Duyurular

OĞUZ KAĞAN’ın Duası (3. Bölüm)

TÜRK- İSLAM Âleminin Cuması Mübarek Olsun.

OĞUZ KAĞAN’ın Duası (3. Bölüm)

ULU ALLAH’ım, GÜZEL ALLAH’ım

TÜRKLERİ, maymun iştahlı yapma! TÜRK, daima ihtiyatla adım atsın! Kimsenin tatlı diline kanmasın! Kimseye emniyet olmasın! Çalışma, zekâ kadar üstün bir kıymet olduğundan, ALLAH’ım sen TÜRK’ü çalışkan et! TÜRK’ün ömrü, çalışma ile geçsin!

Elbirliği ile çalışmayı adet etsinler! TÜRK’e her milletinkinden üstün zekâ ver! Zekâ ve çalışma; ikisi bir arada olunca TÜRK’ün önünde durulmaz!

Milli büyüklüğün tek şartı, yüksek idealdir.Buna alışmak için de yüksek ahlak, fedakârlık ve sebat lazım olduğundan TÜRKLER’i ahlaklı, sebatlı ve fedai kıl!

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
soner koğun Gönderi no: 158692  /
soner koğun
hayırlı sabahlar reisim ALLAH'IN rahmeti bereketi üzerinize olsun.günün birinde hayatınızdan beş dakika ayıra bilirsniz bizleri çok mutlu edersiniz.(BİR UMUTTUR YAŞAMAK)OĞLUM MUHAMMET'TE ELLERİNİZDEN ÖPER.SAYGILARIMIZLA YÖRÜK KARDEŞİN ...
kusoglukaan@hotmail.com Gönderi no: 158305  /
Vatanimdaki yasamdir umuda zorlayan , bizde bu umudu yasatan . .
vural.vuralllll@hotmail.com Gönderi no: 158269  /
admın reisi bende çok görmek istiyorum yıllarca onun videolarıyla haberlerını izleyip buyuduk suan ıstanbuldayım ve reisi görmek istiyorum bıyerlere yaptığı zıyaretler de orda olup görsem bıle yeterli 5 dakkaya bile razıyız. cvbını bekliyorum admin nolur :(
cgri.y@hotmail.com Gönderi no: 158257  /
Admin senin icin onemsiz gordugun bu mesaj gercekten benim icin onemli Sedat abiyle gorusmem lazim vesile olmani rica ediyorum. Cok ciddi bir durum umutsuz birakmayiniz lutfen bu mesaji iletiniz Saygı değer büyüğüm, Satırlarıma başlamadan önce Rabbimin yaradanimin selamını borç bilir, saygi ve sevgilerim ile birlikte arz ederim. Binlerce hayraninda sadece birisiyim, pek cok az kisiye nasip olmusdur ve pek cok kisinin dilegidir. Bende seni gormek isterim . Yogun hayatindan kiymetli vaktinden sadece 5 dk talep ederim. Vakit ayirirsan cok sevinirim. Yasamak bir umuttur dedin yasamak icin umut isterim. Sadece 5 dk. gorusmek icin tum umutlarimi bana yanit vermene yukledim. Selamet ile abi Rabbime emanetsin.
metehankanbur@hotmail.com Gönderi no: 158236  /
Hayırlı cumalar REİS 'im , Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin.Selam ve Dua ile....Metehan KANBUR
Kadir kaner Gönderi no: 158229  /
Kadir kaner
Amin ecmain!!!Günaydin Reis im.Hayirli,Huzurlu ve bereketli Cumalarin olsun. Allahim her daim yar ve yardimcin olsun!!!Allahima emanet sin!!
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız