Duyurular

Oğuz Kağan'ın Türklük Duası (1. Bölüm)

Kıymetli Dostlarım, Cumanız Mübarek olsun.

Oğuz Kağan'ın Türklük Duası (1. Bölüm)

ULU ALLAH’ım!

GÜZEL ALLAH’ım !

Sen TÜRK'ü TÜRK Yurtlarını Koru!

Düşmanın şerrinden sakla! TÜRK'ü yiğitlikte daim et! TÜRK'ü erlik davasıyla yaşat! TÜRK'ü gerçekçi yap! TÜRK'ün gönlüne her şeyden, hatta kursağına ekmek koymasından evvel TÜRKlük sevgisini koy! TÜRK'ü ideal ile yaşat ki ve ideali hakikat yapmaya çalışsınlar! Törelerini canları gibi saklat! TÜRK'e zevk ve rahat verme! Bilakis zahmete alıştır! Zahmetle yürekleri, bedenleri demir gibi olsun! Bu sayede TÜRK’e yüksek çalışma kudreti verirsin! TÜRK'ü faal, cevval edersin. TÜRK'e değişmez bir seciye ver! Zamanla TÜRK’ün seciyesi değişmesin, sade tekemmülle tadilat görsün!

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
AHMET YAVUZ Gönderi no: 157615  /
AHMET YAVUZ
Reisim Sosyal medya ve İnternet sayfanız dan takip ediyorum, ziyaretler yapıyorsunuz çok anlamlı ve güzel ziyaretler değerlere önem veren. Türkiye Reis im seni asla unutmayacak, Sedat PEKER reis dediler mi bir başka oluyor insan, size sevgim ve saygım eskiden beri sonsuzdur allah ın izni ile sonsuz olacaktır. Konya ya gelmeyi de düşünüyor musunuz planınız var mı. Bilmek isterim sizi görmeyi çok istiyorum.
erolsiliv@hotmail.com Gönderi no: 157595  /
allah yolunu acık etsin reis ben mersinden yazıyorum mersinde ikametgah ediyorum ve yanında olmak isterim
BURAK OĞUZ Gönderi no: 157559  /
BURAK OĞUZ
MUHTEREM REİSİM , BÜTÜN RUHUYLA BU DUAYA AMİN DİYEN YİĞİTLER OLARAK BİZLERİ BİRLEŞTİRME UĞRUNDA HAYATINIZI FEDA EYLEDİNİZ ; RABBİM KULLUK KAPISINDA ULULUK VE DÜNYA SAHNESİNDE EN ŞEREFLİ MAKAMLARI SİZLERE BAHŞEYLESİN !.. AMİN , CANIMIZLA , RUHUMUZLA , VARIMIZLA !..
korel uzdur Gönderi no: 157542  /
korel uzdur
Amin
korel uzdur Gönderi no: 157541  /
korel uzdur
Amin ...yüce Rabbim
cuneytcanak@hotmail.com Gönderi no: 157539  /
slm abi ben dini yayınlar yapan bir firmada çalışmaktayım ve sizi bir kurani kerim hediye etmek istiyorum nedenine gelince bunu rüyamda gördüm siz bana diyorsunuz ki neden banada bir kurani kerim vermiyorsun bak hayat tasın bu herhalde sizi çok görmek istemem dendir ama bir açıklaması vardır diye düşünüyorum ve bu bana dert oldu saygılarımla
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız