Duyurular

SEDAT PEKER'den DHKP-C açıklaması

Kıymetli Dostlarım,

Bugün aslında başka bir konuyla ilgili paylaşım hazırlamıştım; ancak akşam saatlerinde DHKP-C örgütü şahsıma karşı bir açıklama yayınlayınca şu an okuduğunuz paylaşımı yayınlamak zorunda kaldım.

Açıklamalarında beni cezalandıracaklarını söylemişler. Yani saldırı düzenleyeceklermiş. Benim mafya olduğumu, devlet tarafından korunduğumu da açıklamalarına eklemişler.

Sizlerin gücü sadece belediye otobüsleriyle akşam evine giden, vatandaşlara yeter. Molotof kokteylinizle siz ancak gencecik kızları öldürebilirsiniz ya da saraylardaki koruma polislerinin kulübelerine saldırı yaparsınız. Nöbetçi kulübesinin içinde uykuya nasıl direneceğini ya da nasıl ısınacağını düşünen, normal polise herkes suikast yapabilir. ( Yoksa siz bunları marifet mi zannediyorsunuz?)

Sizin büyükleriniz devlet düşmanı olsalarda kendilerince bir duruşları vardı. Kendilerini sorgulayan, terörle mücadele şubesine eylem yapmaya çalışırlardı. O kadrolar, eğitimli olduğu için genelde başarılı olamadığınızdan, ailesini geçindirmenin haricinde sizinle hiçbir şekilde yolu kesişmeyen, normal polislere saldırı düzenliyorsunuz.

Benim devlet tarafından, Ak Parti tarafından korunduğumu, örgüt açıklamanızda yazmışsınız. Normal şartlarda dünyadaki tüm yapılar, kendini seveni, sayanı sever ve karşılık olarakta değer gösterir (Bir tek bizim devletimiz bu örneklemede istisnadır.) Kendisini en çok sayanlardan devlet olarak en çok vergiyi alır, kendisini en çok sevenleri hiçbir sebep yokken çok uzun süreler cezaevinde yatırır. Kısacası kendini ana gibi baba gibi seven herkese zulmeder.

Benim devlet tarafından korunmam doğru olsaydı, emniyete geçmişte her alındığımda dünya kadar işkence görmezdim. 10 yaşında çocukların bile inanmayacağı şekilde komik suçlamalarla cezaevinde yatırılmazdım(Yapacak bir şey yok. Bizim devletimizin sevgi anlayışı böyle demek ki.)Sizin gibilere ise maalesef devletimiz demokratik davranır. Sizin üyeleriniz yani DHKP-C üyeleri mahkemeye çıkarken, siyasi slogan atar, kimse ağzını bile kapatmaz. Ben mahkemeye çıkarken sadece "Komplo yapılıyor." dediğimde ise ameliyatlı olmama rağmen tüm kameraların önünde zulme uğrarım.

Şahsıma saldırı düzenleneceği yönündeki DHKP-C metnini kaleme alanlar ise beni sadece güldürürler. Şahsım,16 yaşında hayat mücadelesine başlarken, bir eline musalla taşını diğer eline de cezaevi parmaklıklarını almıştır. Sizin anlattıklarınız bu sebep İle bana sadece eğlence olur.

Açıklamanızda benim mafya olduğumu söylemişsiniz. Hani derler ya dinime söven ……………

Sizin devrimciliğiniz; Özdemir Sabancı'ya yaptığınız suikast ile son bulmuştur. Bu işlerle ilgisi olan herkesin bildiği üzere o dönem Japon sermayesi ve teknolojisini Türkiye'ye getirme görüşmelerini yapan kişi Özdemir Sabancı'ydı. Siz, dünya kapitalizmine yön veren, büyük sermayenin taşeronu olarak “Sabancı” cinayetini işlediniz. Bu suikast sayesinde bu proje başlamadan son buldu. (Sizin devrimciliğiniz biraz para, biraz da Avrupa ülkelerindeki istihbarat birimlerinin size orda yaşama imkanı sağlayacağı kiralık katillik teklifi gelene kadardır.)

70'li yıllarda Filistin'e kamplara giden solcu militanlar, orada sermaye sömürgeciliğinin fikir babası Siyonist İsrail'le savaşırken vefat ederek, Filistin topraklarına gömülmüşlerdir. Aradan 25 yıl geçince, 90'lı yılların ortalarında ise uluslararası sömürgeci sermayenin taşeronluğuyla Özdemir Sabancı suikastını yaparak, Japon sermayesi ve teknolojisinin Türkiye'ye gelişini engellediniz. (Bu sayede terör örgütlüğünden mafya örgütlüğüne geçiş yaptınız. Yani kısacası ruhunuzu sattınız.) Japonya daha sonraki yıllarda yeterince pazar bulamadığı için resesyona girdi. Türkiye ise sermayeye ve teknolojiye ulaşamadığı için İsrail’in nerdeyse kuklası oldu.

Amacınız sermaye baronlarını cezalandırmaksa neden Koç ailesine suikast yapmadınız.( Onlar Sabancı'lardan daha zengindi.)? İllaki suikasti, Sabancı'lara yapacaktıysanız, herkesin tanıdığı olan Sakıp Sabancı'ya neden yapmadınız. Hem bu kadar uğraşmanıza gerekte kalmazdı. Çünkü kendisi, bir başına sokakta gezen bir insandı. Hem de dünyada ki yapacağı sansasyon daha büyük olurdu.( Terör örgütleri varlıklarını hissettirebilmek için yoksa sansasyonel olaylara önem vermiyorlar mı?)

Bana mafya yakıştırması yaparken, önce aynaya bakacaksınız. Ben hayatımın hiçbir döneminde ne para için ne de güçlü kişilerin dünya genelinde bana sağlayacakları koruma için kimsenin canına kıymadım. Bunu ancak sizin gibi his yoksunu sırtlan kümesi gibi olan insanlar yapar.

Zaten şu anki DHKP-C'ye söyleyecek sözüm bile yok. Çünkü siz sol bir örgütte değilsiniz. Sadece mezhepçilikle beslenen, Suriye istihbaratı tarafından yönlendirilen zavallılarsınız.

Ben Yüce ALLAH'a dua ederken, her daim "Yüce ALLAH'ım benim hayatımın sonunun kalitesiz adamların eliyle olmasını nasip etme" derim. Buradan da anlaşılacağı üzere benim sonum, sizin elinizden olmaz, olamaz. Çünkü bizler HZ. ASIM (R.A) nesliyiz. Yüce Mevla onun duasını duyarak, mübarek bedenine kafir elinin deymesine izin vermemiştir. Kurban olduğum YÜCE ALLAH, benim de dualarımı duyarak sonumun kalitesiz insanların eliyle olmasına izin vermeyecektir.( Yani sizin ve sizin gibilerin eliyle)

Devletin beni koruduğunu devamlı olarak açıklamanızda yazmışsınız. Şundan emin olun, size ayırdıkları telefon dinleme hattından daha çok benle ilgili telefonları dinliyorlar. Sizi takip ettiklerinden daha çok beni takip ediyorlar. Bizim devletimizin geçmişten beri huyudur; kendisine suikast düzenleyenleri affeder, kendisine saygı ve sevgi gösterenlere ise devamlı zulmeder.

Bilmem hangi parkın benim tarafından yaktırıldığını yazmışsınız. Siz ya çocuksunuz ya da daha kötüsü gerçek birer akılsızsınız. Ben bir gün park yakmaya karar verirsem, hiç şüpheniz olmasın hepinizi içine doldurur, öyle yakarım. Siz gidin kurtarılmış bölgelerinizde en iyisi çelik-çomak oynayın. Normal bir hayat yaşama kararında olduğum içinde YÜCE ALLAH’a, yatın kalkın dua edin.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
azizfiko2925@gmail.com Gönderi no: 172507  /
selamünaleyküm öncelikle Türk islam aleminin başı sağolsun . Reis duruşun yeter herkesin safı belli devletimizin her zaman emrindeyiz bu memleket için tarihte olduğu gibi hala daha şehadet şerbeti içmek için bekliyoruz. Bu vatana can feda .....
İlteriş KAĞAN Gönderi no: 171242  /
İlteriş KAĞAN
Sizi bu dönemde Türk Milleti'ne liderlik ettiğiniz için yürekten kutluyorum. Çakalların hayasızca uluduğu bir yerde bir BOZKURT sesi yeter. Sakın kendinizi yanlız hissetmeyin. Emin olun damarların Türk kanı akan ruhu ise İslamiyet ile yoğrulmuş olan her fert sizin neferinizdir.
RIDVAN DANACI Gönderi no: 170233  /
RIDVAN DANACI
yaradana kurban abi rabbim ailenle mutluluğunu huzurunu daim etsin inşaalah bütün karadeniz ve seni sevevnler yanında reis
İzmirli-pusat-35@hotmail.com Gönderi no: 168898  /
Reis cansin
onur eren Gönderi no: 167616  /
onur eren
Allahın a kurban abi seni mhp teşkilatının başında görmek ben ve seni seven diğer arkadaşları onurlqndiracagina çok eminim..saygilar
yasin öz... Gönderi no: 167261  /
yasin öz...
selamün alayküm sayın reisim bizlerle paylaştığınız sölerinizi çok doğru bulup size teşekkür ederim. diğer konular hakkında bir şey yazmama gerek yok büyüklerimiz varken bize laf düşmez benim ve bizim güzel izmirimin bir tek bildiği şey vardır kurtlar yanlız gezer çakallar sürüyle. saygılar...
Fatih Mehmet Aracı Gönderi no: 165041  /
Fatih Mehmet Aracı
Selamunaleyküm sevgili Reisim. Duruşunuza yaptığınız açıklamaları eksiksiz bir şekilde takip ediyoruz. Gerek abimin gerek şahsımın size olan hayranlığı daim kalacak size olan sevgimiz çıkarsız ve Allah rızası içindir. Sen hep konuş hislerimize hep tercüman ol başımızdan eksik olma Reis. Selam ve Dua ile... Fatih Mehmet ARACI , Emre ARACI BİR UMUTTUR YAŞAMAK !
Asım Canan Akyüz Gönderi no: 162409  /
Asım Canan Akyüz
Eski sofi oldugunu duydum çok güzel yazmıssın bu sözlerinden dolayı senı kutluyorum aynı sözlerin altına bende ımzamı atıyorum basımızda GAVS-İ SANİ HZ.'leri ksa. var.Elhamdurillah.
Bayram Gönderi no: 162397  /
Bayram
Allah yar ve yardımcınız olsun inşAllah
fehmi Gönderi no: 162175  /
fehmi
merhaba sizinle dünya görüşümüz tamamen zıt olmasına rağmen dhkp-c hakkında bugüne kadar okuduğum en gerçekçi ve doğru tespit yiğidi öldür hakkını ver dedikleri bu olsa gerek.Gazetecilik bölümü öğrencisiyim çok uzun zamandan beri yaşamınızı ve faaliyetlerinizi kitaplardan ve sanal alemden takip ediyorum oldukça sıradışı ve alışılmışın dışında bir tarzınız var siyasi görüşünüz ya da ideolojiniz beni ilgilendirmiyor ama bir gün mutlaka sizinle röportaj yapmak istiyorum. İyi geceler
Mehmet  rasim Gönderi no: 161709  /
Mehmet rasim
Bir Rizeli olarak emrindeyiz reisim saygı selamlar
Serdar kayhan Gönderi no: 159558  /
Serdar kayhan
Reis onlar senin sacinin tek teline zarar veramezler dedinya evine ekmek goturmeye çalışan polise saldirirlar anca böyle yaparlar baskada bisey yapamazlar köpek bunlar sadece havlar allaha emanet ol sedat abi
Serdar kayhan Gönderi no: 159556  /
Serdar kayhan
Reis onlar senin saçının tek teline zarar veremezler allaha emanet ol
Kürşad KIZILELMA Gönderi no: 158074  /
Kürşad KIZILELMA
Selamın Aleyküm Reisim,VUR de VURALIM,ÖL de ÖLELİM..! Emrindeyiz her daim.Selam ve Dua ile..
hasan şener Gönderi no: 158054  /
hasan şener
rabbim sen ve senın gibileri korusun
0ğuzhan Gönderi no: 157981  /
0ğuzhan
taslari baglamislar köpekler serbest eskiya düze inmis yigitler derdest Okadar kolay deyil Vatanı bölmek Okasar zordeyil ugruna ölmek (Koca Reyiz)
BURAK OĞUZ Gönderi no: 157973  /
BURAK OĞUZ
SELAMÜN ALEYKÜM , MUHTEREM REİSİM ! HZ.ÖMER EFENDİMİZ , BU VE BENZERİ DURUMLAR İÇİN NE GÜZEL İFADE BUYURMUŞ : '' SENİ ÖLDÜRMEYE GELEN , SENDE HAYAT BULSUN !.. '' SELAM , HÜRMET , GAYRET VE YÜCE ALLAH'IMIZIN İNAYETİ ; BU TARİHLERİN İÇİNDE TARİHLER YAZAN AZİZ TÜRK MİLLETİ'NİN BİRLİĞİ , DİRLİĞİ , VARLIĞI İÇİN ŞEHİD OLAN ECDADIMIZIN VE BİZ ONLARIN EMANETİNİ KUTSAL BİLİP BÜTÜN VARIYLA FEDA EYLEMEK İÇİN CAN ATAN YİĞİTLERİN ÜZERİMİZE OLSUN !.. ALLAH BES , GAYRI HEVES !..
TOLGA BALGUN Gönderi no: 157961  /
TOLGA BALGUN
Herkim olursa olsun sana kalkan eli kirariz soylenen sozu yediririz.milyonlarin dualari senin ile milyonlar senin yaninda yigit alperen.
ümit başar Gönderi no: 157947  /
ümit başar
ALLAH yar ve yardımcın olsun abi
teoman hakkı Gönderi no: 157897  /
teoman hakkı
reis senin izindeyiz ALLAH TÜRK'Ü korusun ve yüceltsin...
 
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız