Duyurular

Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU

Kıymetli dostlarım,

Bugün aslında farklı bir paylaşımla sizlerle sohbetimize kaldığımız yerden devam edecektik. Ancak devlet düşmanlarının vatansever kardeşimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’nu şehit etmelerinden dolayı bu yazıyı hazırlayıp sizlerle paylaşmak istedim.

Birçok genç vatan sever arkadaşımız halen daha neden bekliyoruz diye haklı olarak öfkelerini dile getiriyorlar. O kardeşlerimize şunu hatırlatmak isterim. Vatanseverlik çok zor bir iştir. Bu yüzden çok dikkatli olmalı tüm hareketlerimizi bir plan dahilinde gerçekleştirmeliyiz. Vakti zamanını akıllıca ve sabırlı bir şekilde beklemeliyiz.

Bundan aylar önce mevcut yasaların terör örgütü üyelerini ve sempatizanlarını azdırdığı ve şımarttığı yönünde bir yazı kaleme alarak, kendimce bir sitem ortaya koymaya çalışmıştım. O yazımda da genç bir kardeşimiz Burak Can KARAMANOĞLU’nun şehit edilmesini detaylıca işlemiştim.

Mevcut hükümet toplumda bu yöndeki serzenişlerin çoğalması üzerine iç güvenlik yasası adı altında bir kanun paketi çalışması hazırladı. Maalesef ki muhalefet partilerinin tamamı ve paralel yapı bu pakete var gücüyle karşı çıktılar. O yasa meclisten geçip Cumhurbaşkanlığınca onaylansaydı. Yani muhalefet partileri engel olmasaydı. Belki de Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU kardeşimiz hayatta olacaktı. Umutlarını ve hayallerini gerçekleştirmek için yaşamaya devam edecekti.

Milliyetçi hareket partisi ilk etapta uygulamış olduğu iç güvenlik paketine direk karşı olma tezinden vazgeçip hükümete molotof ve diğer konularda uzlaşma eli uzatması bence çok doğru bir hareketti. İnşallah Bu öngörüleri değişmeden bu kanunları hükümetle birlikte meclisten çıkartırlar.

Şehidimize karşı kan isteyen genç arkadaşlarım, haklısınız ancak sizler TÜRK- İSLAM davasını başarıya ulaştıracak olan kadrolarsınız. Herşeyden çok ihtiyaç duyduğumuz geleceğin bilim adamları ve fikir adamlarısınız. Şehit kardeşlerimizin kanı mutlaka alınmalıdır. Bu kanı alacak olanlar ise en az bizim kadar milliyetçi olan polislerimiz, askerlerimiz ve istihbaratçılarımız olmalıdır.

Molotof yani likit bomba atana karşı kanunlarla elleri kolları bağlanmış polislerden hiç bir şey bekleyemeyiz. Çünkü likit bomba atan teröriste karşı silah kullandıklarında bu polislere 10 sene ceza verip ayrıcada meslekten atıyoruz. Basının etkisiyle bu 10 sene yetmez daha çok ceza verilmeli galeyanına yargıtayda eklenince bu vatan evlatlarına 20 sene 30 sene hapis cezası verilmesini ise kamuoyunda son günlerde sıkça seyrediyoruz.

Bazı hukukçu dostlarım bu iç güvenlik yasasıyla geçmişte yaptıkları gibi sanada ileride tekrardan tezgah kurabilirler diye hatırlatma yaptıklarında onlara kısaca sözüm şu oluyor. Eğer bir insan haksız yere bir şey yapacaksa yani namussuzluk yapacaksa bu onun mesleğiyle değil emdiği süt ile ilgilidir diyorum. Ayrıca bana bir haksızlık yapılırsa hakkımı bir yerlerde arama imkanım var hiç değilse.

Siyonizmin ve yerli uzantılarının planladığı , ülkemizin sokaklarının teröre ve kaosa teslim olması eğer ki gerçekleşirse ,o zaman zaten hayalleri, hedefleri olan bir ülkemiz maalesef ki ortada kalmayacak.Zaten böyle bir durumda polis bana hile yapmış yapmamış zaten hiçbir anlam ifade etmez ki. Artık bize ait olmayacak bir vatanda polisin yaptığı kötülüğün ne anlamı olabilir ki.

Kıymetli dostlarım, iç güvenlik kanunundaki maddeler geçerse ,o maddelerin onlara sağlayacağı güç ile polisimiz,askerimiz ve istihbaratçılarımız Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU kardeşimizin ve diğer tüm şehitlerimizin intikamını alabilecek güce kavuşabilirler.

Bir insan zaten milliyetçi değilse, aylık 2-3 bin liraya bu meslekleri yapmaz. Genç arkadaşlarımız şunu unutmamalıdır, Vatan sevmek zordur. Bugün yapacağınız hatalı bir eylem, gelecekte TÜRK-İSLAM davasına yapacağınız yeniliklerin, hizmetlerin önünü kesebilir. Arkadaşlarınızın intikamının alınmasını istiyorsanız, muhalefet partilerinin genel merkezlerine ,milletvekillerine,il ve ilçe temsilciliklerine baskı yapın.Unutmayın sizin gücünüz zeka ile birleşirse ,kurulan her oyunu bozar.

Şehit kardeşimiz Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU’na YÜCE ALLAH’tan rahmet saygıdeğer AİLESİNE ve TÜRK milletine tüm kalbimle başsağlığı diliyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ömer tüzün Gönderi no: 160433  /
ömer tüzün
Sayın PEKER viyana
ÜLKÜCÜ GENÇ Gönderi no: 159995  /
ÜLKÜCÜ GENÇ
REHBER KURAN HEDEF TURAN AMACIMIZ İSLAM.....REİS ÜLKENİN BAŞINDA SENİ GÖRMEK İSTERİZ
Sadık çilli Gönderi no: 159988  /
Sadık çilli
Seni Sevmeyen ölsün REİSSSSS
GÖNÜL DOSTU Gönderi no: 159950  /
GÖNÜL DOSTU
Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizin şehit edilmesiyle ilgili paylaşımınızın her cümlesini çok dikkatlice okudum.Yazının tamamında yine çok pozitif alınması gereken mesajlar var.Sokaklarımızın alev topuna dönmemesi adına,güvenlik güçlerimizin zor şartlarda fedakarca görev yaptığına,ülkesine severek hizmet ettiğine ,muhalefet partilerinin birşeyleri yanlış yaptığına,büyük fotoğraftaki düşmanların ve işbirlikçilerinin amaçlarına yaptığınız vurgulama,şayet ivme kazanırsa yaşanabilecek kaos ortamının ülkemize ve insanına hiçbir yarar sağlamayacağı gibi ülkemizin büyük kayıplara uğrayacağı tarafınızdan tespit edilmiş olup ülkesini ve insanını seven her vatanseverin altına imzasını atacağı saptamalardır.Eline gönlüne sağlık.Sıradışı davranışlarıyla sıradan olmayan ülkesine ve insanına aşık düzgün,karakterli adamsın.Senin sahip olduğun standartlardaki insanlar günlerini gün ederek yaşama gayretindeyken,nefslerinin esiri olmuşken sen günlerini ülkemizin güncel meselelerine vakit ayırarak zamanıda doğru geçirmektesin.ALLAH gücünü artırsın,Seni her türlü şerden muhafaza etsin,insanlar sana çok dualar etmekte olup çok çok sevmekteler.Daha da önemlisi ALLAH dostlarının dualarını alarak onların gönüllerine girmeniz.Bu özellikler de malesef herkese nasip olmuyor.Zaten de yaptıkların ve yaşattıklarınla bunları ziyadesiyle hak etmektesin.Bu ülke insanının iyi ki SEDAT PEKER'İ var.Seni seviyoruz MEVLA'DA sevsin İNŞALLAH.
ülkücüler derneği Gönderi no: 159937  /
ülkücüler derneği
Başımız sağ olsun. vatan için reis için kaç bozkurt var burda
yasemin tunç Gönderi no: 159936  /
yasemin tunç
sen bizim reisimiz , korkusuz asil kurtumuz, adaletimiz ve herşeyimizsin...Yüce rabbim seni hayatımızdan eksik etmesin
Hakan KARA Gönderi no: 159935  /
Hakan KARA
Çok doğru tespitler,tebrik ederim.
omer_omer12345@hotmail.com Gönderi no: 159932  /
KIYMETLİ BÜYÜĞÜM...SAYGI VE HÜRMETLE ELLERİNDEN ÖPERİM..RABBİM SANA VE SEVDİKLERİNE HAYIRLI ÖMÜRLER VERSİN...
umitbasar01@hotmail.com Gönderi no: 159930  /
Kelamın en güzeli olan ALLAH'ın kelamıyla SELAMÜNALEYKÜM Öncelikle saygı ve sevgilerimi sunarım.Benim güzel abim dimiz de kıssa kıssas var.Seni ALLAH için seviyorum وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبيلِ اللّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْيَاء وَلَكِن لاَّ تَشْعُرُونَ Allah yolunda öldürülenlere “ölüler” demeyin. Bilakis onlar diridirler, fakat siz hissedemezsiniz. (Bakara 154) Bu ayet-i kerime, şehitlere “ölü” dememizi yasaklamakta ve onların ölü olmadıklarını beyan buyurmaktadır.
Burak Tatar Gönderi no: 159921  /
Burak Tatar
Selamûn Aleyküm Reisim,Haklısınız Gücümüzü Zeka İle Birleştirirsek Her Türlü Oyunu Bozarız.Bizi Rahatlatan Bir Açıklama Yaptığınız İçin Teşekkür Ederim Yoksa Her Defasında Öfke Kontrolünde Sorun Yaşıyoruz Sayende Reisim Yazdıklarınızla Cidden Rahatliyoruz.ALLAHim Seni Basimizdan Eksik Etmesin İyi ki Varsin Türk'ün Reisi!Şehidimize Yüce ALLAHtan Rahmet Diliyorum.'Bir Umuttur Yaşamak!'
BURAK OĞUZ Gönderi no: 159919  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! ÖNCELİKLE FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU KARDEŞİME , EN GÜZEL CENNET MAKAMLARI DİLERKEN , ACILI AİLESİ VE BÜTÜN TÜRK MİLLET'NE TAZİYE DİLEKLERİMİ İLETİYORUM !.. TÜRK-İSLAM DAVASI'NIN PARTİLERİN HEGAMONYASINDA OLMADIĞINI , ALEMLERİN UĞRUNA YARATILDIĞI PEYGAMBER-İ ZİŞAN EFENDİMİZ ( S.A.V. )'E İNDİRİLEN HAK DİNİMİZ'İN YOLUNDA ÜMMET-İ MUHAMMED OLMA ŞEREFİNİN FARKLI CEMAAT YAPILARININ ELİNDE HARCANMAMASI GEREKEN ÇOK ULVİ DEĞERLER OLDUĞUNUN FARKINA VARIP , BUNLARI EVLAD-I FATİHAN MANTIĞIYLA EN DOĞRU ŞEKLİYLE ORTAYA KOYDUĞUMUZDA , BU AZİZ MİLLET'İN GELECEK İDEALLERİNİ ŞEKİLLENDİRMESİ BEKLENEN BİZ TÜRK GENÇLİĞİ'NİN İSTANBUL'U FETHEYLEYEN MUZAFFER VE ÖVÜLMÜŞ MUHTEŞEM KUMANDANIMIZ FATİH SULTAN MEHMED HAN VE PÜR İMAN ERLERİ GİBİ TARİHİN SEYRİNİ DEĞİŞTİRECEK İCRAATLARI ALNIMIZDA ŞEREF LEVHALARIYLA BAŞARACAĞIMIZ MUKADDERDİR !.. SADECE SİLAHLARLA DEĞİL , SİLAHSIZ DA YÜRÜYEBİLECEK BİR MERTLİĞİMİZ OLDUKÇA ; SADECE PARAYLA DEĞİL , PARASIZ DA YAŞAYABİLECEĞİMİZ BİR İDEALLER DÜNYASINA KAVUŞTUĞUMUZDA YA DA CİHANIN ONUR KAYNAĞI YETİMLER YETİMİ ( S.A.V. ) 'İN ÜMMETİ VE ŞANLA ŞEREFLE YAŞANMIŞ KAHRAMANLIKLARLA BEZENMİŞ BİR TARİHİN MİRASÇILARI OLARAK ÜZERİMİZDEKİ SORUMLULUKLARIN FARKINDA OLURSAK ; KURŞUNLAR DEĞİL , KALKSA DAĞLAR ÜSTÜMÜZE GELSE , DİMDİK DURARAK VAKARLA DİLİMİZDEN DÜŞÜRMEYECEĞİMİZ NAMELER ANCAK '' ALLAHÜ EKBER ! '' OLMALIDIR VE YÜCE RABBİMİZ'İN '' RAHMET'İM GAZABIMI AŞTI... '' BEYANINDAKİ DÜSTUR İLE KENDİLERİNİ ÇAĞIMIZIN EFENDİLERİ SAYAN SOYSUZLAR SALTANATININ NASİPSİZLERİNİN ELLERİNE FIRSAT VERMEMELİYİZ !.. SELAM YİĞİTLİĞİN YOLUNA , SAYGI DOSDOĞRU DURANA , DUALAR VE NİYAZLAR İSE CENNET MEKAN ŞEHİDLER'İN GÖNÜLLERİ DOLDURAN SEVDA YÜKLÜ YURDUNA !..
ramazan satıcı Gönderi no: 159915  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm CAN REİSİM Fırat Yılmaz ÇAKIROĞLU kardeşimize Yüce ALLAH gani gani rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesi ve tüm kardeşlerimizin başı sağ olsun Yüce ALLAH sabır versin inşallah
Emrah Yapıcı Gönderi no: 159909  /
Emrah Yapıcı
Reisim sizin sayenizde hayata dair bazı şeyleri öğrendik inşallah. istediğimiz nokta ya çok kolay ulaşamayacağımızı anlattınız bize reisim. Çaba ve emek harcamadan hatta bedel ödemeden hiç bir şeye sahip olunamayacağını uzaktan da olsa yazarak öğrettiniz bize reisim. Sizin değerinizi eminim ki İlay-ı kelimetullah davasına gönül vermiş vermemiş herkes biliyordur reisim. Eylem yapmak yanlış olur reisim fakat beklemekte yanlış olur bence. Siz daha iyi bilirsiniz ki partiler kendi çıkarlarını düşünür. ne kadar biz baskı yapsak da reisim basın her zaman gideceğimiz partilerin elindedir bence reisim. Allah sizi korusun ve yüceltsin reisim. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Saygılar, Selam ve Dua ile... Rize / Ardeşen
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız