Duyurular

BAŞSAĞLIĞI

BAŞSAĞLIĞI

Kıymetli Dostum, Alpaslan ARSLANCA’nın saygıdeğer annesi FEVZİYE Abla’nın vefat ettiğini üzüntüyle öğrendim. Kendisine YÜCE ALLAH’tan rahmet, sevenlerine de başsağlığı diliyor, üzüntülerini paylaşıyorum.

Kıymetli Kardeşim, YAŞAR KOÇAK’ın saygıdeğer babası ŞEVKİ Abi’nin vefatını üzüntüyle öğrendim. Kendisine YÜCE ALLAH’tan rahmet, sevenlerine de başsağlığı diliyor, üzüntülerini paylaşıyorum.

SEDAT PEKER

Ziyaretçi Defteri
reco.049 Gönderi no: 156897  /
reco.049
abi sana nasıl ulaşabilirim
sinan karaca Gönderi no: 156727  /
sinan karaca
Selamunaleyküm reisim bu msj okursan allah rızası için bana dönüş yapmanı rica ederim.saygılarımla.
Nimet Aras Gönderi no: 156722  /
Nimet Aras
Selamün aleyküm... Sayı değer abim. Ben sizi yeni tanıdım. Fikirleriniz görüşleriniz henüz tam olarak araştırmış derin bir araştıma yapmış değilim ancak ümmetin derdiyle dertlendiğinizi görmekteyim. Ben fakir yetim okumaya çalışan fakat maddi sıkıntılardan imkanasılıklarn okuyamayan bir gencim. Ülkücü değilim, aslında bu saaten sonra hiç bir yere ve gruba da bağlı değilim. Hiç biri benim aradığımı makamda değil. Biz külümüzden doğmasını biliriz. Ve biz külünden en hızlı doğabilen bir milletik. Ne oldu bize. Biz külümüzden aynı hızla doğacağız fakat bu bu cemia ve toplumda göremiyorum. Biz batılaştırıldık, özendirileştirilik, benzetildik ve zehirlendik fakat ben öyle bir davaya gönül verdimki ben davamı arıyorum. ben benliğimle külümden doğmaya çalışıyorum. benlikten ALLAHa sığınımayacağım, benliği veren ALLAHA sığınırım. benlik ALLAHın emaneti ve ikramıdır onu sadece kulanmayı bilmek lazım. Büyümek kibir değildir. Kibir sen büyürken iyi ahlakının bütümesi değil kötü ahlakının büyümesidir. Ben külümden doğacağım. Muhammed Mustafayla doğacağım. Şiir yazıyorum kitap yazıyorum. Ben falancı dilancı değil. ancak şeriatçıyım. Benim bir can adamam lazım. benim bir davam var. dava mı ve davam bana el verecek büyükler arıyorum.
bykocaman@hotmail.com Gönderi no: 156697  /
sedat abiii sizinle görüşmek isterim... saygılar...
Mesaj göndermek için ilgili alanları doldurunuz
Gönderinizde resminizin gözükmesi için facebook ile giriş yapınız. 
E-Mail Adresiniz
Mesajınız