Duyurular

Benim ne kadar vatansever olduğumu asla belirleyemez!

Kıymetli dostlarım;

Mübarek Cumanızı kutluyor,bu kutsal günün var olan onur ve şerefinizi çoğaltarak devam ettirmesini Yüce ALLAH'tan diliyorum.

Ege Üniversitesi’nde şehit olan üniversite başkanı Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizin, cenazesine dahi gitmeyerek, milliyetçi gençliğe yalnız oldukları hissiyatını yaşattıran, MHP üst yönetimi (Şefkat Çetin ve avanesi) benim ne kadar vatansever olduğumu asla belirleyemez.

Mecliste ki PKK’lılara sırıtarak, gülücükler dağıtırken, farklı fikirleri olan Milliyetçi- Muhafazakâr dünya gürüşüne sahip insanlara ise adeta hırlayarak, dişlerini gösteren, Şefkat Çetin ve avanesi dik duruşun ne olduğunu bugün ne hükümete ne de devlete ne de bizlere öğretemez.

Bir sene öncesine kadar Ergenekon ve Balyoz soruşturmalarıyla iligili çok farklı konuşurken, paralel yapıya teslim olarak, Engin Alan Paşa’yı küstürürcesine; Ergenekon ve Balyoz darbe planıydı,diyen bir MHP üst yönetimi Milliyetçi-Muhafazakârlar için kendilerinden başka alternatif bir parti yoktur, diyemez.

Yaşlılara her zaman saygım vardır. Ancak Salı günkü yapılan MHP grup toplantılarını seyreden insanlara pastaneden biraz kek, termosada biraz çay koyup, şu yaşlılar yurdunu ziyaret edeyim duygusundan başka bir şey vermeyen MHP üst yönetiminin bu ülkeye katacağı maalesef ki hiçbir şey yoktur. Gençlerin enerjisi olmazsa yaşlıların tecrübesinin hiçbir işe yaramayacağının unutulmamasını diliyoruz.

Anketlerde %16 - %17 oy çıkıyor, diye sevinç çığlığı atanlar bu oyun değil ,iktidar olmak, partiyi ana muhalefet partisi bile yapamadığını acaba görmüyorlar mı? İktidara alternatif olacak tek partiyi bitirirken, bunu başarıymış gibi insanlara anlatmalarını aklı başında hiç kimsenin kabul etmeyeceğini bilmelerini istiyoruz.

Hayali anketlerle % 19-%20 oranında oy alınacağını söylemek, 7 Haziran'a kadar sizleri belki mutlu edecektir. Ancak ya sonrası?

Yüzde 20 civarında MHP'ye oy verecek insanlar acaba başka ülkelerde mi yaşamaktalar?Çünkü gezmiş olduğumuz bizim ülkemizin sokaklarında maalesef ki bu insanlar hiç mi hiç görünmüyorlar.

Genel merkeze gelen il heyetlerine; ‘’Sedat PEKER, AK PARTİ’nin yönlendirmesiyle partimizi karıştırmak istiyor.’’ demenin haricinde hiçbir fikir üretemeyen üst yönetiminin hem bu dünyadaki hem de HAKK dünyadaki boynunda taşıdığı vebal, hiçbirinin altından kalkamayacağı kadar korkunçtur.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ayşe sayın Gönderi no: 162549  /
ayşe sayın
Sayın Sedat PEKER Selamun Aleykum..Mhp nın Chplılestırılmesı bır cok ülküdaşı rahatsız ediyor fakat Bahcelı ve ekıbının umurunda bıle değil.Nerede o eski ülkücü ruh?Bu durum buızlereı de sızın kadar üzmektedir.İnşallah içi boşaltılan ve solculastırılan milliyetcılık bu adamların elınd eoyuncak olmaktan kurtulur.Emın olunuzkı bır cogu kendını mhp kılıfıyla gızleyen chplılerdır.Selam ve sevgılerımızle
osman.cigdem@dpu.edu.tr Gönderi no: 162173  /
boyunuzu goremedik sayın peker egilip bukulmeyin, dik yürüseniz biraz...bi daha da bozkurt isareti yapmasanız...rabia iyidir sizin icin...rabia yapın
kenan fındık Gönderi no: 161744  /
kenan fındık
selamun aleyküm reis senin kötülere düzenbazlara hep karşı olduğunu herkes biliyo benimde bu konuda bi sıkıntım var bana yardımcı olursanız çok dua ederim size bana mail adresimden ulaşırsanız çok sevinirim allah yar ve yardımcınız olsun..
tlgylmz333@hotmail.com Gönderi no: 161739  /
Reis o guluslerin eksik olmasın , gercekten insan gorunce içi rahatliyor , Allah yar ve yardimcin olsun Allah a emanet ol reisim
veysel BİÇER Gönderi no: 161711  /
veysel BİÇER
Selamın Aleykum reis .Hayırlı cumalar.SEDAT PEKER Yani diyer deyimle (reis)biz iyi biliriski sedat reisi kimseye yedirmyiz reis allahın ve kendi bildiyi yoldan kimse bir yerlere cekmeyecekler.Şunu herkes bilsinki sayın REİS kamuyuna sunu anlatmak istiyor.Ülküçüler yanlız deyıl ben bu gençlıyi kimseye harcatmıyacagım demek istıyor.Reisimiz dıkdurdugu sürece kimse harcayamaz kendi doguştan dık durmuş zaten cekemeyen bazı marjinal gruplar ancak sizler bu saatden sonra avucunuzu yalarsınız.ALUCRA DERNEYİ VE DERNEKLER ADINA SELAM VE SAYGILARIMIZI SUNARIZ..Alucralı veysel......
Ümit BAŞAR Gönderi no: 161710  /
Ümit BAŞAR
Kelamın engüzel olan ALLAH'ın kelamıyla başlamak isterim.Esselamünaleyküm.Bu mübarek günün rahmeti mağfireti bereketi üzerinize üzerimize ve Türk İslam alemin üzerine olsun. Mevlya sonsuz hamd ve şükürler olsunki Müslüman Türk ana babadan dünyaya geldik.Nekadar şükür etsek azdır. Yaşım 34 olması sebebiyle bazı zorlukları yaşadık diyebilirim.Ömrümün yarısından fazlasını Ülkü denen nazlı çiçeğe adadık Birgün olsun pişman değilim ve devamda ediyoruz elhamdüllilah .Nefisden ALLAH a sığınırım.Ama bazen üzüldüğümüz günlerde olmuştur.Bu günlerden biri Ankaradan bir telefon geldi konu "Neden SEDAT PEKER e bukadar sevgi taşıyorsun.Gereken cevaplar verildi verilmesine ama ne yazık ki bir uhte oluyor.Sizin beni tanıma ihtimalı olabilir lakin bu kadar büyütülmesini yadırgadım.Seni ALLAH için sevdiğimizi bir çıkar menfaat olmadığını beyanda bulundum.Onlarında bunun farkında olduğundan adım gibi eminim. Seni ve sevdiklerini ALLAH a emanet ederim
mustafacamci1984@hotmail.com Gönderi no: 161707  /
selamün aleyküm abi zaten solcularla komünistlerle zamanın da 80 öncesi ünüversite kapılarına haaşa haaşa buralara muhammedin torunları ve ümmeti giremez yazanlarla mücadele edip şehit düşen binlerce ülküdaşımızın da kemiklerini bu yönetim sızlatmıyormu? rahmetli alparslan liderimiz den sonra bu sol eğilimli ve islamiyetten uzak mhp zihniyetinin kimi temsil ettiğini de bu aziz millet çok iyi biliyor o yüzdendirki yıllardır ülkücü muhafazakar dava insanları ak partiye deyil rte ye oy veriyor nedenmi çünkü dünya müslümanlarının sesi olmaya çalışıyorda onun için çünkü korkmadan kafire sen katilsin diyor çünkü korkmadan bm çatısı altındaki ülkelere dünya beşten büyüktür diyebiliyorda onun için peki ya islamiyeti savunduğunu söyleyen bugünki mhp yönetimi ne yapıyor gazzede susuyor miyanmarda susuyor mısırda susuyor suriyede susuyor peki nerde konuşacaksın sen ey mhp
vatanperver60@gmail.com Gönderi no: 161704  /
Selamün Aleyküm. 53 Yaşında emekli, dürüstlük ve mertlikten başka kusuru olmayan (hep zararını gördüğüm için), mertlik, dürüstlük, Allah korkusu, ilke ve ülkü dışında tutkusu olmayan biri olarak eğer Ankara ya gelirsen görmek ve konuşmak dilerim. Siteye girenler tarafından okunmasın diye telefon numaramı yazmıyorum. Meil gelirse cevabında yazarım. Allaha emanet ol.
Muharrem Öçbe Gönderi no: 161697  /
Muharrem Öçbe
Selamun Aleyküm Hayırlı cumalar Reisim.
sercan ozgen Gönderi no: 161694  /
sercan ozgen
Selamu aleykum abim , umraniyede oturuyorum seni cok seviyom abim :)bastacisin sen bu alemde mesliste gormek istiyorum seni abilerin abisi canim abim. Benim ALLAHA emanet ol insallah
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız