Duyurular

Mekke'nin Fethi

Kıymetli Dostlarım,

Senenin bu ilk günü, kutsal dinimizin inananları için de farklı bir anlam taşımaktadır. Mekke’nin fethi de bugün olmuştur. (Şanlı, büyük fetihlerimizin ilk öncüsü olarak Mekke fethini kabul edebiliriz.) Yaşadığımız bugünlerde ise Siyonist İsrail, kutsal olarak kabul ettiğimiz topraklarımızın büyük bir bölümünü işgal etmiş durumdadır. (Mescid-i Aksa’yı,İsrail askerleri botları ile çiğnerken, Filistin’in bağımsız devlet olarak kabul edilmesi oylamasına ise Birleşmiş Milletler'den red kararı çıkarmışlardır.)

Filistinli kardeşlerimiz, haklarını savunmak için taş attıklarında terörist diye anılırlarken, İsrail askerleri zevk için binlerce Filistinliyi öldürdüğünde buna nefs-i müdafaa diyorlar. Yani tarih tekerrür ediyor." Güçlülerin yaptığı kalleşliğin adı yine PLAN oluyor”.

Yakın tarihe kadar hem ülkemizde hem dünyada el altından herkese Amerika ve İsrail’e rağmen hiçbir şey yapılamaz algısı öğretilirdi. Ancak dünyada dengeler değişiyor. (Bizim bulunduğumuz coğrafya ise sayfalarca yazsak da yeterli gelmeyecek kadar önem kazanmış durumdadır.) Hepimizin başına hayatımız boyunca mutlaka şöyle bir durum gelmiştir; yanımızda bizden güçsüz birine zulüm edilirken, bu zulmü yapan, bizden daha güçlü olduğu için sessiz kalmak zorunda kaldığımız bir an olmuştur. Aradan ne kadar uzun yıllar geçerse geçsin, bu anımızı hatırladığımızda büyük bir pişmanlık duyup, o gün keşke müdahale etseydim de bende, o zulme uğrayan kişi ile beraber gerekirse dayak yeseydim demişizdir.

Kıymetli dostlarım, Filistin’de, Mescidi Aksa’da bugün yaşananlar gelecekte milletçe bize bu duyguyu yaşatacak bir durumdur. Gelecekte bugünleri hatırlayıp, utanç duymak istemiyorsak, bir şeyler yapmalıyız. Kendimiz bir şey yapamıyorsak, hiç değilse bir şeyler yapmak için mücadele edenlere yardımcı olmalıyız.

Kıymetli dostlarım, Filistin davasına yardım etmeyi sadece çok dindar olarak tanınan insanlara bırakmamalıyız. Bu sorumluluk sadece çok dindar insanların görevi değil, insan olan herkesin görevidir. Sadece Filistin'de harcanmak üzere İHH Vakfı'na bağışta bulunabilirsiniz.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
sahin_ukay@hotmail.com Gönderi no: 157269  /
Selamun aleykum. Ben şahin ukay. Van doğumlu aslen kurt kokenliyim. ilk okul mezunuyum. Ailemden uzakta çeçenistanda inşaat işçiliği yapıyorum. ben buradan butun TURK VE KURT halkına sesleniyorum artık korkuların arkasına saklanmayın. gerçekleri goruyorsunuz. Çanakkalede omuz omuza savaşmadımı atalarımız, israilin yaptıklarına hep boyle seyircimi kalıcaz yada gun geçtikçe musluman topraklarını bolmelerini mi bekliyeceğiz. bakın bizim ulkenin değerini bileli Al yıldızlı bayrağımıza, ve islamın bize verdiği değerlere sahip çıkalım. Katledilen musluman ulkelerdeki çucuk katillerine başta imralıda yatan sefa suren (şerefsiz apoya ) uyan kurt halkı benim senin hakkını çocuklarımızın geleceğini bu ermenilermi savunacak. Cahilliğin arkasına sığınmayın. Al yıldızlı gerçek anlamı olan TURK BAYRAĞININ arkasına sığının onun gucu islamın gucu, milletin gucu. istikbalin yegane gucu. BU BAYRAK ASLA İNMEYECEK, VE BU VATANDA ASLA BOLUNEMEYECEK. yolun yolumuzdur REİS ELLERİNDEN OPERİM
Muhammed Emin GÜNDÜZ Gönderi no: 157131  /
Muhammed Emin GÜNDÜZ
Her zaman diyorum, harekete geçmek için neyi bekliyoruz reis?
harun.calisan@hotmail.com Gönderi no: 157122  /
Selamun aleykum abi.Allah kabul etsin(Namazini).Yazdiklarini dikkatlice okuyorum,inceliyorum.Hayat tecrübenin cok olduguna inaniyor ve seni digerlerinden ayri bir yerde tutuyorum.Turk-İslam davasini kendilerine şiar edinmiş biz müslüman kardeşlerini,bu davanin neferi oldugunu soyleyen cok insan(siyasetci-haci hoca)malesef kandirdi aldatti.Ben size saygi duyan ve sevgi besleyen biri olarak bizi digerleri gibi hayal kirikligina ugratmayacaginizi biliyorum. Abi emin ol tahmin ettiginden daha fazlayiz.Yolun yolumuzdur Reis.
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız