Duyurular

SEDAT PEKER'in yeni yazısı

Kıymetli dostlarım,

Şahsıma sözlü saldırılarda bulundukları için paralel yapıyla ilgili bir kaç yazı yazınca paralel yapının kalemşörlerinden Önder AYTAÇ; “SEDAT PEKER’ i kim konuşturuyor? “ anlamına gelen bir tweet paylaşmış.

Bu şahsın ,beni kimin konuşturduğunu anlayamamış olması kendi ayıbıdır. Ancak ben yine de bu şahsın meramını gidermek isterim. Emre USLU’ nun ve senin ben cezaevinden tahliye olduktan sonra şahsımı hedef alan bazı tweetleriniz, Organize Suçlar Eski Şube Müdürü Nazmi’nin televizyon televizyon gezip, benim aleyhimde konuşmalar yapması, son olarakta paralel yapının bilgi deposu olarak adlandırılan Fuat Avni isimli hesaptan şahsımla ilgili kötü ve iftiralarla dolu tweetlerin atılması, benim sabrımın sonlanmasını ve bu konuşmaları yapmamı sağlamıştır.

Son zamanlarda müttefiklik yaptığınız Şefkat ÇETİN ve avanesinin aynı ruh ikizileri gibisiniz. O şahıs da Cennetmekân Ünal OSMANAĞAOĞLU’nun cenazesine yolladığım çelengin üzerinde ki ismimin yazılı olduğu kağıdı söktürtmüştü. Bunun akabinde MHP Genel Merkezi’ne yolladığım; “Eğer bu yapılan soysuzluk sizle ilgili değilse bir kaç satırlık açıklama yaparak bu hatayı düzeltin.” notuma 15- 20 gün sessiz kalmışlardı. “Buyurun davetiniz üzerine arenaya geldim.’’ dediğimde ve gerçeklerle ilgili yazılar yazmaya, konuşmalar yapmaya başladığımda ise Şefkat ÇETİN ve avanesi emirlerinde olan sahibinin sesi yazarları ile ‘’SEDAT PEKER’i Ak Parti konuşturuyor?’’ diye yaygaraya başlamışlardı.

Siz beni galiba başkalarıyla karıştırıyorsunuz. Yoksa sizin bulunduğunuz yerden bakınca ben ezik gibi falan mı duruyorum? Hem aleyhimde tweetler atacaksınız, televizyonda konuşmalar yapacaksınız, ben cevap verdiğimde ise ‘’Sedat PEKER’i kim konuşturuyor?’’ diyeceksiniz. (Gerçekten el insaf.) Sizin gibi insanları tanıdıkça utanma duygusunun tüm dinlerin ve toplulukların kültüründe ortak bir payda olduğuna olan inancımı yitirmeye başladığımı özellikle belirtmek istiyorum.

Psikiyatride ‘’Stockholm Sendromu’’ diye bir tanı vardır. Bu sendromun kısaca açıklaması; kaçırılan kişinin kendisini rehin alan veya eziyet eden kişiye karşı sevgi duyma hali olarak kabul edildiği yönündedir.

Gençliğimin ilk yıllarından bu yana, size her alanda iyilik yaptım ve bunun karşılığında sizlere sadece, ‘’Ahirette imanıma şahit olursanız sevinirim.’’ dedim.

Ancak ben size ne kadar iyilik yapsam da siz her fırsatta şahsıma el altından kötülük yaptınız. Sonrasında ise pişkin pişkin haberiniz yokmuş gibi davrandınız. Yani uzman olduğunuz şeyi (takiye) yaptınız.

Stockholm Sendromu yaşamadığımı hepinizin bilmesini ve bunu kafanıza iyice yerleştirmenizi isterim. Şunu sakın unutmayın ben ezik değilim. Bana bu güne kadar kim ne yaptıysa ama er ama geç mutlaka karşılığını veririm ve bu gerçeğin ben yaşadığım sürece de hiçbir zaman da değişmeyeceğini bilmenizi isterim.

Bizim yaş grubumuz, eski adıyla hizmet hareketini Latif ERDOĞAN’ ın 1978 yılında piyasaya çıkardığı ön yüzü yeşil renkli olan ALTIN NESİL kitapçığıyla sevdik. Latif ERDOĞAN gibi dava adamları cemaatten pasifize edilip sizler gibi MOSSAD uşakları hizmetin içinde yönetimi ele geçirince de (yani paralel yapıyı oluşturunca) Türk-İslam davasına inanmış her insanın yapacağı gibi hepimiz sizden nefret ettik.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Elanur Güney Gönderi no: 160057  /
Elanur Güney
Reis amca ben seni abim sayesinde iyi biri 9ldugunu anlafim hep korkuyodum senden abim de senin gibi arabayla.ilgili bisey accakmis ama daha acmadi bide annemden izin almadi helallik de istemedi annem oyle bisey acmasini istemiyo cunku o seni cok seviyo korkuyomda bu mesaji gorur diye bende bu ulke icin biseyler yapmak istiyorum ama elimden dua etmekten baska hic bisey gelmiyo sizin icin hep dua ediyorum sizin hayatiniz bizimki gibi kolay degilmishayatini arastirdim nelerle ugrasmissin reis amca herkese yardim ediyomussun bide öngörüşlü biriymissin benim duam yeter mi sizi korumaya bilmiyorum ama elimden baska bisey gelmiyo reis amca Allah isini rast getirsin seni cok seviyorum reis amca Allaha emanet ol
Gökhan Ali ÖZTÜRK Gönderi no: 159700  /
Gökhan Ali ÖZTÜRK
Benim nezlimde aziz inşallah Yüce ALLAHIN da nezlinde aziz olursunuz Reisim. Ben aslen çeçen asıllı 1977 istanbul doğumlu bir TÜRK evladıyım. Sizin cezaevi hayatınız başladığında sizi seven size saygı duyan ve sizi kendinden gören her kişi gibi içim sızladı ve kahroldum, öyle ki sizinle alakalı üst üste gördüğüm rüyaları size ( cezaevine) yazmayı uygun görmüştüm. Umarım yolladığım o mektuplar elinize ulaşmış ve zatıaliniz okuyabilmiştir. Sizi büyük bir tepenin üstünde yanınızda bir kaç kişiyle birlikte, tepenin altında bekleyen ve sayıları yüz binleri bulan ama dağınık halde karmaşa içinde olan büyük bir topluluğu sadece bir el hareketinizle toparladığınızı ve o dağınık başı boş topluluktan muazzam bir ordu inşa ettiğinize şahitlik etmiştim. Sizin cezaevini tam bir medrese-i yusufiye mantığıyla yaşadığınızı yazdığınız yazılarda görmek çok mümkün,sanırım bir çokları ilk kaleme aldığınız yazıları okuduğunuzda ( özellikle japon sanatı ) cezaevinin size ağır geldiğini düşünmüş ve istedikleri arzu ettikleri sona ulaştıklarını düşünseler bile sizin her gün kendini geliştiren yapısı altında ezildiklerini size yazıyla-sözle cevap veremez durumda olduklarını gördüğümde gülüyorum. GAYBI ALLAH BİLİR tabiki ama benim hislerim tecrübem ve inancım sizin gibi ( liderlik vasfıyla yaratılmış ) şahısların ülkesi ve çevresinde olan olaylara sessiz kalmayacağını biliyorum ve inanıyorum. Allahtan dileğim benim için değerli olan zatıalinizle tanışmak ve elinizi dostça kardeşçe sıkmaktır. Selam ve Saygı ile...
Mehmet Şahin Ergan Gönderi no: 159630  /
Mehmet Şahin Ergan
Selamunaleykum Reisim . Bir Ülkücü değilim Ama Reisim diyorum size Sonsuz sevgim ve saygım var . Bu vatanda yaşayan herkese örneksiniz . Allah'ım sizinle tanışmayı nasip eder inşallah bana . Yazılarınızı daima okuyor vede haklılığınızı her defasında hissediyorum Sedat Abim . ( Reisim)
muammer2050@hotmail.com Gönderi no: 159570  /
Önder Aytaç,emre uslu,şefkat çetin ve avanesi ,paralel yapı vs vs vs...REİSİM size KUL HAKKINI destansı biryazı ile neşretmiş. Sayın önder aytaç bilirmisinki;Utanma ve utanç duygusunun insanları melekler seviyesine çıkartan bir duygu olduğunu,gerçek bir utancın insana nefes aldırmayacagını,hele birde samimi utanç içerisindeysen insan içine çıkamayacağını.Sizden gelecek her takdir bizim gözümüzde çöp hükmündedir.saygılarımla."Bir Umuttur Yaşamak"
Burak Tatar Gönderi no: 159563  /
Burak Tatar
Selamun Aleyküm Reisim;Doğruların Gözle Görülmeyen Orduları Vardır..
umitbasar01@hotmail.com Gönderi no: 159550  /
Öncelikle kelamların engüzeli olan ALLAH ın kelamıyla başlamak isterim Bir selam ile selamlandığınızda, siz de ondan daha güzeli ile selamlayın veya aynı île karşılık verin.Nisa, 4/86 Esselamünaleyküm Benim kıymetli abim söz konusu olan paralel yapı denilen o israil Menşenli olan yapı çoğu zaman bizlere hayin kafa tasçı olarak nitelendirildik.Lakin Yüce Mevlam şaitdir ki uzakdan yakından bir alakası yokdur.Benim tasam Sensin eğer ki sanada bir yafta yapıştırılısa çok üzülür kahredeerim.Elhamdülillah korkunuz ve korkumuz yoktur.Lakin çamur at izi kalsın mantığıyla yola çıkılırsa ; Bugün yanında olanlar yarın Kahpelik yapıpda sırtından vurmaya kalkarlarsa Seni ALLAH için seviyorum Saygılarımla BÜYÜK RUHLU İNSANLARDA BÜYÜK BÜYÜK DERT OLUR MERT OLAN İNSANIN TALİHİ NAMERT OLUR
onersimay81@gmail.com Gönderi no: 159543  /
Sedat abi yazıları hergün takip ediyorum etmeyede devam edicem inşallah birgün sohbetin olurda seni yakından dinleme şansımız olur Allaha emanet.
selcuk capar Gönderi no: 159536  /
selcuk capar
Kimse seni yildirimaz biz senin herzaman arkandayiz...
kenan ege Gönderi no: 159493  /
kenan ege
Bu yapı hoşgörü ve diyalog adı altında Hristiyanlara ve VATİKANA göz kırparken kendi gerçek misyonunu kaybetti. Batıyla bütünleşirken sahip olduğu değerlere yabancılaştı. Yani kısacası dünyaya açılırken ÇIKTIGI AMACINDAN SAPTI....Güç sarhoşu oldu. Yabancı istihbarat servisleriyle çalışmaya başladı. Kendi toplumuna kendi insanına zulmetti. Sınavlarda binlerce gencin emeklerini ÇALDI. .Güçlenmek için her yolu mübah gördü...KENDİ MENFAATİ İÇİN ÖNÜNE ÇIKAN HER ENGELİ ŞANTAJLA KASETLE VE BASKIYLA YOKETTİ
ramazan satıcı Gönderi no: 159479  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm GÜLÜŞÜNE kurban olduğum REİSİM her iki ellerinden hürmetle öperim hayırlı günler dilerim. ÖNDER beg SEDAT PEKER REİSİMİ içinde sevgi saygı yumağı olan bir azınlık konuşturuyor Değerli REİSİM çok sevdiği ve benimde sevdiği bir söz var DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR o orduda onun yaptıklarıyla mutlu olan ve benim gibi dünya gözüyle görülmeyen insanlar var ama inanın bana onun sevinci mutluluğu acısı bizimdir ve şunu biliyorum aynı şekilde bizim sevincimiz mutluluğumuz acımız onundur size tavsiyem HAKAN TÜRK hoca'nın onun hakında çıkardığı SEDAT PEKER'İN GERÇEK HAYATI adlı kitabı almanız yada gerçek anlamda REİSİ opjektif olarak incelemeniz .Değerli REİSİM Yüce ALLAH'IN eli her daim sırtında olsun Yüce ALLAH'A emanet ol ''DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR''
muhammed ünlü Gönderi no: 159477  /
muhammed ünlü
abi bunların amacı seni kötü göstermek ama biz biliyoruz senin nasıl biri oldunu allahım seni başımızdan eksik etmesin gün gelecek senin aleyhine konuşan köpekler pişmanlıklarını dile getirilmeyecek hale gelicek BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Soner ALTUNTAŞ Gönderi no: 159473  /
Soner ALTUNTAŞ
Allah seni ve senin gibi dava adamlarını bu ülkeden eksik etmesin, Allah yardımcın olsun.
usta Gönderi no: 159472  /
usta
Saygıdeğer abim.Arkasından köpek havlatamayan kurt kurt sayılmaz diye bir söz vardır sizinde çok iyi bildiğiniz üzere.Bunlara köpek bile demek biliyorumki o insan seven hayvanlara en büyük hakaret olur.Siz bu ülkeye lazımsınız hatta sizden her ülkeye bir tane lazım.Her daim dedğim gibi tekrar diyorum reisim bir gün herkes RUHADAMA teşekkür edecek.
FADİME ÜSTÜNDAĞ Gönderi no: 159468  /
FADİME ÜSTÜNDAĞ
KARDEŞİM İÇİNDEN ÇIKAMADIĞIM SIKINTIM VAR HASTANEYE YATIRACAKLAR BU GİDİŞLE 16 TANE İLAÇ KULLANIYORUM SADECE Bİ KONUŞUYUM SENİNLE Bİ İÇİMİ DÖKEYİM DAYANAMIYORUM ARTIK İÇİM ACIYO ELİM KOLUM BAĞLI ÇAREM YOK 1 YILDIR CANIMDAN BEZDİM KURBAN OLAYIM BİRİ ARASIN BENİ
sadık ÇİLLİ Gönderi no: 159458  /
sadık ÇİLLİ
REİS GÜZEL Bİ TESPİT YAPTINIZ.BULARUN ALAYI MOSSAD UŞAĞI..
gokald@gmail.com Gönderi no: 159456  /
BİZ SENİ ÖYLE SEVDİK ÖYLE SEVDİK ÖYLE SEVDİK Kİ REİS İÇİNDE İHANET BULUNAN VE ŞEREF YOKSUNU İNSANLARIN BULUNDUĞU ŞU DÜNYA DA BUNUN TARİFİ YOK SEVGİMİZ ÖLENE KADAR..BİR UMUTTUR YAŞAMAK
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız