Duyurular

Bozkurt’a Yüklenen Anlam

Kıymetli Dostlarım,

Ben ve arkadaşlarımın inandığı Milliyetçilik; İslam ile şereflenmiş Milliyetçiliktir. Bizlerin Bozkurt’a yüklediği anlam şudur; Dünyada ki tüm milletler bir hayvanı kendilerine simge olarak seçerler. Ruslar’ın Beyaz Ayı’yı, Araplar’ın Deveyi, Afganlılar’ın Tazıyı seçmesi gibi Türkler’ in Bozkurt’u seçmesinin sebebi, esaret altında yaşayamaması, leşle beslenmeyişi, ailece yaşaması (yani aile bağlarına önem vermesi) bu özelliklerinden dolayı binlerce senedir Türk ırkı, Bozkurt’u simge olarak görmüş ve benimsemiştir.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

Sedat PEKER

Ziyaretçi Defteri
Ismet Karabicak Gönderi no: 157092  /
Ismet Karabicak
Yazim hatasi düzeltmesi: BÖRTECiNE yazilmasi gerekir. Erkek Kurt a denir.Disi kurtda Asena denir. i
GÖNÜL DOSTU Gönderi no: 157054  /
GÖNÜL DOSTU
Nasıl ödüllendireleceğini hesaplamadan başkalarına değer veren ve değer katan, bu suretle manevi zenginlik ve mutluluğa talip olan, ruh adam diyorlar ama gerçekte ruhu sevimli adam ALLAH seni iki cihanda da muvaffak ve muzaffer eylesin.Güzel amelleri olan salih insan sıfatıyla dünya hayatını tamamlaman dileğiyle ALLAH'a emanet olun.
Ismet Karabicak Gönderi no: 157040  /
Ismet Karabicak
Börticine Kurdun adi. Ergenekon yurdun adi. On sene yeter hadi; Yürü KOCA REIS
m_cabir@mail.ru Gönderi no: 157036  /
Selam olsun Sedat abime size Bakuden yaziyorum Bende bir Turk oglu Turkum..Sizin Fikirlesrinizle ve sizle qurur duyuram Sedat abi...Helal Olsun Size..!
hasan özbudak Gönderi no: 157034  /
hasan özbudak
selamınaleyküm reisim nasılsın iyimisin büyük geçmiş olsun gecti bitti artık o kötü günler cok şükür sizi ziyaret etmeyi ve sizinle bir fotoğraf cekilmek en büyük hayalim
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız