Duyurular

Hürriyet Gazetesi

Kıymetli Dostlarım;

Geçenlerde Hürriyet gazetesinde iki sayfadan oluşan bir haber yayınlandı. Haberin içeriği, suç örgütlerinin sosyal medyayı kullanmasıyla ilgiliydi. Haberin ana teması benim üzerime kuruluydu. Açıkçası hedef bendim. Ancak bu şekilde yapılacak bu haber insanların kafasını karıştırabilir diye, 2-3 tanede isimleri kamuoyunda suç örgütü lideri olarak geçen arkadaşları da küçük bölümler halinde habere eklemişler. Zaten o arkadaşların sosyal medya sayfalarındaki toplam takipçi sayısı 30- 40 bin civarında, bizim sayfaların ise toplamda bir kaç milyon olduğu için, haberin biraz öncede söylediğim gibi direk olarak hedefinin şahsım olduğu aşikardır.

Amaç kamuoyu oluşturarak, bu sayfaların kapatılmasını sağlamaya çalışmalarıydı. Bir tanede uzman olduğunu söyleyen bir kişiden görüş almışlar. Şahsımın her ne kadar şiddetle ilgim olmadığını söylüyor olsamda yine de gençliğe uygun bir rol model olmadığımı söylemiş uzman hanımefendi. Biraz düşündüm, ben gençlik için en uygun rol model olduğumu söylediğim hiç bir anı hatırlayamadım. Böyle bir iddiam hiç bir zaman olmadı.

Bana ait sayfalar da eleştirilerimin muhattabı Siyonizim, MHP üst yönetiminden Şefkat Çetin ve avanesi, Ergenekon soruşturmasını yürüten ve şu anda paralel yapı iddeasıyla haklarında soruşturma yapılan polisler, savcılar ve hâkimlere yönelikti. Bana ait sayfaların kapanması bu eleştirileri yapamamam anlamına gelecek diye düşünenler bence yanılıyorlar. Beni tanıyan herkes bilir ki bende enerji asla bitmez. Hiç üşenmeden sıkılmadan tek tek bakkala, manava, kasaba yani herkese anlatırım.

Ayrıca ben bu sayfalarda ki paylaşımlarımda gençlere her ne pahasına olursa olsun şiddetten uzak durmalarını nasihat ediyorum. Asla bedava para kazanma sevdasına kapılmamaları gerektiğini anlatıyorum. Şahsımın da bu konuda çok başarılı olduğumu üçüncü kişilerin yorumlarından öğreniyorum. Amerika’da, Avrupa’da bu tür sosyal sorumluluk projelerinde görev alanlara katkı sağlayanlara teşekkür şilti verilip, finans desteği devlet tarafından sağlanırken, geçmişteki kötü tecrübelerimi anlatıp, gençlerle iyi şeyleri paylaşmamın kime ne zararı dokunabilir.

Ancak yukarıdaki satırlarda eleştirdiğim insanları söylemiştim. Bu haberin Hürriyet gazetesinde eleştirdiğim bu üç grubun etkisiyle yapıldığını anlayamamak için gerçekten saf olmak gerekir. Bazı arkadaşlar bana büyük gazetelerde neden röportaj yapmadığımı sormuşlar. Onlara şu cevabı vermek isterim. Kıymetli dostlarım; artık 3-5 aileye ait olan televizyon ve gazetelere muhtaç değiliz. Herkes kendi hikayesini anlatabilir. Merak edenlerde gelip sayfalarımızda bunu okuyabilirler. Şükürler olsun ki hazırladığım yazılı paylaşımlar Türkiye’de tirajı en yüksek olan gazetelerden daha yüksek erişim alıyor. Hazırladığım görsel videolar ise bir çok televizyon kanalından yüksek erişim alıyor. Bu yüzden dolayı da bu gazetelerde röportaj yapmaya gerek yok, daha doğrusu ihtiyacımız yok. Siz benim hikayemi merak ettiğiniz sürece bende sizle paylaşmaya devam edeceğim.

Kıymetli dostlarım; önümüzdeki günlerde dünya görüşümün oluşmasında katkısı olan değerli insanlarla anılarımı anlatmaya devam edeceğim. Umarım onları da beğenirsiniz. İsmet Babayla ilgili son olarak şunu da eklemek isterim. Hem vallahi hem billahi benim anlattıklarım onun dürüstlüğünü, adamlığını ve şerefini anlatmaya asla yeterli gelmez. Benim size anlattığım en fazla onda biridir. İsmet Babayla ilgili yazdığım yazıya gösterdiğiniz değerden ve de onun ruhu için ettiğiniz dualardan dolayı size tüm kalbimle teşekkür ederim.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
Damla Gönderi no: 157755  /
Damla
Reisim seninle görüşmem gereken birşey var fakat burada anlatabilmem mümkün değil. Kısaca zor Çaresiz bir durumdayım seni böyle rahatsız etmek istemezdim ama bu Akşama kadar bana ulaşabilmem mümkün mü?
by_kocaman@hotmail.com Gönderi no: 157418  /
Sizin ne kadar insan canlısı biri olduğunuzu biliyorum çok zor durumdayım lütfen bana ulaşın çaresiz im çıkar yolum kalmadı
soner koğun Gönderi no: 157315  /
soner koğun
sabah şerifleriniz hayırlı olsun reisim umarım yeni yıl size hayırlı gelir ALLAH'A EMANET KALINIZ BİRİLERİ HAKKINIZDA NE YAZARSA YAZSIN ANCAK KENDİLERİNİ KANDIRIR ÇÜNKÜ SİZİ BİLEN BİLİR ONLARDA SADECE HAVLAR DUDUR SAYGILARIMLA.(BİR UMUTTUR YAŞAMAK)
Arzu Adıkayıp Gönderi no: 157289  /
Arzu Adıkayıp
selamlar Reisim, sizin yardımınıza ihtiyacım var size ulaşacak bir adres bulamadım. o yüzden buradan yazıyorum. Lütfen bana dönüş yapabilirmisniz.
mustafa caglar Gönderi no: 157279  /
mustafa caglar
Reis lütfen sizinle gorusmem gerek burdan yazamıyorum lütfen
alper türksoy Gönderi no: 157273  /
alper türksoy
sedat abi selamınaleyküm..cenabı allah yar ve yardımcınız olsun..ben ömer oral abimden haberalamıyorum eğer ulaşmamı sağlayabilirsen çok sevinirim..ben trabzon boztepe cezaevinde yatmış tım ömer abimle...bursadan alper dersen sevinirim.hayırlı günler.saygılar
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız