Duyurular

05.01.2015

Kıymetli Dostlarım,

Güngörmüş insanlar, sohbetlerinde "Cehennemin yollarının iyi niyet taşlarıyla döşeli olduğunu" söylerler. Bende yaşadığım hayatın tecrübesiyle art niyetli insanların kuracakları tuzakların, bazı özel olarak yaptırılan haberlerin şifrelerinde olduğunu her zaman söylerim.

Geçenlerde “Milliyet” gazetesinden polis muhabiri bir arkadaş, 22 suç örgütünün lideri, çıkan yasalardan dolayı dışardalar, sokaklarda meydana gelen son günlerdeki kanlı olaylar gibi başkaca olaylarında meydana gelmesi kaçınılmaz diye başlayan, bir haber yapmış. Haber, buraya kadar muhabirinde söylediği gibi polisten aldığı bilgilere dayanarak, birazda öngörüsünü ekleyip hazırlanmış polisiye normal bir haber.

Ancak bu masumane yorumun hemen sonrasında haber, isim vermeden direk şahsımı hedef olarak alıyor. İsmini vermek istemediğim bir kişi diyor, sonrasında ise adeta beni tarif ediyor. Farklı bir yapı oluşturduğumu, alışılagelmişin dışında davrandığımı ancak gizli gizli Ankara'ya giderek destek görüşmeleri yaptığımı söylemiş.

Oysaki teknolojinin hayatımızın büyük bölümünü oluşturduğu bu dönemde, benim Ankara'ya gidip gitmediğimi sokaktaki normal bir vatandaşın öğrenebilmesi bile zor değildir. Kaldı ki polis istihbaratın, organize suçlar daire başkanlığının, milli istihbaratın bunu tespit edememesi gibi bir şey mümkün olamaz. Kullandığım telefonun uydu üzerinden takibi rahatlıkla yapılabilir. Gişelerdeki kameralardan, yüz tanıma programları yüklenmiş kameralardan, kısacası birçok şeyden tespit edilebileceği üzere ben Ankara'ya tahliye olduğumdan beri sadece bir kere Muhsin Başkan'ın kabrini ziyarete gittim.

Polisin veya istihbaratın içindeki acaba hangi kişiler benimle ilgili böyle bir haber yaptırarak kısmen beni zan altında bırakmak istemiş olabilir ki? Öyle ya Ankara'ya bir kere gittiğim halde gizli gizli devamlı Ankara'ya gidip, destek bulmak için görüşmeler yaptığımı söylemek acaba ilerde planlanan hangi tezgahın parçasıdır? Bu haberi yapan polis muhabirinin, istihbarat şubeden ya da diğer şubelerden Ankara'ya gidip gitmediğimi kesin verilerle öğrenebilme imkanı varken acaba neden böyle bir habere imza atmıştır.

Belki de doğru soru şudur; bu gazeteci emir komuta zincirindeki polis teşkilatından değil de başka birilerine hizmet ederek, bana karşı ilerde yapılmak istenen bir oyunun parçası mıdır? ya da oyundan habersiz sadece kullanılmakta mıdır? Tüm soruların cevabını ortaya çıkaran zaman, bu soruların cevabını da benim açımdan mutlaka ortaya çıkaracaktır.

Mezarlık ziyaretlerinin ve çocuğumun okul etkinliklerinin haricinde evimden çıkmıyorum. Yasal ticari işyerlerimin haricinde hiçbir iş takip etmiyorum. Sadece evimden beğenmediğim yapılarla ilgili eleştiri yazıları yazıyorum. Ancak bu normal hayat yaşantım bir kenara bırakılarak, bazı akıllılar tarafından ilerde kurulacak tezgahın yolları hazırlanıyor. (Ancak bu sefer tezgahı Ergenekon'daki gibi kolay yapamayacaklar)

Öyle ya bu ülkede bazıları tezgah kurma konusunda çok tecrübeliler. Bunu acı tecrübelerle geçmiş zamanda öğrendim. Sadece bir kere gittiğim Ankara'ya gizli gizli devamlı gittiğimin algısını yaratarak, acaba neyi planladıklarını gelecekte hep beraber göreceğiz.

Birde çok farklı bir yapılanma tarzı uyguladığımı söylemiş. Kahve üreterek, sanat galerisi işleterek, atık yağ toplayarak, nasıl çok gizli ve tehlikeli organizasyon yaptığımı birde bana anlatsalar gerçekten çok mutlu olacağım.

En güçlü anınızdayken bile size biat etmedim. Yazdırdığınız bu haberlerden ürkeceğimi beklemek, bence çocuksu bir zekadan çıkan plan kadar bile değerli değildir.

Kıymetli dostlarım, değerli şairlerimizden cennetmekan Arif Nihat ASYA’nın ölüm yıldönümünü saygıyla anıyor, kendisine YÜCE ALLAH’tan rahmet diliyorum.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
BURAK OĞUZ Gönderi no: 157598  /
BURAK OĞUZ
MUHTEREM REİSİM ; DAVANIN DERDİNDE OLMAYANLAR , DERDİN DAVASINDA OLAMAZLAR ... İÇLERİNDE BU YÜCE DİNE HİZMETİ GAYE BİLMİŞ , TARİHİ HER DAİM ZAFERLERLE BEZENMİŞ AZİZ MİLLET'İN İDEALLERİ VE SEVDALARINI TAŞIMAYANLAR , NE BİZİM KILICIMIZI SALLARLAR ; NE YİĞİTLERİN TÜRKÜLERİNİ SÖYLERLER !.. RABBİMİZ BİZLERE KARDEŞLİĞİN TADINI VE AĞABEYİMİZ'İN ADINI RUHUMUZLA BERABER ÖĞRETTİ YA , GERİSİ YALAN DÜNYANIN KUKLALARININ YALANLARLA BOYANMIŞ DOLANLARI ... YÜCE ALLAH'IN BİRBİRİMİZE EMANETİYİZ ; BU CAN BU TENDE OLDUĞU MÜDDETÇE DE EMRİNİZDE BİR NESİLİZ !..
Zafer Peker Gönderi no: 157376  /
Zafer Peker
selamın aleyküm; reis'im;ben mersinde ikamet eden,gerek sosyal medya,gerek diğer yayın organları ile aklımın yettiği zamandan bu yana takip eden,vasfınla övünen,örnek aldığım, elimden geldiği kadar şahsınla ilgili tüm davalarına ayak uydurmaya çalışan ve fikren destek aldığım bir vatandaşım,mersin ilimizdeki son dönem bir takım değişiklikler için ziyarette bulunduğun söylendi (verilen tarih aralıklarında sürekli il dışında olduğumdan) ve görememe şerefine nail olamadım,tek isteğim karşında durup ellerini sıkmak ve öpmek,bu davranışa hak kazandırmanı ve onurlandırmanı dileyerek ALLAH'ıma emanet eder ellerinden öperim...
SONER KOĞUN Gönderi no: 157373  /
SONER KOĞUN
hayırlı sabahlar reisim.size ulaşa bilmenin bir varmıdır. ALLAH'A EMANET KALINIZ.BİR UMUTTUR YAŞAMAK.SAYGILARIMLA ...
Ferdi Dalman Gönderi no: 157371  /
Ferdi Dalman
Allah yar ve yardımcınız olsun
ilhan Gönderi no: 157362  /
ilhan
Usta banim sasima sas ver sojlijachaklarm var arkadashlar ilatn ustaja
ilhan Gönderi no: 157361  /
ilhan
usta kima darlar dija sormushdar banda chavab vermak istijorum anlamijanara kafkazda usta fakirliqi Zorluqu Dostuqu Jshamush olana. Bujuqunu Kuchukunu Anasini Babasini sajqijla sevqijla jashajana hurmat edana USTA darlar usta hap ornak olur dikar jikmaz
cemcankurt41@gmail.com Gönderi no: 157359  /
resis sadece iş istiyorumu sadece seni yanda aşçıyımı her türlü iş yaparımı
ilhan Gönderi no: 157356  /
ilhan
salamun alejkum usta nasilsin ijisin inshalah. sanin fikirarina hurmat edarm abi san inshalah uzun omur chaniq saq olsun 2015 sana va butun abilarma kardashdarma doqru jolda jurujanara ALAHM saliknizi daimi etmish olsun ...Doqrularin Gozla Gorulmajan OrdularI Vardir......butun islam devlatarinda huzur saqlik arz edijorum BABAM dardi Arzulari bitan insanin hajati bitar ban jucha JARADANAN Arzu edijorum ISLAMIN Bajraqi TURKUN Bjraqi hap UCHA olsun AMIN......Bir Umutur Jashamak
ömer yavuz Gönderi no: 157355  /
ömer yavuz
SEDAT ABİ BEN SİZİN YAKIN TANIDIĞINIZ SEVDİĞİNİZ BİR KİŞİNİN YEĞENİYİM. BİRCOK OYUNLARIN DÖNDÜĞÜ ÜLKEMİZDEKİ ŞU GÜNLERDE SENİN BİRCOK DALAVERELERİN DÖNDÜĞÜ DOĞRUSDUR ANCAK SİZİN GİBİ KIYMET VERDİĞİM BİR İNSAN ,AYNI ÜLKÜDE OLDUĞUMUZ HAYATIMIZDA KİMSE SENİN KILINA ZARAR VEREMEZ SİZ HİÇBİR ZAMAN CANINIZI SIKMAYIN ARTIK YOLUNUZ BAHTINIZ ACIKTIR SİZ ÜZÜLMEYİN SİZİ SEVİYORUZ ALLAH IN İZNİYLE KARANLIK YOLLARA GİREN ŞEREFSİZLER ELLERİ BOŞLUKTA KALIP SÜRÜNECEKLERDİR.... SAYGILARIMLA...
UFUK ASLAN Gönderi no: 157352  /
UFUK ASLAN
GECTI BOR UN PAZARI SÜRSÜNLER essEKLERINI NEREYE ISTERLERSE. COK KIYMETLI BÜYÜGÜM BILMEZLERMI KI ONLARIN GÖREBILDI BIR SEDAT PEKER VAR...! ISIN ASLI GÖREMEDIKLERI ISE BINLERCE MILYONLARCA SEDAT PEKER VAR..ONLAR BUNU NE GÖREBILIR NEDE AnLAya BILIR. SENINDE DEDIGIM GIBI REISIM ^^DOGRULARIN GÖZLE GÖRULMEYEN ORDULARI VARDIR^^.SEDAT PEKER I SEVMEK BIZLER ICIN ONURDUR SEREFTIR.ALLAHU TEALANIN VERDIGI BU SEVGIYI BU TUTKUYU DA ALLAH TAN BASKASI SÖKÜP ALAMAZ YÜREGIMIZDEN.BILMEM ANLATA BILDIM MI..?SAYGILAR REISIM ELLERINDEN OPERIM.ALLAHA EMANET. KARDESIN UFUK ERASLAN
Melih GÜNER Gönderi no: 157326  /
Melih GÜNER
Selamın Aleyküm , Reis'e mektup ulaştırabileceğim bir adres verebilirmisiniz. Mail adresime gönderirseniz çok teşekkür ederim.
ramazan satıcı Gönderi no: 157323  /
ramazan satıcı
Değerli REİSİM hiç kimse heves etmesin seni üzmeye senin çok sevdiğin ve benim telefuz ettiğim bir laf var DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR diye bir çok insanın hayır duasını almış bir zatı yüce ALLAH sırtını yere getirmez evelallah yüce ALLAH sana yapılan kötülükleri kendi dergahında ber taraf etsin inşallah REİS ben seni dünya gözüyle görmedim (inşallah yüce ALLAH nasip edecek) demem bu'ki ben senden razıyım yüce ALLAH'ta razı olsun DOĞRULARIN GÖZLE GÖRÜLMEYEN ORDULARI VARDIR CAN REİSİM
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız