Duyurular

Şah Fırat Operasyon

Kıymetli dostlarım,

Süleyman Şah Hazretleri’nin türbesinin yerinin değiştirilmesi ile ilgili çıkan tartışmaları dinlerken bazı anlarda gerçekten kanımın çekildiğini hissediyorum. Suriye Devleti’nin sınırları içerisindeki bu küçük alan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin toprağı kabul edilir. Ancak türbenin olduğu bu topraklar daha önce de farklı sebeplerle bir kaç kez değiştirilmiştir. Yani şu an sökülen türbenin yeri geçmişteki gerçek türbenin yeri değildir.

Bir dava da samimiyet ve içtenlik olmazsa, o davanın gerçekleşmeyeceğini geçmişteki bilge insanlar bir çok kez söylemişlerdir. İçinde samimiyet ve hissiyat olmayan bir davaya YÜCE ALLAH asla yardım etmez. İçtenliğin ve samimiyetin ne olduğu ise inandığınız davanın canında ve ruhunda gizlidir.

Türk Milleti, inanmış olduğu İ’lay-ı Kelimetullah davasına hem ruhen hem bedenen teslimiyetini belirlerken izleyeceği standart olarakta “Bizim davamız kuru cihangirlik davası değil, Yüce ALLAH’ın adının ve adaletinin tüm Dünya’ya Türk Milleti’nin rehberliğinde hakim kılınmasının davasıdır” demiştir.

Sadece rakibinin dediğine karşı çıkmak için aklın yolunu terk edenler tarihin girdaplı sokaklarında bir gün mutlaka kaybolup gideceklerdir. Çünkü tarih yazmaya talip olmak büyük bir mefkure ve inanç ile ancak mümkün olabilir. Daha önceleri de bir çok kez söylediğim gibi; rehberi akıl olmayan hiç bir mücadele bir adım dahi yol katedemez.

Daha önce bir çok kez yeri değişmiş olan o toprak parçasında bulunan askerlerimizi dişi kanlı köpekten farkı olmayan IŞİD üyeleri rehin alsa, ellerindeki bu kozla bize neler yapabileceklerini acaba karşı tezi savunanlar hiç düşünüyorlar mı? Bunun haricinde onların saçının bir tek teline bile zarar gelse, bunun telafisi acaba hiç bir şeyle mümkün olabilir mi?

Bu tip açıklamalar yaptım diye şahsımı durmadan Ak partili olmakla suçlayanlar, size tek bir şey söylüyorum; ben çocukluğumdan beri sadece aklımı ve mantığımı takip ederim. Sizin söylemleriniz ne zaman aklın rehberliğinde hayatın gerçekleriyle buluşursa ben bunlarda doğrudur demektende asla sıkılmam ve utanmam.

Size her ne söylersem söyleyeyim tatmin olmayacağınız için sizlere sadece ecdadın tarihi başarılara imza attığı şu öğretisini tekrar etmek istiyorum “Davamız kuru cihangirlik davası değil, İ’lay-ı Kelimetullah davasıdır.” Yani Türk Milleti’nin rehberliğinde Yüce Allah’ın adını tüm Dünya’ya hakim kılma davasıdır.

Korktular, topraklarımızı terk ettiler gibi altı doldurulmamış tahrik edici sözler, belki de ilerleyen zamanlarda bazı devlet görevlilerinin kafasını karıştırarak yanlış kararlar almalarını sağlayabilir. Alınacak bu hatalı kararlarla Aklın rehberliğinden uzak Don Kişot vari tavırlar sergileyerek gerçekleştirilebilmesi mümkün olabilecek başarıların bir çoğunu hayaller deryasında mahvedebilirler.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Ramazan ULUBEY Gönderi no: 160489  /
Ramazan ULUBEY
Sana ak partilisin diyenler ve eleştirenler utansın abi, sen dik dur yeter bize...
Fatih ŞAHİNER Gönderi no: 160476  /
Fatih ŞAHİNER
Reis seni yeni fark ettim sanki ben önceden hiç yaşamıyordum senin gibi bir adamı nasıl tanımam sen artık ''ÖRNEK'' alacağım kişisin..
ozlem064206@hotmail.com Gönderi no: 160354  /
Sizi çok farklı lanse ettiler.Yaklaşık 1 yıldır sizin yazılarınızı takip etmeye çalışıyorum.ve dediğim gibi sizi çok farklı anlattılar.ama insanlar en azından aklını kullanabilenler farkettiler ki gerçekler başka.. sizlere yazmak istedim.çünkü iyi insanlar takdir edildikleri bilmeliler.İşin özü içinde Allah korkusu olan,adaletli birisiniz.bir o kadar da güçlü kendinden emin merhametli ve insanlara gerçekleri açıklama gibi hayli riske giricek kadar cesur.sanırım bir çok insan böyle düşünüyordur.size ve size dost olan herkese selamlar olsun.Allah yardımcınız olsun.
AYÇA ÇAKICI Gönderi no: 160303  /
AYÇA ÇAKICI
Sevgili Sedat,Sevgili Reis senin bende bir emanetin var....! A.ÇAKICI İZMİR
Halil Uslu Gönderi no: 160118  /
Halil Uslu
Gerçekten ecdad ve vatan umrunda olmayanlar bu olayı anlamayacak anlasalarda işlerine gelmeyecek. Bir kişinin fikri neyse zikri de odur. Saygılarımla Allah yar ve yardımcınız olsun
gokhan@sweetcolors.com.tr Gönderi no: 160091  /
Denizli den yazmaktayım firma olarak Sedat Bey adına ürettiğimiz ürünlerden küçük nacizane bir hediye göndermek istiyorum.kargo adresi hakkında lütfen mail adresimden yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler Gökhan Argün
aynaoglu_09@hotmail.com Gönderi no: 160048  /
Abi selamünaleyküm öncelikle bazı arkadaşlar toprak kaybetttik teslim olduk şavaşmadan diye yenilgi olarak görüyolar yanlış yapıyolar.Uluslar arası ve suriye devletiyle yapılan Anlaşma gereği türbe Suriye topraklarında nerde olursa olsun orası bizim topraklarımızdır. Biz burda toprak kaybetmedik. Uluslara arası oynan oyunu bozduk. Konsolosluk baskına benzer bir olayla karşı karşı kalacaktık. Ne olursa olsun biz kutsalımıza her zaman sahip cıkarız burda şunu göstermek istedik oyunu siz kurasınız biz yönetir biz kazanırız. Kurtlar sofrasın da çakallara yer yok. Bunu bütün dünya öğrenecek. Türk-İslam davası uğruna gerekirse dünyanın şah adamarını keseriz. Allah yar ve yardımcımız olsun Sedat abi slm ve dua ile..
BURAK OĞUZ Gönderi no: 160038  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! EN ZOR ZAMANLARDA BU AZİZ MİLLET’E GERÇEK ANLAMDA SAĞDUĞU YÜKLÜ SÖZLER VE YAZILARINIZLA HUZUR VEREN BİR KİMLİĞİN İÇİNDE SİZLERLE MUHATAB OLABİLMEMİZ , BİR TÜRK GENÇLİĞİ’Nİ BAHTİYAR ETMEKTEDİR . BU NECİB MİLLET’İN TAKIM ELBİSELERİNİN İÇİNDEKİ YAPMACIK DÜNYALARLA ELDE EDİLMİŞ MAKAMLARIN SARHOŞ EYLEDİĞİ , ANKARA’NIN SEÇKİN MEKANLARINDA HALKTAN KOPUK BİR MANTALİTEYLE ‘’ FİKİR JİMNASTİĞİ ? ‘’ YAPAN VE SONRASINDA AZİZ MİLLET’E BAĞRIP ÇAĞIRARAK AFAKİ NUTUKLAR ATAN MİLLİYETÇİLERE DEĞİL ; DERDİYLE , DAVASIYLA , YÜREĞİYLE KELAMI BİR , EVLADIM DİYE BAĞRINA BASTIĞI , REİSİM DİYE ŞANINI SAYDIĞI , TAŞ DUVARLARA HEVES ETMEYEN , NAMERDLERİN HER DAİM KUMPASLARIN İÇİNDEN GEÇİRİP MAHKUM ETTİĞİ HEVESİNE KAPILDIĞI ; AMMA NEMLİ RUTUBETLİ PARMAKLIKLARDAN AHLAK-I PEYGAMBERİ İLE VATAN , MİLLET , BAYRAK AŞKIYLA ÇAĞLAYAN ÇINAR GİBİ YAŞAMANIN BİR UMUT OLDUĞUNU BİR FELSEFE HALİNE GETİRMİŞ ‘’ SAYIN SEDAT PEKER REİSİMİZ ‘’ İN VAKUR VE EDEB KAYNAĞI DURUŞUNA İHTİYACIMIZ VARDIR !.. OKUYAN , ARAŞTIRAN , SORGULAYAN , HER DAİM DİMDİK DURAN , GÜLERKEN DERS VEREN , HAKK’I TAVSİYE EDEN VE KENDİ FADELERİYLE TÜRK – İSLAM ÜLKÜSÜ’NÜN DURUŞUNU “ Bizim davamız kuru cihangirlik davası değil , Yüce ALLAH’ın adının ve adaletinin tüm Dünya’ya Türk Milleti’nin rehberliğinde hakim kılınmasının davasıdır !..” DİYEREK TAÇLANDIRAN BİR ‘’ SAYIN SEDAT AĞABEYİMİZ ‘’ VAR KARŞIMIZDA , ADAM GİBİ BİR GELECEK HAZIRLAMAK İÇİN RUHUYLA BEDENİYLE FEDA EYLEMİŞ ÖMRÜNÜ BU AZİZ MİLLET’İN GARİP BIRAKILMIŞ YİĞİT EVLATLARI’NA !.. SELAM’IN KELAMDAN ÖNCE GELDİĞİ , SAYGININ ADEMLİKLE KAZANILDIĞI , DUA VE GAYRETLERLE YETİMLERİN GÖZLERİNİN GÜLDÜĞÜ VE ‘’ ALLAHÜ EKBER ! ‘’ NİDALARIYLA MERTLERİN ‘’ OSMANLI DEVLET GELENEĞİNİN MİMARI SÜLEYMAN ŞAH HAZRETLERİ ’’ GİBİ MUKADDES DEĞERLER OLARAK YADEDİLECEĞİ YARINLAR DİLİYORUM !..
Soner Altuntaş Gönderi no: 160030  /
Soner Altuntaş
Abi seni elimden geldiğince takip ediyorum. Ak partiye yakin ol veya olma seni içimden geldiği için seviyorum. Allah sana ve ailene sağlık ve uzun omur versin.
turan_mustafa_24@hotmail.com Gönderi no: 160025  /
Sedat Bey yazılarınızı sürekli takip ediyorum. Düşüncelerinizde milletinin ve devletinin yanında olan bir dava adamı olduğunuz açıkça belli oluyor. Kim ne eleştiri yaparsa yapsın bu millet ülkesi için çalışanı her zaman başının tacı yapar. Cenab-ı Hakk yar ve yardımcınız olsun. M. Mustafa TURAN
ümit başar Gönderi no: 160007  /
ümit başar
Kelamın en güzeli olan ALLAH'ın kelamıyla başlamak isterim.Selamünaleyküm Söz konusu olan paylaşımdan dolayı sizi canı gönülden tebrik ederim.Lakin Süleyman Şah türbesinin bulunduğu topraklar Türk topraklarıydı.Seni ALLAH için seviyorum abi
Ridvan akilli Gönderi no: 160001  /
Ridvan akilli
Allah sizden Razi Olsun. Cocuklugunuzdan beri ciktiginiz bu yolda Allah'ın izni ile bugünlere gelmiş bir insan olarak, bu günden sonraki dava yolunuzda Allah utandırmasın. Allah yardımcınız olsun REİS bey. RIDVAN AKILLI/Giresun /
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız