Duyurular

SEDAT PEKER'in yeni yazısı

Kıymetli dostlarım;

İyi niyetinden asla şüphe etmediğim bazı arkadaşlarımız şahsım ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin arasını açmak için bazı aracı şahısların karşılıklı olarak yanlış haberler getirerek, ortalığı gereksiz yere kızıştırdıklarını söylemişler. Ben bu arkadaşlarımıza son zamanlarda yaşanan birkaç konuyu örnek vermek isterim. Belki o zaman arkadaşlarımızın fikri daha da netleşmiş olur.

Ergenekon Davası’ndan cezaevinde yattığım dönemlerde eski Sivas İl Ocak Başkanı olan, Oğuz Bulut isminde bir arkadaşta benimle aynı koğuşta kalıyordu. Tahliye olduktan sonra MHP üst yönetiminden Şefkat Çetin ve avanesiyle sorun yaşayınca bu arkadaşımızda bir açıklama yayınlayarak, konuya dahil olmuştu. Açıklamasının özeti şahsıma bu kişiler tarafından haksızlık ve adaletsizlik yapıldığı, seneler boyunca benimle aynı koğuşta kalırken, Türk-İslam davasına olan sadakatim ve hizmetimden başka bir şeye şahit olmadığı yönündeydi.

Bu arkadaş geçenlerde MHP Sivas İl Başkanlığı’na adaylığını açıklayınca, bu şahsa karşı MHP Genel Merkezi tarafından büyük bir tavır oluşturuldu(Şefkat Çetin ve avanesi tarafından). Bu tavrı aşmak için de Sivas İli’nden 20 kişilik bir heyet genel merkeze giderek, Sayın Devlet Bahçeli’yi ziyaret edip, durumu anlatmışlar.

Devlet abi, maalesef Şefkat Çetin ve avanesinin söylediklerine tam olarak inandığı için o heyetteki arkadaşlara olumsuz cevap vermiş, benim partiyi bölmek için mücadele ettiğimi, Oğuz Bulut'un da bu oyunun bir parçası olduğunu söylemiş. Konuşmasının sonunda da; seçimlerden sonra benim ve Oğuz Bulut isimli arkadaşın zaten tekrardan cezaevine geri döneceğimiz mealinde şeyler söylemiş. Devlet Bey, Şefkat Çetin ve avanesinin anlattıklarına o kadar çok inanmış ki seçimleri eğer kazanırlarsa benim tekrardan cezaevine gireceğimin kararını bile uygun görmüş(Bu ülkede demekki kişilerin cezaevine girmesini hakimler değil siyasi liderler belirliyor).

Bu gelişmeler üzerine Oğuz Bulut isimli arkadaş adaylıkta ısrar edince genel merkezden ilçe kongrelerine alınmamasına karar veriliyor (Böyle bir şey kanunen mümkün değil). Bu arkadaşın tek suçu benimle ilgili şahit olduklarını anlatması(Yani adam gibi dik durması)... Seçimi kazanırlarsa beni cezaevine yollasınlarda, bu arkadaşı niye yollamak istiyorlar bunu gerçekten anlamış değilim (Herhalde doğruyu söylediği için).

Kıymetli dostlarım,bazı samimi arkadaşlarımız, benimde MHP’ye dahil olmam gerektiğini söylüyorlar. Şefkat Çetin ve avanesinin yönettiği bir partiye değil benim, doğru söyleyen, hiç kimsenin acaba alınması mümkün müdür(Doğruyu söyleyenlere layık gördükleri yer yukarıda anlattığım gibi sadece cezaevidir.)?

Son dönemlerde hem şahsımın söyledikleri hem de yapılan hatalı uygulamaların çokluğundan dolayı, Şefkat Çetin ve ekibine büyük bir antipati oluştuğundan bu isimlere, seçim öncesinde başkanlık divanında görev vermeyerek oluşan antipatiyi kırmaya çalışıp, insanlardan tekrardan oy alabilmeye çalışacaklarını öğrendim. Şefkat Çetin ve avanesi başkanlık divanında görev almayacaklar ancak hem birinci sıra milletvekili adayı, hem de partinin ikinci adamı olmaya devam edecekler. Bu tuzağa ne ben, ne beni seven, ne de benim gibi düşünen hiç kimse düşmeyecektir. Tüm il delegelerinin,Şefkat Çetin tarafından tanzim edildiği bir MHP'nin bir daha asla gerçek ülkücülerin eline geçebilmesi maalesef ki mümkün görülmemektedir.

İşte bu sebeple Şefkat Çetin ve avanesi, MHP’den ayrılmadan asla bu partiye oy vermeyeceğiz. Daha öncede söylediğim gibi oy veren akrabalarıma da hakkımı helal etmeyeceğim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Barış şahin Gönderi no: 179110  /
Barış şahin
ALLAH kaza bela vermesin.başın öne eğilmesin reis
05312733206 Gönderi no: 170912  /
05312733206
SAYGI DEGERLİ SEDAT AGABEYİM , İSTANBUL DA KALDIGIM YILLARDA HASBEL KADER CİNAYET OLAYINA KARIŞTIM. TUTUKLULUGUM DÖNEMİNDEN İTİBAREN HER DAİM GÜZELLİKLERİNİ GÖRDÜGÜM KARADENİZLİ DOST VE ABİLERLE TANIŞTIM. VE ONLARLA BİRLİKTE KAZASIZ BELASIZ MÜEBBET CEZA BİTİRDİM. VE YILLAR SONRA SORUNUMUZU ÇÖZECEGİNİZE YÜREKTEN İNANDIGIM KARADENİZLİ VE HER SÖZÜ KANUN NİTELİGİNDE OLAN SİZE GELİP ELİNİZİ ÖPMEK VE SIKINTIMIZI ANLATMAK İSTERİM . BENİ BU ŞEREFE NAİL EDERSENİZ ÖMÜR BOYU BAHTİYAR VE DUACINIZ OLURUM. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN SAYGILARLA CEVDET DEMİR
Mert gelir Gönderi no: 168864  /
Mert gelir
Saygilar sevgiler reis
N.Hüsnü AKŞAHİN Gönderi no: 167538  /
N.Hüsnü AKŞAHİN
Reis, eminim sen bu bozuk siyasete girmezsin. Ancak, tarafınca benimsenecek adam gibi bir adam var ise söyle ki orada toplanalım. Yoksa bu topraklar ve bu kadar hak peşinde koşan halk boş yere helak olacak. Bizi temsil edecek adam gibi bir lider çıkmalı artık. Daha ne kadar ezilecek ve ne kadar izin vereceğiz? Saygılarımla.
memetertas3022@gmail.com Gönderi no: 165226  /
[email protected]
Slm Abicim bu millet seni ve senin ğibi vatan severleri bekliyor Bu Vatan iki çapulcu ile bir pkk ya mı layik.
azaphan83@gmail.com Gönderi no: 165133  /
[email protected]
REİS MHP Yİ ANCA SEN TOPLARSIN SENDEN BAŞKASI YALAN RAHMETLİ BAŞBUĞUN YATTIĞI YERDE KEMİKLERİ SIZLIYOR
Erdem kiraz Gönderi no: 165117  /
Erdem kiraz
Adam gibi adamsın en azından dimdik duruyosun sedat abicim
cengo_22@hotmail.com Gönderi no: 162679  /
[email protected]
artık senide mecliste görmek istyoruz reis
knaydin55@gmail.com Gönderi no: 160113  /
[email protected]
Bizi aydınlattığın için teşekkürler reisim.Onlar varken gerçek ülkücüler hiçbir zaman partiyi savunmayacak.Allah yar ve yardımcımız olsun
İsmail okumuş Gönderi no: 158514  /
İsmail okumuş
Selamun aleykum .. Bi mühim meseleden dolayı sayın Sedat PEKER'e ulaşmak istiyorum lütfen sizden mesaj bekliyorum çok önemli allah razı olsun
Kazan mehmet Gönderi no: 158501  /
Kazan mehmet
Kendimiz olarak Oy vermeyip ayni zamanda. Er kisi bütün Kendi akrabalarina Söylemis durumda olmasi lazim reisi Seven sayan insanlar dogru ve iyi Insanlardir ve onlarinda kendilerine göre seven sayanlari vardir. Zamaninda nasil getirdiysek öyle göndermesini biliriz Sonsuz saygilar
BURAK OĞUZ Gönderi no: 158489  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! BU AZİZ MİLLET'İN MEDAR-I İFTİHARI , FAHR-İ ALEM HAZRETİ MUHAMMED MUSTAFA ( S.A.V. ) EFENDİMİZ'İN ÖVGÜSÜNÜ ASKERİ İLE BİRLİKTE ALMIŞ KOMUTANI FATİH SULTAN MEHMET HAN , NE VECİZ ŞEKİLDE İFADE BUYURMUŞ : '' EĞER Kİ FATİH OLMASAYDIM , ULUBATLI HASAN OLMAYI ARZU EDERDİM !.. '' BU TARİHTE ÇAĞ AÇIP KAPAMIŞ YÜCE KUMANDAN , BÖYLE YİĞİTÇE İFADELER KULLANIRKEN ; BİZLER İÇİN , BU MİLLET İÇİN , KENDİ KARDEŞİ GÖRÜP BİZLERİ HER ATEŞİN İÇİNE BEDENİNİ ATMAKTAN BİR AN KAÇINMAMIŞ VE 43 YILDIR HEP YETİMİN DERDİNDE OLMUŞ BİR YİĞİTÇE NAMIYLA '' SAYIN SEDAT PEKER '' VE GARİPLER'İN BABASI ŞANIYLA '' RUH ADAM '' İSİMLERİYLE BAĞRIMIZDA YER EYLEMİŞ BİR KOCA REİSİ BAŞIMIZDA TAÇ DİYEREK TAŞIRIZ !.. MAKAMI YÜCE ALLAH VERİR EFENDİLER VE SEVDİĞİ BİR ADEMOĞLUNU DA GÖNÜLLERE SULTAN EYLEYİVERİR !.. MEDRESE-İ YUSUF'TA DAHİ ECDAD TORUNLARINA KOL KANAT GERMİŞSE BİR YİĞİT ; DÜŞÜNÜN Kİ KAFASINI KALDIRDIĞINDA GÖKYÜZÜNÜ , GÜNEŞİ VE YAĞMURU YAŞIYORSA , MU MEMLEKET AŞIĞI - MERT EVLADI NE GÜZELLİKLER YAŞATIR ATA YURDU'NA !.. SELAM , SAYGI VE EN KALBİ MUHABBETLERİMİZLE ; YAŞAMAYI BİR UMUT BİLMİŞ YARANA !..
Lone Wolf Gönderi no: 158483  /
Lone Wolf
Selamunaleyküm, Büyük Reis, Can Reis İnsanın zoruna gidiyor. Bu Kutlu Yüce DAVAMIZA gönül vermiş Milyonlarca CAN var ama MHP'nin başında yönetiminde göremediğimiz zaman üzülüyorum, üzüldüğüm gibi de kahroluyorum.
ramazan satıcı Gönderi no: 158474  /
ramazan satıcı
Selamun Aleyküm CAN REİSİM günün hayırlı bereketli bol kazançlı ve huzur dolu olsun REİSİM altın her zaman altındır değerini hiçbir zaman yetirmez sen rahat ol şahsım olarak senin oy vermeyeceğin partiye ben hiç vermem her zaman söylüyorum milliyetçilik içimde vardı ama TÜRK İSLAM davası içimde perçinleşti YÜCE ALLAH senin önderliğinde bu kutsal davada muvaffak etsin inşallah. Değerli REİSİM YÜCE ALLAH'IN eli her daim sırtında olsun şefahati senin ve çoluk çocuğunun üzerinde olsun YÜCE ALLAH her daim yar yardımcın olsun inşallah. CAN REİSİM her iki ellerinden hürmetle öperim YÜCE ALLAH'A emanet ol ''BİR UMUTTUR YAŞAMAK'' DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
nuh murat donmezer Gönderi no: 158471  /
nuh murat donmezer
Menfaatlerin on planda oldugu bu dusunceler ile hicbir zaman basarili olunmaz. Bence inanac ve davalarini tekrar gozden gecirmeli ve pacalanmalara sebeb olmamalilar.Sizin gibi buyuk reisin karsisinda degil. Yaninda olmaları gerekir. Biz sana gonulden inaniyoruz. BIR UMUTTUR YASAMAK..
Erhan Güler Gönderi no: 158470  /
Erhan Güler
Dualardasınız Allah cc yar ve yardımcınız olsun
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız