Duyurular

Dhkp-c

Kıymetli Dostlarım,

Ülkemizde birçok şey normale dönmeye başlamışken, son günlerde sokakların karışması, cinayetlerin olması, polislerin Dhkp-c örgütü tarafından şehit edilmesi sadece peş peşe tesadüfen gelişen olaylar diye bizler tarafından algılanırsa bence büyük bir yanılgıya düşmüş oluruz.

Saldırıyı üstlenen Dhkp-c örgütünün, Suriye tarafından yönlendirildiğini, sokaktaki çocuklar dahi bilmekteyken, uluslararası dengeler yüzünden oraya müdahale edemiyoruz. Ancak Dhkp-c örgütünün Okmeydanı, Gülsuyu ve de Gazi mahallesinin bir bölümünde yerleşik düzende olduğunu televizyon seyreden, gazete okuyan bütün herkes zaten bilmektedir. Belki de sorulması gereken doğru soru bu insanlara biraz fazla demokratik davranılarak acaba şımarmaları mı sağlanmaktadır? Berkin Elvan isimli genç bir arkadaş, kafasına gaz kapsülü çarptığı için vefat etti. Aradan bunca zaman geçmesine rağmen halen daha bütün medya kuruluşlarında ismi anılarak, bazıları tarafından sembol hale getirildi. Genç ölümler her zaman gönüllerde acı bırakır. Bu kardeşimize de Yüce ALLAH rahmet eylesin.

Oysaki Burak Can Karamanoğlu isimli genç kardeşimiz, 19 yaşındayken Okmeydanı'nda yine bu örgüt üyelerince şehit edilmiştir. Bu olay ilk birkaç gün basında yer bulmuş ancak daha sonra unutulmuştur. Okmeydanı'nda yaşayan şehit kardeşimizin cenazesine çelenk gönderdim. Daha sonra da ailesine haber göndererek taziye ziyareti yapmak istediğimi söyledim. Saygıdeğer babasıyla telefonla konuştum. Kendileri de çok mutlu olacaklarını söylediler. Hazırlığımızı yapıp ziyarete gideceğimiz zaman birkaç devlet görevlisi tarafından şahsıma haber gönderildi. Onların istediği ortalığı karıştırmak, lütfen bu oyuna alet olmayın dendi. Devletimizin isteği bizim için her şeyden önemli olduğundan bu ziyareti iptal ettim. Ziyarete kardeşlerimi gönderdim. Burak Can kardeşimizin Facebook sayfasında Milliyetçi dünya görüşünün sembollerinin olmasından dolayı ayrıca da cenazesine katılan on binlerce insanın çoğu, elleriyle Bozkurt işareti yaptıkları için gazeteler Burak Can kardeşimiz için ülkücü olduğunu yazmışlardı. Bunun akabinde MHP üst yönetimi de açıklama yaparak, bu şahsın parti teşkilatımızla hiçbir ilgisi yoktur(Yani bizden değildir açıklaması yapmışlardır).Yani her zamanki gibi ne ölüye, ne diriye, ne de cezaevindekilere sahip çıkmama geleneğini devam ettirmişlerdir. Bunun üzerine AK Parti, şehit Burak Can kardeşimize sahip çıkıp, ismini basında devamlı dillendirince, hem şehitin ailesinin hem arkadaşlarının hem de hemşerilerinin bir anda sempatilerini kazandılar. Şimdi bunu yazarak stratejik hatalarını yüzlerine vurduğum için yine beni AK Partiye çalışmakla suçlayacaklar. Ancak bu kadar basit stratejik hataları neden yaptıklarıyla ilgili kendileriyle yüzleşmeye yine gitmeyecekler.

Burak Can kardeşimizin hayali ailesine bir daire almakmış.Bunu semtindeki arkadaşlarından öğrenmiştim. Şehit kardeşimiz, Facebook sayfasına şehit edilmeden önce bana olan sevgisini belirten bir yazı da yazmış. Kardeşimin şahsıma duymuş olduğu sevgiden dolayı son isteğini gerçekleştirmenin bana düşeceğine inandığım için saygıdeğer babasını tekrardan arayarak, eğer kabul ederseniz şehit kardeşimiz Burak Can'ın adına size bir ev almak isterim, bizde sizin evladınız sayılırız dediğim için ve de ısrarlı bir şekilde üstelemem sonucu saygıdeğer babası bu isteğimi kabul etti.

Hiç değilse şehit kardeşimizin hayalini gerçekleştirebildim. Ailesine ev alınmasını sağladım diye sevinirken, aynı örgüt tarafından şehit edilen vatan evlatlarını bugün televizyondan öğrenince ne yapacağımızı bilmez halde üzüntülere gömüldüm. Şehitlerimize Yüce ALLAH’tan rahmet, kederli ailesine, meslektaşlarına, Türk milletine başsağlığı diliyorum.

Muhalefet partileri sadece hükümeti zorda bırakmak için çıkarılan güvenlik yasalarına karşı durarak, teröristlerin şımarmasını sağlıyorlar. Bir taraftan polisin eli kolu bağlı deyip oy devşirmeye çalışırken, diğer taraftan bu tip örgütlere karşı çıkarılan maddeleri,Anayasa Mahkemesi'ne götürerek kendilerince kurnazlık yapıyorlar.

Ülke güvenliğini ilgilendiren konularda bence muhalif olunmaz. Bu tür yasalara destek olunur. Destek olunursa bu davranışın mükâfatını halk seçimde mutlaka verir. Ancak oy devşirmek için bu tip hileleri yapanlara ise halk sandıkta cezasını mutlaka verecektir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Ekrem Cengiz Gönderi no: 162461  /
Ekrem Cengiz
abi saygılar. . . şehidimiz için içimiz yanıyor, bizim çapımız ve çizgimiz belli, ama söz konusu anarşiyse hepimizin içinde TÜRK var, saygılar bu arada abi senin ilgi alanın bir guatr hastası durumu olmayan kız kardeşimiz için kehribar kolye arıyoruz orjinal bulamıyoruz hiç bir yerde, yardımcı olursan bize seviniriz orjinal olsun da biz maddiyatını bulur buluşturur veririz, Allah 'a emanet ol REİS 'imiz.
Emre Kuru Gönderi no: 162292  /
Emre Kuru
abi senin bastığın yerleri öperim ben... senin gibi yiğitler başımızdan eksik olmasın inşallah..
fatih onur Gönderi no: 158124  /
fatih onur
GERCEKTEN BUGUN MHPNIN YAPMASI GEREKENLERI,FAZLASIYLA YAPAN TEK BIR KISI VAR ODA SEDAT PEKER DIR...!! SİZDEN RICAMIZ VE ISTEGIMIZ SIYASI BIR KIMLIGINIZ OLMASADA MILLIYETCILERE YOL GÖSTERMEK ADINA BIR SIYASI KIMLIGE YOL GOSTERMENIZ ARKASINDA DURMANIZDIR,,SIZLERE DURUSUNUZDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER,GURURLANIYORUZ,SIZIN YAPTIKLARINIZLLA,,GERCEKTEN YAKISIYOR,REİS DIYORLAR YA SİZE,GERCEKTEN HAK EDIYORSUNUZ..!! HELAL OLSUN
fatih onur Gönderi no: 158123  /
fatih onur
gerçekten helal olsun,sizlerden ricamız ve isteğimiz siyaset hayatında fiilen olmasanız bıle,sizin gibi düşünceleri fikirleri olan bır sıyası kımlıgın arkasında durmanızdır..! açıklamalarınız ve konuşmalarınız aslında türk halkının cogunlugunun düşüncelerıdır,ben gıbı bız gıbı,cogu ınsan mıllıyetcı kımlıgıyle gurur duyarken,dıger yandan bağlanacak bır partı veya kurum uygun gorememekteyız,sizlerin allah yar ve yardımcısı olsun,,gerek dısarda gerek cezaevlerınde yaptığınız ıyılıkler ve namınız herkesın bılgısındedır,ve takdıre gerçekten degerdır,REİS HER ZAMAN KALBIMIZ SIZINLE..!! UMARIM BIR GUN BIZIMDE MISAFIRIMIZ OLUR BI CAYIMIZI ICERSIN
Lone Wolf Gönderi no: 157842  /
Lone Wolf
Bir gün bu bedenim toprak olacak gidecek tek üzüldüğüm taraf ise boşu boşuna geçen bir ömür olacak. İşte bu yüzden bu CAN yoluna FEDA olur Büyük Reis... AEO
aykutkeser_75@hotmail.com Gönderi no: 157775  /
reisim nasılsın..reisim sizinle bıkere olsun tanısabılmek ıcın neyapabılırım bana bunun bı yolunu gosterırmısınız soylermısınız yıllardır o anın hayalını kururyorum ne olur gorun su yazdıklarımı.
Ali Cali Gönderi no: 157564  /
Ali Cali
Allah razi olsun senden abicim.Degerli bir vatan evladisin.Su 3 gunluk dunyada onemli olan Allahin dini Islama ve o dinin bayraktarligini 1000 yildir yapmis Turk milletine bi faydamizin dokunmasidir.
Yusuf SELÇUK Gönderi no: 157560  /
Yusuf SELÇUK
Reis Seni meclistede görmek isteriz.. Rizeden bağımsız aday ol RİZELİ her daim anında.... Meclisi Düzene getirecek birine ihtiyacımız var...
vatan bayrak Gönderi no: 157462  /
vatan bayrak
abi sana kurban olsun herkes bütün milliyetçi geçinenler bizim gençlerimiz bir gün haber konusu bile edilmezken rahmetli kardeşimizin hayaline sahip çıkman sana olan sevgimizi kat kat artırmıştır. gönül rahatlığıyla başbuğumuz TÜRKEŞ in kurduğu partiye oy vermemiz gerekirken sandığa gittiğimizde elimiz titriyorsa bunun sorumlusu bellidir milliyetçilik bu sorumluların elinde harcanan bir değer haline gelmiştir ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN BU ÜLKENİN BİR GENCİ OLARAK SİZİN BU HAREKETİNİZ, TANIMIYOR OLMAMA RAĞMEN SİZLE GURUR DUYMAMI SAĞLADI ALLAHA EMANET OLUN..
ramazan Gönderi no: 157460  /
ramazan
abi ALLAH aşkına ulaş bana şu hayatta tek temennim ellerini öpüp o gülen yüzüne bakarak sohbetini dinlemek
Ismet Karabicak Gönderi no: 157455  /
Ismet Karabicak
Adam gibi Adamsin, REIS senin gibilerin nesli tükendi...Devlet bile sehitlerine yeteri kadar sahib cikmazken Sana helal olsun Reis..
FURKAN S. Gönderi no: 157454  /
FURKAN S.
Reis'im senin yoluna canlar feda. Senden başka var mıdır bu dünyada ALLAH SENİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN REİS...
İsmail celik Gönderi no: 157453  /
İsmail celik
Böylesine olaylar ve durumlar karşısında yavaş yavas kararan türkiye ye bir ışık ,yol gösterici ,anlamlı ve önemini bilerek düşünür olan , merhamet ve sevgi başta olmak üzere dimdik kimsenin desteğini görmeyerek HATTA Okadar zorlu yollardan geçerek sınav vermiş hala daha verecek olan sayın reisimiz bize böylesine bir büyüklük ten ayrı kalmamayi Mevlam nasip etsin basimizdan eksik olmayın.
Mirac Ve Mehmet Gönderi no: 157449  /
Mirac Ve Mehmet
Abi seni seviyoruz duruşun görüşün asaletin ve fikirlerin bizi aydınlatıyor Trabzon erdoğdu kuruçeşmeden selamlar BİR UMUTTUR YAŞAMAK !
ramazan satıcı Gönderi no: 157436  /
ramazan satıcı
Yüce ALLAH vatan için şahadet şerbetini içen aziz şehitlerimizin gani gani rahmet eylesin kederli ailerine sabır versin
bhy2609 Gönderi no: 157429  /
bhy2609
Yaşım 43, bu yaşa kadar çok insan tanıdım,para gördüm parasızlık gördüm.ağır abi zibidiler tanıdım.bu yaşıma kadar mafya tribinde olanlardan nefret ettim,tiksindim. Siz farklarının Size mafia diyenler aradaki farkı nasıl göremiyorlar şaşıyorum.Size yakışacak tek sıfat yiğitliktir.
aajlann@gmail.com Gönderi no: 157426  /
Sedat Abi gunaydin, Oncelikle nasilsiniz? Umarim sizin icin hersey yolundadir.Gerek gorsel gerek yazili sizi surekli takip etmekteyim.Son donrmlerdeki yerinde ve objektif yaptiginiz yorumlari buyuk bir hayranlikla okumaktayim.bende 26 haziran dogumluyum.sezgileriniz ulkeye bakis aciniz oldukca kuvvetli.umarim bu dusunceleriniz faaliyete de biran once gecer Sizden bir ricam olacak.İzmirliyim 3 unv bitirdim. Ve uzun sureden beri is aramaktayim.yardimci olabilirseniz cok sevinirim. Allaha emanet olun, Saygilarimla
mehmet DEMİR Gönderi no: 157425  /
mehmet DEMİR
Burak can kardeşimizi hiç unutmadık mekanı cennet olsun ALLAH ailesine sabır versin .. REİS' İM sizdende allah razı olsun herzaman dedigim gibi sizin hakkınız ödenmez
mavidivit@gmail.com Gönderi no: 157424  /
Adamsın Sedat PEKER... MHP'ye ibret olsun bu duruşun...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız