Duyurular

Ben asla yalan söylemem

Kıymetli Dostlarım,

Paralel yapıya gönül vermiş bazı genç arkadaşlarımız, benim geçmiş yıllarda ki hizmet hareketine yakın olduğuma inanmadıklarını söyleyerek böyle bir şeyi kanıtlarsam hizmet hareketinden ayrılacaklarını söylemişler. Bu kardeşlerime öncelikle şunu söylemek isterim; Şartlar ne olursa olsun ben asla yalan söylemem. Bunu beni tanıyan herkes çok iyi bilir.

Ayrıca benim hizmet hareketine sevgi duyduğum destek verdiğim yıllarda, son yıllardaki gibi cemaate zenginlik ve makam bulaşmamıştı. O zamanlar cemaat son yıllardaki gibi güçlü olduğu anlarında değildi. Ancak merak edenlerin incelediğinde görecekleri gibi o tarihlerde yaşım çok genç olmasına rağmen ben her kulvarda kendimce çok güçlüydüm.

Ayrıca şimdi hatırladığımda kendimize kızdığım ve güldüğüm bir çok saçma huyumuz da vardı. Biz Fetullah GÜLEN’in Zaman Gazetesi’nden her gün farklı isimlerle yazılar yazdığını bildiğimizden, (daha doğrusu bize öyle söylendiğinden) Biz Zaman Gazetesi’ni belimizin altında hizaya koymazdık. Biz hizmet hareketini ve onun liderini bir gün Birleşik Türk Devletleri’ni kuracak kadroları yetiştiren bir cemaat olarak görüyorduk.

Yaşıtlarım henüz üniversite öğrencisiyken ben Yunus Emre Kolejleri’nin, Ses Dershaneleri’nin sahibiydim. Her iki eğitim kurumunda olan öğretmenlerin profili incelendiğinde yarısının Ülkücü, yarısının da cemaat kökenli olduğu görülecektir. 1990’lı yıllarda hizmet hareketinin hem burs, hem kurban, hem de himmet toplantılarına benim adıma katılanlar, genç iş adamları arasında her zaman birinci olurlardı. Toplantılara katılan arkadaşların benim adıma katıldığını zaten üst kademenin hepsi biliyordu.

Sadece bunlar mı? Sokaklarda ve mekanlarda rahat bir şekilde tebliğlerde bulunabilsinler diye korumamı hiçbir zaman üzerİlerinden eksik etmedim. Çünkü bu kadrolar bizim inancımıza göre bir gün kurulması kesin olan Birleşik Türk Devletleri’ni kuracaklardı.

Ancak gelinen son nokta da din alimlerinin, akademisyenlerin cemaatteki etkinliği azaltılıp onların yerine ise son 20 senedir cemaatte ön plana çıkarılıp ve yön belirleyici hale getirilen, polis istihbarat kökenli kadrolar önce MOSSAD’la iş birliğine girmiş sonrasında ise onların uzantısı olmuştur. (MOSSAD’ın etkisinde ki bu polisler cemaatte belirleyici bir güç olduğunda ise yapının adı da artık paralel yapı olmuştur.)

Bir gün tüm dünyanın kaderini değiştirebilecek, İ’la-yı Kelimetullah Davası’nı hedefe ulaştırabilecek hizmet hareketini paralel yapıya dönüştürenlerin üzerlerinde Yüce Allah’ın lanetinin eksik olmayacağına ise tüm kalbimle inanıyorum.

NOT: Kıymetli dostlarım, 4 Nisan Cumartesi günü MİSİAD’ın (Milliyetçi Sanayici ve İşadamları Derneği) açılışını yapmak için İzmir ilinde olacağız. Gelmek isteyen tüm dostlarımız davetlidir.

ADRES: Atatürk Caddesi No: 252 Kat 1 Daire 1 - 1. Kordon Konak İZMİR

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
soner koğun Gönderi no: 159999  /
soner koğun
bir umuttur yaşamak.
A.Samet Demir Gönderi no: 159804  /
A.Samet Demir
Selamun Aleykum reis. sizlerden hala haber bekliyorum. Daha önceki paylaşılmasını istemediğim yazılarıma özen gösterirseniz sevinirim. Msn adresini kullanmıyorum. Ulaşım için
NECMİ DOĞANER Gönderi no: 159778  /
NECMİ DOĞANER
TEK REİSS SEDAT REİS
Mehmet Birol Gönderi no: 159770  /
Mehmet Birol
Oncelikle Hayirli gunler Reisim Babamdan sonra özendigim sayılı büyük insanlardan birisin sana sonsuz saygı ve sevgi duyuyorum senden bir istegim olucak kusuruma bakma ama birtane tespih hediye etmeni istiyorum onu ömür boyu göğsümu gere gere yanimda bulundurmak istiyorum tabi zahmet olmazsa YÜCEL RABBIMIZ izin vverirse inşallah istanbuldan izmire açılışa gelip senide gorucem tekrar şükranlarımı iletiyoeum ALlaha Emanet ol Hoşçakal Reisim.
gökhan Gönderi no: 159759  /
gökhan
Öncelikle Hayırlı Günler Dilerim Yazılarınızı itinayla takip ediyorum özellikle birleşik Türk devletleri ülküsü banada çok heyecan vermekte.İnancını savunacak her insan gibi,Hz ibrahime Su taşıyan karınca karınca gibi elimden geldiğince safımı belli etmek yardımcı olmak isterim. Bir Reklam şirketim var haber sitelerinde de alanlarım var karınca kararınca yayınlarınızı daha fazla insanla buluşturmak adına yardımcı olmayı isterim
frau_45@hotmail.com Gönderi no: 159754  /
Sn:Sedat Peker ben Adem yasar siz cezaevindeyken de size msj yazmıştım size yani şahsınıza toplumda söylenenin tam aksine ben sizi fanatik olarak sevmiyorum siz teknik direktör değilsinizki tezevrat edeyim ben sizi eski Turan'cı ve Vatanı milliyetçiliği seven bir vatanperver olduğunuz için sizi takdir edip SAYGI duyuyorum size ben öğrendiğim bir şeyi Söylemek istiyorum ben milliyetçiliği öğrendiğimde 8 yaşındaydım ozamandan bugüne gönülden gelen o milliyetçiliğe ne oldu biz güçlüysek güçsüze yardım ederdik düşmüşse kaldırırdık neolursa olsun biz vijdanı ile kişi fakir zengin diye ayırt etmeden birbirimize Yardıma koşardık Sayın Sedat kardeşim ben senden milliyetçi olarak değil bir Müslüman din kardeşin olarak senden yardım taleb ediyorum ben İstanbul'da oturuyorum.ben size msj tekrar yolluyorum bu msj dikkate Alıp almamanız şanınıza kalmış ve Allah kimseyi yalnız Çaresiz koymasın diye dua ederek Allah'a emanet olun diyorum tşk
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız