Duyurular

Benim hikayemi şimdi benden dinleyeceksiniz

Kıymetli dostlarım,

7 Mart Cumartesi günü İstanbul-Ataköy, Ahmet Cömert spor kompleksinde düzenlenecek, uluslararası Karate müsabakalarında ilk defa engelli sporcu kardeşlerimizde yer alacaktır. Bu tip organizasyonları desteklemek amacıyla saat 14.00’da bende orada olacağım. Spor salonu yeterince büyük olduğu için gelmek isteyen tüm dostlarımızda davetlimdir. Akşama kadar orada kalmayı düşünüyorum. İmkânlar nispetinde dostlarımızla tanışıp, sohbet edebilme imkanı da inşallah bulacağız.

Kıymetli dostlarım, “Cemaat-Mossad” ilişkisini 2002 yılında öğrendikten sonra başıma gelenleri size dünkü yani 2 Mart Pazartesi günkü paylaşımımda detaylıca yazmıştım. Altı buçuk ay cezaevinde yattıktan sonra mahkeme heyetinin böyle dosya mı olur dercesine beni tahliye ettiklerini size bir önceki paylaşımımda belirtmiştim. Ancak oradan yani cezaevinden çıkıp, evime gidebildiğimi düşünüyorsanız maalesef ki yine yanılmaktasınız.

Mahkemenin tahliye kararı vermesi üzerine Organize Suçlar Şube Müdürü Ayhan Burhan imzasıyla cezaevine bir faks gönderilerek, sanık Sedat Peker’in serbest bırakılmayarak, gelecek organize şube polislerine teslim edilmesi yazısı üzerine cezaevinde üç-beş saat daha tutuldum. Saygıdeğer dostum ve doktorum olan Şöhret Hoca’nın hastalığımdan dolayı cezaevine gelerek oradaki yetkililere hem de beni almaya gelen organize şube polislerine “Sorumluluk altında kalırsınız, zaten sayın Sedat Peker mahkemeye çıkabilmek için iki kas gevşetici ve iki ağrı kesici iğne alarak çıkmıştır. Kendisinin derhal ameliyata alınması gerekir.” beyanı üzerine ilerde sıkıntıya düşmemek için beni İstanbul’a yolculuk yapabilir diye rapor almak amacıyla Tekirdağ Devlet Hastanesi’ne getirdiler. Orada ki doktorlar paralel yapının polislerine bu raporu vermeyerek, derhal ameliyata alınması gerekir dedikleri için beni acil olarak ameliyata aldılar.

Ameliyathanede başımda paralel yapının adamı olduğu için emekliye sevk edilen Ayhan Burhan’ın yolladığı polisler vardı. Ameliyathaneden çıktıktan sonra bile beni ailem dahil kimseyle görüştürmüyorlardı. Avukatlarımın çeşitli itirazları üzerine Tekirdağ Cumhuriyet Savcısı ifademi almak için hastaneye yanıma geldi. Orada ki polislere uyarı da bulunarak şahıs savcılık emriyle gözetim altında değildir, herhangi bir mahkemeden de tutuklu değildir, bu uygulamayı yapamazsınız, demesi üzerine ailemle ve arkadaşlarımla görüşebilmeye başladım.

Cezaevindeyken dahi şahit olduklarımı kimseyle paylaşamayayım diye beni tek kişi olarak bir bloğa koydular (Hiç bir insanın yaşamadığı…). Altı buçuk ay boyunca hiçbir insan sesi duymadım. Yürüyemeyecek kadar hasta olduğum halde yanıma hiçbir mahkum vermediler. Cezaevi ikinci müdürü kapıya gelmeden cezaevi baş gardiyanının bile kapımı açmasını yasakladılar(Bu cezaevleri tarihinde ilk defa görülmüştür.).

Tekirdağ Cumhuriyet Savcısı’na ifademi verirken, Savcı Bey’in şu sözlerini hiçbir zaman unutamıyorum; “Sedat Bey, neden sizin ailenizle dahi görüşmenizi istemiyorlar, ben bunu gerçekten anlayamıyorum.” demişti. Tek amaçları beni Organize Şubeye getirip, birbiriyle alakası olmayan olayları birbirine bağlayıp, kendi adamları olan savcıların ve hakimlerin nöbetçi olduğu bir günde daha önce yaptıkları gibi beni tekrardan cezaevine yollamaktı(Her halde şahit olduğum Cemaat-MOSSAD ilişkisini birilerine anlatacak olmamdan çekinmişlerdi.).

Antalya Savcılığı’ndan ve özel yetkili savcılıklardan gelen yazılar üzerine ayrıca da o zaman ki Tekirdağ savcısının görevini tarafsızca yapmasıyla üzerimde ki polis baskısı kaldırıldı. Bu gelişmeler üzerine paralel yapının polisleri şubelerine geri döndüler. Daha sonra ki yıllarda valiliğe kadar yükselecek olan o dönemki Organize Şube Müdürü Ayhan Burhan ise ben eve gidip, hasta yatağımda yatarken bile hiçbir vicdanın kabul etmeyeceği başkaca şeytani planlarını zaten çoktan yapmaya başlamıştı.

Şimdi bunu okuyan dostlarımız içinden diyordur ki; “Yahu böyle kanunsuzluk mu olur? Vicdansızlık mı olur? Belki de bazılarınız daha ağır sözler söylüyordur. Eğer ki sizde bu şekilde düşünen arkadaşlarımızdan biriyseniz daha sonra ki yapacağım paylaşımları okurken, biraz daha metanetli olun. İnanın bu yazdıklarımın milyon katı iğrençliğinde planlar yaptılar, oyunlar kurdular. Madem konuşmaya başladık, öyle ya her gün biraz daha sohbet edeceğiz. Bu hikayeleri siz onlardan daha önce dinlediniz. Yüce ALLAH’ın izniyle de benim hikayemi şimdi benden dinleyeceksiniz.

Dikkat ederseniz olayları doğrulatabileceğiniz tüm makamların ismini açık açık yazıyorum. Onların birbirlerinin karşılıklı kirli işlerini yaptıkları gazetecilere, paket program yazdırdıkları haberler gibi değil benim anlattıklarım. Olaylar, yerler, kişiler, net ve açık bir şekilde ortada.

Kıymetli dostlarım, ben kendimi hayata hazırlarken, bazı masalımsı hikayelerin özünden de faydalanmaya gayret ederim. Bende etkisi olan şu hikayeyi sizlerle özellikle paylaşmak istiyorum. Bir gün anne ve baba bozkurt yavrularını yanlarına alarak, hayatı onlara öğretmek için ailece gezintiye çıkmışlar. Yavru kurtlardan biri babasına dönerek: şu uzakta gördüğümüz rengi beyaz ve kıvır kıvır olan şeyin ismi nedir dediğinde; Baba bozkurt cevaben: Onun adı koyundur, bize nimet olarak Yaratıcı tarafından yaratılmıştır. Onları yiyerek güçleniriz, dediğinde bu sefer diğer yavru kurt babasına: Baba, iki ayağının üzerinde duran boyu bizden uzun olup, elinde ağaç dalı taşıyan nedir? Diye sorduğunda; Baba bozkurt: ona insanoğlu derler, bizim rızkımız olan koyunları yerken bizi öldürmeye çalışır, o düşmanımızdır.Ona dikkat edin, dediğinde bu sefer diğer yavru kurt baba onların yanında dört tane ayağı olan aynı bize benzeyen bir şey var, o nedir diye sorduğunda; “Baba bozkurt çocuklarına dönerek, ah oğlum ah onun adına köpek derler, aynı bizim gibidir, bize çok benzer. Ancak insanoğlunun verdiği iki parça yemeğe razı olup, bize en büyük düşmanlığı onlar yaparlar. Siz siz olun bize benzeyen ama asla bizden olmayan o köpeklere insanoğlundan bile daha çok dikkat edin der.

TÜRK-İSLAM davasına, insanlık davasına, gönül vermiş olan dostlarım, bu hikayenin bize öğrettiğini asla unutmamalıyız. Bizden olduğunu söyleyen, bizim gibi görünen ama asla bizden olmayan hainlere, köpeklere, her şeyden daha çok dikkat etmeliyiz. Çünkü bizim en büyük düşmanımız onlardır (Bu acı gerçeği maalesef ki yakın tarihte ülkemizde acı tecrübelerle yaşadık.).

Kıymetli dostlarım, Tekirdağ Cezaevinde bana yaptıkları iğrençlikleri ve onlardan çok daha kötülerini vakti gelince tabii ki yazacağım. Size samimiyetimle söylüyorum, bunları söyleyen, Sedat Peker olsa da Reis’te kusura bakmasın galiba abartıyor, diyeceksiniz. Hatta ve hatta bazılarınız yalan söylediğimi bile düşünecek. Bir insan evladı başka bir insan evladına bunları nasıl yapar? Diyeceksiniz. Bırakın insan evladını hiçbir canlının, bir canlıya bunları yapabilmesi mümkün mü? Diyeceksiniz.

Reis’e bu anlatılanlar gerçekten yapıldıysa her seferinde Sedat Peker rahatça nasıl gülebildi, diye düşünüp, bu sebeple bile doğru söylemediğimi düşünenler olacak (Tüm anlatım açıklığıma ve sunduğum delillere rağmen böyle düşünen bu arkadaşlara asla darılmam.).

Onlara bunu nasıl başardığımın sırrını söylemek isterim. Eski bilgelerin bir öğretisi vardır; “Karamsar olmak zor değil, zor olan çılgın bir fırtınadan sonra bile meydana çıkan gökkuşağı gibi gülümseyebilmektir.” Ben hayatımın her döneminde zorların adamı oldum. Bana bu zulümleri yapan insanların acı çektiğimi görüp, zevk almalarını istemedim ve tabii ki Cennetmekan annemin beni üzgün görerek, üzülmesine de olanak sağlamadım. Halen daha öyle düşünüyorum. O zaman televizyonlardan beni görerek, üzüleceğini düşünüyordum, şimdi ise Cennet’ten beni gözlediğini, eğer acı çektiğimi görürse üzüleceğini düşünüyorum (Yüce ALLAH’a şükürler olsun ki şu an için uğradığımız bir haksızlık, bir zulümde söz konusu değil zaten.).

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
sokaklar__ben_@hotmail.com Gönderi no: 175714  /
her şey vatan millet içinn
sokaklar__ben_@hotmail.com Gönderi no: 175713  /
abi herşey yapıcam da şu var kafamda soru işaretii ?senin yolunda ilerlicem hç himseden kormuyorumda sana yenilicemyaa boynum sana karşı hep eğik olcakk nie bilmiyorum ama seni seviyorumm ben çokk hayatını okudum videolarını izledimm abim gibi seviyorum senii
Sezer fırat Gönderi no: 175036  /
Sezer fırat
Sedat abi daha 17 yasindayim kayseri develi ilcesinin koyundeyim senin gidin yolu takip ediyom abi senin gibi olacam
Ümit BAŞAR Gönderi no: 160822  /
Ümit BAŞAR
Kelamın en güzeli olan ALLAH'ın kelamıyla.Esselamünaleyküm Benim kıymetli abim bazı eksik durumları fark ettim ve bu durum sizden kaynaklı bir durum olamdığına emin.Lakin bu sorun sizi seven arkadaşların çok canını sıkımakta olup üzüntü içindeler
tlgylmz333@hotmail.com Gönderi no: 160815  /
Reisim Istanbulda olsam bi dakika durmadan yanina gorusmeye gelecem ama istanbul dışındayım , nasipse yine görüşürüz zaten reisim , sen bizim yanlışlar içindeki dogrumuzsun , Allah yar ve yardımcın olsun reisim
Güler Ruhsar Aktaş Hatip Gönderi no: 160805  /
Güler Ruhsar Aktaş Hatip
Gazeteciyim . Sayın Sedat Peker ile röportaj talebimi iletirseniz ve mail adresinden dönüş yaparsanız sevinirim selamlar
Ramazan ULUBEY Gönderi no: 160750  /
Ramazan ULUBEY
Sedat abi ileriki saatlere gitseydin simdi işyerinden kacmam gerekicek olsun seni görmek var işin ucunda sıkıntı yok olurda gelemessen allah a emanet ol.
TUĞRUL AKDAĞ Gönderi no: 160719  /
TUĞRUL AKDAĞ
DEGERLI REIS IM GUCLU INSANLARIN YANI ZALIMLERIN MAZLUMLAR UZERINDE EGOLARINI TATMIN EDISI ONLARI KULLANISI BENI ICTEN ICE BITIRIYOR.VE YUCE YARATICIMIZ ALLAH 'A HER ZAMAN DUA EDIYORUM SADECE BIR GUN 24 SAAT SU ZALIMLERI MAZLUMLARIN YERINE GECIR ANLASINLAR YASAM MUCADELESINI HAYAT ANLAYISINI
ertugrulkaradag1453@hotmail.com Gönderi no: 160710  /
Sivaslıyım yaşım 32 daha önce reisimiz Sivas'a gelmişti daha yasım küçüktü ozamanlar memleketten Abi'lerimiz karşılamaya gittiler reisi bende ozaman kendisini görme fırsatım oldu ozaman düşündüm kim bu adam bu ne kalabalık bu nasıl bir sevgi ve saygı yaşlı genç çoluk çocuk herkes çok seviyor tabi o gün bügündür reisimizi yakından takip ediyor yaptığı paylaşımları okuyor kendimce ders çıkardığım yerler oluyor son zamanlardaki paylaşımlarındanda okuyp anladım SEDAT PEKER nasıl SEDAT PEKER olmuş insanlar boş yere sevip saymamışlar reisi..ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN REISIM ALLAH SENI AILENE SEVDIKLERINE VE ISLAMA BAĞIŞLASIN
Yılmaz Avşar Gönderi no: 160702  /
Yılmaz Avşar
Az önce okudum cigerim yandı reis....sen gerçekten başkasın.2011 haziranda trafik kazasında ailemi kaybettim ve senin şu rahmetli ANNEnle ilgili yazdıkların ciğerimi kavurdu.inşallah bnmkiler beni izlemiyordur.ALLAHa emanet ol reis.ömrüm oldukça paylaştıklarını takip edip.yaşadıklarına ortak olmaya çalışıcam....izin alabilirsem cumartesi tanısamasam bile en azından bi dünya gözüyle sizi görmeye çalışıcam...
Emrah Yapıcı Gönderi no: 160692  /
Emrah Yapıcı
BİR UMUTTUR YAŞAMAK . REİSİM SİZ ANLATTIKÇA NEYİN NOLDUGUNU COK İYİ OGRENİYORUZ
koray aksungur Gönderi no: 160690  /
koray aksungur
Mal kaybeden bir şey kaybetmemiştir,Onurunu kaybeden birçok şey kaybetmiştir.Cesaretini kaybeden ise herşeyini kaybetmiştir.Ne mutlu sana ki Hiç bir şey kaybetmemişsin REİS.
emre demirisleten Gönderi no: 160688  /
emre demirisleten
Abi sen anlattikca gundem yariliyor resmen anlatki bunlarin ugruna itlik yapanlarin yuzu kizarsin.. Hayatta ekmek parasinin ne sartlarda ne zorluklatla kazanildigini gorsunler..insan olmak zor zanaat.. Bir umuttur yasamak Reisim..
ber-dil@hotmail.com Gönderi no: 160686  /
Ah be sedat kardeşim..keşke her zulüm gören senin kadar metanetli ve güçlü olabilse savaşabilse bu vicdansızların karşısında..ne yazıktır ki insanlar kendi gölgesinden korkar olmuş..19 yaşında oğlum seni düşürmez dilinden..nasıl bir sevgi nasıl bir saygı ile söyler adını..bende oğlumla gurur duyuyorum. Adam gibi bir adama saygı duyduğu için..şerefli haysiyetli ve yürekli birini kendine örnek aldığı için..Allah yollarını hep açık etsin..
sadık çilli Gönderi no: 160685  /
sadık çilli
Delikanlıyı topraklar değil analar doğurur.Dostluklarda benim için öncelikle arayacağım özellik,insan olması,güvenilir insan olması,adil olması şerefli olmasıdır.Ancak bunların ötesinde şimdi bir insan;hem çok dürüst,hem namuslu,hemdindar,hem vatansever,hemde rİze'li ise tabiki tadından yenmez.. seni sevmeyen Ölsün reİs..
Mustafa Çağrı Şahin Gönderi no: 160674  /
Mustafa Çağrı Şahin
Size yapılan işkenceleri tahmin edebiliyorum Reis hatta koltuk altlarında yırtılmalar olduğunu dahi duymuştum.Allah sizi bize bağışladı elhamdulillah
sinan pala Gönderi no: 160671  /
sinan pala
Size inanmayan birisinin burda işi yok zaten.Dediğiniz gibi siz bize kanıtlarıyla anlatıyorsunuz her şeyi,gerçi kanıt göstermeseniz bile size canı gönülden inanacak benim gibi çok insan var bu ülkede.
Mustafa Çağrı Şahin Gönderi no: 160670  /
Mustafa Çağrı Şahin
Reisim bu paralel yapının polisleri mahkemelerde salih mirzabeyoğluna telegram işkencesi dahi yaptırdılar Allah sizleri korusun.Gözümün ufkunda Turan ülküsü Gönlümün hatrında Sen REİS..
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız