Duyurular

Kalleşlik planlayanlar

Kıymetli dostlarım,

Bugünkü yazımda da (Cuma günkü yazımda olduğu gibi) kalleşliğin nasıl olacağını müsaadenizle konunun muhataplarına anlatmak isterim.

Geçmiş tarihlerdeki savaş diplomasisinde uygulanan kurallar gereği karşılıklı savaşan tarafların liderleri birbirlerine çocuklarını (yani en değerli şeylerini) rehin olarak yolladıklarında birbirlerine karşı asla hile yapmazlarmış. Cezaevine girdiğim zaman çocuklarımdan biri 1. sınıf diğeri ise 3. sınıf öğrencisiydi. Onların eğitimi ile ilgilenmeleri adına (onlara mutluluk vereceğini söyledikleri için) çocuklarımı hizmet evlerine yollamaya başlamıştım.

Çocuklarım ellerinde eğitim görüyor şeklinde, rehinken bile insanın düşmanına dahi reva görmediğini bana reva görerek insanoğlunun aklının kabul edemeyeceği bir kötülüğü şahsıma planlıyorlarmış. Anayasa Mahkemesi’nin kararı sayesinde davadaki tüm sanıklar tahliye olunca dosyadaki basına yansıyan bilgilerden öğrendiğimize göre, Ergenekon davası sanıklarından bir tanesiyle istedikleri ifadeyi verdiği takdirde tahliye olması karşılığında görüşmeler yapmışlar. (Paralelci olduğu için açığa alınan savcılardan biri.)

17 Aralık soruşturmasını da yürüten savcılardan da biri olan Kasım isimli bu kişi, Ergenekon sanığını başka bir savcı aracılığıyla hayali bir suçtan adliyeye çağırttırıp (dikkat çekmemesi için) “Afyon’da ki el bombası fabrikasının patlaması işini Sedat Peker organize etti, kendisine de bu talimatı Genelkurmay eski başkanı İlker Başbuğ ve Orgeneral Hurşit Tolon paşa verdi. Ergenekon duruşmalarının arasında kameraların olmadığı ölü bölge de talimatı Sedat Peker’e verirlerken duydum diye ifade verirsen senin hem Ergenekon dosyasından tahliyeni sağlayacağız, hemde gizli tanık koruma programına aldıracağız” demişler.

Savcı konuşmasının devamında “sen bu ifadeyi verirsen zaten iki de uzman çavuş var, senin bu ifadeni doğrulayacak” diye de eklemiş. (Bu savcı ile Ergenekon sanığının yapmış olduğu görüşmeyi adliye de bulunan yazıcıların ve mübaşirlerin doğruladığını özellikle belirtmek isterim.) Ayrıca yukarı da yazdığım şahsıma düzenlenecek bu komplo ile ilgili terör savcılığının paralel yapı hakkında komplo kurmaktan aleyhte çalışma yaptığını da basından öğrendim.

Kıymetli dostlarım, düşünebiliyor musunuz bu olaylar olmasaydı ve Ak Parti hükümeti erken davranmasaydı 28 tane askerimizin şehit olduğu Afyon’daki mühimmat fabrikasının patlamasının sorumlusu olarak beni, Hurşit Tolon paşayı ve İlker Başbuğ paşayı yargılayıp mahkum edeceklerdi. Nasıl olsa hakimler ve savcılar kendi adamları. Bu da yetmezmiş gibi Yargıtay ve HSYK’da tamamen ellerindeydi. Allah aşkına Dünya’da böyle bir kalleşliği kim düşünebilir merak ediyorum. Sadece benim değil, çocuklarımın ve onların gelecekte olacak çocuklarınında alınlarına vatan haininin çocukları, torunları olarakta koca bir leke sürülecekti.

Sohbetimin ilk başında bahsetmiştim ya, ilkel çağlardaki düşman diplomasisinde bile çocuğu elde rehin tutulan kişiye düşmanlık yapılmazmış. Ahiret kardeşiyiz diyeceksin, Dünya kadar övgüler dizeceksin, çocuklarımı eğitiyorum görüntüsünde elinde rehin tutacaksın ve bana yine de bunları yapacaksın.

Beni kamuoyuna asker katili olarak lanse ederek ama şu ama bu sebeple şahsıma sevgi duyan insanların bu şekilde benden nefret etmesini sağlamaya çalışacaksın. Diyorum ya oldu da her konuda onları affetsemde bu konuda asla affetmeyeceğim; “MERHAMET ETMEYENE MERHAMET EDİLMEZ” (Hadis-i Şerif)

Unutmadan kalleşlik, bana reva görülen bu iğrençlikleri yazmam değil; bunları düşünüp, planlayıp uygulamaya geçirmeye çalışmaktır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Not: Reisimiz Sayın Sedat PEKER 4 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’de MİSİAD’ın (Milliyetçi Sanayici İş Adamları Derneği) Açılışını yapmak için İzmir’e gelecektir. Gelmek isteyen tüm İzmirliler davetlidir.

ADRES: Atatürk Caddesi No: 252 Kat:1 Daire:1 - 1.Kordon Konak / İZMİR

Ziyaretçi Defteri
nvzbulbul@gmail.com Gönderi no: 160143  /
Sedat bey sizin gibi beyefendi ve aklıyla bileğinin gücünü aynı oranda kullanan vatansever kişileri Allah bu memleketimizden toprağımızdan eksik etmesin. Bizler şüphesizki bu toprak uğruna canlarini verecek insanlarız.A partisi B partisi (Bölücü parti hariç) kim bu vatanın sevdalısıysa biz ona kurban oluruz.Bu bağlamda partiler üstü olan kucaklayıcı bakış açınızdan dolayı sizi acizane tebrik etmek istiyorum. Paralel yapının memleketimize verdiği zararları her platformda anlatmanız takdire şayan.Her vatanseverin milli ordumuza,milli hükümetimize,milli olan herşeye zarar veren bu şeytani yapının bu masonik ve yahudi örgütlenme modelini benimsemiş pensilvanya örgütünün iğrençliklerini dili döndüğünce anlatması gerekiyor.Sizleri Allaha emanet ediyorum saygılarımla.
sinan özpolat Gönderi no: 159972  /
sinan özpolat
selamun aleykum sedat reis benim bi maruzatım olucaktı. abim suan evlilik asamasındayım esimin geçmiste nişanlısıyla yasadığı bazı olaylar var kan dondurucu seyler ve esimin pskolojisi ciddi anlamda bozuk elimden geldiğince destek cıkmaya calısıyorum yanında olmaya yardıncı olamaya calısıyorum okadar cok sey varki o kansıza yapmak istediğim ama yapamıyorum reis cünkü eşimi ortada bırakmıs olucam ve benden baska da destekcisi yok allah askı için allah rızası için bana bi akıl ver reis dayanamıyorum ve şerefsiz suan eşimin ailesiyle ugrasıyor eşim sadece bu olaylarıda çalıstımız iş yerinde bir kişiye anlattmıstı yasadıklarını kimseye anlatamıyor ki ben duydum anlatılacak seyler değil reis yardımına ihtiyacım var saygılarımla reis...
Ahmet GÜVEN Gönderi no: 159968  /
Ahmet GÜVEN
Selamun Aleykum abim kıymetli büyüğüm...En kalbi duygularla sevgi saygı ve hürmetlerimi iletiyorum evvela. Mertliği, dürüstlüğü, insanlığı biz genç kardeşlerine anlatan abim...Hayatımdaki dönüm noktalarından biri olacak olan bir evliliğe adım atmak üzere Peygamber sünnetini gerçekleştirmek üzere yola çıkıyorum. Canım abim Nevşehirliyim. Düzceden evleniyorum. Düğünüm de Düzcede olacak. Nikah ve düğün törenimde sizi görmekten mutlu olurum. Kabul ederseniz şahidim olmanızı istiyorum. Düğün tarihim 16 Ağustos 2015 Saat:19:30-23:30 Pelemir Otel / DÜZCE. Teşrifleriniz için minnettar olacağım. Selam saygı ve dualarımdasın Reisim
nurettin_parlak_53@hotmail.com Gönderi no: 159964  /
Kulun bi hesabı varsa allahın da bi hesabı vardır reisim dik dur eğilme bu gençlik seninle rize pazardan sevgiler. imşiroğlu yusuf
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız