Duyurular

SEDAT PEKER'in yeni yazısı

Kıymetli Dostlarım,

Son günlerde MHP'nin üst yönetimindeki Şefkat Çetin'e yakın olan bazı şahıslar, korktuğum için AK Parti hükümetini (tekrardan cezaevine girmemek adına) eleştiremediğimi söylüyorlarmış.

Kıymetli Dostlarım, geçmiş zamanlarda devletimiz, milletimiz ve kutsal dinimiz İslam tehlike altına girdiği zaman, hilafet sancağı gökyüzüne çekilirmiş. Sancağın çekildiğini duyan, gören tüm inananlar ayırt etmeksizin toplanarak devletimizi, milletimizi ve kutsal dinimizi koruma altına alırlarmış.

Toplananların içerisinde yer alan bakkalı, kasabı, çiftçisi hatta mevcut yönetime karşı isyan durumunda olanlar bile sancağın çekildiğini duyduklarında, hepsi bir bütün halinde koruma kalkanı oluştururlarmış.

Şu an hilafetle yönetilmediğimiz için sancağın gökyüzüne çekilmesi diye bir şeyin olabilmesi tabi ki mümkün değil. Ancak Türk-İslam davasına gönül vermiş olan bütün samimi gözler semaya baktıkları zaman devletin, milletin ve kutsal dinimizin tehlike altında olduğunu görmektedirler. Bu sebeple bütün dava adamları birinci görevlerinin hem içten hem dıştan oluşturulmuş şer odaklarıyla mücadele etmek olduğunu bilmektedirler.

Devletin, milletin ve kutsal dinimizin üstündeki tehlike tamamen ortadan kalktıktan sonra eleştirilecek bütün her şeyi biz tek tek söyleriz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ancak bu kutsal değerler büyük bir tehlike altındayken, hiç kimse bizden çiçeği, böceği, birkaç tane ağacı bahane ederek, Siyonist uşaklarının, vatan hainlerinin gemisine su taşıyacak hareketlerin içerisinde olmamızı beklemesinler.

Kıymetli Dostlarım, benim bu dünya da ki tek korkum; "Yüce ALLAH'ın onurlu bir insan olarak yaşama hakkımı layık olamadığım takdirde bir gün elimden alabileceği olmuştur." (Bunun haricinde benim bir şeylerden korkacağımı düşünenlere, cesaretimin zekâtını verdiğim takdirde ise herhalde kendilerini ejderha zannedip, ağızlarından ateş çıkarmaya çalışırlar.)

Bu düşünce de olanlar şunu aklınıza iyice sokun, ben SEDAT PEKER'im. Gözümün gördüğü hiçbir şeyden korkmadım ve korkmam. Hayatları boyunca, sünnet olurken, cinsel organlarından dökülen bir iki damla kanın haricinde kanları dökülmemiş veya kimsenin kanını dökmemiş insanların şahsımın cesaretini sorgulamaya kalkmaları kendilerini komik duruma düşürmekten başka bir işe yaramayacaktır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Mustafa ÖZTÜRK Gönderi no: 159648  /
Mustafa ÖZTÜRK
Reis ne kadar güzel yazmışsın , seni siyatte görmek istiyenlerdenim keşke başımızda senin gibi korkusuz cesaretli yürekli dürüst insanlar olsa.Saygılar.
Ahmet Hamdi KILIÇ Gönderi no: 159469  /
Ahmet Hamdi KILIÇ
BIR UMUTTUR YAŞAMAK
Serkan Buğra Kaplan Gönderi no: 159466  /
Serkan Buğra Kaplan
Bursa Keles'e beklerim. Oğuzların Kayı Boyunun torunlarından olan bendeniz burada seni ağırlamaktan onur duyarım
Serkan Buğra Kaplan Gönderi no: 159461  /
Serkan Buğra Kaplan
Hakkın yanında vede halkın yanında her daim olman dileklerimle sevgi vede saygılarımla.
Mehmet AYDIN Gönderi no: 158533  /
Mehmet AYDIN
REİS SANA CANIMIZ FEDA HERKEZ BİRBİRİNİN NE OLDUGUNU İYİ BİLİYO BÜTÜN URFA ARKANDA SİZİ URFAYADA BEKLERİZ CANIMIZ SANA FEDA REİS SAYIN SEDAT PEKER'E SAGILAR
soner koğun Gönderi no: 158417  /
soner koğun
bir umuttur yaşamak sözün bittiği yerdeyiz reisim....
Fatih ARICI Gönderi no: 158406  /
Fatih ARICI
Bir Umuttur Yaşamak..!
alperalper43@hotmail.com Gönderi no: 158402  /
Gnday Alper Günday Bugün, 17:49 50 dk. Gnday Alper Günday Sayın Sedat PEKERE yönelik yapılan bu eleştiriler ve söylemler KONUŞMALAR SADECE VE SADECE Sayın Sedat Pekeri dahada güçlü kılmaktadır .bu söylemlerde bulunan kişilerin ise acizliklerinin ne kadar alt seviyede olduğunun işaretidir..insanlar değişebiliyor koca reis değişmek için limon dahi satarım derken değişmeyi kabul ediyorken örümcek beyinli bir kaç kişi bu değişimi dahi anlayamıyor...uzun yıllar cezaevlerinde kalmış belli bir kitleye örnek olan hitap şeklinde taviz vermeyen Sedat Pekere eleştiri yaparken söylemde bununurken daha dikkatli olmanız gerekmektedir ...saygı gören insan özeldir ....ama her saygı gören REİS olamaz...
ramazan satıcı Gönderi no: 158382  /
ramazan satıcı
Değerli REİSİM o efendiler ejderha olsa ne kar eder bilmezlermi senin hadi dediğinde etrafında sevgi saygıyla etrafında çember olacak gerekirse sen için canını kanını dökecek kardeşlerin olduğunu. Efendiler ben doğuluyum belki milleyetçilik içimde vardı ama milliyetçiliği değerli REİSİM'de öğrendim öyleki doğan evladımın ismini sedat peker koydum ben ciddi rahatsızlık geçirdim bana bir çok şey şifa oldu belki ama değerli REİSİM avkatlarıyla beni sağlığımla ilgili aratıp sorması beni çok mutlu mesüt etti nedemek koca REİS dar vaktinde araması aynı şehirde yaşadığım aynı anna babadan olma kardeşlerim REİSİM gibi samimi şekilde aramadı ben REİSİ dünya gözüyle görmedim inşallah YÜCE ALLAH nasip edecek. Ben RESİM'den razıyım YÜCE ALLAH'ta razı olsun. DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR
BURAK OOĞUZ Gönderi no: 158376  /
BURAK OOĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! BU AZİZ MİLLET'İN MAZİSİNİ DOĞRU OKUYAMAYANLAR , GELECEĞİMİZE DAİR DE DOĞRU SAYILABİLECEK KANAATLERE VARAMAZLAR ... ALEMLERİN RABBİ'NİN ÜSTÜNDE BİR DERTLERİ Mİ VAR Kİ BU ARKADAŞLARIN ?.. ZİYA PAŞA , NE GÜZEL İFADE BUYURMUŞ : '' ERBAB-I KEMALİ ÇEKEMEZ NAKIS OLAN ; RENCİDE OLUR DİDE-İ HUFFAŞ ZİYADAN !.. '' GÜNÜMÜZ TÜRKÇESİ İLE İFADE EDECEK OLURSAK : '' EKSİĞİ OLAN İNSANLAR , KEMAL EHLİ İNSANLARDAN ; YARASANIN IŞIKTAN RAHATSIZ OLDUĞU GİBİ RENCİDE OLUR !.. '' YAPMAYIN AĞABEYLER , ADIYLA ŞANIYLA BİR YİĞİT VARSA Kİ ASLANLAR GİBİ MEYDANDA ; KANIYLA , CANIYLA VE HATTA BÜTÜN VARIYLA YOLUNDA GAYRETİYLE BİRLİKTE ER OLMAK GEREK '' ADEM GİBİ '' !.. SELAM , SAYGI VE EN KALBİ MUHABBETLERİMİZLE !..
murat saçak Gönderi no: 158374  /
murat saçak
reis sen bizim baştaçımızsın ülke kur yerleşelim parti kur oy verelim sana can veda kırıkkale keskinli murat saçak saygıyla ellerinden öperim.. BİR UMUTTUR YAŞAMAK
nuhmurat@outlook.com Gönderi no: 158372  /
Gunaydin reis bu haksiz yere yapilan aciklamalar comkaralama politikasıdır. Siz ne zaman susacaginizi ne zaman muhalfet olacaginizi cok iyi bilirsiniz. BIR UMUTTUR YASAMAK..
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız