Duyurular

Şefkat Çetin ve avanesi ile ilgili son günlerde neden yazı yazmıyorum.

Kıymetli dostlarım,

Birçok arkadaşımız Şefkat Çetin ve avanesi ile ilgili son günlerde neden yazı yazmadığımı sormaktalar. Bu kişiler artık Milliyetçi Hareket Partisi’ne zarar veren hareketler yapmaktan acaba vaz mı geçtiler de neden onlarla ilgili bir şeyler yazmıyorsun? Diye sitem etmişler.

Kıymetli dostlarım, Şefkat Çetin ve avanesi Milliyetçi Hareket Partisi’ne zarar vermekten asla vazgeçmemiştir ve bence zararlarını çoğaltarak devam ettirmekteler. Ancak ben bu şahıslarla ilgili devamlı yazı yazarsam 7 Haziran seçimlerinde kendi beceriksizlikleri, hataları yüzünden uğrayacakları hezimeti gözden kaçırmak adına partinin kuşatma altında olduğu gibi bir yalana tekrardan sarılmamaları için haklarında yazı yazmadığım gibi söylemlerde de bulunmuyorum.

10-15 gün önceki bir yazımda bahsetmiştim. Ergenekon davası ile ilgili cezaevinde yatarken benim ile aynı koğuşta kalan Sivas Ülkü Ocakları eski başkanı olan Oğuz BULUT isimli çok değerli bir arkadaşımız MHP Sivas il başkanlığına adaylığını koyacaktı. Kendisinden rica ederek lütfen adaylığını geri çek dedim. Sen ve Sivas’taki kalabalık olan arkadaş grubunuz Şefkat Çetin ve avanesi tarafından yönlendirilecek kişilerle kongre salonunda kavga ettirilip, bunu hem kendi basın organlarında hem de paralel yapıya ait basın organlarında mutlaka kullanarak, kendilerini masum duruma düşürürler dedim.

Seçimlerde uğrayacakları hezimeti bizi kullanarak, unutturma projelerine lütfen fırsat verme dediğimde bu arkadaşımız, düşüncemin doğru olduğunu kabul ederek, en doğal ve yasal olan adaylık hakkından feragat etti.

Şefkat Çetin ve avanesi yaptığı tüm kötülüklerin yanında birde Türk toplumunu okuyabilme öngörüsünden eksik oldukları içinde ayrıca MHP’den mutlaka uzak tutulmalıdır. Son birkaç seçimde görüldüğü üzere Türk toplumu üzerinde %1 oyu dahi olmayan Türk halkının son zamanlarda büyük çoğunluğunun Amerika ve İsrail ajanı olarak gördüğü paralel yapıyla müttefiklik kurarak, seçime gidilmesinin karşılığı gene çok büyük bir hüsran olacaktır. Paralel yapının sembolü haline gelmiş emniyet müdürlerinin milletvekilliği adaylığı müracatlarını kabul ederek, Türk halkının nefretini gereksiz yere MHP’nin üzerine çekmekteler.

Şefkat Çetin ve avanesinin paralel yapının imkanlarından kişisel olarak faydalanmak adına yaptıkları bu uygulama 7 Haziran’da görüleceği üzere partiyi tekrardan felakete sürükleyecektir. Bence parti teşkilatlarına haber gönderilerek, paralel yapının hiçbir isminin milletvekilliği adaylığı müracatlarının kabul edilmemesi söylenmelidir.

Bir sene öncesine kadar okyanus ötesi dediğiniz, Amerikan ajanları diyerek küfür ettiğiniz kişilerin isimlerinin parti ile yan yana gelmesi bile (söz konusu aday adaylığı olsa dahi) milliyetçi muhafazakar dünya görüşü olan seçmene yani sizin oy beklediğiniz insanlara açıklayabileceğiniz bir durum değildir.

Benim yukardaki satırlarda anlattıklarımın doğruluğunu öğrenmek için anket çalışması yapmalarına gerek bile yok. Ülkenin her dönem nabzını mutlaka sohbetlerinde doğru olarak belirleyen taksi şoförleriyle müşteri olarak bindikleri taksilerinde, paralel yapı hakkında ne düşünüyorsunuz? Diye sormaları yeterlidir. Yine Şefkat Çetin ve avanesinin elde ettiği menfaat uğruna parti uçuruma sürükleniyor. İşte bu yüzden yazı yazmıyorum. Başarısızlıklarının sorumlusu olarak gösterecekleri insanlardan biri olmamak için.

Düşüncemde hiçbir değişiklik yoktur. Ne ben ne akrabalarım ne de beni seven hiç kimse Şefkat Çetin ve avanesi partiden ayrılmadan Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermeyeceğiz. Oy veren akrabalarıma da hakkımı helal etmeyeceğim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
LoNe WoLF Gönderi no: 160402  /
LoNe WoLF
S.aleyküm, Reisim Nasılsınız, iyisinizdir inşallah. Gönlüm sizinde seçimlerde görmektir. Mecliste sizleri görmek bizleri Gurur ve Onure edecektir. Saygılarımı sunar Ellerinizden öperim.
ALPER ADIYAMANLI Gönderi no: 160215  /
ALPER ADIYAMANLI
DEĞERLİ BÜYÜĞÜM....YILLAR ÖNCEKİ YAZIŞMALARIMIZDA ADIYAMAN'A TEŞRİF EDECEĞİNİZİ KONUŞMUŞTUK....VE BU DAVETİME İCABETİNİZLE BENİ ONURLANDIRACAĞINIZI HASRETLE BEKLİYORUM....
elanurguney38@gmail.com Gönderi no: 160189  /
[email protected]
Reis amca ben aöl de okuyorum asil kayit yenileme fiyatlari 20 lira iken bizden 40 lira daha istiyolar ustelik zorla ya verceksin yada kayit yenilemeyi yapmazlar bazi arkadaslarim coz zor durumda yinede mecbur kiliyolar ama kendi tanidiklarina kiyak geciyolar bugun gittim Okula gene ayni seyi yaptilar hatta bi arkadasim bu okul yuzunden sinir krizi gecirdi normalde ookuyamadik acikta bari okumamiza izin versinler amca yasimiz ilerlemeden elimize meslek alalim ben daha yeni 18ime bastim ne yaparim ne ederim hic bilmiyorum millo egitim bakanliginin yerini bile bilmiyorum gitsem napicam ki orda ne dicem yani amca gozleri doymuyo bu insanlarin belki de yogunluktan bu yazilari bile okumuyosundur kim bilir belkide dikkate almazsin ne diyo bu ya diye reis amca bize yardim et yalvaririm ne olur allah rizasi icin yardim et bize haksizlik eden bu kisilere ne diyelim ne yapalim seni cok seviyorum amca Allah rizasi icin yardimlarini bekliyorum
Ismet Karabicak Gönderi no: 160157  /
Ismet Karabicak
Reisim ben malumunuz yurt disindayim. oy kullanma firsatim olur ise ; Pire icin yorgan yakmam gerekiyormu....sevgi ve selamlar.
BURAK OĞUZ Gönderi no: 160145  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! BU AZİZ MİLLET SİZLERİN ŞAHSINIZDA DAVANIZA SAHİP ÇIKMIŞ , DESTEKLEMİŞ VE GÖZLERİNİN İÇİNDEKİ MUTLULUK , SİZLERİN YÜZÜNÜZDE ONURLA TAŞIDIĞINIZ GÜLÜMSEYİŞ GİBİ ASİL BİR DURUŞ HALİNDE YAŞATILMAKTADIR !.. BUNUN DIŞINDAKİ KONULARDA , DOĞRULARLA BİR OLMAK UĞRUNA HER ŞEYİNİ ORTAYA KOYMUŞ '' SAYIN SEDAT PEKER VE BİZ YİĞİTLERİNİN '' YANLIŞLARA KELAMI İSE : '' EMROLUNDUĞUN GİBİ DOSDOĞRU OL !.. '' BEYANIYLA OLMASI GEREKENLERİ ADABIMIZLA İFADE SADEDİNDE OLACAKTIR !.. SELAMIN KELAMIN BAŞINDA , SAYGININ MERTLERİN ETRAFINDA , DUALARIN DAĞLARI YIKARAK ŞİRİN'E KAVUŞMA ARZUSUYLA NEFSİNDEN GEÇEN FERHAT'IN AŞKIYLA NECİB MİLLETİ'NİN HER BİR EVLADINA ULAŞMAK İÇİN ÖMRÜNÜN İÇİNDE ÖMÜRLER ORTAYA KOYAN '' MUHTEREM REİSİMİZ VE ŞANLI DAVASINA '' OLSUN !.. GARİPLERE UMUT OLANIN , UMUDU ALLAHÜ TEALA ' DIR !..
Burak Tatar Gönderi no: 160142  /
Burak Tatar
Selamûn Aleyküm Reisim,İnşallah Şefkat Çetin ve Avanesi Bir An Önce Partiden İhraç Edilirde Bizde Milliyetçi Hareket Partisinin Iktidar Olabilmesi Için Elimizden Geleni Yaparız.Yoksa Oy Vermemek Kaydi İle Seçim Sonrasi Büyük Yenilgi Alacaklar.Hala Neden Yanlislarinda Israrci Bir Tutum Sergiliyorlar Anlamış Değilim.Bu Durum İnşallah En Kisa Zamanda Tarafimiz Türk-İslam Davasina Adina Olumlu Yönde Netleşir.Yapmiş Oldugunuz Aciklama İçin Teşekkür Ederim Reisim ALLAHim Nazarlardan Saklasin Seni.Selam Olsun Türkün Reisine
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız