aman diyecek kapim kalmadı evladım merhametini de benden esirgeme çok zor durumdayım özel bir sepebten dolayı senden ricam olacaktı yavrum beni kapindan çevirme evladım bana ulaşırsa çok sevinirim oldu ki bu mesajim sana ulaşmadı okuyamadin olsun sıkıntı değil burdan seni varligini hissetmek bile ınan güç verdi yavrum dikkatli ol rabbim yardimcın olsun her daim dualarim seninle hadi kal saglicakla
yunus balcı Gönderi no: 162507  /
yunus balcı
İnsanlık âleminin en şerefli bir ailesi Türk Milletidir. Dokuz Işık demek, Türk Ülküsü demektir.hiçbir zaman degişmedin değiştırmeye kalkanlarada cevabını verdın sen hep özgür dün herzaman özgür kalacaksın HER DAİM SENINLEYİZ ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN ABİ BALIKESİR DEN SEVGİLER SAYGILAR
ozan kurtkaya Gönderi no: 162290  /
ozan kurtkaya
s.a. reisim.kurultayla ilgili yazına katılıyorum .sadece agızda Vatan Millet Sakarya ile Türkiye bir adım yol almaz.
veysel BİÇER Gönderi no: 161866  /
veysel BİÇER
Öneclikle selamın aleyküm reis(abi)cok güzel yorum yapmişsınız vede güzel şeyler aktarmışsınız.mhp sayın ozan ARİF ŞİRİNİ dışladı hep birlikde gördük bu arif şirin bizden deyildir dediler ülküçüler gerçek ülküçüler mhp tarafın dan hep dişlanmişdir ben şuna inanıyorumki mhp nin içinde vede üst yönetiminde bir tane ülküçü yokdur abi..bunu tuzelmek size düşüyor inşalah inanıyoruzki abi siz bunuda başaracaksınız..sevgi ve saygılarımızla ALUCRALI veysel BİÇER
Mete peker Gönderi no: 161857  /
Mete peker
Gururu şuuru kitlenin çoğunluğuna göre tartmaya çalışan zihniyete Kürşad'ın 40 çerçisi ile Çin Sarayını bastığını hatırlatırım öncelikle. Gurur ve şuur ne kalabalıkla, ne de tespih hediye etmekle oluşur. Her fırsatta "Milliyetçiliği ayaklarımın altına alıyorum" diyen Eski Başbakana yazdıkların milliyetçi gençliğin gözünden kaçmıyor. Demek ki 2 yıl daha cezaevinde kalsan kimbilir belki de Yahudi bile olurdun. MHP üzerine Engin Alan ve Sinan Oğan'la gelmek de sana düşmez. Sebeplerini bilmeden böyle boş muhabbetlere gitmek -her nasıl oluyorsa- hayranları olan bir insana yakışmıyor. Sen Sedat Peker, belki silah gücün, maddi gücün, devlet gücün olabilir. Fakat bu sana belirli bir ideolojiye, bir kuruma, bir partiyi aşağılayınız laflar etme hakkını vermez. Zaten o güçte de değilsin. Senin gücün MHP iktidarı ile son bulacaktır. Eğer ki kıvırmazsan. Okuyan herkese saygılar sunarım, eğer ki yayınlanırsa. (Ismimi yazmamam için bir nedenim var, korkuyorum sanılmasın)
soner koğun Gönderi no: 161838  /
soner koğun
hayırlı sabahlar reisim.bir umuttur yaşamak.....
orhan Gönderi no: 161836  /
orhan
selamun aleyküm reis sizi çok iyi tanıyan ortak yerde birleştiğimiz bir o kadar sizi sürekli ziyaret eden abilerim benim şuanki konumumu size aktarmamda yardımcı olacaklardı lakin bir türlü olmadı size tek bir cümleyle açıklamak istiyorum lütfen benimle iletişime geçin konuşulacak çok şey var reis eğerki konuşabilirsek başka bir söz bulamıyorum bu mail ne kadar etkili olur bilmiyorum ama umarım konuşabiliriz lütfen dikkate alın
Muharrem Öçbe Gönderi no: 161820  /
Muharrem Öçbe
Selamun Aleyküm Reisim hayırlı günler... Gerçekten çok doğru söylüyorsun Abi Herzaman ki gibi. Sizin gibi Aslan Yürekli Mert Onuru Ve Şerefi insana böyle söylemeye devam ederlerse Daha kötü Olacaktır Reisim Saygılar.
Eser yurt Gönderi no: 161815  /
Eser yurt
Reis siyasete gir ülkenin sana ihtiyacı var bayrağı kefen yaptık mezar taşını yastık TÜRKÜN şanlı tarihini biz kanlarımızla yazdık...
Eser yurt Gönderi no: 161814  /
Eser yurt
Reis siyasete gir ülkenin sana ihtiyacı var
Burak Tatar Gönderi no: 161812  /
Burak Tatar
Selamun Aleyküm Reisim;Yapmış Olduğunuz Tespitlere İananmayanlar İçin;Sağlaması 7 Haziranda Yapılacaktır.Reisim Biz Gençleri Biraz Okumaya Heveslendirici Paylaşımlar Yaparsan Çok Mutlu Olurum.ALLAHım Seni Başımızdan Eksik Etmesin İyiki Varsın'Seni Sevdik Yürekten!
gorkem turco Gönderi no: 161800  /
gorkem turco
bireysel olarak insan kendisine neden ben 18 senedir bu partiyi iktidara taşıyamadım demiyorsa, yahu demekki bir yanlışlık var bir sorun var demiyorsa o insandan başka birşey olamaz. milliyetçilik kimsenin tek elinde değildir.
Yildirim ATAY Gönderi no: 161799  /
Yildirim ATAY
Rabbim Sizi ve Neslinizi Korusun Yuceltsin Sonsuzakadar kardesiniz Yildirim Atay
muharrem ceylan Gönderi no: 161798  /
muharrem ceylan
Reisim Allahu teâla sizi basimizdan eksik etmesin, oncelikle siyasete bakis aciniz, dik durusunuz, asilliginiz ve cesurlugunuz ile sayenizde ben ve benim gibi yüzlerce genç kardesime oturuşunuzdan kalkişiniza kadar cok guzel örnekler oluşturuyorsunuz Yüce Allah sizden razi olsun. BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız