Duyurular

16 Türk devletinin kıyafetlerini giyen askerlerle ilgili düşüncesi

Kıymetli Dostlarım,

Cumhurbaşkanlığı karşılama protokolüne, tarihte ki kurulmuş 16 Türk devletinin kıyafetlerini giyen askerlerinde eklenmesiyle ilgili düşüncemi, sizlerle paylaşmak istedim.

Türk-İslam davasına bilinçli olarak gönül verdiğim 16 yaşından bugüne kadar elimde fırsat oldukça, tarihteki 16 Türk devletinin bayraklarını, bütün her yerde kullanarak, bilmeyenlerin de öğrenmesini istedim. Bizim gibi düşünenler bu hassasiyetle hareket ederken, önemli gazetelerin köşe başlarını kapmış birçok yazar, bizim bu yaklaşımımızı maalesef ki beğenmeyerek, kendilerince ilkel buluyordu. Aradan bunca yıl geçmiş olmasına rağmen aynı kişilerin halen daha aynı düşüncede olduğunu görmek, bence onlar adına üzüntü verici.

Konuşmalarına normal insanların anlayamadığı yabancı deyimler katarak, çok şey bildiğini gösterebileceğini zannedenler, maalesef ki dünyadaki değişimi okuyabilmekte aciz kalmışlardır. Dünya değişiyor ve bu değişimlerde tüm şartlar Türk-İslam davasına inananların lehine gelişmeye devam ediyor.

Benim şahsi görüşüm, Cumhurbaşkanlığı köşkü karşılama protokolüne, eski 16 Türk devletinin askeri üniformalarının dâhil olması Türk-İslam davası için mihenk taşı olmuştur. Artık bu davanın, Türkiye Cumhuriyeti devletinin resmi davası olduğunun en büyük göstergesi ve en büyük delilidir.

Bu fikri ilk düşünenden, o kıyafetlerin hazırlanmasında emeği geçenlerden ve bu izni verenlerden YÜCE ALLAH razı olsun.

Milliyetçi dünya görüşüne sahip insanların, bu kazanılmış yeni hakkı daha nasıl büyütürüz, üzerine ne koyabiliriz diye düşünüp, fikir üreteceklerine bu olayı bile eleştirme gayretinde olmaları benim açımdan anlaşılabilir bir şey değildir.

Türk-İslam davasına inanmış, hem ruhunu hem bedenini bu davaya vakfetmiş, bütün herkesin gözlemleyebildiğim ortak tavrı "Bu gözler yaşarken, bunu da gördü ya bundan sonrasında vallahi artık hiçbir şey önemli değil." olmuştur. Tekrardan söylemem gerekirse en ufağından en büyüğüne kadar emeği geçen bütün herkesten, YÜCE ALLAH razı olsun.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Ümit başar Gönderi no: 158042  /
Ümit başar
Öncelikle bu cesur duruşundan dolayı sen can-ı gönülden tebrik ederim benim güzel abim.Senin hasletin bizim hasletimiz Turan ulküsü inşallah yüce Mevlam en kısa zamanda bunu bu aziz millete bahşeder Büyük ruhlu insanlarda büyük büyük dert olur Mert olan insanın talihi namert olur
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız