Duyurular

SEDAT PEKER'in yeni yazısı

Kıymetli dostlarım;

Hatırlarsanız 15-20 gün evvelki bir yazımda; ‘’Terör örgütü yandaşlarına acaba fazlaca demokratik mi davranıyoruz? Kanunlar yeterli değil mi? ’’ diye bir konuya değinmiştim. O yazının üzerine de, takip edenlerin bildiği üzere epeyce bir gelişmeler olmuştu.

Bu tip terör eylemleriyle ilgili İçişleri Bakanlığı tedbir alınabilmesi için bir kanun teklifi hazırlamış. Birkaç gündür ülkedeki gündemi ise bu kanunla ilgili tartışmalar belirliyor. İktidarda bulunan AK Parti’nin, muhalefet partilerinin başarısızlığından ve öngörü yeteneklerinin yoksunluğundan dolayı bu iştende bayağı kar elde edebileceği şahsım tarafından öngörülmektedir.

Yakın bir tarihe kadar AK Parti hükümetini sokakları teröre teslim etmekle suçlayan CHP ve MHP ikilisi bu konunun o kadar çok üzerinde durmuşlardı ki, halkın büyük bir bölümünde de bu yönde bir kanı oluşmaya başlamıştı. AK Parti Hükümeti aleyhinde oluşan bu kamuoyu algısını kırmak, hem de elini güçlendirmek için yeni yasalar hazırlayınca, bu sefer muhalefet partileri özgürlükler gidiyor diye tekrardan ayağa kalkmaya başladılar.

İşin en komik yanı ise sokaktaki karışıklıklar yüzünden Güneydoğu illerinde OHAL ilan edilmesini isteyen MHP üst yönetimindeki Şefkat Çetin ve avanesinin çıkarılan bu yasalar için polis devleti kuruluyor diye karşı çıkmaya başlamasıdır(Benim gibi düşünenleri AK Parti’ye çalışmakla suçlayacaklarına, bence aynaya baksalar AK Parti’ye en fazla çalışanın kim olduğunu rahatlıkla görebilirler).

Hükümetin işine yarayacak olan bu yasaların çıkarılması için kamuoyunda ihtiyaç duyulacak psikolojiyi ve yüksek tansiyonu oluşturan bir muhalefetin var olduğu bir ülkede gerçekçi olmak gerekirse AK Parti’nin kendisi için çalışacak kimselere ihtiyaç duymayacağıdır.

Toplum psikolojisinden anlamıyorsunuz. Siyasi öngörü yeteneğiniz yok ve bunun gibi siyaset için gerekli bir çok nitelikten de yoksunsunuz. Ama yinede o koltukları bırakmamak için her şeyi yapmaktasınız.

En son kurtarıcıları da paralel yapının sosyal medyada ki Fuat Avni takma ismini kullanan sözcüleri oldu. Onun açıklamalarına sarılıp, benim MHP’yi bölmek için cezaevinden çıkarıldığım tezine sarılıp; ‘’Partimiz tehlike altında, MİT partimize komplo kuruyor.’’ diye mevcut koltuklarınızı garanti altına almaya çalışmaktasınız.

Seçimden sonraki hikayenizde nasıl olsa hazır; ‘’MHP ülkenin çimentosudur, partimiz büyük tehlike altındadır.Şu an birbirimize girersek partimiz elden gider, ülkemiz mahvolur, Sedat PEKER isimli karanlık adam partimizi karıştırır.Şu an muhalefet

yapılacak zaman değil, birlik zamanıdır…’’ deyip, muhalefet yapmak isteyen temiz dava adamlarının da önünü keseceksiniz.

Küçük bir azınlık olarak rahat hayatınıza devam ederken, tüzüğü şehitlerin kanıyla yazılmış olan bir partiyi yok olmaya sürükleyeceksiniz (Tüm bunları insanların görüpte kardeşim ne oluyoruz deyip ses çıkarmamalarına ise gerçekten anlam veremiyorum).

Anlam veremediğim bir diğer konu ise şudur; hükümetin çıkardığı bu yeni yasalar sayesinde polisin gücü eline geçireceğinin lafını devamlı yaparak, hangi amaca hizmet etmektesiniz? O zaman sizin tercihiniz ve tavsiyeniz, sokakların terör örgütü üyelerinin elinde kaosa sürüklenmesi midir? Sokaklara onların mı hakim olmasıdır(Galiba unuttuğunuz önemli bir şey daha var 1970’ lerden bu güne kadar polis teşkilatında etkin olan güç her zaman ülkücü kadrolar olmuştur)?

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
ALPEREN DURAK Gönderi no: 166508  /
ALPEREN DURAK
ABİM BEN MALATYALIYIM SENDEN PARA FELAN İSTEMİYORUM TEK İSTEĞİM ÖLMEDEN SESİNİ DUYMAK
kenan ege Gönderi no: 158813  /
kenan ege
Tespitleriniz çok doğru... Gerçekten güneydoğuda onlara oy vermeyen halk üzerinde sindirme politikası izleyerek büyük baskı kuruyorlar.. Özellikle 6-7 ekim olaylarında büyük bir vahşiliğe sebep oldular.. milyonlarca kürt bu partiyi desteklemiyor ama medya özellikle aydın doğan medyası bu partiyi sürekli özgürlüklerin savunucu gibi lanse ediyor oysa gerçek bunun tam tersi.. Doğuda Müslüman olan gençler korkudan sakallarını kesiyorlar. O kadar azdılar ve Ak parti ne zaman ki bu oyunu bozmak için bu yasayı çıkartmayı elzem gördü bu sefer NE HAZİNDİR Kİ BDP MHP VE CHP aynı safta yer aldı...BİR KAÇ OY İÇİN ÜLKENİN GELECEĞİNİ VE BEKASINI HİÇE SAYIYORLAR... Sizi tebrik ederim mükemmel bir analiz yapmışsınız.. Gerçeği çok açık ve net ortaya koymuşsunuz
ihtiyar_moderator@hotmail.com Gönderi no: 158810  /
Ülkücü harekete mensup olup Mhp'y tavır almamış çok az ülküdaş var bunun sebebi ise sadece inattır. Ülkücü davaya asla küsmez ama davayı temsil ettiğini söyleyen bir yer davadn bi haber olduğund ise ülkücü onlara kanmaz aldanmaz ve davasını tekrar bireysel olarak en yakın zamanda bir bütün olarak devam ettirir. Şu anda MHP'nin hemen her milletvekili ve hemen her üst yönetimi pasif insanlar ve koltuk sevdlılarla doludur. Koltuk sevdasına gerçeklerin üstünü kapatıp istedikleri ve eleştiri aldıkları kesime onlar ülkücü değil vs. demektedirler. Ankarada Chp Adayı Mansur Yavaş'ı desteklemeleri 70-80-90 aralığında ölen ülkücülerin akan kanlarına ihanettir. Chp ve Mhp farklı iki partidir. Zihinleri farklı dinsel açıdan da uç noktalarda olan partidir. Her ne kadar şu anda bu böyle olmasa da bu değişecek ve değişmeye de mahhkumdur. Doğuda sırf Ak Parti alamasın diye BDP'nin Sahil kesimlerinde gene Ak Parti alamasın diye CHP ye oy atılmasını isteyen davayı kullanan simsar olan herkes açık ve beyan ortadadır. Zırt bırt koltuk davasından dolayı şehitleri ve ailelerini gündeme getiren ve kendi çıkarsızlıklarını, olumsuzluklarını, pasifizeleşmiş olmalarını, üretken olamadıklarını kimseler görmesin diye koltuklarından gitmeme adına her şeyi yapar oldular. MHP CHP Ve BDP ile ortak karar alabiliyorsa kimse MHP'nin davayı filan savunduğunu söylemesin. Savunanlar şunun hesabını versinler ve oy atan inatçı tüm ülküdaşlara sesleniyorum; Eski ülkücüleri kim öldürdü ve neden öldüler? Ocaklardaki gençleri sol partinin seçim alanlarına yıktırmanın amacı nedir? MHP'nin ülke için düşündüğü projeler nedir? MHP üst yönetimi hala çikolatalar püskevitlerle uğraşa dursun ve insanların milli ve davaya olan sadakat duygularını sömüre dursun, üzülerek söylemeliyim ki arkadaşlar o dava şuanda MHP'de yok. Varsa gören olmamıştır. Partinin MHP'ye oy atmayanları döneklikle suçlamalarına cevaben Davadan dönen dönektir; davayı savmayan savunamayanları desteklemek hainliktir. Dava dediğimiz olay MHP'ye oy atmaksa eğer iyi kötü birinin üst yönetimlerde olması farketmiyorsa varsın onlara göre davadan dönmüş olalım ama bilmenizi isterim ki onların tek davası koltuk davası. Onların davası zaten bizlerin davası değil. Bizler bir davaya baş koyduk eğer davayı savunmayacak savunmayan varsa önüne taş koyarız. Bu davayı kim savunuyorsa o ve onun yoluna yine baş koyarız. Mevzu davaysa arkadaşlar davayı savunmayan bir partiye oy atmayın hele hele ki onların davası koltuk davasına dönmüşken. Malda yalan mülkte yalan. Dava varsa varız dava yoksa yokuz. Dava diyip içi boşalan MHP üst yönetimine hayır. Koltuk davasında olan tüm insanlara hayır. Saygılarımla İhtiyar Moderatör
BURAK OĞUZ Gönderi no: 158778  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! İNSANLARI SADECE DÜNYALARI İSTİYORLARSA , ALSINLAR ONLARIN OLSUN ; ANCAK BUNUN İLAHİ DİVAN'DA YÜCE ALLAH'IN HUZURUNDA DA HESABINA RAZI OLSUNLAR !.. HAYATINI YILLARLA YAŞAYANLARLA , NEFES NEFES HESAP ŞUURUNDA YAŞAYANLAR , NE AYNI DAVALARI , NE DE AYNI YOLLARI PAYLAŞIRLAR !.. EFENDİLER , BU AZİZ MİLLET ASKER MİLLETTİR ; ATARİ BEBESİ FALAN DEĞİLDİR !.. UYURUZ TAMAM ; ANCAK UYKUMUZU YENEMEDİĞİMİZDE SIHHAT BULMAK İÇİN !.. DERTLERİ BU CENGAVER YİĞİT'İN TAYFASI ÇEKSİN ; SİZ SEFAHANELERİNİZDE İDEALLER ÜRETİN DEĞİL Mİ ?.. YÜCE RABBİMİZ'E VERECEĞİ HESABIN MUHASEBESİYLE BİR HAYAT , Kİ BUNUN ADINA TARİHTE DESTAN DENİR , YAŞAMAKTA OLAN BİR ''SAYIN SEDAT PEKER'' VE CANLARI BİLMİŞ YİĞİTLERİ'NİN KONUŞACAK ÇOK YERİNDE SÖZLERİ VE YAZILACAK ÇOK GÜZEL İCRAATLARI OLACAKTIR !.. SELAM , SAYGI , DUA VE KARDEŞLİĞİN EN KALBİ MUHABBETLERİYLE , ARZ EYLERİZ !..
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız