Duyurular

Şefkat Çetin'in avanesine

Kıymetli Dostlarım,

Salı günkü paylaşımımı okuyan Şefkat Çetin'in avanesi; Güneydoğu'da yaşanan, yollara bazen barikat kurulmasına, bazı yerlere pkk bayrağı ve apo'nun resimlerinin asılmasına, bazı zamanlarda da yaşça küçük şahısların polise taşla saldırmalarına hiç değinmeyerek, ikiyüzlülük yaptığımı söylemişler.

Benim anlayamadığım bu olayların sanki sadece çözüm süreci ile başlayan yeni olaylarmış gibi anlatılması. ALLAH aşkına ben 43 yaşında oldum. 1984 yılından itibaren bu olaylar kesintisiz olarak o coğrafya da zaten her daim oluyor.

Aslında sadece bir dönem durmuştu. Abdullah Öcalan yakalanıp, Türkiye'ye getirildiğinde bazı devlet görevlileri kendisi ile barış görüşmeleri yaparken, (Ayrıca da idam cezasının o dönemde var olması yüzünden, Abdullah Öcalan belki asılır diye pkk eylem yapmıyordu.) Şefkat Çetin'inde mensubu olduğu 57.hükümetin iktidar döneminde Öcalan'ın idamı kaldırıldı. Sonra da bu olaylar başladı.

Beni ikiyüzlülükleri suçlayan arkadaşlara, sizlerin müsaadesi ile ikiyüzlülüğün tarifini yapmak isterim. Bence ikiyüzlülük Suriye'deki Türkmenlere yardım götüren MİT tırlarının, gayri kanuni şekilde durdurularak aranmasına sessiz kalmaktır.

Bence ikiyüzlülük Mısır'daki askeri darbeye "Bizim orda ne işimiz var." diyerek, Ortadoğu'nun bir bölümünün İsrail'in arka bahçesine dönüşmesine sessiz kalarak, izin vermektir.

Bence ikiyüzlülük, Abdullah Öcalan'ın, Kandil'in, BDP’nin(HDP) barış istediği Türkiye Cumhuriyeti devletinin, silah kullanmama şartını kabul ettikleri bir anda devletin bazı polislerinin ortalığı karıştırmak için patlayıcı madde atmalarına tepkisiz kalmaktır.

İkiyüzlülüğün en dik alasıysa Güneydoğu'daki olayları çıkaran dış güçlerin ve onların içerdeki maşalarının varlığını ısrarla reddetmektir. Bu listeyi binlerce madde olarak uzatacak Şefkat Çetin ve avanesinin ikiyüzlülüğüne de şahidim. Ancak sizlerin vaktini almamak adına hepsini yazmıyorum.

DHKP-C örgütünün şahsıma saldırı düzenleyeceğini bile sırıtarak, keyifle karşılayan bir insanın, MHP'ye ikinci adam olmasının ne kadar adil bir davranış olacağının takdirini sizlere bırakıyorum. (Elinden gelse onlara yardım bile eder ya neyse...)

Daha önce de söylediğim gibi Şefkat Çetin ve avanesi MHP'den gitmeden ne ben ne de beni seven hiç kimse, bu partiye oy vermeyeceğiz. (Ayrıca tüm akrabalarıma da söyledim, eğer MHP'ye bu haliyle oy verirseniz, size hakkımı helal etmeyeceğim dedim.)

NOT: Soysuz Ermeni askerlerince şehit edilen üç Azerbaycan Türk'ü askerimizin ruhlarına Yüce ALLAH'tan rahmet diliyor, tüm Azeri halkına da başsağlığı diliyoruz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
nazmi731@hotmail.com Gönderi no: 158502  /
REİSİM ŞEFKAT ÇETİNİDE BİLEN BİLİYOR .SİZİDE HERKES BİLİYOR..HEPSİNDE KORKU VAR SİZİ HERKES LİDER GÖRÜYOR BENDE DAHİL.DEVLETTEN PARTİ YARDIMI ADINA PARA ALMAK İÇİN ORADA BULUNAN MHP VE SAZ EKİBİNE KOYU MHPLİ OLARAK BEN VE AKRABALARIM DA OY VERMEYECEK.DOLMUŞLARA GELMEYİN SİZİ SEVİYORUZ KENDİNİZE İYİ BAKIN .(BOZKURTLU ASİLTÜRK)
soner koğun Gönderi no: 158469  /
soner koğun
hayırlı sabahlar reisim.parti kurun oy verelim.iş kurun yanınızda çalışalım.yölendirin bir iş kuralım daha ne yazacağımı bilemiyorum.ALLAH'A EMANET OL ABİ HAYATINIZDAN BEŞ DAKİKACIK YÖRÜK KARDEŞİN.BİR UMUTTUR YAŞAMAK.SAYGILARIMLA...
BURAK OĞUZ Gönderi no: 158446  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! ŞAİR , NE EDEBİ VE ADEM OLANA YETERLİ OLACAK ŞEKİLDE İFADE BUYURMUŞ : '' GEÇME NAMERD KÖPRÜSÜNDEN , KO GÖTÜRSÜN SU SENİ ; YATMA TİLKİ GÖLGESİNDE , KO YESİN ASLAN SENİ !.. '' YÜCE ALLAH'TAN DİLEĞİMİZ , SAYIN SEDAT PEKER İSMİNİN BİR MARKA DEĞİL , MİLLİ İDEALLER UĞRUNDA HAYATINI FEDA EYLEMİŞ BİR KOCA ÇINAR OLDUĞUNUN FARKINA VARAMAMIŞ BİR TEK GAFİLİN KALMAMASI VE GARİPLERİN BABASI - KİMSESİZLERİN KİMSESİ BU MUHTEREM CANIMIZ YİĞİDİMİZİN DAVASININ YÜCELMESİDİR !.. SELAM , SAYGI , GAYRET VE CANDAN MUHABBETLERİMİZLE !..
Burak Tatar Gönderi no: 158444  /
Burak Tatar
ALLAHım Uzun Ömürler Versin Size Reisim;Yolun Yolumuzdur!
Burak akten Gönderi no: 158442  /
Burak akten
Selamınaleyküm biz 10 15 kişi olarak reisimiz sedat pekeri ziyaret etmek ve görmek istiyoruz ne yapmamız gerek lütfen cevap verirseniz çok mutlu olacağız.
kralcenkpu@hotmail.com Gönderi no: 158425  /
Allah seni başımızdan eksik etmesin reisim
erzincan--0024@hotmail.com Gönderi no: 158424  /
selamun aleykum abi ben erzincandan ferhat abi musaden ve ıznın olursa yanında calışmak ısterım ALLAHIN RAHMETİ VE BEREKETİ ÜZERİNE OLSUN ABİ
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız